Комісія за транзакцію біткоіни: правила розрахунку

Комісія за транзакцію біткоіни може повалити в ступор початківців користувачів, які не розуміють, яким законам логіки підкоряються настільки динамічні і часто високі відрахування за успішне проведення внутрішньосистемних операцій. В цьому відношенні Bitcoin сильно програє банківським системам, в яких оплата за переклади рідко перевищує 1%. Щоб розібратися в причині високої комісії біткоіни, необхідно заглибитися в принцип роботи блокчейн.

Від яких факторів залежить комісія Bitcoin?

Інформація про транзакції в гаманці біткоіни
Розмір транзакції біткоіни в байтах

Кожна системна транзакція відображається у вигляді індивідуального програмного коду, який задається автоматично з урахуванням двох параметрів — мережевого адреси відправника і одержувача. Розмір коду залежить від числа задіяних в транзакції адрес. Кожен новий учасник збільшує код приблизно на 150 байтів. Мінімальна комісія збільшується на 0,0001 BTC за кожні 1000 байтів.

Наприклад, якщо Олексій отримає 2 BTC від Віктора, 1 BTC від Максима, а потім все 3 отримані BTC відправить Костянтину — в транзакції візьмуть участь 4 адреси.

Розмір коду впливає на завантаження мережі Bitcoin. Більше транзакцій — вище навантаження. Комісія служить стримуючим фактором, захистом системи від перевантаження. Виходить, що розмір комісії за переклад залежить не від суми BTC, а кількість які беруть у ній участь адрес. Невеликі і періодичні транзакції на вашому рахунку підвищують комісію за переказ Bitcoin. У тому випадку, якщо ви поповнюєте гаманець тільки на великі суми і зрідка оплачуєте будь-які покупки, комісія відповідно буде низькою.

Мінімальна комісія за транзакцію біткоіни

Графічне зображення зростаючої комісії за переклад біткоіни

У теорії, комісія за транзакцію Bitcoin може скласти 0%. Умови, які необхідно дотримати для виконання такої операції:

  1. Розмір транзакції менше 1000 байт.
  2. Кожен вихід не менше ніж 0.01 BTC.
  3. Високий пріоритет.

Але провернути вдалу транзакцію з нульовою комісією практично неможливо. Попит на криптовалюта за останні роки значно підвищив навантаження. Мінімально рекомендована комісія 0,0001 BTC втратила актуальність. Ми можемо сліпо завищувати комісію за транзакцію біткоіни, або проводити самостійні розрахунки.

Правила розрахунку комісії за транзакцію Bitcoin

Інтерфейс сайту Bitaps
Головна сторінка платформи Bitaps

Наш головний інструмент — процесинг Bitaps. На сайті підтримується російську мову, який можна виставити через меню, що випадає, в правому верхньому куті. Нас цікавить пункт «Рекомендована комісія» в розділі «біткоіни мережу». Перед вами буде представлено три числа (Сатоши), виділені синім, зеленим і чорним кольором. Чим більше число, тим вище пріоритет включення транзакції в найближчий блок. Пріоритет безпосередньо впливає на швидкість проведення фінансової операції. Після того, як ми визначимося з вибором. Необхідно взяти вибране число і розділити на 1000. Отримане число — наша комісія за переказ біткоіни.

Як приклад візьмемо зелене число. Ділимо 400 Сатоши на 100 000, отримуємо 0,004 BTC.

Щоб знизити витрати на комісії за транзакцію Bitcoin, необхідно перейти на сайт Blockchain. Якщо число непідтверджених транзакцій менш 10000, знижуємо рекомендовану комісію в 4-6 разів. У ранній ранок і нічний час доби шансів на потрібний нам результат більше. Транзакція пройде в 99% випадків.

Комісія за висновок біткоіни в рублі

Процес обміну біткоіни на рублі
Переклад біткоіни на рублевий QIWI-гаманець

Найбільш вигідну пропозицію щодо виведення біткоіни в рублі можна підібрати на сайті BestChange. Курс залежить від біржових коливань і загального попиту на криптовалюта.

  1. Якщо біткоіни падає в ціні і активно продається, курс обмінних сервісів буде значно занижений, в порівнянні з тим, який представлений на біржі.
  2. Зростання криптовалюта стимулює зворотний процес, сервіси починають підвищувати курс закупівлі і знижують за напрямками продажу.

Чи не найзручніший, але цілком вигідний спосіб виведення BTC на вашу банківську карту. Ви обходьте додаткові комісійні відрахування за переклади на карту і самостійно вибираєте момент для здійснення фінансових операцій.

Висновок Bitcoin на WebMoney дещо спрощує завдання. Власники формального атестата можуть завести гаманець WMX з індивідуальним адресою. 1 BTC = 1000 WMX. Скидаєте адресу гаманця відправнику, очікуєте надходження коштів. Отримані кошти можна вивести на:

  1. Банківську карту — 2%.
  2. Яндекс.Деньги — 3,7%.
  3. QIWI — 2,2%.
  4. PayPal.
  5. Готівкою через дилерські центри — від 1%.

Вибір багато в чому і в цілому залежить від ваших уподобань. Ви можете працювати безпосередньо з біржами, використовувати автоматичний обмінник або скористатися зручним рішенням від WebMoney. Обміняти біткоіни без комісії або високого ступеня ризику — неможливо.

Причини високої комісії за транзакцію Bitcoin на перший погляд, гранично прозорі. Швидко зростаючий зростання вартості криптовалюта породжує відповідний попит. У спробах зниження навантаження, децентралізована система йде на крайні заходи — підвищуючи вартість транзакцій.

Не варто думати, що подібні умови знижують привабливість нової фінансової технології і якось ускладнюють роботу її користувачів. Навпаки, розробляється безліч зручних рішень для розрахунку мінімальної комісії за транзакцію біткоіни, є способи зниження рекомендованих значень. Кожен з вас може легко обміняти готівку на BTC або в зворотному напрямку. Багато сервісів працюють в автоматичному режимі і пропонують хороший курс обмін. Користувачі WebMoney отримують ще більше цікавих можливостей щодо спрощення роботи з Bitcoin-гаманцями і мінімальної комісією висновку за різними напрямками. Спираючись на досвід минулих років, прогрес у проведенні взаєморозрахунків криптовалюта значний. Як показує практика, комісія Bitcoin — величина відносна і багато в чому залежить від самих користувачів.

Детальніше про розрахунок комісії за транзакцію біткоіни, дивіться у відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector