Як вивести біткоіни на карту Ощадбанку: покрокова інструкція

Існує кілька способів перевести біткоіни в рублі — найпростіше вивести їх на карту Ощадбанку. В цілому обміняти біткоіни на Ощадбанк у рублевому еквіваленті не складно, робиться це через обмінники, яких в мережі багато. Щоб не потрапити на шахраїв і бути впевненим в тому, що операція пройде успішно, краще скористатися одним із сервісів моніторингу. Найпопулярніші з них: bestchange.ru, kurs.expert, old.kurs.com.ua. Імовірність того, що обмінник, рекомендований цими сервісами аналізу, виявиться шахраєм, практично дорівнює нулю. Розглянемо один з таких сайтів.

Пошук обмінника на сайті bestchange.ru

Головна сторінка сайту bestchange.ru
Орієнтири щодо виведення біткоіни на карту Ощадбанку через сайт bestchange.ru

У лівій зеленої колонці ми вказуємо валюту, яку віддаємо, а в правій — ту, яку отримуємо. Таким чином, ми знаходимо ті сервіси, які можуть вивести біткоіни на Ощадбанк. Таблиця на сірому тлі показує нам список обмінних сайтів, причому вони розташовані в порядку убування вигідності курсу. Вгорі знаходяться сайти з найкращим для нас курсом обміну, внизу — з найгіршим. Дрібним шрифтом вказується мінімальна сума для виводу, а в передостанній справа колонці — кількість потрібної вам валюти, яким зараз володіє обмінник. В останній колонці відгуки. Чим їх більше, тим більше довіри викликає сайт обміну і тим краще він працює — швидше і надійніше. Хоча в списку моніторингу bestchange.ru всі обмінники надійні і шахраїв немає.

Наявність достатньої резерву на сайті обміну не гарантує, що ви зможете обміняти велику суму, оскільки ситуація постійно змінюється. Наприклад, ми зайшли на сайт MagneticExchange, але поміняти біткоіни на Ощадбанк не вийшло через відсутність резерву в рублях, хоча в списку моніторингу цей резерв вказано. У колонці «Чи отримуєте» відсутній рядок «Сбербанк». Швидше за все, хтось прямо перед цим зробив подібну обмінну операцію. В такому випадку, потрібно або зайти трохи пізніше, або перейти на інший сайт.

Відсутність можливості перекладу біткоіни на карту Ощадбанку
Приклад онлайн-обмінника, на якому немає можливості переведення біткоіни на карту Ощадбанку

Як вивести біткоіни на карту Ощадбанку через обмінник 4exchange?

Сторінка обмінника 4exchange
Варіанти виведення біткоіни через обмінник 4exchange

Заходимо на наступний сайт — 4exchange. Бачимо, що тут є резерв для обміну 291 741 рублів. Реєструватися не обов’язково, але якщо ви плануєте переклад біткоіни на Ощадбанк регулярно, то є сенс це зробити, щоб в подальшому отримувати знижки при обмінних операціях.

У графі «Віддаєте» вводимо кількість біткоіни, яке плануємо перевести на карту Ощадбанку. Сума, яку ви отримаєте в рублях, розрахується автоматично. Заявлено, що перераховується вона на рублеву карту Ощадбанку Росії протягом 5 робочих днів. На практиці переклад проходить протягом декількох хвилин, так що хвилюватися не варто. Менше часу займають операції на сайтах, що працюють в автоматичному режимі — тут витрачається максимум кілька хвилин, але частіше все проходить моментально. Вручну обмін повільніше. В якому режимі працює сайт обміну, можна дізнатися на тому ж сайті моніторингу обмінників bestchange.ru.

Далі треба ввести номер карти Ощадбанку і електронну пошту, якщо ви хочете отримати звіт про проведену операцію. Погоджуємося з умовами угоди і натискаємо кнопку «Перейти до обміну».

З’являється попередження, що в разі форс-мажору, вирішити питання з техподдержкой можна буде тільки в робочий час в порядку черги. Тому висновок з біткоіни гаманця на Ощадбанк краще виробляти днем, щоб не переживати до ранку про свої гроші. Проблеми виникають рідко, а при повторних операціях практично ніколи, але якщо ви міняєте через обраний сайт валюту вперше, то краще це робити тоді, коли техпідтримка працює.

Тиснемо «ОК» і потрапляємо на сторінку нашої заявки, де написаний біткоіни-адреса, на який потрібно перевести токени. Зверніть увагу, що якщо ви неправильно порахували, скільки у вас біткоіни і при оплаті рахунку виявилося, що їх менше, ніж ви вказали, то краще заявку видалити і створити нову з правильною сумою з урахуванням комісії. Виводити біткоіни на карту Ощадбанку за заявкою, в якій вказана інша сума, буде набагато довше. Платіж затримається через те, що буде оброблятися в ручному режимі. Перекласти кріптомонети на адресу обмінника потрібно протягом півгодини, в іншому випадку заявка анулюється.

Процес виведення біткоіни на карту Ощадбанку через сайт 4exchange
Створення заявки на висновок біткоіни через обмінник 4exchange

На сайті обміну 4exchange операції проводяться в автоматичному режимі, тому кошти (біткоіни) вважаються отриманими після 6 підтверджень. На ручних сервісах вистачає зазвичай і 3 підтверджень. Однак адміністрація йде назустріч тим, кому гроші потрібні терміново і дозволяють перемикати переклад рублів на карту Ощадбанку після 3 підтверджень. Для цього треба звернутися в техпідтримку і повідомити, що переклад кріптомонет вже пройшов. Як тільки ви перевели біткоіни, на карту в Ощадбанку надійде відповідна сума в рублях, про що прийде повідомлення на телефон, якщо у вас підключена послуга смс.

Операції з обміну в різних обмінних сайтах відрізняються незначно. Розглянемо, як це відбувається на іншому сервісі.

Висновок біткоіни на карту Ощадбанку через обмінник SBitcoin

Інтерфейс онлайн-сервісу SBitcoin
Головна сторінка онлайн-майданчики SBitcoin

На цьому сайті операції проводяться в ручному режимі, а переклад біткоіни вважається завершеним після трьох підтверджень з мережі.

У графах «Віддаєте» і «Чи отримуєте» вибираємо відповідно біткоіни і Ощадбанк. Заповнюємо ПІБ і електронну пошту і тиснемо «Продовжити». Потрапляємо на сторінку заявки, де уважно перевіряємо правильність введених даних, погоджуємося з правилами сервісу і тиснемо «Створити заявку».

Сторінка перекладу біткоіни на карту Ощадбанку на сайті SBitcoin
Поля для заповнення при перекладі біткоіни на карту Ощадбанку

Після цього отримуємо біткоіни-адреса обмінника і переводимо на нього монети зі свого гаманця. Далі все відбувається без нас — на карту Ощадбанку прийде наперед визначена сума в рублях.

Створення заявки на переклад біткоіни через платформу SBitcoin
Сторінка створення заявки для перекладу біткоіни на карту Ощадбанку і відображення її статусу

Правила безпеки при виведенні біткоіни на Ощадбанк

Емблема біткоіни і Ощадбанку

У Мережі можна знайти безліч індивідуальних пропозицій по обміну. Хтось хоче купити кріптомонети за долари або шукає, як перевести біткоіни на карту Ощадбанку, щоб отримати рублі. Часто курс при такому обміні виявляється більш вигідним, ніж в обміннику. Але саме на занадто вигідний курс шахраї часто ловлять свої жертви. Якщо угода здається вам вкрай вигідною, потрібно бути подвійно обережним. Краще не довіряти приватним міняйл. Нехай в обміннику це буде трохи довше, нехай менш вигідно, але тут ви гарантовано захищені від шахрайства.

Також важливо звертати увагу на правильність адреси сайту, якщо ви перейшли на нього не по посиланню з моніторингу. Часто шахраї маскуються під відомі сервіси обміну: роблять на своєму сайті точно такий же дизайн і вибирають схожий домен. Останній може відрізнятися всього однією літерою, але це буде вже зовсім інший сайт, довіряти яким немає ніяких підстав.

ВІДЕОінструкція з виведення біткоіни на Ощадбанк:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector