Як заробити Bitcoin на смартфоні: крани, ігри, біржі

Як заробити Bitcoin на Android і IOS — це питання сьогодні хвилює багатьох власників смартфонів і планшетів. Ми спробуємо знайти на нього відповідь, вивчивши кращі мобільні додатки, що дозволяють дістати найпопулярнішу криптовалюта сучасності.

Створення мобільного гаманця Bitcoin

Як виглядає мобільний біткоіни гаманець
Інтерфейс мобільного гаманця Bitcoin wallet

Перед тим, як почати добувати заповітну криптовалюта, необхідно спочатку подбати про місце її зберігання. Іншими словами, треба створити свій біткоіни-гаманець, на який будуть переводитися Сатоши. Благо, тут у вас є кілька варіантів. Досить завантажити і встановити на свій мобільний девайс одне з наступних програм:

 1. Bitcoin wallet — найпопулярніший мобільний клієнт для зберігання криптовалюта. Він має зручний інтерфейс і хороший захист від злому. Програма працює на самих популярних операційних системах: Android, iOS і навіть на Blackberry.
 2. GreenBits — це своєрідний аналог попереднього гаманця. Також зручний у використанні і надійно захищений від несанкціонованого входу. Підтримує той же набір операційних систем.
 3. Mycelium Wallet — один з найбільш популярних клієнтів для зберігання біткоіни. Ключовою особливістю даного гаманця є те, що він надає користувачеві можливість холодного зберігання криптовалюта (тобто кошти будуть зберігатися в папці, відключеною від інтернету). Це забезпечить їм стовідсоткову безпеку, правда втрачати мобільний девайс в такому випадку настійно не рекомендується. Крім цього, при установці програми не треба завантажувати абсолютно весь блокчейн, так що ви максимально швидко отримуєте доступ до всіх функцій клієнта.
 4. Copay — даний гаманець розроблений спеціально для власників смартфонів, що функціонують на платформі Windows Phone. Це дуже зручний і надійний клієнт.

Щоб не мучитися з установкою програми, але не переживати за біткоіни в разі втрати гаджета, можна скористатися онлайн-гаманцем. У цьому вам допоможе сайт Blockchain. На ньому можна створити зручний гаманець, до якого ви будете мати доступ як зі смартфона, так і з ПК. Єдиний мінус зазначеного сервісу — не така надійна захист коштів, як на стаціонарних мобільних клієнтів.

Коли гаманець буде обраний і створений, можна приступати безпосередньо до заробітку Bitcoin на смартфоні.

Отримання криптовалюта через крани

Меню одного з мобільних кранів з видобутку біткоіни
Інтерфейс мобільного крана Claim Free Bitcoin

Цей спосіб заробітку має величезну популярність у користувачів ПК. На щастя, добувати заповітну криптовалюта аналогічним методом можна і на мобільних пристроях.

Для заробітку біткоіни використовуються наступні програми:

 1. Bitcoin Crane — дуже хороша платформа для безкоштовного отримання криптовалюта. Працює на операційній системі Android. Роздача криптовалюта відбувається кожні 11 хвилин.
 2. BitMaker — досить специфічне додаток, яке платить користувачам за скачування необхідних програм, а також за перегляд рекламних роликів. Виведення коштів на гаманець відбувається через сервіси Coinbase або Xapo. Крім біткоіни, даний кран дозволяє заробляти Ефір.
 3. Free Bitcoins — кран для пристроїв, що працюють на iOS. Додаток роздає Сатоши щопівгодини. Його можна безкоштовно скачати в Apple Store.
 4. Earn Bitcoin — ще один хороший кран для власників «яблучних» мобільних гаджетів. Нарахування Сатоши відбувається за відповіді на питання і надсилаються повідомлення.
 5. Claim Free Bitcoin — цікавий кран, що дозволяє кожні 15 хвилин грати в лотерею під назвою «Обери приз». За раз можна виграти максимум 1000 Сатоши. Як видно, разові виграші не великі, але це компенсується високою частотою спроб. Тут встановлено мінімальний поріг для виведення коштів. Він становить 20 000 Сатоши.

В принципі, збором біткоіни через крани вже не здивуєш тих, хто почав занурення в світ криптовалюта. Те ж саме люди можуть робити на комп’ютерах. Однак у збору Сатоши через смартфони є одна вагома перевага — мобільність.

Видобуток Bitcoin за допомогою ігор

Як виглядає гра Sarutobi
Головне меню мобільної гри Sarutobi

Кожна сучасна людина знає, що віртуальні ігри — це відмінний засіб для проведення дозвілля. Однак сьогодні є додатки, що дозволяють не тільки розважитися, але і заробити. І найголовніше — можна грати на смартфоні, перебуваючи в будь-якій точці світу, де є мобільний інтернет.

Ми виділили кілька найпопулярніших додатків, які дозволять вам заробляти біткоіни найбільш приємним способом:

 1. Bitcoin Aliens — захоплююча динамічна гра, в якій треба боротися проти злісних прибульців. Від кількості повалених вами ворогів прямо залежить сума грошової нагороди. Засоби виводяться щотижня на будь-який гаманець біткоіни. У грі встановлений поріг виведення, що становить 20 000 Сатоши.
 2. Sarutobi — приголомшлива аркада, за якою можна цікаво провести час, при цьому непогано заробивши. Вам доведеться грати за мавпочку, яка стрибає по ліанах і збирає монетки. Зібрані монети переводяться в Сатоши, після чого відправляються на гаманці геймерів. Єдиний мінус цього додатка — дуже низька частота висновків. Виплати відбуваються автоматично в кінці кожного місяця. Гра доступна на Android і iOS.
 3. Bitcoin Flapper — додаток, яке неодмінно припаде до смаку фанатам Angry Birds і інших іграшок, пов’язаних з пернатими. Вам належить управляти птахом, яка постійно рухається в одному напрямку. Ключова мета гравця — облітати перешкоди. На кожному новому рівні швидкість птиці зростає, а значить — грати стає складніше. Сума винагороди безпосередньо залежить від відстані, яку гравець зуміє подолати. Крім основної одиночної гри, користувачеві пропонується заробляти біткоіни в PvP боях (тобто вам будуть протистояти інші люди). Також, можна проводити цілі командні змагання. Цей додаток є чи не найприбутковішим способом заробітку криптовалюта без вкладень. За годину ігрового сеансу можна заробити до 20 000 Сатоши. Все буде залежати виключно від ваших геймерських навичок.
 4. Bitcoin Crush — ще одне популярне розважальне додаток, за допомогою якого можна поповнити свій електронний гаманець. Суть гри в тому, щоб збирати кристали, які потім конвертуються в Сатоши. Своїм інтерфейсом це додаток нагадує настільну аркаду.

Розмір заробітку на іграх і кранах залежить від вашої активності. Наприклад, якщо встановити на телефон кілька кранів плюс активно грати в ігри, то в день можна заробити від 100 до 1000 Сатоши.

Як заробити Bitcoin на біржах?

Меню мобільного біржі zTrader
Інтерфейс мобільного біржі для заробітку біткоіни zTrader

Цей спосіб видобутку криптовалюта є більш складним і вимагає деяких знань. Тут доведеться проводити ретельну аналітику і навіть ризикувати. Цілком можливі фінансові втрати, але в разі успіху можна сколотити неслабкий кріптовалютний капітал.

У заробіток біткоіни на біржах вам можуть допомогти наступні мобільні додатки:

 1. zTrader — це одне з кращих додатків Bitcoin для смартфона, що дозволяє здійснювати торгівлю на найбільших кріптовалютних біржах. Клієнт підтримує більше сотні електронних валют, а також 17 різних бірж. З його допомогою ви зможете інвестувати кошти в конкретну криптовалюта, а потім продати її, коли ціна зросте. zTrader надає людині вичерпний огляд поточної ситуації на ринку, щоб можна було скласти правильні прогнози. Застосовуючи даний клієнт, можна торгувати одночасно на декількох біржах, швидко переключаючись між ними. Ключовою перевагою zTrader, крім зручного використання, є максимально безпечне зберігання ключів API, так що до ваших фінансів ніхто сторонній не добереться.
 2. Lawnmower — дуже хороший додаток для Android і iOS. Воно дозволяє вливати інвестиції в конкретну криптовалюта, купувати і продавати її. Для початку роботи на вашому рахунку повинно бути як мінімум 5 доларів. Додаток періодично складає аналітичний звіт за вашим рахунком, щоб ви могли стежити за тим, як йдуть справи. Аккаунт створюється не прямо в програмі. Для цього використовується сервіс Coinbase.

Також, варто виділити окремі додатки, що дозволяють вам краще стежити за коливаннями курсу. Кращими програмами такого роду вважаються:

 1. Blockfolio — зручний додаток, що відстежує коливання курсу і все новости на біржах. На ньому можна налаштувати відправку повідомлення, якщо вартість певної електронної валюти досягне конкретного порога.
 2. Bitcoin Paranoid — ще один корисний помічник для торгує на біржі людини. Ця програма відстежує курс біткоіни по відношенню до заданої вами локальної валюті. Повідомлення можуть приходити на смартфон кожні 10 секунд. Також, можна налаштувати більш тривалі періоди (раз в хвилину, кожні 15 хвилин, щогодини).

Заробіток на біржах залежить конкретно від ваших знань і аналітичних здібностей.

Корисні додатки для роботи з криптовалюта

Як виглядає додаток Bitcoin Map
Інтерфейс мобільного додатка Bitcoin Map

У людини, яка зуміла заробити Bitcoin, є кілька варіантів дій: продати його відразу, почекати, поки курс підніметься вище, або залишити, щоб користуватися кріптоденьгамі для покупки товарів і оплати послуг. Якщо вибрати останній варіант, доведеться заздалегідь знайти точки, які беруть криптовалюта нарівні зі звичайними грошима. У цьому вам допоможе два популярних додатки:

 1. Bitcoin Map — сервіс, який шукає торговців, які приймають біткоіни в вашому регіоні (місті, області). Він функціонує на основі OpenStreetMap, а також Google Maps, тому його точність на високому рівні. Програма має зручний інтерфейс, так що в ній можна розібратися буквально за пару хвилин.
 2. Bitcoin checkout — сервіс дуже схожий на попередній. Він знаходить точки (і фізичні, і мережеві), в яких можна розплачуватися біткоіни. Є ще один приємний момент. Додаток створено людьми, які працюють в платіжній системі BitPay. Це означає, що через Bitcoin checkout можна не тільки шукати потрібних продавців, а й перераховувати їм оплату. Транзакції проходять дуже швидко. Інтерфейс максимально зручний. Крім того, є захист від спроб несанкціонованого переказу коштів.

Отже, ми дізналися, як можна заробляти біткоіни за допомогою смартфона. Сподіваємося, що викладена інформація допоможе вам знайти прийнятний для себе варіант, завдяки якому ви заробите свій перший біткоіни.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector