Скільки часу потрібно Майні 1 біткоіни в 2018?

Щоб відповісти на питання, скільки Майні 1 біткоіни, варто розібратися з поточною курсовою ціною. На 2 травня 2018 року вартість одного Bitcoin становить 9085 доларів. Сума чимала, але при грамотному підході заробити її реально. Але варто розуміти, що курс BTC — динамічний показник, який знаходиться в постійному русі. На деяких біржових майданчиках його оновлення відбувається з періодичністю в 15-20 хвилин.

Онлайн-графік курсу біткоіни:

Крім того, Bitcoin володіє високою волатильністю, і тільки за 2017 рік він збільшився більш ніж в 20 разів. У перші три місяці 2018 го почалося зниження ціни криптовалюта (корекція), при якій курс «просідав» до 6,5 тисяч і знову пішов у зростання. Нижче розглянемо, які варіанти видобутку можуть принести 1 BTC, і який період буде потрібно для досягнення поставленої мети.

Скільки часу Майні 1 біткоіни на процесорі?

CPU Майнінг біткоіни

У перший рік появи біткоіни складність видобутку криптовалюта була мінімальною, що дозволяло налагодити процес Майнінг за допомогою CPU (центрального процесора) комп’ютера. Застосовуючи таку методику, учасники мережі без праці добували біткоіни, курс яких до 2013 року не перевищував відмітки в 15 доларів за 1 BTC.

У 2013-му ситуація різко змінилася — курс криптовалюта пішов вгору, підвищилася популярність віртуальних монет, і підскочила складність Майнінг. Добувати біткоіни за допомогою CPU стало марним заняттям, незважаючи на появу нових процесорів. Навіть використання таких CPU, як AMD FX 8350 4.00 ГГц Octa-Core AM3 + Box, Intel Core i7 7700 3,6 ГГц Quad-Core тисячі сто п’ятьдесят-один Box, AMD Ryzen 3 1200 YD1200BBAEBOX 3.1 ГГц Quad-Core AM4 Box і інших не дає результатів.

Відповісти на питання, скільки часу Майні 1 біткоіни за допомогою CPU не вийде, адже витрати на електроенергію перевищать прибуток Майнера в кілька разів. Ось чому такий спосіб не розглядається Майнер вже більше п’яти років. З іншого боку, застосування згаданих CPU стане в нагоді при створенні потужної ферми на ASIC-Майнер, що дозволяє заробляти до 200-300 доларів в день. Але про це нижче.

Скільки потрібно Майні 1 біткоіни на відеокарті (GPU)?

Ферма з відеокарт для Майнінг BTC

Поряд з процесорами учасники кріптосеті використовували і відеокарти (GPU), які краще підходили для видобутку криптовалюта на алгоритмі GPU. Відеокарта — графічний процесор, здатний виконувати безліч ідентичних завдань. Саме ця робота необхідна в Майнінг, адже суть такого заробітку полягає в переборі хеш для створення чергового блоку в кріптовалютной мережі.

У 2011 році вже проводилися центральні процесори з шістьма, вісьма і навіть дванадцятьма ядрами. Але відеокарти обганяли їх по продуктивності в багато разів. Зокрема, той же Radeon HD 5970 показував в п’ять разів кращі результати, ніж чотири 12-ядерних центральних процесора. Тож не дивно, що багато Майнер кинули CPU і масово перейшли на GPU. При цьому багато хто знав, скільки потрібно Майні 1 біткоіни — на це йшло не більше тижня, адже курсова вартість і складність до 2013 року були невеликими.

Починаючи з 2014 року, відеокарти перестали приносити очікуваний прибуток, що пояснюється різким зростанням ціни Bitcoin, підвищенням популярності криптовалюта і, відповідно, зростанням складності. Майнер почали збирати ферми — спеціальні комплекси, до складу яких входило від 4-х і більше відеокарт. На 2018 год к популярним GPU варто віднести наступні моделі:

  • ASUS Radeon RX 580 8192 МБ 256 біт GDDR5 ROG-STRIX-RX580-O8G-GAMING.
  • ASUS GeForce GTX 1080 Ti 11264 МБ 352 біт GDDR5X TURBO-GTX1080TI-11G.
  • Sapphire Radeon RX 580 4096 МБ 256 біт GDDR5 11265-09-20G.
  • ASUS GeForce GTX 1060 3072 МБ 192 біт GDDR5 PH-GTX1060-3G.

Вибір відеокарт досить широкий, але і вартість такого обладнання становить від 300 доларів і вище. Якщо використовувати в фермі більше 10 «планок», тільки на покупку GPU доведеться витратити більше 3000 доларів. Але ж крім графічного процесора буде потрібно гарне охолодження, достатній обсяг пам’яті, потужна материнська плата, якісний процесор (з тих, що наведені вище), стійка для кріплення та інше обладнання. Загальні витрати можуть перевищувати 5000 доларів і більше.

На питання, скільки часу потрібно для Майнінг 1 біткоіни на потужній фермі, учасники мережі ще в кінця 2016 — початку 2017 року відповідали, що ні більше 12-15 місяців. У грудні 2017 року, коли курс криптовалюта переступив за 20 000-ну позначку, а складність після Нового року наблизилася до 2 терахешам в секунду (на 2 травня 2018 року цей параметр становить 4,022 ТХ / с), актуальність застосування ферм на GPU звелася до мінімуму .

Сьогодні купувати дороге обладнання і витрачати час на видобуток віртуальної валюти BTC за допомогою ферм на GPU (яким би потужним не було обладнання) марно. У 2018 року можна заробляти біткоіни шляхом Майнінг тільки двома способами, на яких зупинимося нижче.

Як довго Майні 1 біткоіни за допомогою ASIC-обладнання — розрахунки

Асік Canaan AvalonMiner 841

Однією з причин, чому ферми на GPU втратили актуальність, стала поява потужних Асіка, продуктивність яких була на три порядки вище. Сучасні відеокарти (навіть з порівняно високим хешрейтом) стали марні. Та й виробники робили GPU не для видобутку криптовалюта, а для сучасних ігор, які потребують підвищеної продуктивності графічних процесорів.

На відміну від творців відеокарт, розробники Асіка орієнтуються виключно на видобуток криптовалюта, що і має на увазі лідерство такого обладнання. Нижче виділимо три популярних моделі ASIC-Майнер і порахуємо, скільки Майні 1 біткоіни в 2018 році. Відразу відзначимо, що обчислення проводиться на 2 травня 2018 року, а тариф на електроенергію за замовчуванням приймається для Москви (0,09 доларів за 1 кВт · год):

  1. Canaan AvalonMiner 841 — новий Асік від відомого виробника з хешрейтом 13 ТХ / с. Він споживає 1,29 кВт електроенергії на годину, відрізняється компактними розмірами і надійністю. За покупку такого пристрою доведеться заплатити 1625 доларів. За допомогою Canaan AvalonMiner 841 можна заробити 188 доларів на місяць (чистий прибуток). Вище ми розглянули, що 2 травня 2018 року 1 біткоіни можна купити за 9085 доларів. Це означає, що заробити цю суму (при незмінних умовах курсу і складності протягом розрахункового часу), можна за 48 місяців і 10 днів. Але варто врахувати, що при зростанні / зниженні курсу (складності) підсумковий результат може помінятися в сторону зменшення або підвищення.
  2. Bitmain Antminer S9 — ще один потужний Асік, що дозволяє добувати криптовалюта зі швидкістю 14 ТХ / сек. Його потужність дорівнює 1,372 кВт, а вартість 1 373 долара. Місячний заробіток із застосуванням такого Асіка становить 203 долара. Знаючи цей параметр легко розрахувати, скільки Майні 1 біткоіни в 2018 році за часом. На це піде майже 45 місяців (знову-таки за умови, що параметри видобутку залишатимуться незмінними протягом усього зазначеного часу).
  3. Ebit Ebang E10.1 Miner 18T. Це один з найбільш потужних і дорогих за ціною Майнер. Його покупка обійдеться в 5800 доларів, за які майнер отримує в розпорядження 18 ТХ / с. Потужність пристрою дорівнює 1,62 кВт. Цікаво, що ще кілька місяців тому майнер коштував близько 5 тисяч доларів, але через зростання вартості криптовалюта піднялася і вартість обладнання. Застосування такого Асіка дозволяє заробити 271 долар на місяць. Тепер визначимо час Майнінг 1 біткоіни. Для цього розділимо курс криптовалюта (на 2 травня 2018 роки) на розраховану прибуток. Виходить, що добути 1 Bitcoin вдасться за 33,5 місяця.

Зі сказаного видно, що заробити 1 BTC за допомогою сучасних Асіка не складає труднощів. Мінус в тому, що на це йде близько трьох років. Варто також розуміти, що курсова вартість, складність та інші параметри міняються, що призводить і до зміни часу, необхідного для отримання озвученої суми в один біткоіни. Наприклад, в разі зростання курсової вартості термін досягнення мети наближається, і навпаки. З цієї причини наші вищенаведені розрахунки є дуже приблизними.

Скільки потрібно Майні 1 BTC за допомогою хмарного сервісу?

Інтерфейс сервісу хмарного Майнінг Genesis-mining.ru

Крім Асіка, рентабельним залишається ще один спосіб видобутку віртуальної монети, а саме використання можливостей спеціальних сервісів, що здають в оренду наявні потужності. Такі майданчики працюють таким чином. Вони купують сучасні Асік-пристрої, об’єднують їх в єдину ферму, після чого налаштовують обладнання на видобуток віртуальних монет, оплачують електроенергію і вирішують організаційні питання (в тому числі з регулюючими органами).

Користувачам залишається підібрати відповідний сервіс, придбати необхідну потужність, після чого отримувати пасивний дохід. Плюс такого заробітку полягає в тому, що основні проблеми вирішує хмарний сервіс, а від Майнера потрібно тільки оплата послуг та виконання інших умов співпраці. Варто відзначити, що з ростом складності в мережі Bitcoin рентабельність такого заробітку поступово падає. Але на даному етапі в оренді потужностей ще є сенс.

Перед тим, як розглянути, скільки потрібно Майні 1 BTC, варто врахувати ряд моментів — уважно підійти до вибору сервісу, вивчити відгуки і працювати тільки з тими майданчиками, які давно функціонують на ринку і запропонувати кращі умови. У процесі розрахунку враховується ряд показників — хешрейт, складність видобутку віртуальної монети (на момент обчислення), поточна премія за блок, плата за обслуговування і курс віртуальної монети. Крім того, при обчисленні береться до уваги термін, на який купується певна потужність і потенційне зниження рентабельності (враховується особисто Майнер).

Прибутковість хмарного Майнінг і відповідь, як довго Майні 1 біткоіни, залежить від розцінок хмарного сервісу (вартість наданої потужності), складність видобутку віртуальної монети, періоду покупки, а також інших факторів (комісії, плати за обслуговування і так далі). Нижче зробимо розрахунок потенційного заробітку і обчислимо час, який йде на видобуток 1BTC.

До кращих сервісів хмарного Майнінг Bitcoin варто віднести:

  1. Genesis-mining.ru — універсальний майданчик для заробітку криптовалюта, яка відрізняється великим вибором тарифів, надійністю, чуйною службою підтримки і хорошою репутацією. На офіційному сайті сервісу є відомості про компанії, розділ для клієнтів, свіжі новини, корисні статті та розцінки. На вибір доступний Майнінг шести криптовалюта, однією з яких є біткоіни. У тарифному плані «Золото» клієнтам доступний 1 ТХ / с потужності за 179 доларів. Цей варіант підходить для початківців Майнер. Більш просунутий тариф — «Платина», в якому клієнти отримують 5 ТХ / с за 845 доларів. Існує також план «Діамант», який обійдеться в 3975 доларів, але зате в розпорядженні Майнера з’явиться 25 ТХ / с. Якщо жоден з варіантів не підходить, можна придбати цікавить хешрейт (за бажанням та фінансовим можливостям). Якщо розраховувати прибутковість для максимального плану, в місяць можна отримати 525 доларів. Якщо не враховувати витрати на оплату за обладнання, заробити 1 біткоіни можна майже за 17,5 місяців за умови, що курс і складність залишатимуться на початковому рівні. Рентабельність такого заробітку висока, але не варто забувати і про витрати, які доводиться терпіти Майнер при покупці потужності.
  2. Hashing24.com — не менш відомий сервіс, який користується попитом, завдяки доступності індивідуального плану, вигідними тарифами, наявності калькулятора і розділу питання-відповідь на сайті, а також доброї репутації. При купівлі 10 ТХ / с потужності тут доведеться заплатити 2054 долара. При цьому добові витрати на обслуговування складуть 3,3 долари на добу. Місячний дохід при оренді такої потужності становить 210 доларів. З них необхідно відняти витрати на обслуговування, тому чистий прибуток складе около110 доларів. При такому доході на отримання 1 біткоіни буде потрібно близько 82,5 місяця, що вкрай довго. Що стосується окупності, її можна досягти протягом 20 місяців.
  3. Iqmining.com. При розгляді кращих сервісів для видобутку BTC шляхом оренди потужностей експерти часто згадують про iqmining.com. Як і в більшості хмарних майданчиків, тут є тарифні плани (бронза, срібло і золото), а також можливість купити індивідуальний хешрейт. Залежно від обраного тарифу, за 10 ГХ / с доведеться заплатити від 0,6 до 1 долара. Ціна обслуговування також буде відрізнятися — від 0,001 до 0,005 доларів за 10 ГХ / с на добу. У прикладі розглянемо варіант покупки 10 ТХ / с в пакеті «Голд». В цьому випадку доведеться заплатити за послугу 600 доларів, а витрати на обслуговування (на добу) складуть 1 долар або 30 доларів в місяць. Заробіток при такій продуктивності залишається незмінним (ми його розраховували вище) — 210 доларів. Таким чином, загальна щомісячна прибуток без урахування витрат становить 180 доларів. Тепер можна обчислити, скільки часу потрібно для Майнінг 1 біткоіни. На це піде близько 50 місяців.

Зі сказаного видно, що рентабельність видобутку BTC через хмарні сервіси вельми солідна, але тільки при покупці високого хешрейта на тривалий період часу. Однак тут є важливий нюанс, які необхідно врахувати. Ситуація на кріптовалютном ринку може змінитися в кращу або гіршу сторону (зміниться курс, складність, обстановка), що неминуче вплине на рентабельність такого способу заробітку. Це стосується не тільки хмарного Майнінг, але і видобутку Bitcoin на Асіка.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector