Висновок Bitcoin на Приват24: інструкція по обміну, курс

 • Висновок біткоіни через обмінник 365Cash на Приват 24: покрокова інструкція
 • Висновок біткоіни на Приват 24 через сайт Bitcoin-Обмін: покрокова інструкція
 • На даний момент банки офіційно не працюють з криптовалюта, це означає, що відкрити Bitcoin-рахунок в Приват 24 можна. Всі операції з виведення кріптоденег виробляються через приватні обмінні пункти. І оскільки вже багато років найбільш просунутим і популярним залишається сервіс Приват 24, то курс обміну на нього зазвичай найкращий і переважна більшість приватних обмінників працює саме з цим банком. Як це відбувається на практиці?

  Як відбувається обмін криптовалюта на гривні?

  Кілька купюр по 500 гривень

  Процедура виведення біткоіни на Приват 24 здійснюється фактично так само, як і обмін будь-яку іншу валюту — ви, як приватна особа, перераховуєте валюту, яку хочете обміняти, іншому приватній особі. Наприклад, якщо вам потрібна гривня в обмін на крипту, ви знаходите того, кому в свою чергу потрібна крипта і хто готовий перевести вам гривні на банківську карту. Обмінники в даному випадку виступають посередниками і гарантами безпеки угоди.

  Спосіб обміну залежить від того, де зберігається ваша криптовалюта. Наприклад, недавно в платіжній системі WebMoney з’явилася можливість створити біткоіни-гаманець. Щоб не зв’язуватися з обмінниками, ви можете відправити біткоіни на свій гаманець WMX в WebMoney, а потім в сервісі Exchanger.Money вивести їх на Приват 24. Якщо у вас немає облікового запису в цій платіжній системі або вам потрібно терміново обміняти криптовалюта, то можна скористатися обмінниками .

  Як знайти надійний сайт, щоб обміняти біткоіни на Приват24

  Вам не потрібно шукати в мережі відгуки про різних сервісах — цю роботу вже виконали в bestchange.ru. Цей ресурс містить інформацію про курси та обмінниках більшості валют у всьому світі, в тому числі і віртуальних.

  Сторінка сайту для обміну біткоіни на гривні
  Основні позначення для роботи з онлайн-обмінником

  Власне, сам сервіс універсальний і стане в нагоді для всіх, хто шукає в мережі способи обміну будь кріпто- або просто валюти. У лівій колонці зеленого поля потрібно виділити ту валюту, яку ви хочете віддати (в даному випадку, біткоіни), а Приват24 UAH виділяємо в правій зеленої колонці. Тепер дивимося на праве світле поле. З’являється список обмінних пунктів, які готові перерахувати на вашу Приватівський карту гривні в обмін на ваші біткоіни. Обмінники в цьому списку можуть відрізнятися за кількома параметрами, але всі вони однаково надійні, їх репутація перевірена і їм можна довіряти.

  Як вибрати сайт обміну?

  В першу чергу, звертати увагу варто на курс. Оскільки операція обміну проводиться через приватні обмінні пункти, то його встановлюють саме вони. У самому верху знаходяться обмінники з найбільш вигідним курсом обміну біткоіни на Приватні. Краща ціна за 1 BTC на 15 грудня 2017 року — 475 000 грн.

  Однак не завжди виходить скористатися послугами обмінника з найбільш вигідною ціною з наступних причин:

  • в певний момент в конкретному обміннику може не бути потрібної вам суми;
  • на обмінниках біткоіни на Приватні буває зазначений різний мінімальний поріг для виведення, який може вас не влаштувати;
  • можуть відрізнятися терміни виведення;
  • є обмінники, що працюють в автоматичному, напівавтоматичному і ручному режимах, що позначається на швидкості виведення.

  Якщо ви потрапляєте в обраний сервіс для обміну Bitcoin на Приват 24 в перший раз, швидше за все, знадобиться час на підтвердження ваших даних. Тобто перша операція обміну буде проходити довше. Рекомендуємо в перший раз провести через новий сервіс невелику суму. Надалі, операція обміну буде проходити швидко, а в автоматичних сервісах практично миттєво.

  Використовуємо калькулятор і дивимося на відгуки

  Калькулятор сайту bestchange.ru
  Робота з калькулятором сайту bestchange.ru

  Ця процедура кілька спростить нам вибір обмінника. Припустимо, ми хочемо вивести з нашого гаманця 0,01 BTC. Натискаємо на кнопку «Калькулятор» зверху таблиці і отримуємо трохи видозмінений список обмінників, частина з яких виявилася блідого кольору. Дивимося на ті, що виділені жирним шрифтом. Першим виявився Bitcoin-Обмін з 564 відгуками. Слідом за ним йде 365Cash з набагато більшою кількістю відгуків — 2264. Оскільки курс відрізняється незначно, є сенс піти туди, де відгуків більше.

  Переходимо по посиланню і потрапляємо на сторінку обміну біткоіни на Приватні.

  Висновок біткоіни через обмінник 365Cash на Приват 24: покрокова інструкція

  Тепер подивимося, як відбувається процедура в конкретному обмінному пункті 365Cash. Сторінка, яка відкривається за посиланням з моніторингу bestchange.ru, пропонує нам відразу ввести кількість наявних у нас біткоіни і показує, скільки ми можемо отримати за них гривень.

  Сторінка онлайн-обмінника 365Cash
  Обмін біткоіни на гривні через обмінник 365Cash

  Натискаємо «Обміняти» і потрапляємо на сторінку підтвердження. Тут же нам повідомляється, який порядок процедури обміну і скільки вона займе часу. Щоб продати біткоіни за Приват 24, спочатку потрібно буде перерахувати наявну кількість криптовалюта на адресу, яку дасть сайт обмінника. Коли ця операція буде завершена, на Приватівський карту надійдуть гривні. Займе це все до 30 хвилин.

  Сторінка підтвердження на сайті 365Cash
  Інформація про процес обміну через ресурс 365Cash

  Ще раз підтверджуємо суму і вводимо номер своєї картки та персональні дані: ім’я, прізвище, електронну пошту і номер телефону. Ставимо галочку, що згодні з усіма умовами і натискаємо кнопку «Обміняти». Потрапляємо ще на одну сторінку підтвердження.

  Друга сторінка підтвердження на сайті 365Cash
  Друге меню підтвердження на онлайн-обміннику 365Cash

  Після того, як ви натиснете кнопку «Підтвердити», сайт обмінника створить заявку про те, що ви хочете обміняти біткоіни на Приват24. Для виконання цієї заявки будуть зарезервовані відповідні кошти на 20 хвилин. Це час вам дається, щоб заплатити зі свого біткоіни адреси на адресу, яку вам видасть обмінник. Якщо ви не встигли за цей час зробити оплату, угода автоматично скасовується або перераховується за новим курсом. Якщо оплата пройшла із запізненням, біткоіни будуть вам повернені за вирахуванням комісії.

  Одночасно з адресою ви побачите прохання від обмінника вказувати адекватний розмір комісії при відправці біткоіни. Це важливий момент. Рекомендовану комісію підкаже вам обмінник і краще її не зменшується. В іншому випадку, операція обміну може сильно затягнутися або зовсім не відбутися.

  Сторінка із зазначенням біткоіни адреси обмінника
  Де вказується біткоіни адресу онлайн-обмінника 365Cash

  Як тільки ви перекладете біткоіни на адресу обмінника, натискайте кнопку «Я оплатив». Тепер зайдіть на свою пошту, туди прийде поспіль кілька листів. Перше про те, що за вашими даними створена заявка, друге — що оплата від вас отримана, і третє — що вам переведені гроші на карту Привату. На цьому операція обміну завершена, можете перевірити наявність грошей на картці.

  Зверніть увагу, курс обміну постійно змінюється. Сьогодні може бути вигідний один обмінник, а завтра — інший. Тому на сервіс моніторингу bestchange.ru краще шлях не забувати, хоча в мережі є багато інших сайтів, що пропонують вигідний обмін гривні на біткоіни і назад.

  Висновок біткоіни на Приват 24 через сайт Bitcoin-Обмін: покрокова інструкція

  Головна сторінка сервісу Bitcoin-Обмін
  Головне меню сайту Bitcoin-Обмін

  Розглянемо для прикладу роботу іншого сервісу. Заходимо на сайт bitcoin-obmen.com і відразу потрапляємо на сторінку обміну. В поле «Віддаєте» вибираємо біткоіни, а в полі «Отримуєте» — гривні Приватні.

  1. Вводимо кількість біткоіни. Бачимо, що сайт готовий обміняти будь-яку суму в межах від 0,005 до 1 БТС. Далі в графі «Чи отримуєте» автоматично з’являється розрахована сума гривень разом з рекомендованою комісією. Пишемо номер банківської карти і натискаємо кнопку «Обмін». Система нас попереджає, що при цьому ми автоматично погоджуємося з умовами сайту. Тут же написано, що операція може зайняти від 1 хвилини до півгодини.
  2. Далі ми потрапляємо на сторінку з біткоіни адресою, на який треба перевести кошти. Його потрібно скопіювати.
  3. Переходимо до свого гаманця, де відкриваємо вкладку «Надіслати гроші». Зазначаємо, що це для користувача транзакція — робиться це в пункті меню «Тип транзакції». Вибираємо зі списку потрібну адресу вашого гаманця, а в графі «На» (куди відправляємо) вводимо скопійований адресу з сайту обміну. Вказуємо суму та комісію, рекомендовану сервісом, і натискаємо на кнопку «Переглянути платіж».
  4. Тепер потрібно дочекатися підтвердження платежу. Якщо ви правильно вказали комісію, то платіж пройде, швидше за все, швидко. На практиці можливо очікування протягом години. Як тільки операція буде підтверджена, гривні з’являться на вашій банківській картці.

  Сторінка обміну біткоіни на гривні
  Процес обміну біткоіни на гривні через Bitcoin-Обмін

  Як бачите, вивести Bitcoin на Приват24 зовсім нескладно — головне, правильно вибрати сервіс обміну і слідувати покроковим вказівкам.

  А ось і відеоінструкція з виведення біткоіни на Приват 24:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector