Як вивести біткоіни з Блокчейна: правильна постановка проблеми

Що це означає

Для початку варто розуміти, чому має місце бути фраза «висновок Bitcoin з блокчейна», а також чому так говорити трохи некоректно. Так, звучить суперечливо. Але зараз ви розберетеся, у чому справа.

Блокчейн (він же ланцюжок блоків) — це своєрідна мережа, на якій працює криптовалюта. У блоках записується інформація про транзакції між гаманцями. Оскільки нова транзакція складається з попередніх, то можна сказати, що блок містить дані про наявність коштів на кожному гаманці. Тому деякі почали говорити про виведення з blockchain. Але чи означає це, що в блоці дійсно зберігаються гроші?

Насправді ні. У блоці зберігається лише інформація про переведення з однієї адреси на інший. Засоби, як такі, в гаманці записані у вигляді кількості біткоіни. Блокчейн не знає, скільки у вас є грошей. Він знає про ваші транзакції і їх суми, а також про те, чи були ці транзакції спрямовані на іншу адресу.

Іншими словами, при здійсненні переказу блокчейн, а точніше, майнер з його допомогою, перевіряє чи не баланс гаманця, а наявність невикористаних транзакцій. Що ж з цього випливає? Що насправді, висновок з blockchain неможливий. Гроші виводяться з гаманця.

Крайній аргумент полягає в тому, що при виведенні коштів через посередницькі послуги ви не вказуєте якісь координати з Блокчейна (наприклад, номер якого-небудь блоку). Ви вводите саме адресу свого гаманця. Тому коректніше буде сказати «висновок Bitcoin з гаманця». А ось тепер докладна інструкція, як це зробити.

способи виведення

Криптовалюта зберігаються в цифровому вигляді. Відповідно для виведення так чи інакше знадобиться з’єднання з мережею і який-небудь Інтернет-ресурс. Сьогодні є два варіанти:

  • використання обмінних сервісів;
  • продаж безпосередньо.

Вам вже цікаво, чому так мало? Тому що біткоіни — це децентралізована і анонімна мережа. Будь-яка дія, включаючи виведення коштів, повинно проводитися з дотриманням цих двох «постулатів». Ще не придумали щось нове, доведеться використовувати один з цих двох варіантів.

обмінники

Обмінники стануть ключем всіх ваших операцій з біткоіни. Якщо бути точніше, то всіх, які пов’язані з перекладом в іншу валюту або висновком в фіат. Їх дуже багато, вони прості у використанні і відносно надійні.

Знайти обмінник зовсім нескладно. Так, ви можете звернутися з подібним запитом до Гугл. Але це менш надійно. Вибір за вами, але одну просту пораду: краще використовувати моніторинги кріптовалютних обмінників.

Чому? По-перше, вони нададуть всілякі обмінники по заданій парі. При цьому, 100% сервісів будуть надійними. Як мінімум, вони здійснять переклад і не кинуть вас на гроші. По-друге, не потрібна реєстрація, що економить значну кількість часу, а також забезпечує анонімність дії.

По-третє, вони інтуїтивно зрозумілі і зручні. Який би сервіс ви не відвідали, стартова сторінка відразу дає можливість провести обмін. Головне правильно вказати реквізити.

Але біля обмінників є і недоліки. Перший — це вичерпний резерв. Більшість сервісів добре забезпечені (наприклад, 10-15 BTC в наявності). Рідко люди звертаються з такими великими запитами. Однак може бути і такий випадок, або ж в резерві менше одного біткоіни. В такому випадку доведеться використовувати інший майданчик.

Другий мінус — це досить великі комісії. Адже крім комісії самої мережі (за обробку транзакції) доведеться ще заплатити і обмінки. Ніхто не буде надавати подібні послуги безкоштовно.

Іноді буває так, що про комісії не повідомляють. У кращому випадку буде просто занижений курс, відповідно, при обміні ви отримаєте менше, ніж могли б з урахуванням комісії. У гіршому випадку можна наштовхнутися на приховану комісію сервісу. Тоді вам досить важко буде зрозуміти, куди поділася частина коштів, відправлена ​​на висновок.

Ну і звичайно, можна наштовхнутися на шахраїв. Використання моніторів має виключати таку ймовірність, однак завжди бувають нюанси. Тому будьте уважні до відгуків про майданчику, яку вирішили використовувати.

Як вивести за допомогою обмінника

Після того як ви підібрали відповідний для вас сервіс за всіма критеріями, вам потрібно буде ввести наступну інформацію:

  • яку криптовалюта віддаєте (в даному випадку — Bitcoin);
  • як хочете отримати обмін (ЯД, Вебмані, Advanced Cash і інші);
  • скільки біткоіни віддаєте або скільки грошей хочете отримати (відповідно заданим даними буде розрахований другий показник);
  • номер рахунку, на який потрібно зарахувати кошти після обміну.

Після введення всіх цих даних потрібно погодитися з умовами користування і перейти далі. Вам буде надано біткоіни-адреса, на який потрібно перевести свої біткоіни для їх подальшого виведення.

Після відправки залишається тільки чекати. Деякі сервіси повідомляють про завершення обміну, якщо ви надасте їм адресу своєї електронної пошти. В такому випадку, після отримання повідомлення можна перевіряти рахунок, на який були виведені гроші.

Для подальшого виведення на банківський рахунок або карту вже використовуйте той сервіс, на який ви вивели свої біткоіни. Якщо ви його використовуєте, то повинні знати процедуру.

Корисні сервіси

Вибір обмінників досить великий, але бажано зупиниться на 2-3 і використовувати їх постійно. Серед хороших варіантів можна вибрати:

  • WW-Pay — обмінник, який вимагає лише одне підтвердження для транзакції і не зніме з вас комісію. Також він пропонує обмін по досить високим курсом;
  • Baksman — ще один хороший сервіс з комфортними умовами. Також він має приємний дизайн і якоюсь системою знижок. При реєстрації, чим більше грошей ви обміняєте, тим більше курс буде в подальшому;
  • X-Pay — можливо один з найбезпечніших сервісів. Справа в тому, що при здійсненні переказу вперше, він буде затриманий на добу. Це зроблено для захисту від шахраїв, які намагаються зламати обмінник і отримати собі якомога більше чужих грошей;
  • Kassa — цей майданчик привертає увагу досить швидкою обробкою запитів і здійсненням обмінів, а також низьким порогом для перекладу в 0.001 BTC. Те, що потрібно для мікропереводов.

Пам’ятайте, що це лише поради. Ви вільні вибирати будь-який обмінний пункт, який зможете знайти на просторах мережі.

Ваш товар, де купець?

Отже, другий спосіб виведення біткоіни з гаманця — це їх продаж безпосередньо. Досить ризикований спосіб, але в ньому є свої плюси. Мінус зрозумілий — це величезна ймовірність наштовхнутися на шахрая. З цим ви нічого не зробите. Потрібно просто бути дуже уважним при укладанні угоди.

Говорячи про плюси, можна сказати, що цей спосіб найзручніший. Вам не потрібно вказувати зовсім ніяких даних, не потрібно погоджуватися з якимись там умовами використання тощо.

Також, ви зможете домовитися про будь-яких умовах, від курсу до моменту здійснення угоди. Крім того, не доведеться платити ніяких додаткових комісій. Єдина — це плата за обробку транзакції. Але навіть тут можна узгодити, хто її оплатить.

Щоб знайти такого покупця, потрібно звертатися до кріптовалютним формами. Більше ви ніде не знайдете такої можливості. А ось на форумах є такі купці. Вони часто вказують свої умови угоди, однак в більшості випадків все переходять до переговорів.

Небажано відправляти великі суми таким чином. Якщо продасте трохи для початку, то зможете перевірити покупця на чесність. Це дасть вам хоча б найменшу впевненість в тому, що кошти не будуть втрачені.

Також можна просто розділити суму виведення на кілька частин. Тобто, навіть в разі обману ви не втратите відразу всі. Звичайно ж, це все одно буде втрата. Але краще трохи, ніж відразу все.

Так, крім вищесказаного, величезним плюсом цього способу є можливість домовитися про спосіб оплати. Так, ви можете попросити скинути гроші на банківську карту, що зовсім позбавить вас від оплати комісій.

На закінчення

Як ви зрозуміли, висновок біткоіни з Блокчейна — це трохи неправильне формулювання завдання. Блокчейн — це своєрідне сховище даних, але не самих засобів. У вас немає унікального номера в самому Блокчейне, щоб виводити з нього свої монети.

Висновок проводиться з біткоіни-гаманця. Сьогодні існує лише два варіанти його здійснення. Один з ні простий і надійний, але менш зручний і витратний по комісіям. Другий же позбавляє від комісій, але піддає за це надзвичайно великому ризику втратити свої гроші.

Вибір залишається за вами! А може ви знайдете щось нове … Більш того, можливо, що вам все набридне і ви створите щось нове. Все у ваших руках.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector