TON Gram ICO: коли запустять і чи варто купувати цю крипту

Сьогоднішня стаття присвячена TON Gram ICO. TON — це швидка, масштабована і зручна блокчейн платформа. Всі користувачі Telegram отримають гаманець TON, який дозволить їм миттєво передавати цифрові засоби, тому що мережа TON зможе обробляти до мільйонів транзакцій в секунду.

Згідно з виданням Techcrunch, мережа TON стане новим блокчейном третього покоління з багатьма чудовими функціями в порівнянні з мережею Bitcoin і Ethereum.

Вона не тільки має блискавичну швидкість транзакцій, а й використовує прості по интерфейсному зручності гаманці для користувачів.

Технічний документ TON починається з цитування та Bitcoin і Ethereum як цифрового золота і сервісу для продажу токенов відповідно, вказуючи на відсутність криптовалюта масового ринку, які б використовувалися для щоденних транзакцій.

У документі продовжують підкреслено повільні швидкості транзакцій для обох валют (7 транзакцій в секунду для Bitcoin і 15 для Ethereum) в якості основного недоліку при конкуренції з існуючими рішеннями для обробки платежів, такими як VISA або Mastercard.

Крім того, в документі також висвітлюються такі проблеми, як відсутність активності споживачів і необхідність технічних ноу-хау при взаємодії з існуючими цифровими валютами.

З TON, співзасновником Telegram, перед Миколою Дурова і його братом Павлом, стоїть завдання протистояти цим недоліків, надаючи «швидку і масштабовану багатоблокових архітектуру», яка зможе підтримувати мільйони транзакцій в секунду, забезпечувати інтуїтивні інтерфейси і використовувати існуючу призначену для користувача базу Telegram 180 мільйонів користувачів , для створення привабливого екосистеми.

Токен Telegram (Gram)

Оскільки токен Telegram офіційно ще не запущений, тому лістинг на Coinmarketcap ще не був заявлений. Так як TON заснований на Telegram Open Network — це третє покоління блокчейна, яке буде конкурувати з блокчейном Bitcoin і Ethereum з точки зору чудовою швидкості транзакцій і швидкої верифікації, оскільки ми знаємо, що Telegram є некомерційним додатком, тому засновник, який, як очікується, запустив систему Telegram Payment, співпрацюватиме з Telegram Open Network.

Сама назва передбачає, що він буде працювати в Open network, а це означає, що кожен, хто використовував його зможе побачити звіт про транзакції від мільярдів користувачів.

Згідно з офіційним документом, інвестори отримають кріптоактіви для приєднання до розпродажу в кінці 2018 року.

Крім того, компанія заявила, що Telegram ICO прагне вирішити проблему, яка полягає ні Bitcoin ні Ethereum ще не розібралися:

«Біткоіни зарекомендував себе як« цифрове золото », і Ethereum зміг заявити про себе, як про ефективну платформу для продажу токенов», — йдеться в документації.

«Однак, в даний час, немає єдиної стандартної криптовалюта, використовуваної для регулярного обміну цінностями в повсякденному житті простих людей».

Хоча біткоіни і ефір досягли неймовірних висот за останній рік, критики відзначають, що вони не змогли масштабувати до стану, в якому вони зможуть по-справжньому конкурувати з готівкою або кредитними картами.

Відповідно, загальна лінія тегів, викликана скептиками, — «ви не можете купити чашку кави за біткоіни».

Вони також висловили нездатність біткоіни використовувати в якості фіата для повсякденного використання.

Таким чином, TON прагне просуватися як «децентралізований аналог повсякденних грошей». Після цього заява, джерела з кріптоіндустріі повідомили, що Gram ICO буде 3-им поколінням, заснованим на системі доказів (англ. Proof-of-stake system).

Це означає, що Gram нічого очікувати утримувати механізм майнінговой видобутку. Безумовно, сама система буде оцінюватися, приблизно, в 5 мільярдів доларів, з яких чотири відсотки будуть заброньовані для самої команди творців.

Крім того, 52 відсотки будуть віддані адміністраторам для регулювання емісії токенов.

перспективи

Прямо зараз, Telegram збирається запустити найбільший і багатомільярдний доларовий ICO проект, який має величезну ринкову вартість і буде працювати над власною технологією блокчейн і очікується, що він буде мати токен TON. Також сполучаться про створення офіційного гаманця для Telegram’а, яке буде доступний для користувачів iOS, Android, Mac, Window, Blackberry, тому Telegram або ж TON токен отримає величезну кількість інвесторів, які, як очікується, вплинуть на ціну і побачать безперервне зростання ринкової капіталізації. З огляду на весь цей фактор, який розробники планують запустити з один з найбільш багатообіцяючих проектів за історію криптовалюта.

Що в підсумку з цього вийде? Залишається лише дочекатися, щоб дізнатися відповідь.

джерела:

https://jiomobilephone1500.com/

Coinpedia

https://cryptoticker.io/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector