Історія про долю китайської біржі криптовалюта BTCC

Ох, вже ці китайці! І найдовшу в світі стіну збудували, і саму «давню» кріптовалютную біржу запустили. А ще додумалися торгувати на ній фізичними биточками. Це ті, які можна помацати! Думаєте, складаю? Тоді послухайте історію про долю біржі криптовалюта BTCC.

В одному царстві, в одному китайському комуністичній державі …

BTCC можна сміливо назвати самою старою. Заснована вона була ще в 2011 р Довгий час вважалася найвпливовішою Піднебесної біржею. Але в минулому році влада Китаю заборонила всі кріптобіржі. Це обмеження торкнулося тільки місцевих торговців. Для користувачів з інших країн двері майданчики відкриті «нарозхрист».

Біржа з ​​наворотами:

  • Власний пул для Майнер.
  • Десктопний і мобільний гаманець Mobi.

  • Торгівля фізичними біткоіни — ті, які можна помацати.

Зараз випуск і продаж «твердих» биточків припинена. Мабуть, у майданчики з’явилися проблеми з легальністю випускаються монет.

У той же час грати на BTCC не так вже дешево. 0,1% стягується з усіх торгових операцій, а також за поповнення внутрішнього гаманця доларами через банківський переказ або картою. При цьому за висновок доларів знімається вища ставка — 0,3%.

Інтерфейс і админка

Інтерфейс біржі реалізований в двох мовних версіях: на китайському і англійському. Реєстрація в BTCC проходить через поштовий ящик. Валідація профілю обов’язкова тільки для операцій введення-виведення доларів. Транзакції з криптовалюта здійснюються без обмежень.

Перш, ніж зможете торгувати, потрібно прийняти умови користування платформою.

BTCC — це біржа однієї валютної пари. Продавати-купувати можна тільки долари і BTC. Інші валюти не підтримуються.

Ось так виглядає торговий термінал цієї китайської біржі. Все просто, тому не заплутав.

Зліва розташований інтерактивний графік коливання вартості валютної пари. Потім йде блок для подачі заявок. Термінал підтримує кілька типів ордерів: ринкові, лімітні, стоп-лосс і взаімоотменяемие (OCO). Останній тип складається з лімітного з стоп-лосс. Ордер закриваються при спрацьовуванні одного з них.

Справа знаходиться книга заявок, виставлених на продаж. А биток то вже падає нижче 7 кіло, панове! Ось і думай: купити його або продати.

Влітку минулого року BTCC спробувала розширити свої торгові можливості. Для цього в тестовому режимі була запущена дочірня майданчик DEX. Вона спеціалізувалася на операціях з біткоіни і ефіром.

Але в грудні щось пішло не так, і DEX закрилася. Про це свідчить повідомлення, розміщене поверх торгового функціоналу. У ньому керівництво біржі повідомляє про призупинення роботи майданчика, а також просить користувачів вивести свої кошти не пізніше січня 2018 р

Виходить, що BTCC поступово відмирає. Спочатку фізичні биточки, потім DAX. Зараз доступні тільки одна валютна пара та гаманець. Це все, що залишилося від однієї з найбільших китайських кріптобірж. І відгуки зарубіжних користувачів це підтверджують!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector