Як через Payeer купити Bitcoin?

Payeer (payeer.com) — електронна платіжна система, яка підтримує не тільки фіатние рахунку, але і кріптовалютние (Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Dash). Ми вже робили огляд Payeer-Bitcoin гаманця, а сьогодні розглянемо, як купити монети різними способами. Отже, почнемо безпосередньо з самого майданчика.

Як купити біткоіни на Payeer?

Інтегрована валютна біржа на Пейєра

У зв’язку з тим, що розглянута система підтримує біткоіни-рахунки, можна не користуватися послугами сторонніх сервісів, а купити цікавлять монети відразу на сервісі. Для цього можна поповнити свій гаманець будь фіатной валютою і здійснити операцію на інтегрованої валютній біржі.

Для прикладу розглянемо, як на Payeer купити біткоіни за рублі:

 1. На головній сторінці свого облікового запису натискаємо на квадрат з позначенням RUB, перед нами відкриється форма поповнення рублевого рахунку.
 2. Вводимо суму, на яку хочемо поповнити свій Payeer-гаманець і тиснемо зелену кнопку «Поповнити».
 3. Нам пропонується більше 40 способів оплати. Це і платіжні системи (Ківі, Я.Деньгі, Advcash), і банківські картки (Visa, Mastercard, Maestro, МИР), і мобільні платежі (Мегафон, МТС, Білайн), і Альфа-клік, і багато інших способів через обмінники ( вебмані, СВІФТ, ВТБ24, Приват24, Кукурудза, Вестерн Юніон, Юністрім). Вибираємо зручний метод і перед нами відкриється форма оплати. До комісій за введення повернемося трохи пізніше.
 4. Коли рублі вже зараховані на наш рахунок, натискаємо на лівій панелі кнопку «Обміняти». Як бачите, у вкладці «Автоматичний обмін» можна проводити операції тільки з фіатной валютою, тому переходимо на вкладку «Валютна біржа».
 5. В поле навпроти «Віддаєте» вибираємо RUB, а «Чи отримуєте» — відповідно BTC. Внизу з’являються актуальні заявки на обмін. Ви можете вибрати одну з них або створити власну. Комісія сервісу за операцію становить 0,5%.

Після цього біткоіни будуть зараховані на наш рахунок. Ми зможемо їх залишити на біржі для торгівлі або вивести на інший біткоіни-гаманець. Комісія Payeer — 0.25% + 0,0002 BTC.

Комісія за поповнення фіатних рахунків

Це питання заслуговує на окрему увагу, якщо ви плануєте купувати на Payeer Bitcoin за фіат. Нам не зовсім сподобалося, що інформація про комісіях представлена ​​як-то зім’ято, не в процентному співвідношенні, а просто при введенні суми поповнення вже в якості додаткової оплати. Але для самих популярних способів ми все ж зібрали інформацію, актуальну на момент написання статті:

Валютаспосіб поповненняКомісія в%
RUBківі8.61
Advcash2
Я.Деньгі8.7
Visa6.4
MasterCard
Maestro
СВІТ6.29
Альфа клик7.23
USD / EURбіткоіни2.62
ківі8.61
Advcash2
Visa6.84
MasterCard

Купівля через Payeer Bitcoin на біржі

Форма поповнення Payeer на EXMO

Щоб провести таку операцію, потрібно знати, які біржові майданчики підтримують ПС Пейєра. До таких відносяться багато популярні сервіси — EXMO, yobit.net, bitflip.cc. Якщо в системі Payeer у вас зберігаються гроші, але ви хочете за них купити біткоіни на іншому майданчику, то зараз ми розглянемо алгоритм дій:

 1. Поповнюєте свій рублевий гаманець на біржі через Payeer. Для цього у вкладці «Гаманці» або «Баланс» (в залежності від використовуваного сервісу натискаємо «Поповнити» навпроти RUB).
 2. Після зарахування коштів йдемо у вкладку «Торги» або «Обмін» (на YObit ця вкладка називається «Трейд»). Там ми купуємо за наявні рублі біткоіни по ринку або по ліміту.

Як бачите, нічого складного в тому, щоб через Payeer купити біткоіни, немає. Що стосується комісій, то їх потрібно вивчити на різних сервісах, щоб розуміти, де вигідніше проводити операцію. Наприклад, на біржі Ексмо за введення рублів з Пейєра потрібно заплатити 6% від поповнюється суми, а ліміти становлять від 25 до 50 000 рублів. На БітФліпе ситуація простіше — від 100 рублів ліміт і 1,5% комісія. А ось на Йобіте додаткові платежі за введення засобів не стягуються.

Як купити біткоіни через Payeer в обміннику?

Ротатор обмінників Bestchange

Скористатися послугами обмінника — це найпростіший спосіб, що не вимагає довгих реєстрацій, верифікації і не займає багато часу. Тим більше не потрібно шукати в мережі довго відповідний сервіс, порівнювати курси, перевіряти відгуки. За вас вже все зробили спеціальні майданчики, своєрідні ротатори обмінників. До таких належить популярний bestchange.ru.

Інтерфейс сайту дуже простий і розібратися в ньому не складе труднощів. Він підтримує дуже багато напрямків обміну і працює з більшістю ЕРС, інтернет-банкінгів і систем грошових переказів.

Щоб через Payeer купити біткоіни через обмінник, спочатку потрібно визначитися з цікавлять варіантом обміну — куди саме ви хочете отримати куплені монети. Наприклад, якщо ви збираєтеся зберігати біткоіни на Вебмані, тобто обмін на WMX; якщо хочете поповнити біткоіни-рахунок в Perfect Money або на EXMO, то просто варто вибрати відповідну кнопку.

Є просто висновок з Пейєра на будь-який біткоіни-адреса, його ми і розглянемо в нашій покрокової інструкції:

 1. У лівому зеленому полі вибираємо в списку «Віддасте» Payeer (USD, RUB або EUR в залежності від того, з якого рахунку будете здійснювати покупку крипти). Ми вибираємо рублі.
 2. У вкладці «Отримайте» шукаємо цікавий для нас варіант отримання біткоіни. Ми вибираємо просто BTC, тому що отримати монети хочемо на мобільний біткоіни-гаманець.
 3. У відкритому по центру вікні вибираємо обмінник. Як правило, зверху розташовані найвигідніші, але потрібно дивитися на доступні ліміти, автоматично або вручну проводяться транзакції, кількість відгуків.
 4. Переходимо на обмінник і заповнюємо поля — вводимо суму обміну свій Payeer-рахунок, Bitcoin-адреса, пошту. Після цього вибираємо «Обміняти».

Курс на обмінниках завжди трохи нижче, ніж на біржах або всередині ЕРС. Це пов’язано з тим, що в нього включена і комісія самого сервісу. При цьому, звичайно, якщо порівняти переклад на біржі з комісіями, то підсумкова сума виходить практично такий же.

Сам ротатор обмінників постійно оновлюється — видаляються недобросовісні майданчики, додаються більш вигідні. Якщо вас цікавить обмін Payeer / Bitcoin на постійній основі і ви часто проводите такі платежі або інші обмінні операції, то радимо зареєструватися в обміннику. Тоді за кожну транзакцію вам будуть нараховуватися бонуси, в залежності від обороту коштів.

Ми розглянули, як купити біткоіни через Payeer різними способами, вибирайте максимально підходящий і нехай всі ваші грошові операції будуть успішними і вигідними.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector