Гаманці, підтримують Bitcoin Gold (біткоіни Голд)

Гаманець Bitcoin Gold — сховище і платформа для отримання / відправки криптовалюта BTG, що відокремилася від біткоіни в жовтні 2017 року. Віртуальна монета працює на алгоритмі Equihash, а її творцем і керівником проекту є Джек Ляо. За сумісництвом це гендиректор однієї з компаній по видобутку криптовалюта в Гонконзі. На 15 червня 2018 року віртуальна монета біткоіни Голд (BTG) знаходиться на 30 сходинці за капіталізацією з показником в 575,17 мільйонів доларів. Курсова ціна криптовалюта на момент написання статті дорівнює 33,7 доларів за одну монету.

Онлайн-графік біткоіни Голд:

Новий форк отримав популярність, завдяки відмові від застосування Асіка і новим можливостям у питанні Майнінг. Крім того, BTG представлений на багатьох торгових майданчиках, що робить його більш доступним для користувачів. У 2018 році монети біткоіни Голд викликають широкий інтерес серед інвесторів. Незважаючи на невелику вартість, є перспективи для майбутнього зростання ціни.

Користувачі, які вирішили Майні або купити таку криптовалюта, замислюються над її зберіганням, а для цього буде потрібно спеціальний гаманець. Які гаманці підтримують біткоіни Голд на 15 червня 2018 роки? Як створити сховище, і в подальшому використовувати його для отримання або відправки криптовалюта? Ці та інші питання розглянемо докладно.

Види гаманців для біткоіни Голд

Безліч монет Bitcoin Gold

При виборі гаманця для зберігання Bitcoin Gold користувач виходить з кількох критеріїв — надійності, зручності користування та функціоналу. Ці нюанси залежать від виду обраного гаманця. Сьогодні для користувачів доступні кілька варіантів:

 1. Десктопний гаманець підійде людям, які прагнуть все тримати під контролем. Особливість такого гаманця для біткоіни Голд полягає в збереженні базових відомостей на HDD комп’ютера. Якщо зробити резервну копію і зашифрувати ключі, можна бути впевненим у високому рівні безпеки. Головний мінус таких додатків — великий обсяг займаного місця. В першу чергу це стосується «важких» гаманців, в яких викачуються всі відомості про транзакції.
 2. Онлайн-гаманець — сервіс, який часто застосовується як тимчасове місце для зберігання BTG. Деякі майданчики надають користувачам приватні ключі, але є і такі, які самостійно зберігають цю інформацію. Мінус онлайн-сховищ в тому, що користувач не може бути на 100% впевнений у збереженні грошей. Якщо майданчик припинить роботу з якоїсь причини, повернути втрачені монети навряд чи вийде. Плюс в тому, що для роботи з гаманцем не потрібно ставити програму на ПК і чекати завантаження всього ланцюжка блокчейн.
 3. Мобільні сховища. Такі гаманці відрізняються зручністю користування і можливістю управління грошима через телефон. Це потужний інструмент для людей, які часто використовують Bitcoin Gold для проведення транзакцій або оплати за товари (послуги). Сьогодні знайти гаманці, підтримують біткоіни Голд, і призначені для операційних систем Android або iOS, не складе труднощів.
 4. Апаратні гаманці — сховища, які мають вигляд спеціального пристрою, який власник криптовалюта завжди носить з собою або зберігає в окремому місці. Головним мінусом є складність проведення транзакцій, адже для цього пристрій потрібно підключити до ПК. З іншого боку, холодне зберігання забезпечує високий рівень надійності. Зовні такі сховища нагадують флешку, яка також з’єднується з комп’ютером через USB. Такий варіант оптимальний для тривалого зберігання віртуальних монет, коли користувачеві не потрібно часто проводити транзакції в мережі.
 5. Паперові сховища. Такий вид гаманця є аркуш паперу з нанесеними на ньому ключами — для отримання або відправки коштів. Як і апаратні гаманці, цей варіант зберігання BTG підійде для довгострокових інвестицій. Це пов’язано з тим, що проводити транзакції із застосуванням паперової версії сховища не дуже зручно.

Гаманці, підтримують біткоіни Голд — особливості створення

Монети Bitcoin Gold і золоті злитки

Вище наведені види гаманців, які можна застосовувати для зберігання і користування Bitcoin Gold. Тепер розберемося з кожним з варіантів докладніше.

десктопні гаманці

Сторінка для скачування Bitcoin Gold Core Wallet
Сторінка для скачування десктопного гаманця Bitcoin Gold Core Wallet

Виділимо кращі гаманці для BTG, що мають на увазі установку на ПК.

Bitcoin Gold Core Wallet

Повноцінний клієнт мережі, що відрізняється високим рівнем безпеки, стабільністю роботи і збереженням анонімності користувачів. Його мінус полягає в високих вимог до обсягу вільного простору на жорсткому диску, яке займає блокчейн.

На 15 червня 2018 року користувачам доступна нова версія v0.15.0.2, яка представлена ​​по посиланню bitcoingold.org/downloads/. Завдяки локальній передачі ключів, перехопити їх майже неможливо, що і забезпечує надійність гаманця.

Щоб створити гаманець біткоіни Голд, переходимо на офіційний сайт і в розділі завантажень вибираємо відповідну операційну систему. Процес установки стандартний, після чого на робочому столі і в меню пуску з’являється посилання на програму. Гаманець створюється в автоматичному режимі відразу після пуску клієнта. Він являє собою два коду — публічний адресу і приватний ключ.

Незважаючи на автоматичне створення нового гаманця, відразу скористатися ним не вийде — доведеться дочекатися завантаження blockchain (загальна вага становить близько 140 Гб). Далі дозволяємо програмі доступ до мережі, щоб вона могла проводити транзакції по команді власника.

Після завершення завантаження історії всіх транзакцій користувач отримує стандартний набір функцій — можливість відправки, отримання та тривалого зберігання коштів. При цьому адреса змінюється при кожній відправці, що забезпечує додаткову анонімність і надійність. Також власникам гаманця доступна історія проведених транзакцій у відповідному розділі.

Щоб підвищити безпеку, рекомендується зробити резервну копію гаманця, за допомогою якої можна відновити доступ до грошей в разі пошкодження обладнання або інших збоїв. Для надійності при виборі місця для зберігання варто віддати перевагу виносним носіям. Через налаштування можна зашифрувати вхід в програму, щоб ще на ранньому етапі захистити гаманець від стороннього втручання.

В іншому це звичайний гаманець, в якому немає додаткових опцій, наприклад, конвертації. Але багато хто відзначає, що це навіть плюс, адже з користуванням не виникає труднощів навіть у новачків.

Exodus

З 18 січня 2018 року кріптовалютние гаманці Exodus підтримують біткоіни Голд. Сьогодні це гаманець затребуваний серед інвесторів і Майнер, а його популярність обумовлена ​​надійністю, функціональністю і простотою. На відміну від розглянутого вище сховища, тут багато додаткових функцій, які будуть корисні держателю криптовалюта. До плюсів програми варто віднести зручне відображення балансу користувача (має вид кругової діаграми), детальний перелік транзакцій для кожної з доступних криптовалюта, можливість обміну віртуальних монет і створення резервних копій.

Недолік мультивалютного сховища в меншому рівні безпеки, адже скачування ланцюжка блокчейна на комп’ютер не відбувається. Але, незважаючи на цей факт, розробники Exodus зробили все необхідне для збереження приватних ключів. Застосовуваний алгоритм виключає їх пересилання на інші сервера, а підпис операцій відбувається на ПК (в локальному режимі). Слабке місце в тому, що відомості про підтвердження угод мережею видаються від віддалених вузлів (вони, як правило, контролюються централізовано).

Щоб створити цей гаманець для Bitcoin Gold, переходимо на офіційний сайт exodus.io, входимо в розділ «Завантажити» (кнопка справа вгорі), вибираємо операційну систему і тиснемо на кнопку з її назвою. Після завантаження файлу встановлюємо програму і користуємося можливостями гаманця.

Онлайн-гаманці (біржові майданчики)

Сторінка майданчики guarda.co, що підтримує гаманці біткоіни Голд
Інтерфейс сайту guarda.co, на якому можна завести гаманець Bitcoin Gold

Наступний об’єкт розгляду — онлайн-сховища для BTG, які застосовуються для тимчасового зберігання біткоіни Голд і зручні при частому проведенні транзакцій. До популярних варіантів варто віднести:

 1. btgwallet.online. Цей майданчик не можна назвати повноцінним гаманцем, але на офіційному сайті він позиціонується саме так. Головна функція гаманця — можливість роботи з операціями, але без опції підпису. По суті, це творець адрес. Для отримання чергового публічного ключа потрібно натиснути на кнопку «Новий» (з плюсом) і вибрати з переліку відповідний тип адреси. Сервіс зручний в застосуванні і підійде клієнтам з різним рівнем підготовки.
 2. guarda.co — інноваційна компанія, на сайті якої можна отримувати і відправляти монети, контролювати історію транзакцій, здійснювати обмін і навіть копіювати гаманець. Програма працює на багатьох операційних системах, в тому числі Android (на iOS програма з біткоіни Голд поки не підтримується). Щоб створити гаманець біткоіни Голд онлайн, потрібно зайти на сайт і пройти просту процедуру, після чого користувач отримує повний набір опцій. Наявність імпорту ключів гарантує швидке повернення доступу до сховища. Сервіс відрізняється непоганим рівнем функціоналу. Тут підтримується велика кількість віртуальних монет, є можливість інвестувати відразу в кілька криптовалюта. Для більшої безпеки рекомендується стежити за збереженням ключів і приділяти увагу резервного копіювання. Фахівці рекомендують застосовувати цей гаманець в якості тимчасового рішення для зберігання Bitcoin Gold.
 3. yobit.net — відома біржа, яку можна використовувати в якості гаманця для BTG. Такий варіант зберігання хороший швидким доступом до сервісу конвертації валют. Користувач бачить ринкові ціни різних віртуальних грошей і може проводити вигідні для себе угоди. Але розраховувати на безпеку тут не доводяться, адже кошти користувачів знаходяться у віданні адміністрації сервісу. Якщо обліковий запис буде заморожений, або біржа припинить роботу, довести що-небудь не вийде. Щоб користуватися можливостями майданчики, потрібно пройти ряд кроків. Для початку реєструємося і включаємо 2-факторну авторизацію. Далі переходимо в секцію балансів і знаходимо пункт BTG. Саме ця стрічка і є умовним гаманцем біткоіни Голд на біржі. На 15 червня 2018 року можливість поповнення цієї криптовалюта відключена, але її можна купити за допомогою інструментів біржового майданчика, а після вивести на десктопний або інший гаманець. Комісія при виведенні становить 0,01 BTG.

Мобільні гаманці

Гаманець Bitcoin Gold Wallet by Freewallet запущений на смартфоні
Інтерфейс мобільного додатка Bitcoin Gold Wallet by Freewallet

Для користувачів, які потребують швидкого доступу до віртуальних грошей, підійдуть мобільні сховища. Вони універсальні, зручні і мають порівняльної надійністю. Виділимо варіанти, які є оптимальними для криптовалюта Bitcoin Gold:

 1. Мобільний гаманець Coinomi — вибір багатьох користувачів кріптосеті. Додаток підтримує багато монети, в тому числі біткоіни, біткоіни Кеш, біткоіни Плюс, біткоіни Голд та інші. Творці гаманця запевняють, що клієнт надійно захищає кошти користувачів і повністю безпечний. У процесі створення сховища головний упор робився на його анонімність. З додаткових опцій доступний обмін прямо в клієнті (понад 1300 валютних пар). Додаток має непогані відгуки користувачів, які відзначають зручність і продуманий інтерфейс гаманця. Для кожного гаманця створюється окреме сховище, яке захищене за допомогою пароля. Також є можливість експортувати і імпортувати ключі. Відновлення є за допомогою спеціальної фрази. Для створення сховища, потрібно його знайти, скачати і встановити на телефон. Офіційний сайт — coinomi.com.
 2. Bitpie — унікальний в своєму роді гаманець, який відрізняється не тільки можливістю зберігання криптовалюта, але і являє собою платформу для позабіржових торгів. Тут можна проводити операції за принципом P2P, але для проведення таких операцій потрібно верифікувати аккаунт. Додаток доступний на офіційному сайті bitpie.com або в спеціальних магазинах для Android і iOS. Особливість сховища — широкий вибір доступних віртуальних монет, власний сервіс обміну, а також безпеку. При необхідності гаманець легко відновити за допомогою спеціальної фрази. Цікавою особливістю є можливість прискорити транзакцію (працює з біткоіни).
 3. Bitcoin Gold Wallet by Freewallet — зручний мобільний гаманець, що дозволяє проводити основний набір операцій з криптовалюта. З його допомогою можна отримувати, переводити або зберігати монети BTG. До особливостей варто віднести можливість відправки біткоіни Голд на адреси різних криптовалюта, швидку реєстрацію, оперативну інформацію по курсам монет. Окрему увагу приділено і безпеки. Тут передбачено підтвердження поштової скриньки, є ПІН-код і 2-факторна аутентифікація. Служба підтримки працює без перерв, а доступ до грошей є з будь-якого смартфона, де встановлено додаток.

апаратні гаманці

Розглядаючи, які гаманці підтримують біткоіни Голд, варто відзначити апаратні сховища. До найбільш відомих варто віднести:

 1. Trezor Wallet. На червень 2018 року цей гаманець працює з більш ніж 500 криптовалюта, в тому числі BTG. Пристрій має невеликі габарити і підключається до ПК через USB-роз’єм. У приладі передбачено дисплей і пара кнопок, які застосовуються для управління. Вартість такого гаманця на офіційному сайті 89 євро.
 2. Ledger Nano S — апаратний гаманець, творці якого заявили про підтримку біткоіни Голд вже в листопаді 2017 року. За своїм функціоналом він майже такий же, як розглянуте вище пристрій. Виробник регулярно випускає нові прошивки, завдяки чому в пристрої додаються нові опції. На офіційному сайті його вартість 79 євро.

паперове сховище

Як і інші криптовалюта, біткоіни Голд можна зберігати на папері у вигляді QR-коду. Плюс такого гаманця полягає в безпеці, адже жоден хакер не зможе вкрасти особисту інформацію. Для створення такого сховища можна використовувати сайт walletgenerator.net:

 1. Вибираємо криптовалюта з переліку і тиснемо на кнопку створення нового адреси.
 2. Друкуємо ключі на папері. Не рекомендується зберігати документ у вигляді PDF-файлу.
 3. Звертаємо новий гаманець (докладні рекомендації наведені на сайті walletgenerator.net).
 4. Використовуємо публічний ключ для отримання грошей від інших користувачів.
 5. Надійно зберігаємо закритий ключ, щоб він не потрапив в чужі руки.

Як видно, перелік гаманців для BTG досить широкий, щоб визначитися з відповідним рішенням. Якщо потрібне тривале зберігання великих сум біткоіни Голд, краще вибирати апаратні або паперові сховища. Щоб одночасно зберігати кілька криптовалюта, підійдуть мобільні або локальні гаманці. Що стосується активних користувачів криптовалюта, які регулярно проводять з нею угоди, найкращим рішенням буде зберігання грошей на біржових майданчиках (онлайн).

Незалежно від обраного варіанту важливо бути уважним до безпеки і зберігати від сторонніх осіб приватний ключ. При цьому варто пам’ятати про важливість резервних копій і необхідності перевірки ОС на наявність вірусів.

Відео про створення гаманця для біткоіни Голд:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector