Як і де біткоіни за рублі через Ощадбанк?

Багато людей в період корекції втратили інтерес до кріптовалютной сфері і налаштовані більш, ніж песимістично по відношенню до неї. Навіть деякі «експерти» закликають продавати залишки активів в крипті, щоб повернути хоч частину вкладень. Однак грамотні інвестори передрікали таку корекцію ще в кінці 2017 го, коли на тлі шаленого зростання біткоіни розвивалася масова істерія. Це цілком логічно, якщо актив йде в зростання, який нічим не підкріплений (є «роздувається», як мильна куля), то рано чи пізно ціна все одно повернеться на своє місце і впаде так само швидко, як і росла.

Етап корекції — відмінна можливість проаналізувати реальні позиції кріптоактіва на ринку, без галасу навколо і гучних заяв новоявлених ютубовскіх «експертів». Крім того, це шанс увійти на ринок «на низах» і інвестувати в довгострокову перспективу. Ті, хто насправді заробили на біткоіни в період зростання, купили його якщо не по пару доларів, то хоча б за ціною до 3-5K. З цієї причини, грамотні інвестори купують біткоіни і іншу крипту вже зараз, а не чекають вартості в 12 тисяч доларів, щоб купити, а потім з переляку на 15 продати.

Отже, короткий екскурс в загальну тему закінчений. І якщо ви все ж зважилися на інвестування в крипту, далі розглянемо, як купити біткоіни за рублі через Ощадбанк.

Першим кроком до проведення такої операції буде ознайомлення з курсом. Актуальні дані на сьогоднішній день відображені в графіку нижче:

Як купити біткоіни через Ощадбанк — що потрібно знати перед покупкою?

Емблеми криптовалюта біткоіни і Ощадбанку

Якщо у вас є рублі на карті Ощадбанку, які ви хочете обміняти на Bitcoin, то в першу чергу вам необхідно визначитися з тим, де ви будете зберігати криптовалюта. Щоб відповісти на це питання, необхідно проаналізувати, з якою метою ви купуєте крипту. У кожного типу сховища є свої плюси і мінуси, свої особливості, які роблять їх придатними для якихось одних цілей, але абсолютно незручними для інших. Наприклад, холодний гаманець (по типу Ledger Nano S) — відмінний варіант для довгострокового зберігання криптовалюта, періодичного проведення великих платежів. Але ось для прийому великої кількості мікротранзакцій (наприклад, отримання заробітку з пулу при Майнінг) він не підходить.

Пропонуємо коротко ознайомитися з цільовим призначенням кожного типу гаманців в таблиці нижче:

Тип сховищаДля чого підходить?У чому мінуси
Біржові, онлайнЗберігання невеликих обсягів крипти для торгівлі, проведення розрахунків, швидкого обміну біткоіни на інші кріптоактіви або фіат.Приватний ключі зберігаються на серверах біржі, а не у користувача. Через це кошти менш захищені, ніж в холодних сховищах.
локальніЗберігання великих сум, отримання прибутку з Майнінг (видобутку криптовалюта), періодичне проведення розрахунків.Не у кожного користувача є комп’ютер, який підходить для скачування всього блокчейна (у «товстих» гаманців). Зберігання в програмному гаманці позбавляє користувача мобільності.
паперовіНадійне зберігання великих сум на довгострокову перспективу.Якщо ви вирішите витратити хоч частину своїх заощаджень з холодного гаманця, то засвітився приватний ключ в Мережі, що знизить рівень безпеки. Гаманець не підходить для періодичних розрахунків.
МобільніЗберігання невеликих сум з можливістю доступу до засобів в будь-якому місці, де є Інтернет. Підходить для частого проведення операцій.Низький рівень безпеки зберігання.

Звичайно чисто теоретично можна купити біткоіни зі Ощадбанку і завести їх на будь-який гаманець, але сховище, вбрання за цільовим призначенням буде кращим рішенням і виключить в майбутньому незручність, необхідність переведення коштів на інший гаманець з повторною оплатою комісії та інші неприємні моменти.

Як купити біткоіни через Ощадбанк на біржі?

Придбання біткоіни за рублі на біржі Exmo
Сторінка для покупки BTC за рублі на кріптобірже Exmo

Щоб провести таку операцію, необхідно спочатку вибрати біржу. Зробити це не так просто. В першу чергу необхідно враховувати звичайно безпеку, репутацію і зручність користування. Якщо ви вирішили торгувати, то також важливо вивчити, які інструменти і торговий термінал надає сервіс своїм користувачам. Але і це ще не все. Головна умова — біржа повинна підтримувати рублеві рахунки і працювати з Ощадбанком або картами Віза / Мастеркард. В цілому, під ці вимоги підходять багато сервісів, але найпопулярніші в російськомовному сегменті — exmo.me, cex.io.

Що стосується комісій, то на cex.io, наприклад, за поповнення рублевого рахунки з карти Visa / MasterCard стягується 5% + 15.57 р. на момент підготовки матеріалу. В цілому, в залежності від сервісу, додатковий платіж може складати до 10%. Але і це не все. Деякі біржі (наприклад, exmo.com) вимагають попередньо верифікувати карту, з якої планується проводити поповнення рахунку. Це може зайняти деякий час.

Що стосується бірж — yobit.net і БітФліп, то вони підтримують тільки платіжні системи (AdvCash, Payeer, Capitalist і інші). З цієї причини швидко купити біткоіни через Ощадбанк не вийде — доведеться переводити рублі на платіжну систему, потім на біржу. Це вимагає сплати додаткових комісій, тому такий варіант практично не користується популярністю.

Коли рублевий рахунок на біржі поповнений, можна провести обмін на біткоіни. В цілому, інструкція такої операції загальна для всіх сервісів, якщо ви розумієте принцип її проведення:

 1. Йдемо у вкладку з торгами. Вона може по різному називатися на різних біржах, але зміст зрозумілий.
 2. Вибираємо торгову пару RUB / BTC. На деяких сервісах рубль може позначатися, як RUR.
 3. В поле ордера, нижче графіка, вводимо інформацію в колонку «По ринку» або «По ліміту», в залежності від того, за якою ціною ви хочете провести операцію. Якщо вибираєте «По ринку», то операція проведе моментально за тією ціною, яка є на даний момент. Якщо «За межі», система запросить у вас ввести суму, по якій ви хочете купити BTC. Як тільки зазначена ціна стане ринковою і на неї знайдеться продавець, ордер (заявка на обмін) автоматично виконається.

Саме тривалість і необхідність верифікації аккаунта і банківських карт, а також порівняно низький рівень безпеки роблять покупку біткоіни зі Ощадбанку на біржі часто незручною і невигідною.

Де купити біткоіни за рублі в Ощадбанку — універсальний спосіб

Сторінка сервісу bestchange.ru
Список обмінників для покупки BTC через Ощадбанк

Найчастіше для будь-яких обмінних операцій з Фіатом або крипто використовуються обмінники. Для роботи з ними не потрібно верифікації, реєстрацій, заповнень анкет і нескінченної кількості підтверджень. Операція проводиться максимально швидко, зручно і часто не менш вигідно!

Але головна перевага — цей спосіб універсальний! За допомогою обмінника можна як купити біткоіни за рублі через Ощадбанк, так і продати будь-яку іншу валюту. Тим більше, через обмінні сервіси можна зарахувати гроші на будь-який тип сховища — поповнити і біржовий рахунок, і холодні гаманці, і локальні, і мобільні.

Щоб не шукати довго відповідний сервіс, не вивчати постійно відгуки і не переживати про те, що проект соскамітся, можна скористатися відомим моніторингом bestchange.ru. З ним стикалися практично всі, хто хоч раз міняв віртуальні гроші. На момент написання статті ротатор працює з 382 обмінниками.

Отже, як швидко купити біткоіни через Ощадбанк:

 1. У лівій колонці таблиці (в лівій частині екрана) вибираємо валюту для обміну. У нас це рублі Ощадбанку. У правій колонці — BTC.
 2. В з’явилася таблиці вибираємо відповідний обмінник по курсу, резерву, режиму роботи, відгуками.
 3. На сторінці обмінника вводимо всі необхідні дані. Операція займає в цілому до години.

Зверніть увагу, що купити біткоіни за рублі через Ощадбанк можна не тільки цим способом. Вибір в правій частині колонки BTC дозволяє ввести адресу з будь-якого сховища і туди будуть зараховані куплені монети. Але в списку є ще такі напрямки для покупки Bitcoin: WMX (біткоіни на Вебмані), Perfect Money BTC, WEX BTC, Exmo BTC.

Як швидко купити біткоіни через Ощадбанк в системі WebMoney

Значок біткоіни і системи WebMoney

Онлайн гаманців для зберігання криптовалюта існує чимало. Один з найпопулярніших — Blockchain. Однак, багатьом зручно зберігати криптовалюта в тій же системі, де зберігаються і інші віртуальні гроші. Таку можливість надає система Webmoney. Створивши обліковий запис, користувач може додавати і видаляти гаманці різних валют. Крім зберігання рублів, доларів, євро та інших фіатних грошей, підтримуються рахунки біткоіни, біткоіни Кеш і Лайткоін. Криптовалюта можна зберігати на довгострокову перспективу, а можна торгувати титульними знаками WMX на біржі indx.ru.

Щоб купити біткоіни за рублі Ощадбанку, поповнимо наявної валютою рахунок WMR. Для цього увійдемо в інтерфейс рублевого гаманця, виберемо «Поповнити» і «С банківської карти». Далі буде потрібно ввести дані нашої карти Ощадбанку, щоб з неї списали кошти і зарахований на WMR-рахунок.

Потім необхідно увійти в інтерфейс рублевого або біткоіни-гаманця і в верхньому правому куті натиснути вертикальне три крапки. У вікні буде рядок «Обміняти кошти». Натиснувши на неї, побачимо вікно, в якому потрібно буде вибрати валюту для обміну та отримання, а також вказати суму. Операція проводиться миттєво.

Можна піти й іншим шляхом — провести обмін через WebMoney Exchanger. Для цього:

 1. Переходимо на wm.exchanger.ru.
 2. Вибираємо напрям обміну WMR на WMX.
 3. Зі списку пропонованих обмінів вибираємо той, який нам підходить по курсу і ліміту.

До слова, якщо сума обміну у вас більше, ніж ліміти перших декількох заявок, а вибирати курс нижче не хочеться, у верхньому правому куті є кнопка «Швидкий обмін». Натисніть на неї і все найвигідніші заявки будуть виконані автоматично. Якщо ж у вас більше часу і ви хочете купите біткоіни за більш вигідним курсом, то створіть свою заявку на обмін і чекайте її виконання.

Зручність зберігання біткоіни на гаманці Вебмані полягає в тому, що доступ до засобів завжди є навіть зі смартфона (через офіційний додаток WebMoney Keeper). До того ж користувач в будь-який момент може відправити гроші іншому учаснику мережі з мінімально комісією або обміняти на фіат і вивести в готівку.

Як купити біткоіни за рублі Ощадбанку — LocalBitcoins

LocalBitcoins (localbitcoins.com) — майданчик, на якій зустрічаються продавці і покупці біткоіни з усього світу. Тут можна знайти покупця, щоб максимально вигідно продати йому крипту і продавця для покупки багатьма способами.

Інтерфейс і функціонал сервісу досить простий — виберіть:

 • цікавить тип операції (купівля або продаж);
 • валюту, за яку буде відбуватися угода;
 • країну;
 • спосіб оплати (нас цікавить переклад через конкретний банк).

Для нас цікавить операції більшість результатів пропонує вигідні умови.

Варіанти для покупки BTC за Ощадбанк через майданчик localbitcoins.com
Пропозиції на сайті localbitcoins.com з купівлі BTC за Ощадбанк

Користувачеві залишається лише перейти на акаунти продавців, ознайомитися з їх рейтингом і відгуками про їхню роботу, щоб не потрапити на шахрая.

Чи можна купити біткоіни в Ощадбанк онлайн?

Емблеми Ощадбанку і біткоіни на білому тлі

Багато людей, які не знайомі з технологією блокчейн і не до кінця розуміють відмінності криптовалюта від інших віртуальних грошей, часто цікавляться чи можна купити біткоіни в додатку Сбербанк онлайн. Відповідь на це питання звичайно ж негативний. Для проведення операції ви можете скористатися обмінниками, біржами, електронними системами, що підтримують кріптовалютние рахунку. Однак жоден онлайн-банкінг поки можливості покупки біткоіни не надає.

Отже, ми розглянули основні методи, як і де купити біткоіни за рублі Ощадбанку. Підводячи підсумки, відзначимо, що найшвидший і зручний спосіб проведення такої операції — робота з обмінником. Однак, перш, ніж починати операцію, визначитеся з цільовим призначенням крипти і виберіть сховище. Відштовхуючись від цього, ви зможете вибрати максимально зручний і вигідний саме для вас метод.

Відео про те, як швидко купити біткоіни за рублі Сбербанк:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector