Ківі — біткоіни-гаманець: як вивести і поповнити

Напрямок Ківі — біткоіни-гаманець затребуване з кількох причин. По-перше, все більше користувачів Мережі цікавиться криптовалюта Bitcoin і використовує її для інвестування, проведення переказів і покупки товарів. По-друге, платіжна система Qiwi вважається однією з найбільш популярних сервісів в Росії, тому гаманець Ківі є у багатьох жителів країн СНД. Не дивно, що перекази між Qiwi і Bitcoin користуються все більшим попитом.

Як створити біткоіни-гаманець на Ківі?

Значок платіжної системи QIWI і гаманець з монетами біткоіни

У Мережі часто трапляються питання, які не мають нічого спільного з реальністю. Наприклад, деякі люди цікавляться, як зробити біткоіни-гаманець на Ківі або Я.Деньгі. Тут немає відповіді, адже це різні види грошей. Монета Bitcoin — криптовалюта, яка не має централізованого управління і дозволяє проводити анонімні транзакції. Віртуальна валюта отримала популярність, завдяки високій швидкості перекладу, мінімальної комісії і можливості здійснення переказів між громадянами будь-яких країн світу.

Що стосується Qiwi — це електронна платіжна система, валюта якої номінується в рублях. Для проведення великих угод користувач проходить реєстрацію і надає особисті відомості (в тому числі і дані паспорта). Після ідентифікації знімається ряд лімітів на користування системою. При цьому операції в ЕРС не є анонімними. Крім того, транзакції можливі тільки між користувачами гаманців (як правило, жителів країн СНД).

Мова йде про платформах, що мають різну сутність і принцип побудови. Так що питання, як створити біткоіни-гаманець на Ківі не має сенсу і відповіді. Гаманці в кожній з систем створюються окремо і мають на увазі різні способи поповнення. Але конвертувати гроші з Qiwi на Bitcoin все-таки можливо. Як це зробити правильно, розглянемо нижче.

Як перевести гроші з Ківі на біткоіни-гаманець — варіанти

Графічне зображення переказу коштів з QIWI на гаманець біткоіни

Сьогодні існує кілька методів, що дозволяють зробити переклад між двома системами — Qiwi і Bitcoin. Розглянемо їх докладніше.

Обмінний пункт

Найбільш простий шлях — використовувати обмінник. Цей спосіб хороший для початківців користувачів, що не хочуть або не мають часу, щоб розбиратися з іншими способами поповнення.

Алгоритм дій при обміні біткоіни на Ківі:

 1. Переходимо на сайт моніторингу обмінників. Сьогодні таких сервісів багато, але найбільш просунутий і зручний варіант — bestchange.ru.
 2. З правого боку у відповідних графах вибираємо дві валюти — ту, яку віддаємо і отримуємо. У нашому випадку з лівого боку вказуємо Qiwi RUB, а з правого — Bitcoin (BTC).
 3. У центральній частині вивчаємо варіанти, які пропонує система. Пунктів для обміну досить, щоб вибрати найбільш вигідне рішення. У верхній частині таблиці наведені сервіси з найкращим курсом, що спрощує роботу для користувача. При аналізі сайту потрібно звернути увагу на ряд параметрів — курсову ціну, наявність резерву та відгуки. Якщо навести на значок «i» зліва від назви обмінного пункту, можна дізнатися рівень BL, загальну суму резерву, вік обмінного пункту і країну. Цієї інформації, як правило, досить, щоб зробити висновок про актуальність застосування майданчики. Негативними факторами вважаються негативні відгуки і низький рівень резервів. В такому випадку краще підшукати інший варіант для конвертації.
 4. Переходимо по посиланню обраного обмінного пункту.

У різних обмінних пунктах інтерфейс і нюанси проведення транзакцій розрізняються. Але в цілому переклад з Ківі на біткоіни-гаманець проходить за наступним алгоритмом:

 1. Задаємо валюту, що підлягає обміну в лівій графі, а в правій — ту, яка планується до отримання.
 2. Проходимо реєстрацію. Багато обмінних пунктів дозволяють проводити операції без авторизації. Але для майбутнього зручності варто витратити 2-3 хвилини особистого часу. У процесі реєстрації вводимо інформацію по гаманцю Ківі, біткоіни і інші відомості, які вимагає система. Надалі в процесі обміну вони «підтягуються» автоматично.
 3. Вказуємо кількість валюти біткоіни, яку планується отримати, або число наявних на рахунку «монет» Ківі.
 4. Перевіряємо, що обмінний пункт правильно відображає інформацію користувача.
 5. Створюємо заявку на проведення конвертації (попередньо погоджуємося з умовами сервісу). Тиснемо на кнопку створення заявки, і переходимо на сторінку обміну Ківі на біткоіни. Важливо переводити суму з урахуванням інформації в заявці, адже в іншому випадку провести транзакцію не вийде.
 6. Підтверджуємо операцію і очікуємо надходження грошей. Як правило, обмінники попереджають про можливі затримки в проведенні операції. У робочі дні вона може зайняти до півгодини.

Важливо розуміти, що обмінний пункт — учасник транзакції, тому до його вибору важливо підійти з усією відповідальністю. Тут варто врахувати такі параметри:

 1. Курс обміну. Чим вище цей показник, тим краще. Але багато сервісів йдуть на хитрість. Вони встановлюють хороший курс, але при цьому стягують додаткову комісію. В результаті вигода для учасника нівелюється.
 2. Ліміти. Наступний важливий нюанс — можливість обмінювати великі або, навпаки, малі суми. Деякі обмінні пункти обмежують можливості користувача, тому перед проведенням операції важливо уточнити верхню і нижню межу транзакції.
 3. Резерв. Від наявності резерву залежить можливість обмінника провести транзакцію на заявлену суму. Як правило, кількість біткоіни в запасі обмінного пункту становить від 1 до 5.
 4. Зручність. Важливий нюанс — інтерфейс сайту, який повинен бути простим і доступним для новачка. Якщо сервіс має занадто «закручену» структуру, з великою ймовірністю це шахрайська майданчик.
 5. Швидкість зарахування. Перед тим, як перевести гроші з Ківі на біткоіни-гаманець, важливо звернути увагу на час обробки заявки. Якщо робота виконується в автоматичному режимі, угода проходить швидше. При обробці вручну операція може затягнутися на кілька годин. У випадку з Bitcoin на зарахування грошей (з урахуванням особливостей криптовалюта) може піти до доби.

біржі

Користувачі, які планують провести операцію за вигідним курсом, віддають перевагу біржі. Це особливі платформи, де можна обмінювати фіатние кошти і криптовалюта в різних напрямках. Мінус в тому, що все менше майданчиків дозволяють поповнювати рахунок через гаманець Qiwi. Раніше така опція була доступною на багатьох сервісах, в тому числі Yobit і EXMO, але на 13 червня 2018 року згадані майданчики не приймають Ківі (відкритий тільки висновок на згадану платіжну систему).

З популярних сервісів варто виділити livecoin.net — біржова площадка, яка має функціонал згаданих вище сервісів. Вона відрізняється простим інтерфейсом, працює з багатьма криптовалюта і платіжними системами. Для обміну Ківі на біткоіни робимо такі кроки:

 1. Реєструємося на майданчику. Для цього потрібно вказати логін, двічі пароль, e-mail, реферальную посилання (якщо є), а також капчу. Також ставимо галочки в запропоновані поля і тиснемо на кнопку «Продовжити».
 2. Переходимо в поштову скриньку, куди приходить код для підтвердження реєстрації. Після копіюємо його і вказуємо в спеціальне поле. Далі тиснемо на кнопку «Підтвердити».
 3. Входимо на сайт під своїм логіном і паролем. Переходимо в розділ «Поповнити» і вибираємо вкладку «Qiwi». Вказуємо валюту поповнення, назва гаманця, суму транзакції. Далі система розраховує суму, яка зараховується на рахунок, і вказує комісію. Головний мінус livecoin.net в тому, що комісійний платіж на поповнення рахунку з Ківі становить 10%. З цієї причини розглянутий спосіб не можна назвати вигідним.
 4. Тиснемо на кнопку оплати. Далі формуємо необхідний ордер (наказ) через секцію «Торгівля» і чекаємо другу сторону угоди. Для цього в спеціальній графі вказуємо, обсяг біткоіни, які потрібно купити.
 5. Після накопичення необхідної суми переходимо в розділ «Баланс», вибираємо з переліку Bitcoin і тиснемо на кнопку «Висновок». Далі вказуємо необхідну суму і номер гаманця. Комісія системи становить 0,0005 біткоіни. Як тільки відомості введені, натискаємо «Надіслати платіж».

Шляхом розглянутих маніпуляцій можна швидко і за хорошим курсом поповнити біткоіни-гаманець через Qiwi. Головний недолік — наявність великої комісії на введення Ківі і висновок Bitcoin, що робить цей варіант конвертації маловигідним.

однорангові сервіси

Хороший варіант конвертації Ківі в BTC — застосування можливостей сайту localbitcoins.com/ru/. Особливість платформи в тому, що вона об’єднує людей, які планують продати і купити криптовалюта Bitcoin. При цьому способи оплати можуть бути різними.

Щоб поповнити Bitcoin-гаманець, діємо так:

 1. Йдемо на localbitcoins.com і проходимо реєстрацію.
 2. Переходимо в секцію швидкої покупки, а далі в випадаючому списку робимо вибір на користь Qiwi і тиснемо на кнопку пошуку.
 3. Вивчаємо варіанти, які пропонує система. Перед остаточним вибором важливо звернути увагу на профіль людини, кількість скоєних і успішних угод.
 4. Після вибору варіанту тиснемо на кнопку «Купити» з правого боку у рядку з користувачем.
 5. Вивчаємо детальну інформацію про умови проведення транзакції. Тут важливо звернути увагу на ліміти, які вказує контрагент, доповнення, особливості перерахування та інші операції.
 6. Вказуємо суму операції. Тиснемо на кнопку підтвердження і отримуємо монети.
 7. Виводимо BTC з майданчика на гаманець. На 13 червня 2018 го за висновок біткоіни з системи стягується комісія 0,00005 BTC. Для проведення транзакції переходимо в секцію «Гаманець» і заповнюємо графи.

При створенні лота важливо врахувати наступні нюанси:

 1. При ручному формуванні заявки в спеціальних полях вказується необхідне число BTC і курсова вартість.
 2. Якщо потенційного покупця зацікавила заявка, він на неї відповість.
 3. Операція проводиться вручну або автоматично (від цього залежить швидкість угоди).
 4. Кошти зараховуються на рахунок біржового майданчика, після чого виводяться на зовнішній гаманець.

прямий обмін

Щоб перевести Qiwi на біткоіни-гаманець, можна скористатися ще одним способом — прямий транзакцією. Варто зазначити, що такий варіант не безпечний, і гарантії успішного проведення операції відсутні. Алгоритм такий:

 1. Знаходимо людини, готового продати Bitcoin за Qiwi. Це можна зробити через знайомих або на спеціальних форумах.
 2. Обговорюємо умови угоди (комісію, суму та інші).
 3. Переводимо Ківі на вказаний гаманець і чекаємо зарахування біткоіни.

Мінус операції в тому, що вона побудована на довірі між двома сторонами. При такій співпраці важливо уважно вивчити профіль людини, прочитати відгуки про нього або поцікавитися чесністю контрагента у інших людей (за наявності такої можливості). Плюс в тому, що тут відсутні посередники, тому додаткова комісія не стягується.

Як вивести біткоіни на Ківі-гаманець — основні способи

Емблема біткоіни і QIWI крупним планом

Вище розглянуті варіанти, як поповнити біткоіни-гаманець з Ківі-гаманця. Але бувають і інші ситуації, коли потрібно зробити зворотну конвертацію. Нижче піде мова про продаж Bitcoin і отриманні грошей на Qiwi.

обмінники

Як і в розглянутому вище випадку, для проведення конвертації можна використовувати обмінні пункти. Алгоритм дій і принципи конвертації незмінні. Різниця в тому, що після переходу на сервіс bestchange.ru в лівій таблиці задається інший напрямок — з Bitcoin (BTC) на Qiwi (RUB). В іншому нічого не змінюється. Користувач вибирає відповідний сервіс для обміну, переходить на нього і проводить операцію з урахуванням підказок.

біржові майданчики

Що стосується виведення біткоіни на гаманець Ківі через біржі, тут пропонується більше варіантів. Виділимо кілька бірж, які варті уваги:

 1. Mercatox.com — зручний сервіс, який пропонує обмін між різними фіатнимі грошима і криптовалюта. Щоб провести транзакцію, необхідно зайти в розділ гаманець, вибрати BTC і натиснути кнопку поповнення. Після успішних торгів і обміну криптовалюта на рублі, повертаємося в цей же розділ, знаходимо варіант Qiwi і тиснемо на кнопку відправки. Торговий збір на сайті становить 0,25%. Мінімальний депозит в біткоіни — 0,0001.
 2. Yobit.net — ще одна біржова площадка, яка користується попитом у користувачів Мережі. Для проведення транзакції реєструємося на сайті, після чого переходимо в розділ «Баланси», вибираємо BTC і тиснемо на «Введення». Після поповнення рахунку формуємо наказ і купуємо рублі за біткоіни. Для виведення RUR на Ківі знаходимо до відповідного рядка в розділі «Гаманець» і тиснемо на «Висновок». Одним з варіантів, який пропонує сервіс, є перерахування на Ківі. Максимальна сума дорівнює 15 000 рублів, а комісія — 7%.
 3. Wex.nz. Для проведення конвертації через цю біржу реєструємося і проходимо в секцію «Фінанси» в особистому профілі. Далі поповнюємо рахунок біткоіни. Комісія за цю операцію не стягується. Гроші зараховуються через три підтвердження, на що йде від 1 години до 3 діб. Після торгів і отримання необхідної суми в рублях, знову переходимо в цей розділ, вибираємо RUR і «Вивести». Далі в випадаючому списку вказуємо Qiwi, вводимо номер гаманця, а також суму для відправлення. Система бере комісію, рівну 5%, а мінімалка для виведення — 100 рублів.
 4. Livecoin.net. Для проведення транзакції за допомогою цієї біржі реєструємося і поповнюємо рахунок. За зарахування біткоіни на рахунок біржі комісія не береться. При виведенні грошей на Ківі стягується комісійний платіж в розмірі 6%.

однорангові майданчики

Тепер розглянемо, як вивести біткоіни на Ківі-гаманець через localbitcoins.com. Тут принцип той же, що розглядався вище. Різниця в тому, що після реєстрації необхідно перейти в розділ «Швидка продаж». Перед скоєнням операції потрібно поповнити рахунок в біткоіни. Комісія за внесення коштів на депозит складає 0,00015 Bitcoin. Зарахування грошей здійснюється протягом півгодини. Після вибору підходящого партнера залишається узгодити умови угоди, перерахувати біткоіни і дочекатися зарахування рублів на Ківі-гаманець.

прямий обмін

Через форуми або спеціальні сайти знаходимо користувачів, готових купити Bitcoin і заплатити Ківі. Далі обговорюємо умови співпраці — час, суму і варіанти конвертації. В іншому принцип залишається незмінним і ідентичний тому, що має місце при обміні Qiwi на біткоіни.

На завершення відзначимо, що кожен із запропонованих варіантів, крім прямої конвертації, має високий ступінь безпеки. Як правило, посередники контролюють операції і захищають інтереси користувачів. Це стосується тимчасових сервісів, обмінників і біржових майданчиків.

Що стосується оптимального варіанту, тут кожен визначається особисто з урахуванням цікавить напрямки, наявності обмежень і комісій. Найбільш простий спосіб — скористатися послугами обмінного пункту. Для отримання грошей за вигідним курсом краще використовувати біржову площадку. Але тут важливо звернути увагу на розмір комісії. Оптимальним варіантом, як правило, є localbitcoins.com — майданчик, де можна провести транзакцію з вигодою і мінімальною комісією.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector