Хто розбагатів на біткоіни? Знаменитості і люди, які купили біткоіни в 2009

Сьогодні багато хто, хто купив біткоіни в 2009 році (ще на етапі зародження криптовалюта) стали мільйонерами або навіть мільярдерами, і в корені змінили життя. За час існування Bitcoin багато разів давав шанси інвесторам збільшити капітал. Взяти тільки 2017 рік, протягом якого криптовалюта піднялася з 965 до 18-20 тисяч доларів. Більш того, до літа 2013 року ціна криптовалюта не перевищувала 100 доларів. Перший стрибок стався в липні 2017 року, а вже в грудні віртуальна валюта перевищила позначку в 1000 доларів. Не дивно, що багато людей розбагатіли на інвестиціях в біткоіни. Хто вони такі? Скільки кріптовалютних мільйонерів і мільярдерів є сьогодні? Які знаменитості зуміли заробити на Bitcoin? Ці та інші моменти розглянемо нижче.

Хто встиг купити біткоіни — той розбагатів

Гроші сипляться на хлопця

Перший Bitcoin з’явився на початку 2009 року, а курсова вартість йому було присвоєно тільки в жовтні. Тоді за один долар продавалося близько 1,34 тисячі BTC. На 12 квітня 2018 року курс віртуальної валюти становить 6841 долар. Виходить, що за 9 років існування вартість Bitcoin виросла більш ніж в 9 мільйонів разів. Якщо людина купила на старті продажів 10 біткоіни і зберіг їх до сьогоднішнього дня, його стан 12 квітня 2018 року склало б 68 410 доларів.

Не менш приголомшливі показники у криптовалюта і на менших часових проміжках. Наприклад, за 2017 рік ціна BTC виросла більш ніж в 20 разів. Так, якщо людина купила 10 Bitcoin в січні 2017 го за 9650 доларів, до грудня його статки збільшилися б до 180-200 тисяч доларів (в разі своєчасної продажу).

Незважаючи на такі можливості, людей, хто розбагатів на біткоіни, не так багато. За статистикою близько 400 тисяч адрес зберігають від 400 або більше BTC. Але варто врахувати, що одна людина може володіти декількома адресами, тому реальна кількість біткоіни-мільйонерів менше.

При цьому немає способів, що дозволяють розрахувати точну кількість таких людей, а також дізнатися, скільки монет знаходиться у володінні користувача мережі. Це пояснюється тим, що Bitcoin-адреси загальнодоступні, але відомості про господарів надійно шифрується від сторонніх. У біткоіни добре працює принцип анонімності.

Сьогодні відомо, що кількість адрес, на яких міститься від 0 до 0,001 біткоіни, так само 58%, а адрес з сумою від 1000 до 10000 BTC всього 0,01%. Отже, Bitcoin-мільйонери існують, і суспільству відомі лише деякі особистості (про них поговоримо нижче).

Хто встиг купити біткоіни і розбагатів?

Чоловік в масці і монети Bitcoin

У світі проживають десятки людей, які сколотили собі стан на криптовалюта і стали мільйонерами (іноді мільярдерами). Розглянемо, хто встиг купити біткоіни, які їхні успіхи і фінансовий стан.

Кріс Ларсен

Кріс Ларсен крупним планом

Сьогодні Кріс Ларсен займає лідируючі позиції в багатьох топах найбільш багатих власників криптовалюта. На січень 2018 року його статки оцінювалися в 20 мільярдів доларів. При цьому велика частина капіталу — монети XRP, які він отримав разом зі своїм напарником по створенню компанії (Дж. МакКалеб), а також BTC. Нещодавно компанія Ripple перевела 55 мільярдів монет на рахунок ескроу, але до цього гроші були під повним контролем компанії. У володінні Ларсена знаходиться 17% акцій, що в еквіваленті становить 410 мільйонів доларів.

Кріс Ларсен починав, як звичайний підприємець в 1997 році, а через 8 років цього стан перевалило за позначку в 1 мільярд доларів. Трохи більше року тому він покинув компанію, але продовжує виконувати функції виконавчого директора.

Брати Вінклвосс (Тайлер і Кемерон)

Брати Вінклвосс сидять в кріслах

Брати Вінклвосс отримали популярність після судової тяганини з М. Цукербергом. Тайлер і Кемерон стверджували, що Марк вкрав ідею з Facebook. У період судових розглядів сторони підписали угоду, згідно з яким брати отримали 65 мільйонів доларів. У 2013 році вони використовували частину отриманих коштів на покупку біткоіни. Вони придбали 1,5 мільйона монет. І якщо тоді капітал Тайлера і Кемерона оцінювався в 11 мільйонів доларів, сьогодні він перевалив за позначку в 10 мільярдів доларів. При цьому брати не просто інвестували гроші — з часом вони створили біржову площадку біткоіни і планували зробити свій інвестиційний біткоіни-фонд. Але останнім пропозиція не пройшла узгодження в SEC.

Сатоши Накамото

Маска у вигляді значка біткоіни

Розглядаючи людей, які купили біткоіни і розбагатіли, не можна не відзначити і самого творця криптовалюта. Незважаючи на загадковість його особистості, багато хто стверджує, що в розпорядженні Сатоши знаходиться більше 1 млн біткоіни, що на 12 квітня 2018 року перевищує суму в 6,8 мільярдів доларів. При цьому велика частина електронних монет здобута на початковому етапі появи криптовалюта, коли вона ще не користувалася попитом, а для Майнінг застосовувалися звичайні CPU.

Роджер Вер

Як виглядає Роджер Вер

Ще один мільярдер, який володіє більш, ніж 300 тисячами біткоіни. З урахуванням поточного курсу його статки становлять близько 2 мільярдів доларів. Роджер вважається одним з перших інвесторів в біткоіни. Він не просто повірив в криптовалюта, але і своїм прикладом показав необхідність інвестувати в нові гроші.

У 2011 році, коли за один біткоіни давали близько 10 доларів, він запевняв громадськість в майбутньому зростанні криптовалюта. Уже в 2013 році ціна BTC підскочила з 100 до 1200 доларів. Успіх з біткоіни не закрутив Роджеру голову, і вже незабаром він створив ряд стартапів на базі криптовалюта. Сьогодні він керує Bitcoin.com — відомим інтернет-ресурсом, створеним для ознайомлення людей з кріптовалютним світом.

Чарлі Шрем

Чарлі Шрем під час публічного виступу

Шрем з моменту появи Bitcoin був упевнений в його майбутньому зростанні. Питання полягало лише в часі, коли це станеться. На руках у Чарлі близько 100 тисяч біткоіни, що сьогодні становить близько 680 мільйонів доларів. Перший його стартап з’явився в 2011-му, і майже відразу він став інвестувати в віртуальну валюту. Його проект під назвою BitInstant допомагав людям отримувати Bitcoin в 700 тисячах торгових точок світу.

Мінус діяльності Шрем був в тому, що він не дотримувався законодавство, що призвело до тюремного ув’язнення. У 2014-му році його проект закрили. Після дворічного періоду у в’язниці Чарлі припинив незаконну діяльність, але продовжив роботу з біткоіни. Сьогодні він керує одним з відділів Jaxx.

Майкл Новограц

Як виглядає Майкл Новограц

Стан цієї людини (в біткоіни) становить 42 тисячі монет. На 12 квітня 2014 року цю суму потрібно помножити на 6,8 тисяч доларів, що становить близько 0,3 мільйонів. Перший інтерес до Bitcoin у Майкла з’явився ще в 2013 році. Він скуповував віртуальні гроші, а після відправляв в хедж-фонд, що займається розвитком нових бізнес-напрямків. При цьому Майкл не приховує, що половина його стану і сьогодні переведена в криптовалюта.

Ентоні Галліппі

Ентоні Галліппі під час виступу

Кількість біткоіни в розпорядженні цієї людини становить 34 тисячі монет, що на квітень 2018 року біля 230 мільйонів доларів. Ентоні відноситься до категорії Bitcoin-підприємців. Свою діяльність він почав ще в 2011 році, створивши на той період популярний стартап під назвою BitPay. Призначенням проекту була допомога в перекладі цифрових грошей в фіатние з подальшим виведенням коштів на банківські картки. Сьогодні Галліппі вважається одним з кращих експертів в сфері криптографії. У 2013-му році його запрошували до Конгресу Сполучених Штатів, де він виступав з доповіддю про криптовалюта. З 2017 року стан Ентоні виросло в 4 рази. Він продовжує інвестувати в біткоіни і стверджує, що за цією монетою велике майбутнє.

Тім Дрейпер

Тім Дрейпер виступає

За заявою представників медіа, у цієї людини на руках майже 30 тисяч монет, що робить його мультимільйонером. Дрейпер брав участь у створенні венчурного капіталу «Драпер Фішер Джурветсон», а влітку 2014 го під час одного з аукціонів він скупив всі реалізовані Bitcoin (близько 30 тисяч). Після припинення роботи біржі «Сілк Роад» ці гроші були конфісковані. Надалі Тім продовжив інвестиції в біткоіни. Він один з небагатьох, хто передбачив вартість біткоіни вище 10 тисяч доларів до кінця 2017 року.

Джерад Кенна

Джерад Кенна в костюмі

Багато хто знає про історію Джерада Кенна, який стояв біля витоків інвестування в біткоіни. Якось він зізнався, що випадково стер з HDD інформацію про 800 BTC і не сильно засмутився цим фактом. Все тому, що вже в той період він купував віртуальні гроші тисячами монет. Точна кількість біткоіни на руках Джерада ніхто не знає. Цікаво, але перші монети він купував за ціною 20 центів за Bitcoin. На 2018 рік його статки (через продаж більшої частини криптовалюта) оцінюється в 30 мільйонів доларів (за приблизними розрахунками).

Юфу Гоу

Юфу Гоу стоїть на вулиці

Епоха розвитку біткоіни застала Юфу Гоу на студентській лаві, і майже відразу сон взявся за Майнінг криптовалюта. Це був перший дохід, який йшов на оплату поточних рахунків і оренди приміщення. Згодом Юфу зрозумів перспективи віртуальних грошей. Згодом він кинув навчання і створив компанію з виготовлення ASIC-чіпів (Avalon). Його розробки були в 50 разів швидше класичних відеокарт, що дозволяло в величезних темпах накопичувати криптовалюта і заробляти на продажу обладнання. Знаючи перспективи біткоіни, люди були готові платити за дорогу техніку для Майнінг. При цьому перший апарат проданий через Ebay за 20 тисяч доларів.

Ерік Фінман

Ерік Фінман під час публічного виступу

Наймолодшим біткоіни-мільйонером вважається Ерік Фінман, який отримав такий солідний статус вже в 15-річному віці. У його розпорядженні близько 400 BTC, що за поточним курсом (на 12 квітня 2018 року) становить 2,7 мільйона доларів. Як тільки Ерік зрозумів, що заробив ціле багатство, він просив коледж і зайнявся підприємницькою діяльністю. Сьогодні він проживає в Голлівуді, їздить в різні країни і насолоджується кожним днем ​​життя.

Історія Еріка почалася ще в 12-річному віці, коли бабуся подарувала дитині 1000 доларів. Вона вважала, що онук залишить гроші на навчання, але молодий Фінман вчинив по-іншому — він інвестував гроші в Bitcoin, який на момент покупки коштував всього 10 доларів. Вже до грудня 2013-го Ерік стан Еріка перевищило позначку в 100 тисяч доларів.

Коли курс BTC становив 1,2 тисячі доларів за монету, Ерік продав криптовалюта і відкрив інтернет-платформу, яка надає освітні послуги по відеочату. Решту коштів пішли на розваги і подорожі по світу. В на початку 2015 року молодий мільйонер вирішив продати бізнес, взявши натомість всього 300 Bitcoin. Йому пропонували 100 тисяч доларів, але він відмовився і, як показали останні роки, не прогадав. У 2018 року кількість біткоіни в розпорядженні Фінмана перевищило позначку в 400 монет.

Гроші не зіпсували Еріка. Сьогодні він продовжує працювати з інвестиціями біткоіни, має стоки в інших віртуальних монетах (Ефіріуме і Лайткоіне). При цьому молодий мільйонер не вірить у потенціал Ефіру, вважаючи його курс завищеними.

Хто зі знаменитостей купив біткоіни?

Монета біткоіни в руці темношкірого людини

Щоб заробити на криптовалюта, не обов’язково бути розумним інвестором і добре розбиратися у фінансових ринках. Головне — хороші радники і чуття, яке допомогло багатьом вже відомим і далеко не бідним людям примножити свій капітал. Розглянемо, хто із знаменитостей купив біткоіни, і виявився у виграші.

Майк Тайсон

Майк Тайсон вид збоку

Легенда боксерського світу не залишилася осторонь від кріптовалютного світу. У 2015 році Майк залишив твіт, в якому оголосив про початок роботи своєї суті банкоматів Bitcoin, що дозволяють протягом 8-10 секунд придбати криптовалюта. З моменту першої заяви до запуску бізнесу пройшло лише півроку, через які Тайсон запустив банкомати і навіть випустив додаток для телефонів (точніше, цим займалися фахівці за його гроші), що дозволяє грати на курсах валют, не встаючи з крісла.

Снуп Дог

Снуп Дог на білому тлі

Відомий в широких колах репер нічого не розумів у глобальній мережі і IT-секторі. Його знання обмежувалися вмінням продати що-небудь або підняти впізнаваність своєї персони в вузьких інтернет-колах. Але ситуація змінилася в 2013 році, коли Снуп вирішив продавати черговий альбом не за долари, а за Bitcoin. І він не просто зібрався, але і реалізував намір. На той період один альбом (разом з доставкою) оцінювався в 0,3 біткоіни. Точне число зібраних біткоіни невідомо, але на 12 квітня 2018 року одну його платівка коштувала б близько 2 тисяч доларів. Якщо Снуп Дог не позбувся від криптовалюта, його стан значно зросла.

Ештон Катчер

Ештон Катчер крупним планом

Перші інвестиції Ештон Катчер зробив ще в 2010 році. Він діяв разом зі своїм напарником Г. Осірі (менеджером Мадонни в минулому). На пару вони створили інвестиційну фірму, стали перераховувати в неї гроші і вкладати їх привабливі бізнес-проекти. Голлівуд зустрів насмішкою таке прагнення Ештона до бізнесу, а багато хто не соромилися називати його дурнем. Але в 2013-му компанія напарників вклала гроші в організацію, що займається платежами Bitcoin, під назвою BitPay. З того моменту цінні папери організації значно підросли, що зробило Ештона одним з найбільш багатих акторів Голлівуду. Глузування в його сторону точно припинилися.

Х’ю Лорі

Х'ю Лорі на синьому тлі

Відомий «Доктор Хаус» у 2015 році придбав Bitcoin на 5 тисяч доларів. Актор зовсім не розбирався в інвестиціях і пішов на таку авантюру тільки за порадою товариша. Виявилося, що він прийняв правильне рішення, і сьогодні інвестовані гроші примножилися у багато разів.

Стів Возняк

Стів Возняк крупним планом

Творець компанії Apple не зміг залишитися осторонь від нового тренда. В одному з інтерв’ю він зазначив, що хотів купити криптовалюта набагато раніше, але через погано розвинену інфраструктуру не міг цього зробити. Як результат, після покупки заповітних монет курс різко пішов вниз. Але Стів не засмутився. Він вважає, що головне в криптовалюта — її математична складова. При цьому Під не став продавати монети, які з моменту покупки виросли в десятки разів.

Крім перерахованих знаменитостей, в криптовалюта інвестували Флойд Мейвезер, Дрю Кері, Гарі Реднапп, Мел Бі, Гвінет Пелтроу, Луїс Суарес та інші відомі особистості. Всі вони вчасно помітили перспективи зростання біткоіни, який зробив їх значно багатшими.

Більше про біткоіни мільйонера — Еріці Фінмане, дивіться нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector