Як купити біткоіни Кеш через Ощадбанк за рублі в Росії

Чому хочуть BCH

Кожен день все більше людей хочуть придбати популярну криптовалюта. Наперекір біткоіни і Ефіру сьогодні існує ще і біткоіни Кеш, який користується не меншим попитом. Про це говорити щоденний обсяг торгів.

BCC / BCH як комета увірвалася на ринок, набравши обертів і отримавши високий курс за лічені дні. Всупереч усіляким «пророчим» заявами, що він здується в перший же день, Кеш вистрілив настільки позитивно, що деякі авторитетні компанії навіть змінили свою думку стосовно даного хард ФОРКОМ.

Головною перевагою, безумовно, стала можливість проводити транзакції на високій швидкості при комісії в один цент. Цього ніяк не можуть досягти розробники біткоіни, оскільки все ще не знайшли вирішення проблеми масштабованості. Крім цього, Bitcoin Cash володіє загальними перевагами криптовалюта:

 • ніяких обмежень на оборот (крім емісії в 21 мільйон);
 • відсутність банківського або державного контролю;
 • високий ступінь захисту коштів;
 • повна конфіденційність;
 • в перспективі — обмін без посередників.

Однак існують і мінуси. Одним з таких саме для російського користувача можна виділити відсутність можливості придбати Bitcoin Cash через Ощадбанк безпосередньо. На жаль, сьогодні потрібно шукати способи обходу або посередників.

Чому немає такої можливості

Сбербанк — це державний банк Росії, тому всі його операції контролюються владою федерації. Більш того, це означає, що в своїй діяльності його працівники зобов’язані керуватися федеральними законами.

Саме в цьому прихована головна проблема. Будь-які криптовалюта в світі прийняли тільки дві країни: Японія і США. Деякі заборонили їх оборот, а деякі, включаючи Росію, все ще шукають способи регулювання їх використання на території країни.

Оскільки немає офіційного положення, яке дозволило б їх купувати і продавати, всі державні фінансові організації не мають права здійснювати прямий обмін біткоіни Кеш на рублі. З одного боку, покарати їх не зможуть, адже регулювання немає. З іншого боку, BCH — це грошовий сурогат, а значить подібні організації повинні отримати відповідну ліцензію на роботу з ним. Але їх ще не видають.

Історія зі ставленням влади до криптовалюта існує вже кілька років. Перший час були чіткі висловлювання проти, однак, сьогодні в Держдумі на розгляді лежить проект закону «Про цифрових фінансових активах», який повинен дати такий дозвіл. Проте, поки він не підписаний, Ощадбанк не може відкрити пряму торгівлю BCH.

Де шукати вихід

Тим не менш, ви все одно не відрізані від кріпторинка. Однак потрібно використовувати способи обходу. Серед них можна виділити:

 • покупку через обмінник;
 • покупку через біржу;
 • прямий розрахунок з користувачем.

Обмінні сервіси найпопулярніші на просторах Інтернету. Вони досить прості у використанні, завдяки чому дозволяють зробити обмін досить швидко. Знайти такий майданчик нескладно. Найпростіше звернутися до моніторингу обмінників, який дозволить вибрати найоптимальніший варіант конкретно для покупки BCH за рублі через карту або рахунок в Ощадбанку.

Щоб визначитися з вибором, потрібно порівняти такі показники:

 • курс;
 • комісія сервісу;
 • швидкість обробки заявок;
 • валютний резерв;
 • відгуки.

Серед переваг обмінників варто виділити їх орієнтацію на клієнта аж до того, що вони не вимагають реєстрації. Значить ви зможете зберегти повну конфіденційність покупки. Навіть якщо боїтеся покарання, відстежити транзакцію буде неможливо, оскільки розробникам майданчика немає сенсу передавати дані.

Недоліки — це занижений курс (іноді надмірно) і обмежений валютний резерв. Трапляється, що потрібно працювати з іншим сайтом, тому що на першому баланс вичерпано, відповідно, обмін просто неможливий.

біржі

Більшість кріптобірж дозволять купити біткоіни Кеш через Ощадбанк. Однак, вони працюють не саме з банком, а з усіма організаціями, які мають формат MasterCard або Visa. Карта Ощадбанку є однією з таких.

Для початку вам потрібно буде поповнити внутрішній рублевий гаманець. Для цього перейдіть у вкладку «Гаманці», навпаки рублевого рахунки натисніть «Поповнити» і дотримуйтесь інструкцій. Після цього переходите у вкладку «Торги», створюйте ордер і чекайте, поки хтось створить аналогічний. Вони будуть оброблені автоматично, після чого на балансі з’являться монети.

Переваги даного способу в можливості отримати трохи більше коштів, оскільки на ордері ви самі виставляєте курс. Крім того, це дуже надійний варіант, адже біржі мають високий рівень безпеки для захисту від атак.

Серед недоліків можна виділити не зовсім зручну процедуру, а також незрозумілий механізм роботи. Новачкам доведеться трохи вивчити мінімальні основи трейдингу, щоб зрозуміти, як саме створювати ордера, і як вони проходять на біржі.

прямий розрахунок

Останній варіант — зв’язатися з продавцем біткоіни Кеш особисто. Природно, що на стовпах немає подібних оголошень. Однак вони є на кріптовалютних форумах на кшталт Bitcointalk, а також у відповідних темах на Reddit.

Коли знайдете такого торговця, ви зможете домовитися з ним про всі умови. Курс, за яким буде проведено розрахунок, хто повинен сплатити комісію мережі, на скільки частин розбити переклад і так далі. Вам головне вказати, що оплачувати будете картою Ощадбанку. Власне кажучи, можливість про все домовитися є ключовою перевагою.

Більш того, якщо виявиться, що ви з одного міста, то можна провести операцію при зустрічі. Таким чином будуть забезпечені всі гарантії виконання своїх зобов’язань.

Однак тут є такий же суттєвий недолік. Як ви розумієте, тут не буде ніяких відгуків або нюансів, які натякнуть, що ви працюєте з шахраєм. Така операція проводиться на свій страх і ризик. Тому варто бути дуже обережним. Краще розділити платіж на кілька частин, щоб в разі обману не втратити занадто багато.

Чи буде покарання?

Багато користувачів бояться обзавестися біткоіни Кеш або будь-який інший криптовалюта, оскільки вважають, що будуть покарані. Адже новини про пропозиції заборони і кримінальної відповідальності розходяться дуже швидко, але точних відповідей ніхто не дає.

Так ось, яким би чином ви не купили BCH, ніхто не має права вас покарати за це. Як вже було сказано, в РФ ще немає ніякого правового регулювання використання криптовалюта, а значить це не може бути покараним.

Крипта ще не пройшла жодних стадій в РФ. Законопроект ще не прийнятий, не кажучи вже про якісь подальші зміни. Так що можете спокійно купувати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector