Вивчення та аналіз ринку криптовалюта за допомогою платформи Watermelon Block ICO

В основі ідеї проекту лежить створення інструментів, що дозволяють, як професійним, так і початківцям трейдерам криптовалюта отримати спрощене уявлення про те, в які монети або стартапи найкраще вкладати кошти. Автори платформи Watermelon Block ICO хочуть спростити процес вивчення ринку і надати трейдерам всю корисну інформацію, а в майбутньому пропонувати і аналіз ринку криптовалюта з використанням технології штучного інтелекту (ІІ). Його здібності включають обробку тисяч змін цін, різних даних і новин. На основі отриманої інформації він буде робити прогноз руху цін.

команда розробників

Розробкою проекту займається відносно велика група фахівців, яка включає досвідчених членів. Оскільки мова йде про створення інструментів для інвесторів, в команду входять експерти з торгівлі та аналітиці з більш ніж 20-річним досвідом роботи в цій сфері.

Так як сервіс IBM Watson є невід’ємною частиною проекту, в команду увійшли фахівці і розробники з цієї компанії. Вони відповідають за підготовку аналітичної системи на основі ІІ, обробку людської мови, машинне навчання, аналітичні і когнітивні технології. Проект заснований на технології блокчейн, тому в розробці бере участь і представник Asta, найбільшого і відомого в Австралії агентства blockchain.

Над проектом працюють 17 осіб, в тому числі:

 • Елліот Ротфілд (Директор, UX-дизайнер, фахівець з розвитку користувальницьких інтерфейсів, що володіє великим досвідом, раніше брав участь в декількох успішних стартапи, є одним із засновників міжнародної спільноти і фестивалю мистецтв, який працює вже 10 років);
 • Соня Майлс-Хан (Менеджер і головний операційний директор, стратег по впровадженню технологій в сфері фінансових послуг, раніше працювала старшим консультантом з матеріальних питань в EYs Financial Services Technology Advisory Practice, є співавтором двох статтею за своєю спеціальністю);
 • Даніель Шані (Технічний директор, має досвід роботи з масштабувати корпоративними хмарними обчисленнями і фулстек рішеннями, також є директором Tech Head, провідного австралійського постачальника хмарних послуг і акредитованого партнера IBM по бізнес-рішень);
 • Білл Анджелідіс (Фахівець з розвитку блокчейна, підприємець, засновник і директор одного з найбільших і найбільш відомих агентств розвитку блокчейна в Австралії);
 • Мотти Бенкет (Фахівець зі зв’язків з спільнотою, досвідчений виконавчий директор з тривалою історією роботи в сфері зв’язків з громадськістю та комунікацій, має досвід в області підприємництва, маркетингової стратегії, цифрового маркетингу та соціальних медіа, має ступінь MBA в сфері фінансів).

Офіційний сайт: https://watermelonblock.io/

Етапи реалізації платформи

Реалізація проекту Watermelon Block розділена на дві фази. Перший етап включає запуск системи, яка буде надавати користувачам інформацію в реальному часі про простому трейдингу та інвестуванні. Одночасно з цим буде підвищуватися прозорість і надійність всього процесу. На цьому етапі будуть задіяні алгоритми і технологія IBM Watson Artificial Intelligence.

В рамках другого етапу планується збільшити швидкість обробки і аналізу інформації, на яку, як правило, людям довелося б витратити тисячі годин. Це передбачає використання технології машинного навчання і ШІ для забезпечення точності і ефективності процесу.

Принципи роботи акліматизації криптографічного ринку

В основі ідеї Watermelon Block лежить підтвердження того факту, що ситуація на фінансових ринках залежить від думок різних експертів. Це є основною причиною того, що майбутня платформа в основному націлена на використання настроїв учасників ринку поряд з традиційними методами аналізу, щоб забезпечити розуміння ситуації.

Платформа об’єднує результати аналізу ІІ для моніторингу поточних і майбутніх тенденцій ринку за допомогою вивчення негативних або позитивних настроїв. Для подальшого аналізу ринку платформа використовує ІІ, який відповідає за моніторинг соціальних медіа та глобальних ЗМІ, а також статей і висловлювань впливових учасників ринку. Потім ІІ використовує систему оцінки для узагальнення настрою провідних криптовалюта і ICO, надаючи тим самим інвесторам готові ідеї і результати аналізу.

Основні компоненти платформи

Ключові складові системи включають:

додаток Insights

Watermelon Block передбачає розробку простого мобільного додатка, яке здатне забезпечити спрощену і неупереджену інформацію про криптовалюта і допомогти інвестору зрозуміти поточну ситуацію на ринку. Перспективи розвитку ситуації на ринку розраховуються шляхом сканування інтернет ресурсів і джерел в соціальних мережах для збору громадської думки в цій сфері.

Додаток буде доступно користувачам безкоштовно в спрощеній формі, а розширений сервіс і преміум доступ можна отримати, сплативши послугу в токенах WMB. Вони будуть служити основним платіжним способом на платформі. Користувачі зможуть створювати власні портфоліо і налаштовувати систему повідомлень, вказавши, які саме криптовалюта його цікавлять.

IBM Watson

Оскільки в світі поки не існує алгоритмів або комп’ютерів, які могли б аналізувати такі величезні обсяги даних, розробники хочуть використовувати одну з найскладніших платформ ІІ — IBM Watson. Її обчислювальна потужність дозволяє сканувати, класифікувати, вивчати і аналізувати великі обсяги даних за лічені секунди, забезпечуючи в реальному часі глобальні уявлення про ринкову ситуацію.

Огляди ICO на платформі Watermelon Block

Розробники відзначають, що величезну роль у формуванні поточного ринку займає все кріптовалютное співтовариство. Кожен учасник ділиться своїми думками, новинами та прогнозами, а інші інвестори і трейдери сильно залежать від них, що впливає на ціновий рух багатьох монет.

Використовуючи великі масиви даних в соціальних мережах і традиційних платформах спілкування Watermelon Block убдет орієнтуватися на пошук інформації за певними ключовими словами, хештег і термінам метаданих. Інформація надходитиме з Reddit, Steemit, Facebook, Google, Instagram, Twitter та інших медіа- та соціальних платформ.

«Розумний» торговий бот

У той час як основна увага на початку проекту направлено на створення інформаційної платформи і аналітичних інструментів, друга фаза додатки Watermelon Block включає в себе впровадження торгового робота на базі ІІ.

Watermelon Bot — це інвестиційний і торговий інструмент на основі технології ІІ, який буде допомагати кріптовалютним інвесторам вкладати кошти на основі аналізованої їм інформації. Бот також зможе здійснювати операції від імені інвестора.

Алгоритм Proof of Burn

Watermelon Block буде використовувати алгоритм PoB, який передбачає знищення токенов після їх відправки на гаманець одержувача, який недоступний, що виключає можливість їх витрати. Цей процес можна перевірити в блокової ланцюжку і додає цінність токені, постійно зменшуючи їх кількість в обороті.

Крім того, WatermelonBlock не є протоколом, який може стимулювати використання функції інтелектуального аналізу даних.

Планується, що система знищить до 50% від загальної кількості монет. При оплаті користувачами внесків половина від всіх платежів буде відправлятися на адресу недоступного гаманця, що забезпечить постійне скорочення токенов.

Наприклад, якщо річний гонорар за послуги становить 1 000 WMB, то кожні три місяці користувач повинен сплатити 250 токенов. З них 125 монет буде переводитися на достовірно недоступний адреса гаманця.

переваги проекту

Перелік сильних сторін ідеї включає наступні характеристики:

 • Децентралізація. Використовуючи ІІ, платформа буде вільна від зовнішнього контролю і упередженості з боку експертів, консультантів або певних стратегій.
 • Ліквідність. Після завершення ICO токен WMB буде доступний для торгівлі на основних кріптовалютних біржах, тому власники монет зможуть легко купувати, продавати і обмінювати їх.
 • Гнучка настройка. Платформа дозволить користувачам встановлювати свої переваги щодо інвестицій, а Watermelon Bot забезпечить максимальну їх оптимізацію.
 • Робочий продукт. Автори Watermelon Block мають доказ працездатності лежить в його основі концепції, оскільки володіють робочою версією продукту, готовою до випуску.

Дорожня карта

2018 рік

III квартал:

 • проведення ICO;
 • випуск гаманця для iOS і ПК;
 • попередній етап розробки Watermelon Bot AI.

IV квартал:

 • запуск преміум версії додатка Watermelon Block для iOS і Android з аналітикою ICO і інвестпортфелю;
 • початок торгів токена WMB на основних біржах;
 • вихід безкоштовного додатку платформи для iOS.

2019 рік

I квартал:

 • запуск служби новин і індексів довіри інвесторів;
 • випуск досьє торгових стратегій, які користувачі тестували з використанням Watermelon Block;
 • реліз інструменту аналізу бізнес-настроїв.

II квартал:

 • програма акредитації Watermelon Block Sentiment Influencer.

III квартал:

 • вихід додатка інвестиційного фонду Watermelon Bot AI на iOS, Android і веб-платформі.

IV квартал:

 • початок випуску дебетової карти Watermelon Block.

2020 рік

I квартал:

 • налагодження стратегічного партнерства з формованими кріптовалютнимі банками і кредитними платформами.

Період і умови проведення Watermelon Block ICO

Платформа передбачає використання токена WMB. Монета призначена для забезпечення інвесторам доступу до екосистемі сервісу, включаючи інструменти аналізу настроїв і торгівлі на основі ІІ. Користувачі також зможуть оплачувати в токенах абонентську плату. Всі операції з ними будуть здійснюватися через цифровий гаманець, вбудований в мобільний додаток.

Розпродаж розпочнеться 27 липня 2018 року. Вона пройде в три етапи (два пресейл і публічний краудсейл) на таких основних умов:

 • загальна кількість токенов — 400 млн;
 • кількість токенов для продажу — 240 млн;
 • стандарт токена — NEM, ERC20;
 • hard cap — $ 19 млн;
 • курс — 1 WMB = $ 0,116;
 • прийняті валюти — криптовалюта і фіатние гроші;
 • бонус (bounty) — 45% і 35% (перші два раунди відповідно);
 • мінімальний розмір інвестицій — 5 ETH (перші два раунди відповідно) і 1 ETH (третій етап).

Розподіл токенов:

 • ICO — 60%;
 • команда розробників — 20%;
 • резерв — 10%;
 • ранні інвестори — 10%.

висновок

Оскільки криптовалюта стають все більш популярними, особливо в якості альтернативи традиційним інвестиціям, такі інструменти можуть бути дуже корисні. Платформа націлена на використання, як новачками, так і досвідченими трейдерами.

В першу чергу вона підійде для тих, хто має в своєму розпорядженні вільні кошти, але не має достатнього часу або навичок для вивчення і аналізу ринку.

Загальне враження від проекту, дизайну сайту і технічної документації вельми позитивне, оскільки розробники надали досить об’ємну інформацію про свою ідею.

джерело:

Home 26

https://tokentops.com/

ICO List of Best ICOs in 2018 | Top New ICO Coins Picked by Analysts — Cryptocurrency Initial Coin Offering List

BEG Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector