Біткоіни гаманець — реєстрація в клієнтському додатку

Найлегше біткоіни гаманця реєстрація проходить на кріптових онлайн-сервісах. Але не все так просто з більш важкими гаманцями. Розглянемо цю процедуру на прикладі одного з них.

Передмова і поїхали!

При виборі клієнта для роботи з криптовалюта звертайте увагу, під версію який операційки і розрядність заточене додаток. Не дивуйтеся, якщо не зможете знайти додатки під свою ОС. Так буває в тільки зароджується кріптоміре.

Як зареєструвати bitcoin BTC «панчіх», ми розглянемо на прикладі клієнтського ПЗ MultiBit. Розвиток проекту ніби як підійшло до кінця, але технічна підтримка випущених версій програми ще триває. Вони доступні для завантаження на офіційному сайті.

Нативний варіант кріптопріложенія — це версія для 64-бітної Windows. Якщо розрядність ОС наполовину менше, то ласкаво просимо на цю сторінку завантаження.

А тепер поїхали!

Щоб створити кріптовую скарбничку, викачуємо потрібний реліз програми. Після чого запускаємо інсталяху і встановлюємо програму.

На першому кроці виберіть мову. Якщо добре розумієте англійську, можете залишити як є. Але зручніше буде працювати з російською мовою.

Так як у нас немає спеціалізованих апаратних гаманців, то натискаємо далі.

Продовжимо нашу інструкцію з «народженням» кріпточулка. Тепер вказуємо, чи хочемо ми відновити (використовувати) вже існуючий гаманець або створити новий. Вибираємо друге.

Готуємо папір і ручку для запису seed. Тиснемо на продовження.

Якщо є профіль в одному з хмар, вкажіть його для збереження резервних копій кріптокошелька.

Збережіть (запишіть) захисно-відновну фразу і тимчасову мітку.

Підтвердіть збережені seed і time-мітку.

Задайте пароль.

Авторізуемся в додатку за допомогою пароля.

Чекаємо закінчення синхронізації програми з блокчейном.

Кріптокошель готовий до прийому «монет». Можна приступати до роботи або дочекатися відео, яке ми присвятимо розглянутому вище процесу. Але, думаю, все описано докладно, навіть занадто.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector