Як можна виводити Лайткоіни: сервіс не має значення

накидали варіантів

Криптовалюта досить широко використовуються у всьому світі. Підтримка того чи іншого коін залежить від його популярності і попиту. Litecoin входить в топ-5 криптовалюта світу, тому можна використовувати всі способи виведення, які відомі світу. В основу увійде використання обмінників, оскільки їх можна використовувати для перекладу свої LTC в фіат. Крім цього ви дізнаєтеся, як вивести Litecoin з:

 • біржі;
 • крана;
 • мобільного додаток;
 • паперового гаманця;
 • десктопних клієнтів і апаратних гаманців.

Також можна продати свої Лайткоіни шляхом договору з прямими покупцями криптовалюта. Цей спосіб набагато ризикованіше, але в той же час має ряд переваг. Нижче ви дізнаєтеся про це докладніше.

Обмінник як фундамент виведення

Сьогодні немає LTC-гаманців, з яких можна безпосередньо вивести кошти на карту, банківський рахунок або платіжну систему. Тому у всіх випадках використовуються обмінні сервіси. Вони досить надійні, зручні і швидко оформляють транзакції. З приводу швидкості — винятком може бути перше використання деяких сервісів. Вони затягують виплату на 1-2 доби, але це робиться лише з метою безпеки.

Використання таких майданчиків зводиться до простого введення реквізитів. Так, вам потрібно вказати:

 • яку валюту ви віддаєте (в даному випадку Litecoin);
 • як хочете отримати переклад (це може бути Qiwi, Яндекс.Деньги, Payer і навіть карта банку);
 • кількість Litecoin для обміну або суму отримання (в залежності від зазначеного показника, другий буде автоматично розрахований за курсом обмінника);
 • електронну пошту для підтвердження, що саме ви оформляєте запит;
 • номер рахунку, на який потрібно відправити кошти.

Будь-сервіс зажадає угоди з умовами користування. Як правило, їх ніхто не читає. Але є одна легенда, що якийсь Д. колись прочитав ліцензійну угоду при установці ПО на комп’ютер. У ньому було зазначено, що прочитав належить нагорода 10 000 доларів.

Невідомо, наскільки це правдива історія. Однак від роботи з обмінником залежать ваші гроші, тому бажано витратити 10 хвилин і ознайомитися з його правилами. Хто знає, що трапиться із запитом, і як потім діяти?

Після оформлення всіх реквізитів потрібно буде відправити відповідну кількість Лайткоінов на вказану адресу. Це гаманець обмінника, яким ви будете користуватися. Коли туди надходять нові засоби, команда проекту перевіряє запити і оформляє обмін.

Включайте свою харизму

Робота з прямими покупцями — дуже вигідний спосіб виведення криптовалюта. Чи ні. Вам доведеться включити всі свої комунікаційні ресурси, щоб добитися для себе максимального профіту. При цьому пам’ятайте, що потрібно дуже ретельно підбирати другу сторону. Шахраїв в мережі неймовірно багато. Цей спосіб найпростіший, щоб кинути кого-небудь.

Єдине місце, де можна знайти такого покупця — це форум, присвячений криптовалюта. На ньому завжди є рейтинг користувача, проте, зазвичай він приурочений саме використання сервісу. Але останнім часом почали створювати окремий рейтинг, який визначає репутацію користувача як прямого торговця криптовалюта.

Про що потрібно домовитися при укладанні такої угоди?

 • курс;
 • спосіб оплати (вибирайте найбільш зручний для вас);
 • комісія (зрозуміло, що її немає, проте, потрібно буде сплатити комісію платіжної системи, яку ви будете використовувати);
 • хто робить перший крок — хто останній (природно, пріоритетним є другий варіант);
 • кількість LTC для обміну.

Ви можете придумати масу інших умов, навіть найбезглуздіших. Наприклад, переклад здійснювати о 16:20 за часом в Непалі. Навіщо? Та просто так. Також можна розбити обмін на частини. Наприклад, 2 LTC оплатити через Qiwi, а ще три прямо на карту. Все залежить від ваших примх.

Як вивести Лайткоіни з крана

Ви ж чули про кранах? Це сервіси для заробітку криптовалюта без вкладень за введення капчі. Деякі з них дозволяють виводити кошти моментально, а деякі працюють за накопичувальною системою. На прикладі moon Litecoin ви дізнаєтеся, як вивести свої срібники.

Сервіс автоматично зараховує нагороду за введення капчі на гаманець CoinPot. Тому, коли вам набридне користуватися краном або просто потрібно буде вивести з нього гроші, то потрібно звертатися саме до цієї платформи.

Після авторизації відкрийте гаманець Лайткоін і натисніть Withdraw. Відкриється вікно, в якому потрібно буде вибрати спосіб виведення: LTC гаманець (без комісії) або Faucet Hub (1.5%), вказати адресу та суму виведення. Для підтвердження потрібно ввести пароль, який ви вказали при реєстрації, а також пройти капчу.

 • підтвердження запиту також здійснюється по електронній пошті;
 • мінімальна сума виводу — 0.002 LTC;
 • транзакція буде проведена протягом 48 годин.

Багато обурюються, що так довго здійснюється переклад. З якогось боку це обґрунтовано, адже блокчейн Лайткоіна не так сильно завантажений. Однак варто враховувати, що комісія відсутня, тому Майнер не відразу візьмуться за цю транзакцію. При бажанні ви можете обміняти LTC на DOGE або BTC всередині платформи. Подальші умови виведення аналогічні.

Висновок цифрового срібла з біржі

Часто буває так, що люди використовували біржу для купівлі криптовалюта, але відразу ж стикаються з проблемою виведення. Насправді, популярні майданчики інтуїтивно зрозумілі. Розберемося на прикладі російської кріптобіржі Livecoin.

Відкрийте вкладку «Баланс», в рядку пошуку введіть Litecoin. У відповідному рядку потрібно вибрати «Висновок». Відкриється вікно, в якому потрібно вказати адресу гаманця і кількість монет для виведення. Комісія за висновок фіксована і складає 0.02 LTC. Тому, якщо ви плануєте далі користуватися майданчиком, краще виводити великі суми, щоб рідше витрачатися на комісію.

Будьте дуже уважні, коли вказуєте адресу для виведення. Як ви пам’ятаєте, вся криптосистема децентралізована, тому не буде можливості звернутися до кого-то і попросити виправити вашу помилку.

Апаратний, мобільний або десктопний — все аналогічно

Якщо ви використовуєте один з цих гаманців, то алгоритм дій співпаде. У мобільному додатку потрібно вибрати графу висновок (часто гаманці англомовні, і потрібно натискати «Send»). У наступному вікні вказуєте адресу гаманця для виведення і відправляєте кошти.

При використанні комп’ютерного клієнта також потрібна вкладка «Відправити». Алгоритм дій той же. Якщо ви використовуєте Litecoin Core, то можна ще встановити будь-яку комісію Майнер за проведення транзакції.

Апаратні гаманці в цьому плані не відрізняються від комп’ютерних, тому що робота здійснюється через додаток, яке візуально ідентично будь-якому десктопних клієнту. Однак для цього вам потрібно буде синхронізувати пристрій з комп’ютером.

Висновок Лайткоінов з паперового гаманця

Найнадійніший спосіб зберігання криптовалюта — це використання паперових гаманців. Вони не з’єднані з мережею, відсутній ризик поломки або злому. Єдине, що може трапитися — це втрата самої папірці. Якщо таке трапиться, то ви потрапили, бо паперові гаманці єдині, які неможливо відновити.

Як здійснити виведення? Відкрийте внутрішню сторону гаманця. Зазвичай вона щільно заклеєна кілька разів. Там знаходиться приватний ключ і його QR-код. Скануєте код гаманцем в телефоні (це лише приклад), прямуєте інструкцій і чекаєте підтвердження.

Коли баланс вашого мобільного клієнта поповниться, паперовий гаманець стає непридатним. Якщо бути точним, він втрачає свою перевагу самого надійного сховища. Адже нікому не відомо, через які сервера проходить відсканований QR-код.

Куди можна виводити LTC

Це залежить лише від ваших уподобань. Якщо вам зручно використовувати Qiwi-гаманці, то виводьте туди. Якщо вам потрібно вивести кошти на карту, то можете знайти обмінник, який надає таку можливість. Наприклад, WW-Pay працює зі Сбербанк Онлайн.

Єдине, чим ви можете бути обмежені — це кількість платіжних систем кріптовалютних обмінників. Однак вони працюють з усіма популярними електронними платіжними системами, тому буде важко знайти платформу, на яку не вийде здійснити висновок.

підсумок

Висновок Лайткоіна не вимагає ніяких спеціальних знань. Єдине завдання — бути уважним при введенні номера рахунку, на який потрібно переказати кошти. Тривалість обміну, розмір комісії та зручність залежить лише від сервісу, який ви будете використовувати. Повідомте, якщо вам відомі ще якісь незвичайні способи виведення.

До скорого!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector