Зростання курсу біткоіни — прогноз, динаміка зростання

Зростання курсу біткоіни протягом 2017 го, а також стрибок ціни до 20 тисяч доларів в кінці року зробили криптовалюта BTC «ласим шматком» для інвестицій. Тисячі користувачів приєдналися до видобутку BTC з метою заробити монети. Все більше людей купували дороге устаткування (ASIC-Майнер), розбиралися з налаштуванням пулів. З’явилася й інша категорія користувачів, які раніше не чули про Bitcoin, але з ростом курсу вирішили вкласти гроші в криптовалюта. Вони придбали віртуальні монети на біржах, в обмінних пунктах або на тимчасових сервісах.

В кінці грудня 2017 го графік зростання курсу біткоіни дивував навіть досвідчених гравців ринку. Що й казати, якщо за все за перші два тижні грудня вартість підскочила майже в два рази. На жаль, на цьому «казка» з Bitcoin закінчилася. З початку 2018 го і по сьогоднішній день (22 серпня) криптовалюта переживає серйозну корекцію. Вже до 5 лютого 2018 року вартість опустилася нижче 7000 $. Згодом ціна періодично піднімалася, але колишніх значень досягти так і не вдалося. Станом на 22 серпня 2018 року вартість віртуальної монети становить 6727 доларів США.

Чому курс біткоіни злетів — причини

Хлопець радіє зростанню курсу біткоіни

У грудні минулого року віртуальна монета BTC показала приголомшливе зростання. Крім того, з січня до грудня 2017 року вартість криптовалюта збільшилася майже в 20 разів, а капіталізація піднялася з 15 до 320 мільярдів доларів. При цьому експерти досі сперечаються, чому курс біткоіни злетів, що послужило поштовхом для такого активного підвищення ціни.

Більшість аналітиків схиляються до думки, що головна причина — запуск ф’ючерсів на Bitcoin, а також новинний шум, який піднявся навколо віртуальної монети. Біткоіни став цікавити багатьох інвесторів і звичайних користувачів, що призвело до ажіотажу в кріптовалютном співтоваристві. Не секрет, що монета BTC є спекулятивним інструментом, тому позитивний новинний фон і підвищений попит на Bitcoin зробив свою справу — курс пішов вгору.

З цим згоден і редактор сайту Happy Coin Club В. Смаль. Він переконаний, що активна динаміка зростання курсу біткоіни пов’язана з появою ф’ючерсів на майданчику CBOE, а згодом на CME. Уже з першими новинами про запуск біржового інструменту вартість Bitcoin різко пішла вгору. Це сталося в перших числах листопада, коли було оголошено про плани CME. При цьому курс BTC підскочив на 9 відсотків і дістався до 7000 $.

Додавання нових активів на ринок дало поштовх навіть для інвесторів-консерваторів. Вони не поспішали вкладати в криптовалюта, чекаючи появи більш надійного інструменту. І таким активом стали ф’ючерси. Страх прямих вкладень в BTC пояснювався важливим фактором — невизначеністю державних органів щодо крипти. На той період багато країн визначся з долею віртуальної монети.

Поява ф’ючерсів в корені змінили підхід до інвестування в біткоіни. З їх допомогою з’явилася можливість грати на курсовій ціні криптовалюта. При цьому сам інструмент є прозорим і регулюється державними органами США. З появою нових активів число інвесторів зросла, підвищився приплив капіталу в віртуальний сектор, що і штовхнуло вартість BTC вгору. До вже існуючих учасникам мережі додалися ті, що були готові вкладати великі гроші у ф’ючерсні контракти.

Не менш важливий фактор — ймовірність появи ETF біткоіни на базі існуючих ф’ючерсів. Його особливість полягає в прив’язці до курсової ціни Bitcoin, що зробить віртуальну монету надійним елементом біржового ринку. Станом на 22 серпня 2018 го питання з ETF все ще не вирішене. Найближчим часом SEC планує розглянути цей момент і прийняти рішення щодо лістингу.

Якщо комісія з цінних паперів все-таки затвердить актив, на ринку з’явиться новий інструмент з регулюванням і широкими можливостями введення-виведення коштів. Крім того, збільшиться ліквідність, що незмінно приведе до зростання вартості BTC. Не виключено, що після тривалого падіння біткоіни очікує нове зростання вже восени 2018 року.

Що стосується грудня 2017 го, різкий стрибок вартості обумовлений ще одним фактором — підвищеною увагою з боку ЗМІ. У той період Bitcoin виявився в центрі фінансових подій. Велика частина новин була про BTC, проводилося безліч конференцій в цій тематиці, велися активні обговорення в кріптовалютном співтоваристві.

Цікаву інформацію надала компанія «Яндекс», аналіз якої показав підвищення числа запитів «біткоіни» майже в 22 рази за все за тиждень (з 27.11 по 3.12). Саме в цей період вартість BTC показала приголомшливе зростання на 20 відсотків. Що стосується компанії Гугл, її дослідження показали, що за рік популярність криптовалюта збільшилася в 20 разів.

Таким чином, підставою для стрибка курсової ціни BTC стали два головні аспекти — додавання ф’ючерсів на CBOE і CME, а також позитивний новинний фон навколо віртуальної монети. Людей зацікавив біткоіни, який давав можливість примножити капітал в короткостроковій перспективі. На відміну від інших інструментів, де прибутки доводилося чекати місяцями, Bitcoin давав результат відразу — протягом декількох тижнів, а то і днів.

Прогноз зростання курсу біткоіни на 2018 рік

Цифра 2018 на тлі монети біткоіни

З початку 2018 го кріптовалютное співтовариство було приголомшено початком нової епохи. Після різкого зростання вартість BTC впевнено пішла вниз. Перші «ластівки» з’явилися в кінці 2017 го (21 грудня), коли ціна криптовалюта опустилася нижче за позначку в 15 000 $. На початку січня 2018 го кріптовалютное співтовариство чекав невеликий відскік до 17 000 $, але в подальшому курс знову пішов вниз. На початку березня BTC ще долав позначку в 11 000 $, але після цього ціна не піднімалася вище 10 000 $.

Причин такого зниження безліч — заяви влади Піднебесної про обмеження ходіння криптовалюта і закриття ферм для Майнінг, часті зломи великих біржових майданчиків, вимога SEC про реєстрацію бірж, завершення контрактів ф’ючерсів, проданих в перші дні запуску, і так далі.

Незважаючи на негативну тенденцію, багато експертів видавали позитивний прогноз зростання курсу біткоіни. Аналітики і знавці ринку сходилися на думці, що подібна ситуація є тимчасовим явищем і для зростання вартості криптовалюта досить серйозного поштовху. Таким може стати поява ETF (біржових фондів на біткоіни), про які згадувалося раніше, або легалізація криптовалюта в Китаї, про що в серпні 2018 го задумалися представники уряду Піднебесної.

Що кажуть експерти?

Р. Моас, що є експертом в сфері фінансових інструментів, впевнений, що в кінці 2018 року ціни на віртуальній монети підніметься до позначки в 28 000 $ (можливо, вище). Його підтримує і М. Новограц, який раніше очолював відомий хедж-фонд. Фахівець заявив, що до кінця 2018 року ціна BTC цілком може досягти 40 000 $. Майкл відзначають, що на сьогодні Bitcoin — один із кращих інструментів для вкладення капіталу, адже в ньому відсутнє обмеження ціни. Одночасно з цим Новограц закликає суспільство бути готовим до можливого зниження курсу, після чого незмінно почнеться зростання криптовалюта.

Т. Вейс, який має великий аналітичний досвід і консультує людей по ICO, також впевнений у світлому майбутньому BTC. За його заявою вартість віртуальної монети може піднятися до 100 000 BTC вже до кінця 2018 го. Директор сінгапурської блокчейн-компанії Д.Хосп ще в минулому році заявляв про зниження курсової вартості віртуальної монети до 5 тисяч доларів з подальшим збільшенням ціни до 60000 $. Джуліан запевнив кріптовалютное співтовариство, що корекція неминуче, але в подальшому BTC візьме своє. Він упевнений, що через певний період на віртуальному ринку залишиться тільки біткоіни, а інші монети підуть.

Відносно біткоіни виділяється два базових сценарії:

  1. Позитивний. Планується, що найближчим часом вартість віртуальної монети залишиться на рівні 6-7 тисяч доларів, а до кінця року підніметься.
  2. Негативний. Ряд аналітиків схильні вважати, що при певних обставинах вартість віртуальної монети ще може попрямувати вниз і до грудня 2018 го пробити психологічну позначку в 6000 $.

Прогноз по місяцях

Розглядаючи прогноз щодо вартості BTC на решту 2018 року, варто виділити наступні припущення. У серпні курсова вартість вже навряд чи досягне позначки в 7000 доларів. У вересні-жовтні вартість Bitcoin може навіть знизитися до 5-7 тисяч доларів. Цей же діапазон ціни збережеться і в листопаді, а в грудні ціна BTC може піднятися до позначки в 7-8 тисяч доларів США.

  • Читайте, як визначається курс біткоіни.

Прогноз зростання курсу біткоіни на 2019 рік

Значок біткоіни на магічній кулі

У 2019, як і раніше, на вартість Bitcoin буде впливати безліч факторів:

  1. Надійність. Атаки хакерів на біржові майданчики знижує довіру користувачів до кріптовалютной мережі. Якщо поточна тенденція збережеться, і число крадіжок підвищиться, ціна BTC навряд чи піде вгору. Вкрай важливо, щоб розробники біржових майданчиків і кріптовалютних гаманців передбачили додаткові заходи безпеки.
  2. Ставлення влади до віртуальних грошей. На серпень 2018 року багато країн легалізували BTC. У цей список входить Німеччина, Білорусь, Японія, США і ряд інших держав. На противагу до них йде Росія, Південна Корея і Піднебесна, де питання з віртуальними монетами знаходиться в підвішеному стані.
  3. Економічна ситуація. Все більше інвесторів сприймають BTC, як засіб для інвестування. В епоху кризи люди намагаються врятувати капітал, і біткоіни розглядається як надійний інструмент для вкладень. Але популярність активу залежить від його зростання. При збереженні поточної тенденції і зниженні курсу інтерес до віртуальної монеті впаде.
  4. Конкуренція. Випуск нових криптовалюта або поява ФОРКОМ може змінити ситуацію на кріптовалютном ринку. На серпень 2018 го BTC незмінний лідер по капіталізації і курсу, а найближчим переслідувачем є Ефіріум, але його капіталізація майже в 4 рази менше.
  5. Новинний фон. Як зазначалося, біткоіни є спекулятивним інструментом, безпосередньо залежать від новинного фону і поведінки великих трейдерів. У 2019 при появі відповідних новин і інтерес інвесторів до криптовалюта можуть створитися умови для зростання курсової вартості.

прогнози експертів

Що стосується думки аналітиків і фахівців фінансового сектора, вони в більшій частині позитивні. Так, аналітична компанія Fundstrat заявляє, що в 2019-му ціна віртуальної монети може дійти до позначки в 64 000 $. Свою думку аналітиків підкріплюють поточними тенденціями в світі Майнінг, а також розміром винагороди учасників віртуальної спільноти.

Своє припущення висунув і ведучий ТВ-передачі «Кріптотрейдер» Неу-Нер. На його думку, вартість BTC може піднятися до 50 000 $. Він упевнений, що поточна волатильність, а саме сильні провали і зростання курсової вартості підтверджують «гнучкість» віртуальної монети і її здатність до майбутнього зростання. Неу-Нер впевнений, що в другій половині 2018 го біткоіни зміцнить позиції, а в 2019-му вартість криптовалюта обов’язково піде вгору.

Легендарний біткоіни-трейдер Masterluc також висунув версію щодо майбутнього BTC. Він запевнив кріптовалютное співтовариство, що вже в 2019 році ціна віртуальної монети може з легкістю подолати 110 000 доларів. Свій прогноз він будує на факті недооціненість Коін. Вже з січня наступного року Bitcoin повинен піти в зростання.

Е. Гларіантова, відома по блокчейн-проекту Freed, також впевнені в зростанні криптовалюта в 2019 році. Вона вважає, що монеті під силу подолати позначку в 100 000 доларів.

Прогноз по місяцях

Що стосується точного прогнозу, тут інвестори можуть тільки припускати. Так, в першому кварталі 2019 го планується підвищення ціни, яка може досягти 13-15 тисяч доларів. У період з квітня по липень можливо незначно зниження (переважання ведмежого тренда) і зменшення ціни до 11-13 тисяч доларів. З кінця літа і до грудня буде переважати бичача тенденція, яка в підсумку виведе вартість біткоіни на рівень 24-25 тисяч доларів за монету.

Прогноз зростання курсу біткоіни на 2020 рік

Червона стрілка, що символізує зростання біткоіни в 2020 році

У 2020-му на вартість віртуальної монети будуть впливати ті ж фактори, про які говорилося вище. Додасться лише питання, що цікавить Майнер — розмір премії. Цього року очікується чергове зменшення винагороди за отриманий блок до 6,25 монет, що може негативно позначитися і на курсовій ціні віртуальної монети. Швидше за все, зниження буде тимчасовим, але багато що залежить від новинного фону та інших подій.

Що кажуть експерти?

При аналізі ринкової ситуації можна знову звернутися до думки фахівців в кріптовалютном секторі. Так, творець відомого антивіруса Дж. Макафі заявив, що вартість BTC до 2020 року повинна піднятися до мільйона доларів. Щоб підкріпити прогноз, він пообіцяв з’їсти свій дітородний орган у разі, якщо цього не станеться.

Своє припущення висловив і П. Анагносту, який створив консалт-компанію Crypto Solutions. Він запевняє кріптовалютное співтовариство, що вартість біткоіни в 2020-му може дійти 50-100 000 $. У свою чергу, Том Лі (працівник фірми Fundstrat) після аналізу ринку зробив висновок, що до 2020 року вартість віртуальної монети дійде до 91 000 $.

Не менш позитивні прогнози висували і інші експерти, наприклад, автор статей про біткоіни Дж. Лоппе впевнений, що ціна Bitcoin повинна піднятися до 250 000 $, а відомий аналітик О. Аван-Номайо схиляється до думки, що курс не підніметься вище 20 тисяч . У свою чергу, керівник компанії «Брейв Нью Коін» Ф. Страйнар пророкує збільшення ціни біткоіни до 2020-го до 200 000 $.

Вартість по місяцях

За традицією розглянемо, чого можна очікувати від вартості віртуальної монети в прив’язці до місяцях року. Вище ми заявили, що в кінці 2019 року ціна BTC зупиниться на позначці близько 25 тисяч доларів. У січні 2020 року тенденція зростання повинна зберегтися. У період з лютого до квітня ціна може вирости до 40 тисяч доларів. У травні і червні вартість BTC може трохи «просісти» до 30-35 тисяч, після чого піде чергове зростання курсу. Очікується, що в період з серпня по грудень ціна підросте до позначки.

Чи можливий ріст курсу біткоіни сьогодні?

Значок біткоіни і йде вгору графік

2018 рік показав, що вкладення в криптовалюта несуть ряд ризиків для інвесторів. Передбачити зниження або зростання ціни важке завдання, що вимагає аналізу одночасно багатьох чинників. Підтвердженням є прогнози експертів в кінці 2017 го, які передбачали підвищення вартості BTC вже на початку 2018 року до 40-50 тисяч доларів. Реальність виявилася іншою. Важливо пам’ятати, що біткоіни — спекулятивний актив і багато великих гравців заробляють гроші на скачках його ціни.

Якщо говорити про можливе зростання курсу біткоіни сьогодні (на 22 серпня 2018 роки) і найближчим часом, така ймовірність існує. Але для цього потрібні серйозні підстави, наприклад, схвалення віртуальних монет владою Піднебесної або запуск інструменту ETF. Обидва рішення можуть з’явитися найближчим часом. Ось чому інвесторам потрібно бути уважним і готувати гроші для вкладень в BTC.

Відео-прогноз зростання курсу біткоіни:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector