Платформа фінансування ENVIENTA ICO: можливості

Проект являє собою ідею створення платформи з відкритим вихідним кодом для організації приватних краудфандінгом. Розробники ENVIENTA ICO планує використовувати свої технології з відкритим вихідним кодом для великомасштабних операцій, перерозподілу ресурсів і забезпечення екологічної стійкості.

Це пов’язано з їх метою створення модель спільної економіки і інструментів її створення на рівні спільноти. В кінцевому рахунку, платформа для фінансування та використання самофінансування нададуть членам спільноти технічні ноу-хау і ресурси для здійснення програм самозабезпечення у відповідь на будь-які проблеми, що виникають.

команда розробників

Над проектом працює група фахівців в кількості 18 чоловік, в тому числі:

 • Габор Кісс (Головний виконавчий директор, голова, співзасновник, архітектор і IT-інженер, очолює такі проекти, як SensePower, Kent Holdings, Docler Holding і Universal Basic Income Europe, відповідає за дослідження тенденцій, стратегічне партнерство та розробку апаратного забезпечення з відкритим вихідним кодом);
 • Габріель Варальяй (Головний операційний директор, комунікатор, співзасновник, інженер-технолог з виробництва та постачання в NCR і Sanmina SCI, менеджер з маркетингу в Kent Holdings, співзасновник і головний операційний директор VixT, відповідає за партнерські відносини і зв’язку);
 • Аттіла Зілагі (Менеджер проекту платформи, має більше 20 років досвіду роботи в операційних і стратегічних IT-проектах, відповідає за концепцію і підтримку впровадження ERP-систем, планування та консолідацію процесів, управління проектами, програмами та архітектурою);
 • Лазло Фейзекас (Провідний розробник програмного забезпечення, експерт по блокчейну, головний розробник MTA SZTAKI, Guide @ Hand та кількох стартапів, відповідає за розвиток платформи, символічну екосистему і бізнес-планування);
 • Мейт Молнар (Розробник програмного забезпечення та мультимедіа, закінчив університет Erhvervsakademi Sjælland в Данії за напрямом «мультимедійний дизайн і комунікація», має трирічний досвід роботи, відповідає за розробку інтерфейсів UX / UI і медіа матеріалів).

Офіційний сайт: https://ico.envienta.com/

Основні цілі і особливості проекту

Довгий час суспільство належало на державне фінансування для вирішення соціальних проблем. Проте, очевидно, що владі важко впоратися зі зростаючою соціальною потребою у фінансуванні поряд з неадекватним підходом до вирішення цього питання. Це означає, що суспільству необхідно шукати кращі альтернативи поточної традиційної тактики фінансування.

Технологія блокчейн дозволяє займатися пошуком стратегій залучення людей на рівні не тільки великих компаній і фондів, а й приватних осіб до збору коштів на реалізацію проектів. Цей підхід має більш високим соціальним впливом і більш широкими можливостями для суспільства.

ENVIENTA — це платформа з відкритим вихідним кодом, яка прагне об’єднати екосистему фінансування і забезпечити сервіс для залучення коштів на різні проекти і потреби, орієнтовані на середньостатистичного користувача.

Розробники цього ICO планують використовувати технології з відкритим вихідним кодом для великомасштабних операцій з метою перерозподілу ресурсів і забезпечення економічної стійкості. Це пов’язано з їх завданням створення моделі економіки спільного використання з пакетами готових рішень на рівні користувача спільноти. В кінцевому рахунку, використання системи самофінансування надасть членам спільноти технічні ноу-хау і ресурси для здійснення програм самозабезпечення і відповідь на рішення багатьох проблем.

Токен ENV і економічна модель

В екосистемі ENVIENTA буде використовуватися токен ENV, який буде виконувати роль основної валюти платформи. Кожному користувачеві буде потрібно внести мінімум 0,05 ETH для поповнення публічного фонду для створення ресурсів, які будуть використовуватися для різних проектів.

Крім того, крім стандартного ICO платформа також буде надавати акаунти з правом голосу для інвесторів, що бажають взяти участь в прийнятті рішень в процесі інвестицій.

Очікується, що платформа забезпечить можливість фінансування проектів, здатних внести радикальні зміни для просування і розвитку бізнесу. Деякі з цих проектів будуть включати в себе інтелектуальну домашню технологічну мережу для доступного житла, стартапи у сфері робототехніки або об’єкти з управління та виробництва енергії.

Крім цього, платформа буде залучати джерела фінансування для експериментів в таких сферах, як нанотехнологія, курси домашньої автоматизації, тривимірна друк і інші. Всі ці курси самозабезпечення є результатом створення моделі доходу, заснованої на різних проектах. Очікується, що це дозволить забезпечити зростання цінності токена. Також важливо відзначити, що токени ENV будуть підтримуватися і реальними продуктами, які включають в себе проектні центри, онлайн-платформу, апаратні інновації та послуги в числі іншого. Будь-який прибуток від цих продуктів спричиняє збільшення вартості токенов.

З ростом залежності від центрального уряду некомерційні та інші організації вважають за необхідне протистояти соціальної проблеми до того, як вона досягне критичних масштабів. Це ключова концепція ENVIENTA.

Такий підхід для компанії, що використовує блокову технологію в своїй діяльності, представляє великий потенціал в плані здатності впливати. Платформа, перш за все, спрямована не на отримання прибутку за певні послуги, а на допомогу у впровадженні проектів, які допоможуть співтовариствам в довгостроковій перспективі. Такі каталізатори змін зроблять платформу не тільки відомою, а й серйозною силою, з якою необхідно буде вважатися в майбутньому. Зрештою, ENVIENTA може стати платформою з великим фінансовим потенціалом, як в економічному, так і в соціальному плані.

переваги платформи

У список сильних сторін проекту ENVIENTA можна включити:

Створення платформи як бази знань

Основним елементом архітектури проекту є платформа envienta.org. Це перша система, заснована на блок-ланцюжку, спрямована на прискорення спільної розробки апаратного забезпечення з відкритим вихідним кодом. Вона націлена на полегшення механізмів розробки від пошуку ідей до створення прототипів, шляхом виробництва, продажу та поширення інформації на основі принципів локальної циркулярної економіки.

Децентралізоване створення і поширення даних

З точки зору локалізації життєво важливо усвідомити потенціал сильних партнерських відносин, які здатні допомогти домогтися більшого впливу в розвитку ідей і проектів. Платформа здатна дозволити будь-кому стати виробником певної продукції, надаючи нескінченно масштабируемую децентралізовану виробничу потужність. Щоб застосувати її, виробнику необхідно виконати лише кілька умов.

інноваційні хаби

Екосистема ENVIENTA передбачає створення спільних коворкінг-просторів, де інноватори, спільноти виробників обладнання та ранні інвестори об’єднуються в одному місці. Спільне використання, допомога або демонстрація мінімально життєздатних продуктів (MVP) дозволяє безпосередньо отримувати відгуки і допомогу. Такі локальні прискорювачі запуску є основним джерелом цифрових проектів і прототипів продуктів на платформі.

Освіта

У співпраці з університетами та діловими партнерами автори платформи мають намір створити широкий спектр освітніх послуг, надихаючих підприємців, громадян та спільнота. За словами розробників платформи, вони мають намір запропонувати багату середу для ознайомлення з актуалізацією стійкості і просування загальноприйнятого підходу до інновацій.

Дорожня карта

2018 рік

 • 31 липня — закінчення приватної продажу токенов;
 • 18 серпня — відкриття «білого списку» (Whitelist);
 • 28 серпня — початок попереднього етапу ICO з 15% баунти (bounty);
 • 01 вересня — запуск інноваційного центру Kollabor і Makerspace і вихід альфа-версії EcoHouse;
 • 18 вересня — початок краудсейла ICO;
 • 01 грудня — запуск платформи.

2019 рік:

 • 01 лютого — створення першого інноваційного центру та інкубатора запуску для глобальних заходів;
 • 01 березня — реліз бета-версії платформи на тестовій мережі;
 • 01 травня — вихід мобільної програми платформи для iOS- і Android-пристроїв;
 • 01 грудня — запуск платформи V0 в мережі Ethereum.

Період і умови проведення ENVIENTA ICO

Розпродаж токена ENV проводиться в три етапи. Приватний етап розпочався 1 липня і завершиться 27 серпня 2018 року, після чого почнеться пресейл, який триватиме до 18 вересня 2018 року і зміниться краудсейлом.

Основні умови ICO:

 • загальна кількість токенов — 30 млн;
 • кількість токенов для продажу — 12 млн;
 • soft cap — $ 3 млн;
 • hard cap — $ 18 млн;
 • курс — 300 ENV = 1 ETH;
 • прийняті валюти — ETH;
 • баунти програма — 15-30%.

Розподіл токенов:

 • ICO — 40%;
 • Баунті і радники — 2,5;
 • resource-based contract — 47,5%;
 • ecosystem contract — 10%

висновок

Прозорість блокчейна дозволяє створювати доступні і зручні програми, в тому числі і реалізувати концепцію самофінансування ENVIENTA.

Наявність серйозних проблем з пошуком фінансування в сучасному світі цей проект може стати ковтком свіжого повітря на тлі бюрократичної моделі традиційного залучення коштів.

Така платформа, як ENVIENTA, здатна змінити ситуацію, що склалася, так як виходить за рамки традиційної сфери фінансування, скорочує транзакційні збори і забезпечує безпеку коштів. В майбутньому це може привести до того, що компанії, що використовують технологію блокчейн, почнуть грати більш важливу роль в світовій економіці. Вони стануть своєрідним стимулом для інших організацій, зробивши неможливе можливим.

джерело:

WELCOME

BEG Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector