Скільки Майні Antminer S9i біткоіни — огляд Асіка

Майнер Bitmain Antminer S9i — вдосконалена версія гучного Antminer S9, сучасний апарат для видобутку криптовалюта, що відрізняється компактністю, високою продуктивністю і порівняно швидкою окупністю. Такі характеристики роблять Асік популярним і дозволяють використовувати його в домашніх умовах. Скільки S9i Майні біткоіни за добу і на місяць? Про які характеристиках обладнання необхідно знати? Як налаштувати Асіка перед застосуванням? Ці та інші питання детально розглянемо в статті.

Bitmain Antminer S9i — основні характеристики і огляд Асіка

Bitmain Antminer S9i з БП

На 2018 рік ASIC-майнер Antminer S9i від компанії Bitmain вважається найкращим обладнанням для видобутку віртуальних монет на алгоритмі SHA-256. До головних особливостей апарату відносять енергоефективність — параметр, який безпосередньо впливає на дохід Майнера. У порівнянні з минулою моделлю збільшилася і потужність, що позначається на окупності обладнання. У моделях S9i цей параметр коливається в діапазоні від 13 до 14 ТХ / с. Унікальне співвідношення високого хешрейта і енергоефективності робить Antminer S9i одним з кращих представників Асіка. З його допомогою можна заробляти не тільки Bitcoin, але і інші віртуальні валюти на SHA-256, наприклад, біткоіни Кеш.

Розглянемо параметри для однієї з версій S9i з продуктивністю 14 ТХ / с і зведемо їх в таблицю:

МодельBitmain Antminer S9i
Загальна кількість мікропроцесорів (чіпів)189
Сумарне число панелей3
продуктивність14 ТХ / с
енергоспоживання1,32 кВт
Маса без упаковки4,2 кг
Робоча температураВід 0 до 40 градусів Цельсія
Рівень шуму76 дБ
підключенняЗа допомогою мережевого кабелю
Габарити35х13,5х15,8 см
Ціна837 доларів (з БП)

Зовні Bitmain Antminer S9i ідентичний попередникові, а змін зазнали лише деякі елементи «начинки». Розробники прибрали модуль підвищення напруги і замінили транзистори. Пристрій стало краще охолоджуватися, підвищилася його енергоефективність. Корпус традиційно виконаний із застосуванням якісного алюмінію, що володіє гарною механічною стійкістю і відмінним теплообміном.

З боків кожуха передбачені санчата, що дозволяють об’єднувати Асіка один з одним при створенні ферми. Плати з мікропроцесорами, як і раніше, встановлюються в спеціальні роз’єми і не мають жорсткої фіксації. Головна особливість Bitmain Antminer S9i полягає в сучасних чіпах, які видають потужність до 14 ТХ / с.

Блок живлення входить в комплект деяких модифікацій Асіка, що знімає необхідність шукати і додатково купувати це обладнання. Кількість роз’ємів PIN становить 10 одиниць, чого достатньо для підключення трьох плат з мікропроцесорами (по три роз’єми 6-PIN на кожну). Що залишився роз’єм призначений для керуючої плати. Є контакти для включає кнопки. Вони стануть в нагоді при створенні ферми на декількох пристроях (для одночасного запуску).

Заводський БП справляється зі своїми обов’язками на «відмінно» і видає необхідну напругу в діапазоні від 11,6 до 13 Вольт. ККД досить високий і становить 93%, що для такого обладнання вважається відмінним показником. Головний мінус, про який говорять експерти — висока гучність вентилятора БП. По звуку він «обганяє» базові кулери ASIC-Майнер (їх два). В цілому, Асік вийшов досить гучним, що підтверджується і технічними характеристиками. Цей параметр становить 76 дБ. Отже, експлуатація в житловому приміщенні створить дискомфорт для мешканців. Щоб знизити рівень шуму, рекомендується оптимізувати охолоджувальну систему (наприклад, замінити вентилятори). Але до таких робіт можна приступати на свій страх і ризик, адже в разі поломки гарантія діяти не буде.

Майнінг біткоіни на Antminer S9i — включення і первинна настройка

Роз'єми для підключення на корпусі Antminer S9i

Майнінг біткоіни на S9i починається з підключення пристрою. Для цього Асік встановлюється на горизонтальну поверхню так, щоб видувний кулер не був спрямований в бік стіни. Спочатку від блоку живлення конектори підключаються до клацань до відповідних роз’єми на корпусі Асіка. Підключення до розетки проводиться через мережний блок.

У платі контролера знаходиться роз’єм для SD-карти (застосовується при прошивці апарату), кнопка збору і індикатори. До слова, з двох лампочок блимає тільки одна (та, що зеленого кольору). Це свідчить про підключення Асіка до пулу і нормальній роботі. Відразу після включення в режимі миготіння працює другий світлодіод, але після переходу Майнера в оптимальний режим він гасне.

Як тільки всі роз’єми на місці, залишається включити Асік в мережу. Спочатку пристрій починає сильно гудіти, але через час звук трохи стихає. Якщо все нормально, працює світлодіод зеленого кольору (як зазначалося вище).

Перед тим, як починати Майні криптовалюта, потрібно підключити пристрій. Першим кроком дізнаємося IP-адреса, який присвоєно Асіка. Для цього входимо в інтерфейс роутера і переглядаємо перелік підключеного обладнання. Другий варіант — скористатися програмою IP Reporter, яку поставляється компанія-виробник. Якщо застосовувати «рідне» додаток, досить його запустити, натиснути на кнопку старту і якийсь час утримувати клавішу IP report на Асіка. Програмне забезпечення в автоматичному режимі розпізнає підключене устаткування, після чого буде сповіщати про адресу IP і MAC.

Як тільки відомості отримані, копіюємо і вставляємо адресу в рядок браузера. Система запитує логін і пароль для входу в ASIC-майнер. Ці дані зазвичай мають значення — root. Інтерфейс пристрою простий, що дозволяє швидко розібратися з роботою навіть новачкові. У розділі «Система» можна знайти секцію поновлення. Через неї є збереження або повернення активної раніше налаштування. Тут же проводиться оновлення ПЗ. Через секцію «Мережа» можна встановити статичний IP. Щоб скинути внесені раніше параметри, потрібно натиснути на кнопку Reset.

Щоб Майнінг на Bitmain Antminer S9i приніс очікуваний прибуток, його важливо правильно налаштувати. Головне завдання — вказати настройки пулу і пройти реєстрацію в співтоваристві (якщо раніше ця робота не зроблена). Щодо цього Асіка використовується протокол Stratum, при виборі пулів це потрібно враховувати. При пошуку варіанту важливо звертати увагу на сумісність з пристроєм. Краще рішення на 2018 рік — робота через Antpool або F2pool.

Щоб почати видобуток BTC, проходимо реєстрацію на пулі, для чого вносимо інформацію в запропоновані поля. Після входу в особистий кабінет сервіс просить вказати аккаунт для видобутку монет. Надалі він застосовується в налаштуваннях Асіка (ці відомості необхідно відразу скопіювати).

Тепер йдемо в настройки пулу і вставляємо зазначені вище відомості, після чого зберігаємо введену інформацію. Ім’я worker і пароль змінювати не потрібно — створення працівника на пулі відбувається в автоматичному режимі. Позначку про відключення Асіка в разі перегріву устаткування вище 80 градусів Цельсія краще залишити, щоб захистити пристрій. За заявою виробника, мікропроцесори можуть нагріватися до температури понад 1000 C, але до такого краще не доводити. Також в настройках задається швидкість обертання кулерів і частота мікропроцесорів.

Як тільки налаштування виконані, Асік Bitmain Antminer S9i перезавантажується і приступає до видобутку віртуальних монет. Успіх Майнінг можна перевірити у вкладці статусу, де подається докладна статистика роботи. Через 1-2 години необхідно перевірити продуктивність Bitmain Antminer S9i. Якщо хешрейт відхиляється в одну і іншу сторону не більше, ніж на 5%, це є допустимим.

У процесі видобутку BTC важливо контролювати не тільки температуру і хешрейт, але і помилки, які видають мікропроцесори. Крім того, важливо враховувати хеші, які не приймаються пулом. Бажано, щоб ці параметри були якомога нижче.

Скільки біткоіни Майні Antminer S9i?

Вентилятор Antminer S9i

Купуючи Асік, учасник мережі розраховує на швидку окупність. Щоб уникнути необгрунтованих витрат, краще заздалегідь розрахувати прибутковість апарату і обчислити, скільки біткоіни Майні Antminer S9i. Нижче наведемо розрахунки, виконані за допомогою калькулятора bitcoincloudmining.center/calculator-mayninga з урахуванням параметрів, актуальних на 9 червня 2018 року.

Відразу відзначимо, що офіційне споживання пристрою становить 1,32 кВт. Асік буде працювати 24 години на добу і кожен день, тому місячне споживання електроенергії складе близько 950 кВтг. Цю цифру необхідно помножити на тариф для свого регіону, а отриману цифру відняти з орієнтовною прибутку Асіка (тієї, що буде розглянута нижче).

Наведемо дохід для ASIC-Майнера S9i з продуктивністю в 14 ТХ / с:

  • В добу — 5,45 доларів.
  • У тиждень — 38,17 доларів.
  • В місяць — 165,97 доларів.

Як зазначалося, з отриманого прибутку варто відняти витрати на електрику. Крім того, повинні бути враховані витрати на комісію пулу. На 9 червня 2018 року термін окупності становить близько 5 місяців. Якщо враховувати витрати на електроенергію, то термін збільшується до 8-9 місяців за умови, що курс не буде сильно мінятися протягом цього часу.

Знаючи, скільки біткоіни Майні S9i, можна визначитися з актуальністю покупки і прийняти рішення щодо числа купуються Асіка. Однак варто врахувати, що прибуток пристрою — не фіксований показник. Він залежить від ряду параметрів:

  1. Складність. Кожні 2016 блоків цей показник змінюється (як правило, у бік збільшення). На 9 червня 2018 року його становить 4.94 ТХ / с. Остання зміна сталося 5 червня 2018 го. Це означає, що черговий стрибок можна очікувати через 14 днів — десь 19 червня. Отже, розрахована прибуток Майнера (в разі підвищення складності) впаде. Ось чому при розрахунку окупності важливо врахувати тенденцію зростання потужності і прикинути цей параметр на найближчий рік з упором на поточні тенденції. При аналізі варто врахувати популярність біткоіни, а також плани виробників Асіка з випуску Майнер з більш високим хешрейтом.
  2. Курсова ціна. Не менш важливий параметр — вартість віртуальної валюти. Показник знаходиться в постійній динаміці, і на 9 червня 2018 го він становить 7670 доларів. З початку 2018 року ціна BTC значно просіла, але протягом останніх місяців спостерігається поступове зростання курсової вартості. Це важливо врахувати при розрахунку прибутку і окупності обладнання, що застосовується.
  3. Нагорода за блок. Сьогодні Майнер отримують премію в розмірі 12,5 монет за видобуток чергового елемента ланцюга. Зміни відбуваються раз на 4 роки, а останнім зменшення в два рази мало місце в 2016 році. Це означає, що до 2020 року цей показник залишиться незмінним.
  4. Вартість електроенергії. Цей параметр має тенденцію до зростання і є індивідуальним для кожного регіону країни. При обчисленні прибутку, одержуваної з Antminer S9i, важливо передбачити підвищення ціни на електрику в межах 5-10%.

Якщо врахувати розглянуті параметри, вдається більш-менш точно спрогнозувати зміну ціни на Асік найближчим часом і визначитися з актуальністю його придбання.

Плюси і мінуси Майнінг біткоіни на Antminer S9i

На завершення зведемо в таблицю переваги і недоліки Antminer S9i, як пристрої для Майнінг BTC:

плюсимінуси
Відмінна енергоефективність.Високий рівень шуму, через що для Асіка доводиться виділяти окреме приміщення або кімнату в квартирі. Також існує варіант із застосуванням спеціальних шумоізоляційних боксів або переробкою системи охолодження. Деякі користувачі змінюють вентилятори, встановлюючи кулери меншою гучності.
Високий хешрейт, що досягає 14 ТХ / с.
Висока якість роботи вентиляторів охолодження, що зводить ризик перегріву апарату навіть при цілодобовій роботі.
Автономна робота і легка настройка (доступна навіть новачкам і не вимагає спеціальної підготовки).Апарат сумісний не з усіма пулами, що обмежує Майнера у виборі відповідного співтовариства.
Невибагливість до навколишніх умов роботи.
Доступність оновлення програмного забезпечення.У деяких комплектаціях відсутній блок живлення, тому його доводиться докуповувати окремо.
Фірмовий блок живлення з високим коефіцієнтом корисної дії.
Порівняно низька ціна, що робить Асік доступним середньостатистичному Майнер.У разі поломки самостійний ремонт неможливий — доведеться віддати пристрій виробникові.
Можливість паралельного підключення декількох Асіка, що дозволяє збільшити прибуток.
Невелика маса і габарити.

Пристрій Bitmain Antminer S9i — сучасний майнер, що відрізняється хорошою продуктивністю, що забезпечує високий прибуток і гарантовану окупність протягом року. Сьогодні модель займає лідируючі позиції, і за заявою експертів на червень 2018 року S9i є одним з кращих апаратів для видобутку Bitcoin. При бажанні майнер вправі перейти на видобуток інший крипти на SHA-256. Наприклад, можна спробувати Майні біткоіни Кеш, а згодом знову повернутися на Майнінг Bitcoin. Головне — попередньо виконати розрахунки і врахувати, що параметри складності і курсової ціни знаходяться в постійному русі, а вони безпосередньо впливають на підсумкову прибуток Майнера.

Відеоогляд Асіка Антмайнер С9i:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector