Steem криптовалюта: де купити, як заробити dollars або power

Steem криптовалюта використовується для підтримки платформи Steemit — стимульованої платформи соціальних мереж, заснованих на блокчейне.

Користувачі створюють і переглядають контент на Steemit точно так же, як і інші платформи соціальних новин (наприклад, Reddit, Hacker News) і отримують винагороду в Steem за свою роботу.

Всі інші одиниці (Steem dollars і Steem power) отримують свою цінність від вартості Steem.

Немає необхідності тримати Steem як валюту, його слід використовувати або для покупки Steem power, Steem dollars, або для перетворення в біткоіни.

Валюта і платформа були на стадії Бета до 4 липня 2016 року.

На відміну від інших криптовалюта, Steem має вбудовану інфляцію в 100% річних і ліміт.

Сама платформа (Steemit) значно зросла з моменту виходу і в даний час налічує більше 70 000 користувачів, проте, число активних користувачів значно нижче.

Ви можете заробити Steem dollars і Steem power на Steemit, публікуючи і голосуючи за статті.

Як працює?

Основна платформа Steem, звана Steemit, — це кілька соціальних мереж, заснованих на блокчейне Steem. Steemit схожий на популярні соціальні мережі з підтримкою контенту, такі як Reddit і Medium, але він винагороджує користувачів криптовалюта за участь. Ось як це працює: по суті, чим більше цінність, тим конкретніше частина контенту надає більше число людей, тим більше людей, відповідальних за створення і збереження цього контенту, можуть заробляти.

Користувачі голосують, створюючи ієрархію контенту. Чим більше голосів отримує повідомлення, тим більше воно буде винагороджено. Платформа також використовує систему downvotes, надаючи учасникам велику гнучкість в питаннях рейтингу. Steemit побудований Мерітократична, тобто користувачі, які тримають більше валюти, можуть подавати голоси з великим впливом.

команда

Steem був заснований Недом Скоттом і Даніелем Ларімер (Ned Scott and Daniel Larimer). Генеральний директор і засновник Steem, Нед Скотт, закінчив університет в 2012 році і після трьох років аналізу харчової промисловості, він вирішив спробувати змінити концепцію медіа-простору. Схоже, він зірвав джек-пот зі своїм співзасновником Даніелем Ларімер, успішним серійним підприємцем, раннім адаптером біткоіни, інженером-програмістом.

Перш, ніж Даніель створив Steemit, він заснував Bitshares, успішний децентралізований обмін для всіх видів цифрових активів. Після того, як він створив блокчейн Steem, і він був запущений, він пішов у відставку (березень 2017 року) і вирішив працювати над своїм новим проектом, конкурентом Ehereum EOS. Засновники змогли залучити талановитих розробників своєї революційної ідеєю і і зібрали сильну команду з 5 чоловік. Число користувачів Steemit зростає щодня. Кожен день члени спільноти пропонують або навіть розробляють поліпшення для Steem і Steemit, і вони отримують винагороду за це спільнотою Steemit, соціальним статусом і криптовалюта Steem.

Steem dollars

Steem dollars — це одиниці, які використовуються для винагороди користувачів за розміщення і спостереження. Кожен долар Steem представляє суму Steem, еквівалентну 1 долара США. Steem dollars (або SMD) були створені, щоб користувачі не постраждали від коливань курсу Steem. Steem dollars виростають на 10% щорічно.

Steem Power

Steem power (або SP) — це токен, який демонструє, скільки енергії у вас є на платформі Steemit. Коли у вас багато SP, ваші голоси мають більшу вагу. Ви не можете голосувати, якщо у вас немає SP. Збільшення вашого SP відомо як збільшує значущість голосу, а його зменшення послаблює його. Ви можете обміняти SP на Steem. Це можна зробити в період в 104 тижні (2 роки). Такий період обраний для того, щоб користувачі не перевели в готівку гроші швидко і не зруйнували економіку Steemit.

Де придбати?

Якщо ви хочете купити Steem, то у вас є можливість зробити це в одному з численних торгових точок.

Bittrex, мабуть, вважається найбільш поширеним методом придбання та продажу Steem, при цьому приблизно 73% від усього загальної кількості Steem / BTC. Poloniex, ймовірно, буде вашим кращим вибором. На одній з цих бірж у вас з’явиться можливість купувати і продавати Steem на відкритому ринку, а крім того тримати його в спеціальному гаманці на одній з бірж.

Ви також можете використовувати таку послугу, як Changelly, щоб обмінювати різні пари токенов для Steem.

прогнози

Steem намагається привернути галузь, в якій працюють найбільші компанії. У них є бізнес-модель, з якої вони зможуть добитися такого результату. Однак, ще не до кінця зрозуміло, чи приймуть люди цю платформу. Незважаючи на те, що платформа, така як Steemit, є демократичною і дає можливість отримати винагороду за цінний контент, змінити глобальну парадигму все одно дуже складно. Крім того, платформу досить складно зрозуміти новачкам, і інтерфейс не настільки зручний, як у Facebook і Youtube. Проте, співтовариство Steem активно розвивається. Як і будь-яка соціальна мережа, все залежить від кількості нових користувачів.

джерела:

https://www.weusecoins.com/

What is Steem? | A Beginner’s Guide to a Potentially Huge Content Solution

Home

finder.com – Make a decision on your personal finance comparisons

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector