Біткоіни гаманець WebMoney (Вебмані) — як створити і використовувати

Гаманець біткоіни Вебмані (WMX) — гаманець електронної платіжної системи, призначений для накопичення, зберігання та проведення операцій з віртуальною валютою, представленої у вигляді титульних знаків Bitcoin. У чому переваги такого сервісу? В якій послідовності створюється гаманець? Як його поповнювати і виводити гроші? Ці та інші нюанси розглянемо нижче.

Особливості гаманця біткоіни в WebMoney

гаманець Вебмані

Користувачі кріптовалютной мережі, як правило, віддають перевагу класичним варіантам гаманців Bitcoin, часто забуваючи про наявність альтернативного шляху — оформлення гаманця в платіжній системі Вебмані. На відміну від класичних сховищ (десктопних, онлайн, мобільних, паперових або апаратних), на створення WMX потрібно мінімум часу, і немає необхідності у використанні сторонніх сервісів.

Загальні відомості

Система WebMoney Transfer — сучасна ЕРС, що дозволяє проводити операції в Мережі і діюча ще з 1998 року. Офіційним сайтом майданчики є wmtransfer.com. Саме через нього, а також за допомогою програми Вебмані Кіпер проходять основні операції в системі. Кожному учаснику присвоюється WMID — спеціальне число, що складається з 12-ти цифр. Головна перевага для користувачів — можливість відкриття одразу кількох гаманців для різних грошових одиниць, а саме євро, рубля, гривні, долара та інших. Передбачено також титульний знак для криптовалюта Bitcoin, який відображається, як WMX.

Управління гаманцем здійснюється через клієнтське програмне забезпечення, яке виконано в трьох варіантах:

 • Версія для браузера — Кіпер Стандарт (Keeper Standart).
 • Програма для операційної системи Windows — Кіпер Вінпром (Keeper WinPro).
 • Розширений браузерні варіант — Кіпер ВебПро (Keeper WebPro).

Існують також додатки для телефонів, що спрощує процес користування криптовалюта. Наприклад, WebMoney Keeper. З його допомогою можна контролювати баланс на гаманці, виставляти рахунок, переводити гроші і отримувати Вебмані, платити за глобальну мережу, телефон і ЖКГ, спілкуватися в спеціальному чаті, а також обмінюватися файлами, якщо потрібно.

В цілому, за допомогою сервісу можна купувати криптовалюта і робити переклади протягом декількох секунд. Внутрішні гроші використовуються для виведення або оплати за товари (послуги). При проведенні транзакцій система стягує комісійні платежі в розмірі 0,8%. Такий же відсоток характерний для операцій через WebMoney гаманець Bitcoin. При цьому верхня межа комісії обмежується (наприклад, для WMZ він становить 50 титульних знаків цієї валюти).

Що необхідно знати?

Гаманець WMX в системі Вебмані підійде тим користувачам, які постійно застосовують цей сервіс і не планують щось міняти. Такий варіант зручний для новачків, охочих купити криптовалюта, але не знають нюансів процесу.

До особливостей гаманця WMX варто віднести:

 1. У ролі гаранта біткоіни-гаманця на Вебмані виступає організація INDX Transaction LTD. Це біржовий майданчик, на якій торгуються акції багатьох великих організацій з Росії та світу. В їх число входять цінні папери таких компаній, як Амазон, Гугл, IBM і інших
 2. Титульний знак 1 WMX є еквівалентом 0,001 біткоіни. Іншими словами 1000 WMX дорівнює 1 BTC.
 3. Після оформлення нового гаманця користувач отримує унікальну адресу, за якою можна переводити і приймати кошти. Зарахування Bitcoin на гаманець WMX проводиться після видобутку шести чергових блоків в мережі (в середньому через годину).
 4. Система WebMoney не обмежує число WMX, які можна зберігати на гаманці.
 5. Мінімальна сума для поповнення — 0,0001 біткоіни або 0,1 WMX.
 6. Нижній поріг для зняття — 0,001 Bitcoin або 1 WMX.
 7. Для проведення транзакцій з BTC доведеться отримати формальний атестат. Щоб отримати великі можливості і зняти наявні обмеження, буде потрібно початковий або персональні атестати.
 8. Вебмані залишає за собою право затримувати висновок криптовалюта до 24 годин (для початкового та персонального атестатів) і до 48 годин (для формального атестата). В обох випадках при виведенні до 0,3 біткоіни зволікання з часу відсутні.
 9. Комісія системи — 0,8% (мінімальний поріг 0,01, а максимальний — 50 WMX).
 10. Якщо користувач працює з сумою, яка не кратна 0,01 титульного знаку біткоіни, можливі затримки або відмова від проведення операції.

Як видно, веб-гаманець біткоіни в системі Вебмані має ряд особливостей, які необхідно врахувати перед оформленням.

Як створити і використовувати біткоіни-гаманець в WebMoney — покрокова інструкція

Інтерфейс біткоіни-гаманця Вебмані

Щоб зробити гаманець WMX в системі Вебмані, потрібно пройти кілька кроків, на кожному з яких зупинимося докладніше.

Реєстрація на сервісі

Якщо користувач ще не зареєструвався в системі, це необхідно зробити. Потрібно перейти на офіційний сайт Вебмані (webmoney.ru), пройти реєстрацію і внести необхідні відомості в персональному кабінеті. Якщо раніше багато дій можна було оформляти після вказівки паспортних даних, сьогодні цього недостатньо — доведеться пройти верифікацію і отримати атестат від формального і вище. В цьому випадку знімаються багато ліміти і обмеження для користувачів.

Верифікація проходить в кілька етапів:

 • Завантажуємо кольорові фотографії паспорта в Центр атестації.
 • Чекаємо, поки інформація буде перевірена.
 • Отримуємо формальний атестат.

створення гаманця

Щоб створити гаманець біткоіни в WebMoney, потрібно зробити наступне:

 1. Входимо в Вебмані Кіпер і переходимо в секцію під назвою «Гаманці».
 2. З лівого боку в меню знаходимо кнопку «Створити».
 3. У який з’явився списку вибираємо відповідний титульний знак. Нас цікавить валюта WMX, яка еквівалентна 0,001 біткоіни.
 4. Вибираємо цей пункт, вказуємо назву (наприклад, «Мій біткоіни-гаманець»), після чого тиснемо на кнопку «Далі».
 5. Приймаємо умови угоди.
 6. Перевіряємо, що гаманець додався до списку.

Варто врахувати, що WMX — всього лише номер гаманця всередині системи. Для проведення транзакцій всередині системи можна використовувати і його, але для «зовнішніх» операцій потрібно отримати біткоіни-адреса. В останньому випадку переходимо на сайт wmtransfer.com, про який згадувалося вище, після чого натискаємо на розділ «Ввести Bitcoin». Навпаки номера WMX-гаманця натискаємо на кнопку «Отримати», після чого копіюємо унікальну адресу. Далі отриману інформацію можна використовувати для проведення транзакцій через обмінні пункти або з третіми особами.

поповнення гаманця

Знаючи, як відкрити біткоіни-гаманець на Вебмані, можна отримати ще одне місце для зберігання і застосування криптовалюта. Згодом наявні кошти можна використовувати для оплати, обміну на інші титульні знаки або виведення в фіат.

Внесення WMX в гаманець відбувається наступним чином:

 • Усередині Вебмані (з інших гаманців) або шляхом перерахування від інших користувачів. В цьому випадку потрібно передати відправнику номер сховища в форматі Х123456789123.
 • Поповнення через біткоіни-адреса за допомогою біржових майданчиків, обмінного сервісу або безпосередньо.

Виведення грошей

Вивести біткоіни з Вебмані можна наступними шляхами:

 1. Внутрішні транзакції. Гроші можна переводити між гаманцями різних титульних знаків. Як варіант, обміняти WMX в WMR, а після здійснити виведення на карту банку.
 2. Через онлайн-обмінники. При такому способі потрібно знайти обмінний пункт з найкращим курсом, після чого слідувати підказкам сайту. Такий спосіб зручний для новачків.
 3. За допомогою міняв, які отримують WMX, а у відповідь передають готівкові гроші. Партнерів для угоди можна шукати на спеціалізованих сайтах і форумах. Плюс в тому, що умови операції (курс, терміни та інші) можна обговорити заздалегідь. Крім того, угода проводиться без комісії. Мінус в тому, що високий ризик нарватися на шахрая.

Найбільш безпечними і простими вважаються перші два варіанти, але їх недолік полягає в необхідності виплати комісії.

З урахуванням наведеної інструкції, створити біткоіни-гаманець на Вебмані (з можливістю виведення і поповнення) не складає труднощів. Але експерти не рекомендують тривале зберігання біткоіни в системі Вебмані. У такій ситуації може виникнути потреба перекладу WMX на стандартний біткоіни-гаманець. Алгоритм дій в цьому випадку має такий вигляд (на прикладі Electrum):

 • Переходимо на офіційний ресурс гаманця і качаємо останню версію програми для своєї ОС.
 • Інсталюємо гаманець і запускаємо його.
 • Вказуємо номер гаманця (якщо є), вибираємо його тип (за бажанням).
 • Створюємо новий сид і копіюємо його в безпечне місце, щоб виключити доступ до цього коду сторонніх осіб. Варто врахувати, що при втраті seed відновлення гаманця стає неможливим. Крім того, якщо цей пароль виявиться в руках іншої людини, він зможе управляти коштами.
 • Підтверджуємо сид.
 • Вказуємо пароль, який забезпечить захист персональних ключів (тих, що зберігаються в програмі). Наявність такого коду захистить крадіжку останніх в разі втрати ПК.
 • Чекаємо входу в програму, і в розділі Receive копіюємо потрібну адресу для отримання BTC.
 • Йдемо на сайт wmtransfer.com і переходимо в розділ виведення, після чого заповнюємо графу адреси.
 • Вказуємо суму до зарахування, після чого система автоматично відображає комісію за проведену транзакцію. Система рекомендує ввести комісійний платіж в розмірі від 0,0005 до 0,00188 біткоіни.
 • Оплачуємо рахунок Вебмані після перевірки правильності введених відомостей.
 • Підтверджуємо транзакцію шляхом введення СМС-повідомлення.
 • Чекаємо надходження грошей (на це йде до доби). Про успішність транзакції система оповіщає клієнта.

Подивитися статус операції і її особливості можна через вкладку «Історія» в додатку.

Плюси і мінуси гаманця біткоіни в WebMoney

Якщо почитати форуми, можна відзначити досить суперечливі думки учасників кріптовалютной мережі. Багато з них розібралися, як створити біткоіни-гаманець на Вебмані і навіть зробили таке сховище, але використовувати його за призначенням не поспішають. Причина — недоліки, які розглянуті нижче.

Існує й інша категорія користувачів, які вважають таке сховище зручним, завдяки наявності декількох способів поповнення і високій швидкості створення. Щоб визначитися з вибором, потенційний користувач повинен врахувати особливості гаманця WMX, а вже потім переходити до його створення. Зведемо плюси і мінуси в таблицю.

перевагинедоліки
Створення WMX-гаманця займає пару хвилин.Адміністрація майданчики встановлює досить високу різницю (спред) між курсами покупки і продажу криптовалюта. Це означає, що заробити гроші шляхом таких маніпуляцій не вийде. Єдиний варіант — тривале зберігання віртуальних монет у гаманці в надії на подальше зростання криптовалюта.
При бажанні можна в будь-який момент перевести титульні знаки біткоіни в іншу грошову одиницю, після чого замовити висновок на прив’язану картку банку.Операції з криптовалюта в мережі Вебмані позбавлені головної переваги блокчейн — анонімності. Для створення гаманця і проведення операцій користувач повинен ввести особисті дані, а також пройти верифікацію шляхом відправки відсканованих особистих документів. Про тримачі біткоіни все відомо — ПІБ, адреса, паспортні дані та інша інформація. Для багатьох користувачів Мережі такий недолік є головним приводом, щоб відмовитися від послуг Вебмані.
Вбудований обмінний пункт зручний в користуванні. При бажанні користувач має право перервати проведену операцію, в тому числі, якщо мова йде про передачу коштів іншій стороні. Але потрібно два підтвердження.Для використання WMX не обійтися без формального атестата. В іншому випадку функціонал ЕРС значно обмежений на здійснення покупок в день, на тиждень і місяць.
Висновок Bitcoin проводиться за допомогою тільки однієї програми.Ймовірні проблеми для новачків, пов’язані з необхідністю проходження ряду бюрократичних процедур. Зокрема, потрібно задавати безліч паролів, активувати підтвердження через СМС-повідомлення і так далі. З іншого боку, мова йде про безпеку, тому таке питання не можна ігнорувати. Користувачам з досвідом такі труднощі не страшні.
Надійність і безпека. Система має кілька ступенів захисту, що майже виключає ризик злому і крадіжки коштів з рахунку.Наявність комісії системи в розмірі 0,8%, від якої нікуди не піти.

Знання, як створити біткоіни-гаманець на WebMoney буде корисним початківцям і досвідченим користувачам кріптовалютной мережі. Наявність такого інструменту дозволяє розширити можливості в плані накопичення і використання Bitcoin. Крім того, з’являється шанс купувати BTC в будь-який час, зробивши кілька кліків мишки. Засоби у вигляді титульних знаків WMX можна зберігати, змінювати на іншу валюту або здійснювати покупку в торгових точках, які приймають біткоіни в якості платіжного засобу.

Детальніше про створення та використання біткоіни-гаманця в системі Вебмані дивіться в наступному відео:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector