Який прогноз і перспективи має криптовалюта Cardano

Проект пропонує користувачам інтелектуальну децентралізовану контрактну платформу з відкритим вихідним кодом. У системі є власна криптовалюта Cardano (Кардано, ADA).

Що таке Кардано?

Це контрактна смарт-платформа на кшталт блокчейна Ethereum з акцентом на безпеку завдяки багаторівневій архітектурі. Це перший проект на базі блокчейна, який використовує в якості основи аспекти наукової філософії і заснований на рецензованих академічних дослідженнях.

При його створенні враховувалися не тільки потреби користувачів, а й регуляторів. Вони намагаються знайти «золоту» середину, яка врівноважить принципи конфіденційності з необхідністю регулювання і децентралізацією блокової технології.

Ще однією унікальною особливістю платформи є той факт, що вона використовує мову програмування Haskell, що володіє високим ступенем відмовостійкості. З відносно невідомим майбутнім і складністю систем на основі блокчейна гнучкість проектів має вирішальне значення. Майже неможливо робити прогноз про те, як поведе себе систем в майбутньому, поетом наявність надійного мови програмування має важливе значення.

Творці Cardano не ставлять перед собою мету змінити світову фінансову систему, як автори багатьох інших блокчейн проектів. Їх ідея лежить в використанні технології blockchain для розширення банківських послуг за поточні рамки і надання їх там, де раніше їх реалізація була надмірно дорогою. Наприклад, в країнах, що розвиваються.

Офіційний сайт: www.cardanohub.org.

Як працює Кардано?

Система Cardano дозволяє зробити «розумні» контракти ще більш гнучкими. Компанії можуть використовувати цю можливість для адаптації дизайну, конфіденційності та умов виконання кожного контракту, максимально адаптуючи його під конкретні потреби.

Платформа складається з дворівневої системи:

  • розрахунковий рівень Кардано (CSL);
  • обчислювальний рівень Кардано (CCL).

CSL діє як система бухгалтерського обліку і є першим рівнем платформи. Він був створений в якості засобу поліпшення блокчейна біткоіни на базі технічної документації «Ouroboros:» Прозоре доказ протоколу блокчейн «».

CSL використовує консенсусний алгоритм докази успіху, щоб генерувати нові блоки і підтверджувати транзакції.

CCL — це другий рівень платформи Cardano, який містить інформацію про транзакції. Оскільки рівень обчислень відділений від CSL, різні користувачі CCL можуть створювати різні правила при оцінці транзакцій.

Команда Cardano намір створити нову мову програмування для смарт-контрактів на CCL — Plutus. Вона також підтримує мову Solidarity (використовується Ethereum).

В якості допомоги розробникам Cardano також має намір впровадити довідник коду Plutus, з можливістю доступу до неї в проектах dApp. Автори проекту створять і набір інструментів для перевірки і поліпшення коду.

Токен і гаманець ADA

Крім пропозиції токена Ada Cardano має технологічну платформу для запуску додатків для щоденного використання в фінансовій сфері.

ADA — токен Кардано, призначений для обміну цифровими даними. Такий підхід дозволяє організовувати швидкі і безпечні прямі передачі завдяки криптографічним технологіям.

Щоб використовувати ADA, необхідно завантажити та встановити гаманець Daedalus. Він був розроблений спеціально для цієї криптовалюта. Він легко встановлюється і має функцію пошуку і перегляду історії транзакцій.

Він дозволяє переглядати конкретну інформацію про стан блок-ланцюга. У ньому також зберігаються зашифровані паролі і приватні ключі. Є функція експорту в паперовий варіант для холодного зберігання.

Команда творців Кардано намір додати підтримку гаманцем ADA мережі Ethereum Classic і Bitcoin, а також створити мобільний варіант гаманця для пристроїв на базі iOS і Android.

Де купити ADA?

В даний час покупка і продаж токена ADA доступна на багатьох кріптовалютних біржах, в тому числі:

  • Binance;
  • Coinnest;
  • Bittrex.

На момент написання статті курс ADA до долара становив $ 0,46, а ринкова капіталізація — понад $ 12 млрд. Токен займав 7-е місце серед всіх цифрових активів.

В Японії криптовалюта доступна в деяких банкоматах, що дозволяє використовувати її для оплати товарів і послуг через банківську карту, яка підключається до мобільного додатку для контролю транзакції і балансу.

Команда творців Кардано

В даний час Кардано підтримується трьома різними організаціями: Cardano Foundation, Emurgo і Input Outpuk HK. Перша займається просуванням, розвитком і вдосконаленням Cardano в довгостроковій перспективі. Emurgo — інкубатор для запуску, який націлений на залучення нових компаній в систему.

Найважливішою частиною команди є Input Outpuk HK. Це приватна технологічна фірма, яка уклала контракт на розробку платформи Кардано до 2020 року. Засновники IOHK Чарльз Хоскінсон і Джеремі Вуд були раніше членами команди Ethereum. Крім Cardano, IOHK також займається розробкою Ethereum Classic.

Перспективи Cardano на 2018 рік

На сьогодні поки що неможливо точно сказати, чи досягне Кардано обіцяних його творцями висот. Але з такою висококваліфікованої командою розробників неважко зрозуміти, чому ця криптовалюта настільки швидко увійшла в першу десятку цифрових монет.

джерело:

https://coinreviews.io/

https://blockonomi.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector