Платіжна платформа Bitdepositary ICO: основні завдання та шляхи їх вирішення

Проект створення ультра-безпечного і надійного перетворення спільноти стартапів, який здатний об’єднати розробників проектів та інвесторів через захищену блочну платформу. Платіжна платформа Bitdepositary ICO об’єднує чудові ідеї і практики, спрямовані на допомогу авторам ідей і їх прихильникам реалізувати свою мрію легко і з великим ступенем впевненості.

команда розробників

За реалізацією проекту стоїть група компаній TGG Holding GmbH (зареєстрована на Мальті), яка являє собою єдину структуру для всіх організацій цієї структури. Вона була заснована в другому кварталі 2017 року, а через менше трьох місяців почалося обговорення концепції проекту Bitdepositary і формування команди маркетологів і розробників.

У першому кварталі 2018 року почалися роботи з програмування та планування ICO, а навесні відбувся бізнес-брендинг проекту. Його офіційна реєстрація здійснювалася на Мальті в другому кварталі 2018 року.

Над проектом працює група з 21 фахівця, в тому числі:

 • Тобіас Граф (Засновник, головний виконавчий директор. Має понад 6 років досвіду роботи на керівних посадах, успішно очолюючи ряд компаній в секторі фінансових послуг, включаючи Wirtschaftskanzlei Mittelschwaben GmbH (страховий брокер), Finance Marketing GmbH (маркетингова компанія), TGG Holding GmbH (холдингова компанія) ;
 • Карина Граф (Фінансовий директор, має більше 10 років досвіду роботи в секторі фінансових послуг і більш шести років працює в компаніях групи TGG Holding GmbH, також спеціалізується в сфері управління продажами, економіки і податкової системи);
 • Канер Філітзер (Директор з безпеки, володіє багатим досвідом, накопиченим в сфері продажів і оперативного управління, його обов’язки включають як оперативні, так і стратегічні цілі проекту);
 • Мрінал Шарма (Технічний директор, відомий блокчейн архітектор з великим і різноманітним набором навичок, має досвід роботи зі стандартами ERC-20, ERC-223, ERC-721, смарт-контрактами, децентралізованими базами даних, ICO і криптовалюта);
 • Рохіт (Фахівець з мобільним додаткам і веб-розробки, відповідає за управління проектом, усунення помилок, тестування і розвиток бізнесу).

Офіційний сайт: https://bitdepositary.io/

Основні цілі проекту

Bitdepositary — це перше і найбільше нове покоління QC-спільноти Market ICO з інтегрованими платіжними рішеннями, націлене на забезпечення безпеки інвестицій в ICO. Автори проекту стверджують, що їх платформа буде посередником і платіжним сервісом для керівників стартапів і великого співтовариства інвесторів.

В рамках платформи діє команда TeamBit. Ця «організація» (не в традиційному сенсі) складається з групи експертів, керівників спільнот, бухгалтерів і юрисконсультів, які служать спільноті інвесторів Bitdepositary. Вони виконують роль на зразок ради проекту.

Дії, що вживаються членами TeamBit, спрямовані на забезпечення додаткового захисту від шахрайства, крадіжки токенов і неправильних інвестиційних рішень. Усі їхні зусилля призначені для створення ринку, який буде надавати вигідні і надійні проекти ICO.

Поточні проблеми в сфері ICO

Немає сумнівів в тому, що ринок переповнений низькоякісними ICO, які часто представляють собою звичайні лавки. Звичайно, не всі стартапи є шахрайськими, проте значна кількість з них не в змозі забезпечити реалізацію обіцяних вирішенні і виконання поставлених завдань.

Варто також відзначити, що за підсумками перших п’яти місяців 2018 року більшість ICO в сфері блокчейна було зосереджено на сфері комунікацій (20,5%, що еквівалентно $ 2 млрд), фінансів (15,5%, понад $ 1,512 млрд), торгівлі та інвестиціях ( 10,0%, більше $ 976 млн).

У той час як інші галузі практично не отримують фінансування. Якщо проаналізувати ситуацію глибше, то на 434 стартапу доводиться близько $ 9,8 млрд інвестицій, зібраних в рамках ICO за цей же період. Скільки з них виправдає очікування інвесторів? Насправді, на це питання ніхто не зможе дати відповіді.

Ключові переваги проекту

Перелік основних сильних сторін Bitdepositary включає:

 • Запобігання крадіжки токенов. Кріптовалютний світ — це величезна золота лихоманка, тому він привів до різкого зростання числа хакерських атак на незахищені або слабозащіщенние платформи. Різні кібератаки відбуваються в усьому світі на регулярній основі. Проект Bitdepositary націлений на забезпечення захисту цифрових монет від крадіжки.
 • Виявлення шахрайських проектів. Навіть найперспективніші на перший погляд ICO можуть бути шахрайськими. Недавнє дослідження, засноване на загальнодоступних джерелах і аналітичної інформації, показало, що майже 80% ICO є або шахрайські проекти або їх автори просто не в змозі виконати обіцяне інвесторам. Bitdepositary дозволить відсіяти неблагонадійні проекти, забезпечивши можливість стабільних і прибуткових вкладень коштів.
 • Визначення неправильних рішень. Не існує надійних критеріїв для оцінки якості інвестицій в ICO, тому розробники Bitdepositary вважають за доцільне створити екосистему, яка допоможе інвесторам відсіяти погані інвестиційні рішення.

Принципи роботи платформи

Кожен токен буде проходити через систему Bitdepositary, що дозволить знизити ризик крадіжки монет завдяки певним заходам безпеки при налаштуванні привілейованих облікових записів користувачів. Це усуває будь-яку можливість перевизначення, які можуть статися на ринку.

Платформа допоможе запобігти шахрайству з допомогою спеціального механізму перевірки. У ньому братимуть участь юристи, податкові консультанти, фахівці різного профілю, користувачі і спільноти. Кожен керівник проекту повинен буде пройти перевірку свій особистості і членів команди перед використанням платформи Bitdepositary за допомогою KYC-сервісу.

Платформа буде допомагати користувачам з невеликим досвідом приймати більш ефективні інвестиційні рішення. Для цієї мети в ній буде використовуватися відкрита система голосування для вибору чесних і безпечних ICO.

Функції і можливості платформи

Система Bitdepositary буде володіти широким функціоналом:

Інтегровані платіжні рішення з кредитною карткою

Щоб оптимізувати операції, консолідувати дані і поліпшити обслуговування клієнтів в платформу буде впроваджена система платежів за допомогою банківських карт. Це дозволить підвищити прибутковість, зменшити помилки бухгалтерського обліку та поліпшити процес оплати для користувачів.

Інвестиції в різні валюти

Об’єднання різних криптовалюта разом забезпечує хороші умови для довгострокової віддачі і надійного інвестпортфелю. Платформа буде дозволять легко і швидко вкладати кошти мінімум в 25 різних цифрових валют.

Мультивалютність і маркери успішних ICO

Внутрішній ринок платформи пропонує безпечний і легкий варіант гаманця з підтримкою декількох активів. Користувач зможе змінювати свої монети безпосередньо з цифрового гаманця. На поточний момент він підтримує такі криптовалюта, як Ethereum, Bitcoin, Litecoin, Dash, Zcash. У майбутньому цей список буде значно розширено.

Депозитна картка

Сучасне рішення для централізованого гаманця дозволяє нашим користувачам швидше, ніж будь-коли, купувати маркери в рамках поточних, майбутніх і завершених ICO, якщо вони схвалені фахівцями Bitdepositary і визнані як хороші інструменти для інвестицій.

Успішний робочий продукт

У кожному успішному проекті повинен бути робочий продукт. Компанія вже змогла залучити більше 80 000 постійних клієнтів з страхового і фінансового секторів.

Зняття готівки до 10 000 EUR в день

Автори Bitdepositary стверджують, що їх мета полягає не в тому, щоб заробляти на комісії за зняття коштів. Проте, транзакції в мережі вимагатимуть комісійних зборів. Щоденний ліміт зняття готівки буде встановлено в розмірі 10 000 євро, а розмір комісії — 1,2%. У майбутньому можуть вживатися зміни і вводитися додаткові збори.

Дорожня карта

2018 рік

IV квартал:

 • початок торгівлі токена BDT на кріптовалютних біржах;
 • запуск мультивалютного гаманця з підтримкою Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Dash і BDT і функцією обміну.

2019 рік

I квартал:

 • інтеграція додатки E-Money Lizenz Release Bitdepositary;
 • початок роботи фондового ринку для продажу і покупки токенов:
 • інтеграція гаманців для фіатних валют (EUR, USD, GBP, GEL і RUB).

II квартал:

 • запуск платформи бітдепозітарних інвестицій;
 • початок роботи функції використання банківських карт.

Період і умови проведення Bitdepositary ICO

Пресейл відбудеться з 1 по 29 серпня 2018 року, а основний етап — з 5 вересня по 4 листопада 2018 року. Перший етап буде розділений на приватний і відкритий.

Основні умови краудсейла:

 • загальна кількість токенов — 1 млрд;
 • кількість токенов для продажу — 75 млн;
 • soft cap — $ 1 млн;
 • hard cap — $ 50 млн;
 • курс — 1 BDT = $ 0.05 (пресейл) і $ 0.1 (основний етап);
 • прийняті валюти — BTC, ETH, LTC, DASH, BCH, PAYPAL, EOS;
 • мінімальний розмір інвестицій — $ 500 (приватний і відкритий пресейл) і $ 10 (основний етап);
 • максимальний розмір інвестицій — $ 150. 000 (відкритий пресейл і основний етап);
 • розмір bounty — від 30% до 5%.

Розподіл токенов:

 • маркетинг, реферали, bounty — 20%;
 • команда розробників — 5%;
 • приватний пресейл — 6%;
 • відкритий пресейл — 6%;
 • краудсейл — 63%.

висновок

Хоча на поточному початковому етапі розвитку платформа Bitdepositary поки не в змозі продемонструвати свої функції, очікується, що вона надасть користувачам всі свої фінансові можливості завдяки повністю надійної системі Т-Блок.

Солідність проекту надає і той факт, що Bitdepositary об’єднає безліч фахівців у велику й авторитетну мережу, включаючи великі податкові та юридичні фірми з різних регіонів світу. Це допоможе інвесторам отримати доступ до надійних і перевірених ICO, збільшуючи шанс на віддачу інвестицій.

джерело:

https://bitdepositary.io/

https://www.listico.io/

https://www.coingecko.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector