Як заробити Bitcoin на серфінгу та кліки — кращі сайти

Багато з тих, хто до останнього не мав поняття про те, що таке біткоіни, вже зрозуміли, що непростимо втрачають час. Ця криптовалюта дорожчає з такою швидкістю, що не хочеться сидіти склавши руки. Але що робити, якщо немає складного потужного устаткування для Майнінг або навичок для фрілансу за біткоіни? Є ігри, де можна виграти валюту майбутнього, або партнерські програми, але і тут потрібно мати хоча б мінімальні пізнання. Якщо все це здається складним, а заробити біткоіни хочеться, шлях один — серфінг за біткоіни на кранах та буксах. Спосіб простий і доступний кожному, у кого є трохи часу (навіть на роботі), нормальний комп’ютер і вихід в інтернет.

Це не будуть мільйони, але при належному старанні і з появою мінімального досвіду можна цілком пристойно заробляти. А якщо врахувати, що найпопулярніша криптовалюта весь час дорожчає, то сьогоднішні копійки можуть стати завтрашніми тисячами. Біткоіни за кліки на кранах та буксах — це реальний заробіток, і його варто спробувати.

Як і навіщо з’явилися біткоіни крани?

Безліч біткоіни-монет

Спочатку це був один з методів популяризації нової валюти. Чому «кран»? Тому що заробіток нітрохи не складніше, ніж відкрити кран з водою — натиснув на кнопку, і монети потекли до вас у кишеню (гаманець). Це навіть не біткоіни за перегляд реклами, а просто періодичне натискання однієї кнопки. Правда, спочатку потрібно створити свій біткоіни гаманець і як мінімум зареєструватися на сайті-крані. Зараз існують сайти для заробітку на кліках біткоіни без підтвердження електронної пошти, а в деяких підтвердити реєстрацію потрібно.

Спочатку подібного роду ресурси пропонували просто познайомитися з новими грошима, створити свій гаманець, за що і платили цілком пристойно за нинішніми мірками. Відкриваєте гаманець, і щоб він не виглядав зовсім сиротливо, на нього сипляться кілька монет. Оплата як раніше, так і зараз проводилася в Сатоши. В одному біткоіни 100 млн Satoshi. Виходять копійки? Не забуваємо, що один біткоіни варто сьогодні без малого мільйон рублів! Який же може бути розмір заробітку біткоіни на серфінгу? В середньому, сьогодні за один клік виділяється кілька десятків або навіть сотень Сатоши. Трохи пізніше ми спробуємо порахувати, скільки можна заробити за день при належній старанності, займаючись кліками за біткоіни.

Заробіток біткоіни — серфінг на кранах

Значки долара сипляться з крана

Сенс в тому, щоб ви якомога довше залишалися на сайті крана. Один раз відкрили сайт, а потім просто чекаєте, коли в черговий раз з’явиться заповітна кнопка з введенням адреси вашого гаманця, куди відразу після цього впадуть монети. Десь потрібно для цього ввести каптчу, в інших місцях нічого вводити не потрібно, в тому числі, і адресу свого гаманця. Процедура максимально спрощена — один раз ввели адресу, потім тільки клацає на спеціальну кнопку, що з’являється з різною періодичністю: від 15, 30 хвилин до доби.

Зрозуміло, що добу чекати нецікаво, але якщо таких сайтів багато (а їх вже існує чимало, самих різних — є, з чого вибирати), просто йдете по своїх закладин і відкриваєте сайти по черзі. Якщо ставитися до цього заняття як до роботи, то за день біткоіни заробити на кліках можна цілком пристойно.

По-іншому організовується робота, якщо ви обмежені в часі. Можливо, більш відповідним способом отримання криптовалюта для вас буде не біткоіни кран, де серфінг вимагає більш тривалого часу, а букс, в якому чекати не потрібно. Чи приділяєте, наприклад, цього одну годину в день і відразу отримуєте кілька сотень або тисяч Сатоши на свій рахунок на сайті. Потім заходите ввечері або на наступний день в один і той же час.

Заробіток на кранах буде зручний для тих, у кого в якийсь час є півгодинки, щоб пройтися по сайтах і зібрати деяку кількість монет. В інших випадках зручні букси.

Сайти-крани, що пропонують кращий серфінг за біткоіни

 1. Freebitcoin — відомий і популярний кран біткоіни, видає від 0,00000012 BTC через кожну годину. Висновок можливий після досягнення мінімалки в 30000 Сатоши або 0,00030 BTC. Звичайний висновок без комісії по неділях на будь-який гаманець. Раз в тиждень розігрується лотерея, можна реально непогано виграти.
 2. Swissadspatsfaucet — відмінний сервіс, був. Зараз з’явилася інформація про припинення платежів — нібито через хакерів, які зламали систему і вкрали багато грошей. Битки нараховуються кожну годину, є лотерея, вимагає введення капчі.
 3. Multicoinfaucet — з виплатами зараз та ж ситуація, що і на попередньому сайті. Поєднує відразу три крана: біткоіни, ефірів і загальний. Чи включається кожні 30 хвилин.
 4. Bestchange.com — сервіс від знаменитого моніторингу обмінників електронних валют англомовного сегменту мережі. Видає кожні 60 хвилин від 10 до 1000 Сатоши. Низький поріг для виведення — 10 000 Сатоши.
 5. Matospereira — відмінний португальська кран, видає 50 Сатоши кожні 4 хвилини. Солідна мінімалка, але з такими умовами 80 000 Сатоши накопичується швидко.
 6. Wildbitcoin — щогодини капає до 110 Сатоши. Вивести можна від 25000 Сатоши. Плюс — швидке виведення, протягом доби.
 7. Upbitcoin — включається для заробітку кожні 20 хвилин. Разові виплати великі — до 1000 Сатоши. Є лотерея. Низька мінімалка — 11 тисяч. Приваблива система бонусів.
 8. Bonusbitcoin — включається кожні 15 хвилин. Оплата доходить до 5000 Сатоши. Маленька мінімалка, приємні бонуси і інші плюшки.
 9. Bitcoinbow — кожні 10 хвилин до 1000 Сатоши. Привертають хорошими бонусами користувачів, що мають можливість працювати щодня. Автовиплати від 20 000 Сатоши, зазвичай по п’ятницях.
 10. Storm Play — єдиний кран, з яким можна заробити з Андроїда. Платить власною валютою, потім шторми за бажанням змінюються на Битки або ефіри і виводяться на відповідний гаманець.

Заробляємо з Freebitcoin

Дуже зручний сайт для серфінгу біткоіни без капчі. Переходимо на нього і відразу потрапляємо на сторінку реєстрації. Вводимо пошту і пароль, капчу і натискаємо кнопку Sign up або «Реєстрація» по-російськи.

Екран реєстрації на сайті Freebitcoin
Поля для реєстрації на сайті Freebitcoin

Після цього потрапляємо на сторінку, прокрутивши яку трохи вниз, побачимо табличку і знову пропозиція ввести капчу, що ми і робимо. Натискаємо кнопку ROLL.

Капча для отримання біткоіни
Поле для введення капчі на сайті Freebitcoin

На наш рахунок відразу зарахований 0,00000013 біткоіни. Також нам відразу запропонували зіграти в лотерею — чому б і ні? Виграти не вийшло, а за участь зняли з рахунку одну з 13 зароблених монеток.

Екран лотереї на сайті Freebitcoin
Як виглядає меню лотереї на сайті Freebitcoin

Далі натискаємо на кнопку WithDraw. Тут ми зможемо побачити адресу, де зберігаються наші зароблені біткоіни, а також зворотний відлік часу до наступної виплати (по неділях). WithDraw означає «висновок». Тобто за допомогою цієї кнопки ми зможемо в подальшому вивести кошти. Адреса гаманця на Freebitcoin генерується і підставляється автоматично.

Екран з адресою гаманця на сайті Freebitcoin
Адреса гаманця на сайті Freebitcoin

Перекласти біткоіни в іншу валюту можна в одному з обмінників, які неважко знайти на відомому сервісі моніторингу Bestchange.

Як виглядає моніторинг обмінників Bestchange
Головна сторінка ресурсу Bestchange

Вибравши обмінник з найкращим курсом, перейдіть на нього, зареєструйтесь і підтвердіть свої дані (це робиться один раз в кожному сайті обміну). Потім введіть дані для виведення (номер яндекс-гаманця, або вебмані, або іншого сервісу, а на наступній сторінці — адреса біткоіни-гаманця, куди нараховані Сатоши з крана Freebitcoin).

Обмін біткоіни в онлайн-обміннику
Сторінка одного з онлайн-обмінників

Щоб повернутися на сторінку серфінгу криптовалюта, натискаємо Free BTC в верхньому меню сайту. Бачимо вже знайому таблицю і зворотний відлік до наступної можливості натиснути кнопку ROLL і отримати ще порцію Сатоши.

Виграшне число на сайті Freebitcoin
Результат розіграшу на сайті Freebitcoin

Так і заробляємо. Як бачимо, чекати нам потрібно близько години. У цей час можна піти на інший кран або зайнятися якимись справами. Якщо ви хочете відійти від комп’ютера, то можна встановити звуковий сигнал про закінчення часу очікування (поставити галочку).

Всі інші крани працюють схожим чином, відрізнятися можуть лише незначні дрібниці, тому розбирати їх ми не будемо.

Букси для серфінгу за криптовалюта

Головна сторінка букса для серфінгу за криптовалюта
Головна сторінка букса Coinbulb

Є і такий вид сайтів для серфінгу біткоіни. Відрізняється він від кранів тим, що тут не потрібно витрачати час на очікування — робота є завжди. Вам буде запропоновано виконати нескладні завдання — в основному, перейти на сторонній сайт і подивитися рекламу. Відразу йти з сайту можна, тому що заробіток не зарахується. Зазвичай потрібно дочекатися, поки з’явиться сигнал, що оплата зарахована. У більшості випадків час знаходження на сайті-рекламодавця не перевищує 30 секунд, але може бути по-різному.

Такий вид серфінгу біткоіни зручний, якщо у вас є більше часу і заробити ви хочете, відповідно, теж більше.

Кращі букси біткоіни

 1. AdBTC.top — вважається кращою російськомовною платформою, можна заробити до 100 Сатоши в хвилину, причому в неактивному вікні. Капчі немає, просто ходимо по різних сайтах, витримуємо паузу до 30 секунд. Сидіти і дивитися на рекламу необов’язково, оскільки оплата йде, навіть якщо вкладка неактивна. Мінімалка низька. На даний момент, в усіх відношеннях це відмінний спосіб заробітку.
 2. Coinbulb — непоганий букс з оплатою від 50 до 200 Сатоши за один перехід. Швидка реєстрація. Мінімальна сума не маленька — 50 000, але накопичується реально швидко.

Як заробити на AdBTC.top?

Розглянемо докладніше, як можна заробити на найпопулярнішому буксе AdBTC.top. Сайт російськомовний, тому розібратися тут буде набагато простіше. Переходимо на нього і натискаємо кнопку «Зареєструватися».

Сторінка букса AdBTC.top
Головна сторінка сервісу AdBTC.top

Вводимо пошту, біткоіни адресу і придумуємо пароль. Чомусь цього буксу не сподобався адреса Yahoo, але підійшла пошта Gmail. Її потрібно буде підтвердити — ввести код, який вам пришлють в листі. Якщо у вас немає біткоіни адреси, створіть новий гаманець на одному з онлайн-сервісів, не забувши зберегти резервну копію на комп’ютері або флешці. Тепер, коли з реєстрацією покінчено, можна починати серфить.

Меню букса AdBTC.top
Сторінка аккаунта на AdBTC.top

Способи виплат біткоіни, зароблених на серфінгу

Графічне зображення грошової виплати за біткоіни

Сайти для серфінгу біткоіни розрізняються за способом виплат. Багато крани і букси нараховують користувачам Сатоши на рахунок, який автоматично реєструється тут же, а на гаманець гроші приходять тільки тоді, коли накопичиться певна сума. Інші сервіси організовують переклад криптовалюта на ваш гаманець з певною періодичністю, наприклад, раз на тиждень. Є й інший спосіб оплати, який також зручний і для тих, хто заробляє, і для ресурсів заробітку — це шлюзи, що збирають ваші біткоіни з декількох різних сервісів. Зручно ще називати їх агрегаторами біткоіни.

Агрегатори або мікросчета біткоіни — що це

Графічне зображення значка біткоіни крупним планом

Ви реєструєтеся на кількох кранах, які пов’язані з таким сервером-шлюзом, і гроші з усіх кранів або буксов капають в одне місце або на один рахунок, звідки їх легко можна вивести на свій гаманець при досягненні певної суми. Виплати з сайтів для серфінгу можуть приходити на шлюз миттєво або після досягнення певної суми. Деякі крани знову ж переводять зароблені вами монети на шлюз з певною періодичністю — раз в день або раз на тиждень. Тут вже потрібно уважно читати умови на сайті або пошукати інформацію на форумах.

З агрегатора біткоіни або їх частки виводяться на гаманець, де ви можете вже обміняти їх на інші електронні гроші або (і) перевести в готівку. Для виведення на гаманець існує мінімальний поріг, як і на кранах та буксах. Це логічно і зручно, адже за виведення зі шлюзу знімається комісія і посилати на ваш гаманець маленькі суми невигідно ні власникам крана, ні вам. Але шлюз зручний тим, що збирає монети відразу з декількох сайтів, а значить мінімальна сума накопичується набагато швидше.

Ось кілька найвідоміших накопичувачів біткоіни для тих, хто хоче заробити трохи криптовалюта:

 • microwallet.org;
 • BitChest.me;
 • FaucetBOX;
 • bitcoin-cloud.eu.

Щоб вивести Сатоши з сервера-шлюзу на свій біткоіни гаманець, наприклад, в системі Вебмані, звичайно потрібно кілька днів — чекати миттєвих переказів не варто.

Серфінг біткоіни на автоматі

Головна сторінка сайту-лічильника для накопичення біткоіни

Є і такий спосіб заробітку. Робити нічого не потрібно, просто тримати відкритою вкладку і поглядати, скільки там уже накапало Сатоши. Це так звані сайти-лічильники. Ось список кращих, про які користувачі відгукуються добре:

 1. Moonbit — нараховує монети цілодобово через кожні 5 хвилин. Висновок по вихідним, мінімум для виведення 25 000 Сатоши.
 2. HronoXcoin — лічильник з мінімалкою 20 000.
 3. Field Bitcoins — кран-лічильник, висновок від 25 000 Сатоши, вимагає підтвердження електронної пошти.
 4. SunBTC — трохи відійшов від класичного автоматичного лічильника. Тепер через деякий час потрібно зняти накопичену суму, інакше лічильник працювати перестане. Накопичується по 25 Сатоши кожні 5 хвилин.
 5. TimeBitcoin — ручний висновок на FaucetHub або FaucetSystem від 20 000 Сатоши.
 6. BitFun — непоганий автокран, що вимагає повноцінного реєстрації, висновок від 10 000. Додатковий заробіток на іграх і опитуваннях.

Чи можна вірити кранів і буксує біткоіни?

Напис BitSurf на світлому фоні

Як і в будь-якому іншому бізнесі, тут також є чесні сайти і шахраї. Перш ніж починати заробляти, варто пошукати інформацію про кожний такий порталі для заробітку. У мережі існують постійно оновлювані ТОПи, на форумах користувачі діляться відгуками про свої заробітки на тому чи іншому ресурсі. Так, це вимагає часу, але виправдовує себе. Адже може вийти так, що сайт просто не виплатить вам накопичену суму. Або вам самому набридне чекати, коли ж збереться мінімальна сума для виводу. Поступово ви створите свою базу надійних сайтів і збільшите свій заробіток до цілком пристойною величини.

ТОП-13 кращих буксов для заробітку біткоіни представлені в наступному відео:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector