DX.Exchange — огляд біржі, функціонал, відгуки

DX.Exchange — регульована кріптовалютная біржа. Іншими словами, це платформа, яка об’єднала функціонал і переваги двох організацій — регульований нормативами ЄС депозитарій і Coins Marketplace Technologies OU.

Що потрібно знати про DX.Exchange — ліцензії, команда

Платформа пропонує користувачам безкоштовне торгівлю криптовалюта (при щомісячній підписці). До того ж на сервісі можна не тільки торгувати активами, проводити обмінні операції, а й надійно зберігати валюту, як в Фіат, так і в крипті.

Біржа працює на передовій технології Nasdaq. Яку використовують понад 70 платформ по всьому світу. Що стосується регулювання, то тут питань немає. У DX.Exchange є ліцензії Міністерства економіки і комунікацій Естонії (FVR000051 і FRK000039).

Фотографії з членами команди DX.Exchange

Команда складається з більш, ніж 70-ти професійних програмістів та інженерів, які мають колосальний досвід не тільки в сфері фінансових технологій, а й в питаннях розвитку користувацьких інтерфейсів:

 1. Засновниками сервісу є Деніел Сковронський і Раз Каплан.
 2. Головний операційний директор — Амедео Москато.
 3. Незалежний директор — Йони Шемеш (виконавчий віце-президент, заступник генерального директора і директор з інформаційних технологій на Тель-Авівської фондовій біржі).
 4. Віце-президент з питань HR — Шарон Міхельсон.
 5. Керівник відділу трейдингу — Ібрагім Кадер.
 6. Юридичний консультант — Мірі Мілейковський.

Головний офіс DX.Exchange знаходиться в Таллінні (Естонія). У компанії є свої спільноти і сторінки в соціальних мережах: Вконтакте, Фейсбук, Твіттер, Гугл +, Інстаграм, Редді, Лінкедін, Однокласники, а також в месенджері телеграм і на Ютубі. Всі посилання на офіційні сторінки також є на сайті.

DX.Exchange — огляд інтерфейсу

Стартова сторінка біржі DX.Exchange
Головна сторінка платформи DX.Exchange

Офіційний сайт майданчики — dx.exchange багатомовний, що в першу чергу підкреслює міжнародну спрямованість у розвитку. Підтримується не тільки російська та англійська, а й японський, китайський, корейський, іспанська, французька, італійська мови.

На головній сторінці вказано про безкоштовну роздачу DX-токенів. Саме в токенах DXCASH буде оплачуватися щомісячний членський внесок (10 євро). Але про це поговоримо пізніше, а поки розглянемо меню в шапці профілю:

 1. Про нас. На цій сторінці всього один запис — про позиціонування платформи DX.Exchange і про отриманий ліцензіях.
 2. Як це працює. Тут представлена ​​інструкція, як почати працювати з сервісом. Вона включає 2 простих кроки: зареєструватися та пройти перевірку, внести кошти. В принципі алгоритм нічим не відрізняється від початку роботи з іншими біржами.
 3. Комісії. На цій станиці докладно викладена інформація про передплату та умовах відсутності торгової комісії. Таким чином, користувач, оплачуючи підписку в розмірі 10 євро токенами DXCASH, може торгувати в обсягах до 50 тисяч євро без комісій. При перевищенні цього ліміту комісія буде складати від 0.05 до 0.2% в залежності від обсягу торгів.
 4. Регулювання. На цій вкладці розміщена інформація про ліцензії та структурі платформи, яка складається з депозитарію і Coins Marketplace Technologies OU.
 5. Послуги лістингу. Цей розділ зацікавить тих, хто хоче додати в лістинг dx.exchange свої маркери. Однак для цього потрібно наявність всієї супутньої документації.
 6. DX в пресі. На цій сторінці зібрані посилання на публікації про платформу DX.Exchange в популярних профільних виданнях (Investopedia, Cointelegraph, CryptoDaily, FXStreet).
 7. Блог. У цьому розділі публікуються новини про роботу біржі і про кріптовалютной сфері в цілому, а також аналітичні матеріали та експертні думки.
 8. DX.TV. Тут також публікуються новини ринку, аналітика в форматі статей і відео.
 9. Вхід Реєстрація. Для створення аккаунта на біржі, потрібно ввести свої дані, підтвердити електронну пошту і пароль, потім ввести дані про джерела доходу, адреса і завантажити скан-копії документів, що підтверджують особу та місце проживання. Тільки після перевірки всієї інформації у користувача буде доступ до особистого кабінету.

Повідомлення про успішну реєстрацію на біржі DX.Exchange
Повідомлення про реєстрацію на платформі DX.Exchange

Дві кнопки в правому верхньому куті дозволяють перемикатися між мовами або вибрати спливаюче з правого боку меню, яке складається з тих же пунктів, що і верхнє. Крім того, на головній сторінці вказано, що працювати на біржі можна буде як через веб-платформу, так і через мобільний клієнт. Правда самі додатки для Android і iOS поки знаходяться в стадії розробки.

функціонал DX.Exchange

Оформлення майданчика DX.Exchange

Зробити депозит для торгівлі або зберігання на біржі можна, як в криптовалюта, так і в Фіат. Засоби зберігаються на повністю ізольованих рахунках. Як уже згадувалося раніше, регуляторна політика щодо зберігання коштів і їх обороту в повній мірі здійснюється ліцензіями Міністерства економіки та комунікацій Естонії (країни-члена Євросоюзу) і Кіпрської комісією з цінних паперів і бірж. Саме цими органами регулюються Coins Marketplace Technologies OU і депозитора фіатних грошей.

Безпека особистих даних також забезпечується на найвищому рівні. ПО захищене від шкідливих програм і вірусів, а рівень захисту постійно підвищується завдяки безперервним розробкам передових технологій для боротьби з фішингом і попередження різного роду атак.

Робота на платформі Nasdaq дозволяє підтримувати максимальну продуктивність платформи, безперебійність і швидкість обробки операцій на біржі. А оптимізований інтерфейс в сукупності з інформаційною відкритістю і прозорістю дозволяє швидко розібратися в основних функціях і можливостях DX.Exchange.

Крім іншого користувачам доступна система Algotrader для експертного API-трейдингу. Таким чином, працюючи на біржі, можна отримувати найточніші ринкові дані про криптовалюта і використовувати максимально підходящі графіки для реалізації своїх стратегій.

Також завдяки API-технологій платформу DX.Exchange можуть легко інтегрувати хедж-фонди, постачальники ліквідності, банки і маркетмейкери.

Комісії за торгівлю на DX.Exchange:

Обсяг торгів на місяць, євроКомісія,%
До 50 тисячбезкоштовно за умови покупки підписки
Від 50 до 100 тисяч0.2
Від 100 до 250 тисяч0.15
Від 250 до 500 тисяч0.1
Від 500 тисяч0.05

До запуску платформи учасники DXCASH Token Event мають можливість отримати 10 DXCASH (близько 15 $) за реєстрацію та інші маркери за інші активності. Для цього, як і в цілому для роботи на біржі, потрібно пройти процедури перевірки клієнтів KYC (Know Your Customer) і AML (для запобігання відмиванню грошей).

До слова 28-30 листопада розробники DX.Exchange виступлять на SiGMA Event на Мальті.

Відгуки про DX.Exchange

Блок з ціною покупки і продажу криптовалюта на біржі DX.Exchange

Відгуків про роботу біржі поки в мережі дуже мало. На форумах ми знайшли такі думки:

Не варто поки сильно розраховувати на відсутність комісій, тому що це поки не наберуть клієнтів. Дуже скоро буде, як скрізь.

Є і такий відгук:

Отримувати прибуток можна на вводі і висновки фіата можна. Так працювали свого часу китайські біржі. А взагалі 50 тисяч євро — це не такий вже і великий поріг обсягу торгів. Ну подивимося ще, що буде по маржі, і до решти.

В цілому, сервіс дуже цікавий, а задумка і позиціонування платформи дозволяють робити висновки про те, що проект має непоганий шанс на успіх. Однак тепер все залежить від подальших дій розробників з розвитку біржі.

Відео з покрокової реєстрацією DX.Exchange:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector