Де і як купити біткоіни в 2019 році — покрокова інструкція

Те, що відбувалося з криптовалюта в 2018 році, можна назвати не просто падінням, а «крутим піке». На сьогоднішній день корекція триває і коли припиниться ведмежий тренд передбачити важко. Незважаючи на це, багато хто пам’ятає злети 2017 го року і розуміють, що період корекції — найкращий час для інвестицій, оскільки є можливість добре заробити на зростанні активу в майбутньому.

На момент підготовки матеріалу (02.02.2019) біткоіни варто 3463.62. Актуальний курс BTC / USD відображається в графіку нижче:

У 2018 року ситуація з курсом обстояла так:

Графік курсу біткоіни за 2018 рік

З одного боку, це дає надію на зростання в майбутньому, з іншого — коли чекати розвороту тренда, поки неясно. Проте, багатьох цікавить питання, як і де купити біткоіни в 2019 році, тому сьогодні ми розглянемо найвигідніші способи, наведемо покрокові інструкції і рекомендації, які стануть в нагоді при покупці.

Як купити біткоіни через Ощадбанк в 2019?

Логотип біткоіни і Ощадбанк

Якщо у вас є рублі на мапі Сбербанк, за які ви хочете купити біткоіни, то зробити це можна трьома різними способами:

  1. Через онлайн-обмінник. Цей спосіб найпростіший і швидкий. Для такого обміну рекомендується скористатися прогнозами bestchange.ru або kurs.expert. Інтерфейси майданчиків прості і інтуїтивно зрозумілі. Все обмінники, запропоновані сервісом, перевірені і не є шахраями. Користувачеві потрібно всього лише вибрати напрямок обміну, перейти на відповідний по курсу і лімітами обмінник, ввести необхідні дані і отримати біткоіни на свій кріптокошелек.
  2. Через біржу. Біржі цікаві тим, що на них можна не тільки купити біткоіни дешево, але і зберігати їх там (в невеликій кількості). Однак у такого способу покупки є і свої мінуси: необхідність реєстрації та іноді тривалої верифікації аккаунта, карти для проведення операцій. Суть покупки через біржу полягає в тому, щоб поповнити рахунок тієї валютою, яка у вас є, провести обмін на біткоіни по ринку або ліміту, а потім вивести криптовалюта в холодну сховище або залишити зберігатися на самому майданчику. Щоб купити біткоіни за Сбербанк на біржі, потрібно вибрати таку платформу, яка підтримує роботу з гривневими картами на кращих умовах. Це не так легко, як може здатися на перший погляд. Наприклад, на binance.com депозити приймаються тільки в криптовалюта, а на bitmex.com — тільки в біткоіни. На біржі livecoin.net взагалі немає можливості поповнення з карт, тільки ПС (Capitalist, Payeer, Advcash, Qiwi). Щоб купити біткоіни через Ощадбанк, можна скористатися exmo.me. Біржа надає можливість поповнити рахунок в рублях з карт Віза / Мастеркард, але для цього потрібно попередньо верифікувати карти. На CEX.IO та ж ситуація, а комісія за введення становить 5% від загальної суми + 15.57 рублів.
  3. Через платіжні системи, типу AdvCash, WebMoney. Докладну інструкцію, як купити біткоіни через Вебмані з карти Сбербанк ми вже розглядали. Що стосується AdvCash, то безпосередньо система з Ощадбанком не працює, але дозволяє робити депозити з карт Visa / MasterCard з фі

ксірованной комісією 2,95%.

В принципі всі розглянуті способи підходять і для того, щоб купити біткоіни за Qiwi-рублі, Я.Деньгі. Наприклад, біржа EXMO безпосередньо працює з платіжною системою Ківі, правда комісія за введення складе 3,95%, а час зарахування — до 24 годин. Важливо враховувати і ліміти. У цьому випадку нижній поріг депозиту — 5000 рублів.

Як купити біткоіни за рублі в 2019 — покрокова інструкція

У попередньому пункті ми розглянули всі способи, як і де купити біткоіни за рублі онлайн. Оскільки алгоритм покупки з карти Сбербанк нічим не відрізняється від обміну з карт інших банків, немає сенсу детально розглядати кожен з можливих методів. Зараз поговоримо про всі інші варіанти, купити біткоіни. Вони передбачають покупку за готівку, банківські перекази, міжнародні SWIFT-перекази, Western Union.

Всі ці способи реалізовані на сервісі LocalBitcoins. Це P2P-біржа, на якій можна продати або купити біткоіни будь-яким з перерахованих вище способів. Для початку необхідно зареєструватись на офіційному сайті — localbitcoins.com.

Інтерфейс майданчики Localbitcoins

Інтерфейс сервісу дуже простий. На головній сторінці потрібно вибрати, яка операція вас цікавить: покупка або продаж біткоіни. На обраної вкладці вгорі є поля, в яких потрібно вибрати суму для покупки, валюту, країну і відповідний спосіб. Після введення цих даних, натисніть на «Пошук» і система покаже вам продавців, у яких можна купити біткоіни на цікавлять вас умовах. Однак, тут теж варто бути обережними — читайте відгуки про продавця, з яким вирішили співпрацювати і будьте
гранично уважні при обміні.

Якщо ви не хочете мати справи з посередниками і проходити тривалі верифікації на біржах, то можна скористатися ще одним способом і купити біткоіни через кріптомат. Такі пристрої є в багатьох великих містах.

  • Можливо вас також зацікавить, як купити біткоіни через телеграм

Після покупки криптовалюта важливо грамотно організувати її безпечне зберігання.

Відео, як купити біткоіни на LocalBitcoins:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector