Майнінг біткоіни без вкладень в 2018 — як Майні біткоіни безкоштовно

Майнінг біткоіни без вкладень — процес, спрямований на видобуток блоків блокчейн криптовалюта без фінансових вливань. Для розрахунків, як правило, застосовується підручний обладнання (ПК) або бонуси хмарних сервісів. Наскільки ефективний такий заробіток? Чи можна отримувати прибуток на видобутку Bitcoin без вкладень в 2018 році? Які варіанти ще зберігають рентабельність? Ці та інші питання розглянемо нижче.

Як Майні біткоіни без вкладень — варіанти

Хлопець тримає монету біткоіни двома пальцями

Віртуальна монета Bitcoin є феноменом 20 століття з унікальними якостями — анонімністю, а також проведенням швидких транзакцій з мінімальною комісією і без посередників (незалежно від географічного положення учасників угоди). На базі BTC створені сотні криптовалюта, багато з яких тільки набирають популярності.

На 17 травня 2018 року курс Bitcoin дорівнює 8274,95 доларам. Курс онлайн відображається в графіку нижче:

Для порівняння ще в січні 2017 року цей параметр ледве доходив до позначки 1000 доларів. Не дивно, що охочих Майні біткоіни без вкладень стає все більше. Люди шукають способи, як отримати криптовалюта і не витрачати кошти на покупку спеціальних пристроїв (Асіка) і дорогу оренду потужностей на хмарних сервісах.

До основним методам отримання BTC без фінансових витрат варто віднести:

 1. Видобуток віртуальних грошей на наявному обладнанні (відеокарти, процесорі).
 2. Реєстрація на сервісах хмарного Майнінг, які надають безоплатну потужність клієнтам.

У кріптовалютной середовищі згадується ще один спосіб заробітку BTC без вкладень — накопичення Сатоши за допомогою кранів. Але його не можна віднести до Майнінг, адже гроші нараховуються за виконання інших завдань — перегляд реклами, розгадування капчі і так далі.

Що заважає Майнінг біткоіни без вкладень в 2018 році?

Монета біткоіни стоїть на ребрі

Зростання курсової вартості BTC — одна сторона «медалі». Одночасно з вартістю підвищується і популярність криптовалюта, збільшується число Майнер і потужність обладнання в мережі. Активізуються виробники ASIC-обладнання, що випускають на ринок пристрої з високим хешрейтом. В результаті піднімається складність видобутку Bitcoin, і раніше ефективні способи видобутку BTC втрачають актуальність.

Майнінг біткоіни без вкладень в 2018 році не дає результатів. Цьому є ряд причин:

 1. Зростання ринкової ціни. Підвищення курсу — плюс для довгострокових інвесторів, які вклалися в криптовалюта і очікують підвищення її вартості. Що стосується Майнер, з ростом ціни віртуальних грошей прибуток поступово знижується. Причина в підвищенні числа бажаючих здобувати криптовалюта, збільшенні потужності мережі та стрибку складності.
 2. Зниження премії. Негативний фактор, що впливає на розмір заробітку — зменшення винагороди Майнер за видобутий блок в ланцюзі блокчейн BTC. У 2018 році цей показник дорівнював 12,5 біткоіни. Зменшення параметра відбувається циклічно — кожні 4 роки існування криптовалюта. У момент появи криптовалюта видобутий блок приносив 50 BTC, в 2012-му — 25 Bitcoin, а в 2016-м — 12,5. Ще через 2 роки відбудеться чергове падіння до 6,25 BTC, що поставить тисячі Майнер перед питанням про рентабельність такого заробітку.
 3. Зростання складності. Одна з причин, чому Bitcoin-Майнінг без вкладень не працює — постійне підвищення складності кріптовалютной мережі. Щоб усвідомити небезпеку, досить глянути на цифри. На старті появи криптовалюта складність становила 1 Х / с (хеш в секунду). Протягом наступного року серйозних змін не відбулося, але вже на початку 2011-го показник складності досяг позначки в 14,48 КХ / с, тобто збільшився в 14 480 разів. Далі з кожним роком показник незмінно зростав, і в січні 2017 го він досяг 317 ГХ / с. Вже з того часу mining Bitcoin без вкладень втратив актуальність. Але складність продовжила зростання, і на 14 травня 2018 року цей показник досяг 4,14 ТХ / с.
 4. Витрати на електроенергію. При розрахунку окупності Майнер роблять загальну помилку — вони вважають загальний прибуток і забувають про додаткові витрати. За допомогою калькуляторів учасники мережі визначають, що будуть заробляти, наприклад, 10-15 доларів на місяць, забуваючи про витрати на електроенергію. В процесі Майнінг обладнання працює 7 днів на тиждень і 24 години на добу. Якщо вважати витрати електрики для Москви (0,09 доларів за 1 кВт · год), місячні витрати становлять майже 65 доларів. Це свідчить про те, що такий вид заробітку не рентабельний. Людина отримує 10-15 доларів, але витрачає в чотири рази більше.
 5. Витрати на пул. Ще одна стаття витрат — комісія пулу, яка в середньому становить 1-2%. Підключення до такого співтовариства обов’язково, а це додаткові витрати. Отже, з отриманого прибутку стягується додатковий відсоток.

Актуальність Майнінг біткоіни без вкладень в 2018 році

Вимазаний шахтар і золота емблема Bitcoin

Розглянуті вище фактори свідчать про труднощі видобутку біткоіни і ряді перешкод для людей, які планують Майні криптовалюта без вкладень. Нижче виділимо варіанти заробітку і розповімо, чому це не працює.

Майнінг на CPU

До 2011 року, поки складність видобутку BTC не перевищувала позначки 1 МХ / с, застосування процесорів було актуальним. Відомо, що Bitcoin працює на алгоритмі SHA-256. Для створення чергового блоку ланцюга застосовується обладнання, яке виробляє математичні дії і шукає відсутній хеш.

Центральний процесор виконує безліч функцій — створює віртуальну пам’ять, формує привілеї для користувача програм і вирішує інші завдання. У випадку з Майнінг, чим швидше CPU, тим краще він справляється з підбором хеш. Зростання складності кріптовалютной мережі нівелював можливості CPU — його потужності перестало вистачати для отримання прибутку. Цей спосіб заробітку неактуальний з 2011 року, і в 2018-му в ньому також немає сенсу.

Але це не означає, що покупку потужних CPU варто ігнорувати. Хороший процесор стане в нагоді при створенні потужної ферми на Асіка. Популярні варіанти — Intel Core i3 8100 3,6 ГГц Quad-Core тисячу сто п’ятьдесят одна Box, Intel Core i7 7700K 4,2 ГГц Quad-Core тисячу сто п’ятьдесят одна Box та інші моделі.

Майнінг на GPU

Одна з причин, чому Майнінг на CPU втратив актуальність — поява в продажу відеокарт з високим хешрейтом, що перевищує показники центральних процесорів в десятки разів. У період з 2011 до 2014 року Майнер «полювали» за відеокартами, встановлювали потужні GPU і успішно добували криптовалюта. З появою Асіка і цей спосіб втратив актуальність. Настала нова ера — ферм на відкритих, в яких передбачалося від 4-х і більше GPU, а також самих ASIC-Майнер.

Багато хто вважає, що період безкоштовної видобутку біткоіни закінчився в 2014 році. На тлі зростання популярності і стрибка складності Майнер включилися в гонку за дорогим обладнанням. Одні купували Асіка, а інші збирали ферми на відкритих. При цьому витрати обчислювалися 3-5 тисячами доларів і вище.

Що сьогодні?

На 15 травня 2018 роками поняття Майнінг BTC без вкладень на своєму обладнанні залишилося в минулому. Видобуток криптовалюта стала дорогим задоволенням, доступним багатим людям, готовим витратити від 3-х тисяч і більше на покупку ASIC-Майнер. З ростом популярності Bitcoin зростають вимоги до обладнання. Учасники мережі змушені витрачати більше грошей, щоб вийти на колишню окупність.

Багато практики стверджують, що кращий Майнінг біткоіни без вкладень — хмарні сервіси. Такі компанії купують обладнання, налаштовують і обслуговують його, платять за електроенергію і беруть на себе вирішення проблем з регулюючими органами. Від клієнтів потрібно небагато — орендувати обладнання та Майні Bitcoin. Купівля потужностей не безкоштовна, але навіть в такому випадку можна заробити без значних інвестицій. Як і де це зробити, розглянемо нижче.

Найприбутковіший Майнінг біткоіни без вкладень — кращі сайти

Інтерфейс сайту Dellmaria.com для видобутку біткоіни
Сторінка сайту Dellmaria.com для видобутку біткоіни без вкладень

З урахуванням сказаного напрошується висновок, що видобуток Bitcoin на власному обладнанні без додаткових інвестицій уже не дає результатів. Витрати на електроенергію і покупку обладнання значно вище, ніж заробіток учасника кріптовалютной мережі. У такій ситуації доводиться шукати альтернативні способи заробітку. Один з них — хмарний Майнінг. Алгоритм дій наступний:

 1. Вибір надійного сайту, що надає безкоштовну потужність у вигляді бонусу.
 2. Реєстрація та підключення до пулу.
 3. Одержання заробітку без додаткових вкладень.

Перевага в тому, що тут не потрібно вкладатися в обладнання, витрачати час на настройку (ремонт) і оплачувати значні рахунки за електроенергію. Згадану роботу виконує компанія хмарного Майнінг, а учасник мережі користується її благами.

Виникає питання, який сенс таким організаціям роздавати хешрейт безкоштовно. Причина криється в бажанні привернути нових клієнтів, збільшити загальну потужність і зробити майданчик впізнаваною в широких колах. Розрахунок на те, що людина скористається безкоштовною потужністю, а згодом стане постійним покупцем компанії. Тож не дивно, що багато сервісів пропонують бонуси після реєстрації.

Виділимо сайти хмарного Майнінг, де доступний безкоштовний Майнінг біткоіни без вкладень:

 1. Dellmaria.com — сервіс, який пропонує клієнтам швидкість в 10 ГХ / с відразу після реєстрації. Переваги — широкий вибір віртуальних монет для Майнінг, наявність реферальной програми, зручний інтерфейс. Після перевірки системи можна купити велику потужність і тим самим збільшити прибуток.
 2. Speedmine.net — фірма, яка розробляє програмне забезпечення і займається обслуговуванням техніки для Майнінг. Представники компанії обіцяють безкоштовний 1 МХ / с швидкості. Розрахунок іде на залучення нових клієнтів, яким подобається вигідна реферальная програма і потенційно високий рівень прибутковості (за заявою розробників).
 3. Coinmix.biz — сервіс хмарного Майнінг, який дарує клієнтам 1 ГХ / с в якості бонусу. Отриману потужність можна застосовувати для видобутку віртуальних монет. При цьому вибір пулу залишається за власниками проекту.
 4. Fairmining.cc. Для отримання потужності 100 ГХ / с достатньо зареєструватися (швидкість видається безкоштовно).

Існують і інші майданчики — iwex.cc, brynex.com, cryptominingfarm.io. При цьому розмір бонусів і умови їх надання в кожної компанії розрізняються, тому дане питання потрібно уточнювати індивідуально.

На перший погляд, такий спосіб заробітку вигідний для клієнта, адже людина безкоштовно отримує потужність і видобуває криптовалюта. Але заробити на бонуси вийде. Наприклад, отримані 100 ГХ / с в подарунок принесуть всього 1,56 долара в місяць (на 14 травня 2018 року). В інших випадках, які розглянуті вище, заробіток буде ще нижче.

Крім того, багато сайтів хмарного Майнінг не мають нічого спільного з компаніями, які купують і здають в оренду потужності. 90% таких майданчиків — фінансові піраміди, мета яких в залученні максимального числа користувачів. Виплати тривають до моменту, поки приходять нові клієнти і є кошти для здійснення виплат уже зареєстрованим Майнер. Як тільки цей потік припиняється, діяльність піраміди також зупиняється.

Твердження, що найприбутковіший Майнінг біткоіни без вкладень — хмарний Майнінг, не зовсім коректно. Таке твердження актуальне, якщо порівнювати з видобутком на звичайному ПК. Якщо говорити в цілому, жоден з розглянутих способів не дозволяє нормально заробити без інвестицій в покупку устаткування або оренду потужностей.

Бути чи не бути Майнінг біткоіни без вкладень в 2018 році?

Малюнок шахтаря, що здобув монету біткоіни

На тлі поточної ситуації розраховувати на заробіток Bitcoin шляхом Майнінг без великих інвестицій — нерозумно. Зростання популярності, різке підвищення складності мережі і поява в продажу надпотужного обладнання для видобутку BTC зводить на «ні» заробіток біткоіни без інвестицій, сума яких обчислюється тисячами доларів.

Щоб заробляти Майнінг Bitcoin, потрібно підготуватися до серйозної конкуренції, придбати дороге обладнання ASIC і бути готовим докуповувати нові пристрої при черговому стрибку курсу і складності видобутку. Отримувати прибуток при відсутності інвестицій вже не вийде.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector