BitStart огляд кріптобіржі, відгуки, плюси і мінуси БітСтарт

BitStart — не просто ліцензована кріптовалютная біржа, а яскравий приклад того, що може статися, якщо команда прагнути зробити свій проект найкращим на ринку. Вона працює з 2012 року і за цей час встигла заробити репутацію надійного сервісу. При цьому в кріптовалютном світі особливу популярність bitstart.trade має саме у професійних трейдерів. У порівнянні з EXMO або BitFlip, вона розрахована конкретно на професійну торгівлю, а не зберігання кріптомонет і їх обмін.

Реєстрація на біржі BitStart

Основні особливості кріптовалютной біржі BitStart і перше знайомство

Головна сторінка БітСтарт

В першу чергу відзначимо простий і зрозумілий російськомовний інтерфейс. Хоч біржа БітСтарт і розрахована на професійних трейдерів і тих, хто бажає їм стати, все гранично доступно викладено і заходячи на неї вперше якось відразу розумієш що до чого.

Зверху є рядок з випадає меню, де користувач може:

 • дізнатися детальніше про компанію;
 • отримати інформацію для трейдерів і партнерів;
 • увійти в браузерні торговий термінал або завантажити додаток для своєї ОС;
 • вибрати пакет навчання кріптоторговле.

Нижче в шапці є вибір дій — відкрити рахунок, внести або зняти кошти. Тут же пропонується перейти до діалогу з онлайн-консультантом, на форум трейдерів або в особистий кабінет.

Крім того, на сайті bitstart.trade пропонуються:

 1. 100 уроків про ринок, де користувач може навчитися торгувати валютами і криптовалюта, розібратися в професійних системах, графічних елементах і індикаторах, пройти навчання по терміналу.
 2. Демо-рахунок. У відповідній вкладці є докладний покроковий керівництво, як його відкрити. Така можливість дозволяє вам потренуватися в торгівлі, засвоїти уроки, не витративши ні копійки реальних грошей.
 3. Калькулятор трейдера, що дозволяє розрахувати свопи, прибуток з одного або декількох пипсов і початкова кількість коштів.
 4. Широкий вибір платіжних систем для роботи з біржею, серед яких Вебмані, Ківі, Я.Деньгі, Віза / Мастеркард, кріптовалютние гаманці, Приват, Сбербанк, Юніон Пий і багато інших.
 5. Розділ аналітики і новин, де зібрана актуальна інформація, яка може бути корисна трейдеру для прогнозів.

На bitstart.trade регулярно проводяться акції, є приваблива партнерська і інвесторська програма. За кожного приведеного реферала користувач буде отримувати третю частину від комісії. Також є програма лояльності. Рахунок отримає статуси:

 • срібний за 500 доларових лотів;
 • золотий за 2000 лотів;
 • платиновий за 5000 лотів.

Що стосується загальних переваг BitStart, то до них віднесемо:

 1. Швидку реєстрацію.
 2. Швидкість введення і виведення грошей.
 3. Виконання ордерів в середньому за 70 мс.
 4. Відсутність обмежень на лоти і депозит.
 5. Надійність майданчика.
 6. Наявність торгового терміналу.
 7. Широкий вибір кращих торгових інструментів.

ПО біржі BitStart, переваги для трейдерів та партнерів

Звичайно ж, ми не даремно спочатку вказали, що команда кріптовалютной біржі Бітстарт прагне вивести свій продукт на лідерські позиції в галузі. Умови для трейдерів та партнерів тут дуже гідні. Для зручності ми звели дані в таблицю, плюси BitStart:

початківцям трейдерамтрейдерампартнерам
Надання навчальних рахунків в необмеженій кількості.Можна вибрати кредитне плече до 1 до 500.Винагорода в розмірі третьої частини від комісії по кожній угоді наведеного реферала.
Широкий вибір валютних і кріптовалютних пар.
Депозит мікро від 10 центів.Бонус до 500% при поповненні депозиту.Комісії по операціях всіх наведених клієнтів.
Спреди від 2-х пунктів.
Немає мінусового балансу.Позицію можна перенести на наступний день без експірації за допомогою SWAP, відкриття Swap free рахунку.Винагорода не залежить від тривалості та прибутковості проведеної рефералом угоди.
Демо-рахунок, в якому відображаються реальні умови ринку тільки з віртуальними грошима.Немає затримок при виконанні ринкових ордерів.Агентська комісія нараховується миттєво при закритті рефералом позиції.
Угоди виконуються без попереднього запиту котирувань.

Що стосується програмного забезпечення кріптовалютной біржі BitStart, то воно заслуговує на окрему увагу. У розпорядженні користувачів:

 1. Різні види автоматичних торгових систем і радників.
 2. Широкий вибір вбудованих індикаторів.
 3. Навчальна система для торгівлі в ручному і автоматичному режимі.
 4. Графіки (Хейка, ХО, тиковий для скальпинга)
 5. Доступ до торгівлі з будь-якої ОС — Linux, Windows, OS X, iOS, Android.
 6. Сучасний торговий термінал Mobius Trader 7.

Мінусів біржі BitStart ми не виявили — нижні пороги поповнення низькі (до 1 долара), комісії за ввід не стягуються, при цьому користувач отримує додатковий бонус, платіжних систем на вибір багато, працює все чітко і злагоджено. Однак ви можете поділитися в коментарях, якщо у вас виникали труднощі з роботою сервісу.

Реєстрація та огляд особистого кабінету на bitstart.trade

Реєстрація на bitstart.trade

Щоб відкрити рахунок на біржі, в першу чергу переходимо на офіційний сайт bitstart.trade. Набирайте адресу вручну в адресному рядку або перевіряйте кожну букву домену перш, ніж вводити свої дані. Це допоможе захиститися від шахраїв. Далі прямуємо покрокового алгоритму:

 1. У правому верхньому кутку натискаємо «Особистий кабінет».
 2. У вікні вибираємо «Відкрити рахунок» і заповнюємо поля — ПІБ, адреса електронної пошти, пароль з цифрами і латинськими буквами. Якщо не хочете вигадувати пароль, то натисніть збоку «Згенерувати» і для вас сформується код.
 3. Натискаємо відкрити рахунок і бачимо, що нам запропоновано записати 2 пароля: один для входу в свій кабінет (пароль трейдера), другий — для виведення коштів. Зберігаємо їх у надійному місці. До слова, поряд є кнопка «Зберегти в PDF».
 4. Нижче вводимо додаткову інформацію — номер телефону, код з смски, місто, індекс, країну. Це робити не обов’язково.

На цьому етап реєстрації завершений і тепер натискаємо справа «Увійти в особистий кабінет». Нас перекине знову на форму для входу з порожніми полями, але ми там вже вводимо свою пошту і пароль трейдера. Ось як виглядає інтерфейс особистого кабінету.

Інтерфейс особистого кабінету на bitstart.trade

У шапці сайту, під логотипом BitStart бачимо вкладки:

 1. Рахунки. Відображаються баланс, бонуси, кредит, плече і інші дані по кожному рахунку. Тут же можна вибрати відкрити рахунок в терміналі, виконати переказ між рахунками, відкрити демо. Дані оновлюються щохвилини.
 2. Профіль. Міститься вся інформація про користувача, події в особистому кабінеті і історії балансу. Тут також можна змінити пароль і пройти верифікацію аккаунта, щоб без проблем працювати з сумами більше 10 000 доларів на місяць (для цього буде потрібно відправити фото першої сторінки паспорта).
 3. Інвестиції. Інформація про інвестиції користувача, заповнення анкети, щоб стати керуючим. Тут же є можливість моніторингу рахунків. На момент написання статті проінвестовано понад 5 млн доларів.
 4. Партнерам. Тут пропонується створити свій промокод для залучення рефералів. Також в цій вкладці відображається інформація про залучених клієнтів і є можливість формування оповіщення для своїх рефералів, яке буде приходити їм під час реєстрації на біржі.
 5. Опціони. Інформація по американським і китайським бінарним опцонам.
 6. Поповнити рахунок. Тут можна побачити скільки відсотків на біржі нараховують на рахунок при поповненні з будь-платіжної системи і поповнити депозит. Також відображається історія операція по вводу / виводу.
 7. Зняти кошти. Системи для виведення грошей з біржі, активовані гаманці, історія операцій.

В цілому завдяки російськомовному меню і простому інтерфейсу розібратися з функціоналом БітСтарт зможе навіть новачок.

Введення і виведення грошей на біржі BitStart

Виберіть введення і виведення коштів на БітСтарте

У можливостях введення і виведення грошей все просто, доступно і зрозуміло. У вкладці «Поповнити рахунок» потрібно вибрати систему, на якій зберігаються гроші і ввести суму, після чого натиснути «Перейти до оплати». Всі підтримувані системи перераховані в лівій колонці. Навпаки кожної написано, скільки відсотків за поповнення біржа нарахує на рахунок. Наприклад, при виборі Вебмані BitStart компенсує комісію системи 0,8% і нарахує +3% від суми поповнення. А ось при прямому поповненні всіх кріптовалютних рахунків додатково нараховано 4%. При використанні інших платіжних систем бонуси не нараховуються, а й комісія не стягується. Мінімальний поріг поповнення в більшості випадків становить від 0.0001 до 1 долара.

Інтерфейс у вкладці «Зняти кошти» такий же. У лівій колонці вибираємо, куди будемо виводити, вводимо суму, і натискаємо «Вивести».

Кріптовалютная біржа BitStart — торгівля в терміналі

Браузерні термінал для торгівлі BitStart

А ось як виглядає торговий термінал, для входу в який потрібно буде також ввести логін (свою електронну пошту) і пароль трейдера від особистого кабінету.

Перейти в нього можна з вкладки «Рахунки» в особистому кабінеті користувача. Для цього там передбачена чорна кнопка «Відкрити в терміналі» або за посиланням webterminal.bitstart.trade.

Щоб створити ордер для початку торгівлі, в лівому верхньому кутку терміналу є кнопка «Новий ордер», яка відкриває спадаюче віконце. У ньому вибираємо пару для торгівлі, передбачувану величину зміни курсу і ставимо галочку біля «Відкладений», якщо це потрібно. Далі натискаємо Buy (покупка) або Sell (продаж) — в залежності від того, що ми будемо робити з крипт.

Біля «Новий ордер» є кнопка «Новий графік», що дозволяє відкрити графік інший валютної або кріптовалютной пари в робочій області терміналу. У меню «Індикатори», «Елементи» і «Алгоритми» можна знайти необхідні інструменти для торгівлі.

У бічній правій колонці є піктограми, що дозволяють вибрати:

 • валюту рахунку;
 • ластик;
 • робочу область;
 • редактор mCode;
 • консоль;
 • повідомлення про помилку;
 • настройки;
 • Про компанію.

Нижче ви можете обрати, яким чином будуть відображатися графіки в терміналі, якщо їх декілька — таблицею, вертикально, горизонтально.

Відгуки про біржу BitStart

Щоб повністю розуміти, наскільки майданчик надійна і зручна, ми ознайомилися з відгуками про BitStart і рекомендуємо вам це робити, перш ніж працювати з будь-яким сервісом. Ось один з відгуків на форумі:

«Серед популярних кріптобірж для реальних трейдерів підходять одиниці. Я торгував багато років на Форексі, а тепер, коли почав працювати з крипт, зрозумів, що більшість нових бірж зроблені під пересмикування копійчаних активів, а не для нормальної роботи на них. Комісії космічні взагалі, а інструментів немає ніяких — за що деруть незрозуміло, хоч би вклалися в розвиток платформ якихось автономних для трейдерів. На Бітстарте зручний термінал (користуюся веб-версією і на Винда варто), є все, що потрібно для торгівлі. »

А ось ще:

«Я поки не ризикнув туди закинути грошей, тому що тільки вникаю в тему. Торгую на демо-рахунку, вже встиг і злити половину, і відновити баланс, але тут досвід головне. Дуже допомагають уроки, толково і дозовано інформація про ринок подається. З огляду на складність теми та те, що я новачок — краще ніде не навчишся. »

Ще один відгук про Бітстарте від реального користувача:

«Торгую трохи більше 3 місяців тут, встиг так сказати в останній вагон, коли крипту початок ковбасити. В принципі непогано, плюшка у вигляді бонусів при поповненні порадувала. А ось рефералка не надто — третя частина від комісії замало буде. Зате рефссилку можна приховати під промо-кодом, прикольне рішення. »

В цілому біржа БітСтарт — відмінна майданчик для досвідчених трейдерів і тих, хто хоче зайнятися торгівлею криптовалюта на професійному рівні. При наявності такої великої кількості можливостей та інструментів, сервіс зберіг простоту, зручність використання і інтуїтивне розуміння інтерфейсу, а це велика рідкість.

Реєстрація на біржі БітСтарт

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector