Яке мобільний додаток в блокчейн краще для торгівлі криптой

Важливу роль відіграє в блокчейн мобільний додаток, призначене для торгівлі криптовалюта. Біткоіни і інші криптовалюта, в основі багатьох з яких лежить технологія блокчейн, являють собою дуже прибутковий і динамічний спосіб інвестицій. Вкладення коштів цифрові гроші може забезпечити значний прибуток.

Існує безліч різних методів, використовуваних для відстеження та прогнозування руху BTC і інших монет: від фундаментального аналізу тенденцій ринку до більш просунутого технічного аналізу статистичних моделей.

Всі різні методи, використовувані для відстеження курсу біткоіни і інших криптовалюта, мають один спільний фактор — вони вимагають від інвестора завжди бути в курсі останніх змін на ринку. Крім відстеження кріптовалютного ринку, необхідно також здійснювати операції на біржі, вибрати біткоіни-гаманець і аналізувати інтерпретації статистичних даних, зібраних під час спостереження за ринком.

Ці процеси можуть виконуватися вручну, що займе багато часу. Крім того, всі ці дії часто повторюються. На щастя, для кріптовалютних інвесторів є широкий спектр інструментів, які оптимізують процес контролю інвестиційного портфеля, торгівлі та аналізу. Перспективи розвитку таких blockchain сервісів може потенційно спростити торгівлю криптовалюта в майбутньому.

Популярні додатки для торгівлі криптовалюта

У цій статті ми коротко розглянемо три найбільш популярних додатки для інвестицій в криптовалюта, які можуть спростити життя інвестору.

Coinbase

Проект Coinbase, можливо, є одним з найпопулярніших онлайн-сервісів для торгівлі біткоіни, а також одним з найбільш широко використовуваних рішень в якості гаманця.

Заснована в Сан-Франциско, біржа Coinbase налічує понад 7 млн ​​користувачів по всьому світу. Одна з найбільших особливостей платформи Coinbase — це функціональність і простота використання.

Однак мобільний додаток для смартфонів від Coinbase пропонує ще більш різноманітний набір функцій крім тих, які є на сайті біржі. Використовуючи додаток Коінбейс, доступне як для iOS, так і для Android-пристроїв, можна легко і швидко здійснювати операції з Bitcoin. На додаток до BTC воно також пропонує інвесторам можливість придбання Etherium і Litecoin, двох найпопулярніших альткоінов на ринку.

Впровадження Coinbase дозволяє інвесторам здійснювати покупки в криптовалюта через платежі по кредитних картах або шляхом прямого банківського переказу. Способи оплати можуть бути збережені для майбутнього використання, спрощуючи процес торгівлі.

Blockfolio

Blockfolio — надзвичайно потужне ПЗ для відстеження інвестицій в цифрову валюту, яке ідеально підходить для людей, що мають диверсифікований портфель. Використання різноманітних портфелів часто може бути громіздким, так як їх обсяг вимагає постійного контролю і управління. Blockfolio спеціально призначене для високодіверсіфіцірованних інвесторів і спрощує процес відстеження того, де і коли відбувалися операції з купівлі або продажу монет, а також вираховує вартість поточних активів користувача.

Blockfolio дозволяє відстежувати рух цін більш ніж 800 різних цифрових валют і надає користувачам можливість записувати кількість, входи і виходи окремих угод через інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні інтерфейс.

Blockfolio також надає складні і потужні аналітичні та графічні інструменти, які дозволяють відстежувати рухи валютних курсів. Воно також може бути запрограмовано для збору останніх новин з конкретних джерел з подальшим наданням їх в якості зручною добірки.

Одним з найбільш потужних інструментів, доступних в Blockfolio, є функція відстеження цін. Воно може демонструвати поточні ціни за допомогою виведення push-повідомлень на екран смартфона, як тільки курс валюти досягне заданого рівня, збільшуючи швидкість реакції для прийняття торгових рішень.

zTrader

Якщо Blockfolio можна вважати ідеальним торговим ПО для високодіверсіфіцірованних інвесторів, то zTrader є його еквівалентом для експертного трейдера. Орієнтуючись на високорівневих інвесторів, додаток zTrader надає користувачам можливість виконувати ряд угод з різними цифровими валютами.

zTrader дозволяє торгувати широким спектром криптовалюта. Підтримуючи більше 17 різних бірж, в тому числі Poloniex, Bittrex, Kraken і Bitfinex, воно охоплює надзвичайно широкий діапазон альткоінов.

На додаток до складних і потужним торговельним можливостям zTrader також надає користувачам настроюється канал новин, розширені аналітичні інструменти, push-повідомлення про зміну цін і навіть функцію загальнодоступного чату.

Що вийшов в 2014 році zTrader є на сьогодні одним з найпопулярніших додатків для операцій з криптовалюта. Воно є абсолютно безкоштовно, але, на жаль, є сумісним тільки зі смартфонами на Android.

джерело:

BEG Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector