Створення біткоіни гаманця і який варіант вибрати

Як і будь-які гроші, криптовалюта потрібно десь складати, зберігати та накопичувати. Сьогодні поговоримо про створення біткоіни гаманця.

Які кошели бувають

Існує кілька різновидів кошелей для BTC. Основні типи:

a) Товсті — це додатки, які встановлюються на стороні клієнта. Для їх роботи потрібно база блокчейна, в якій зберігається вся інформація про ходіння біктоінов. Маса такої БД складає більше 60 Гб. Всі адреси та номера товсті кошели зберігають на призначеному для користувача пристрої.

плюси: високий захист призначених для користувача даних.

мінуси: займає багато місця в файлової системі ПК, синхронізація БД з блокчейном вимагає високошвидкісного інтернет-підключення.

представники: ARMORY

b) Тонкі — клієнтські програми російською, які зберігають біткоіни-адреси і номера на стороні клієнта. Для здійснення операцій з BTC додаток підключається до блокчейну через сторонній сервер. При цьому програма не завантажує на ПК базу даних кріптосеті.

плюси: малу вагу інсталяційного пакета, швидка обробка транзакцій і менше навантаження на залізо ПК.

мінуси: менший ступінь захищеності.

представники: ELECTRUM

c) Мобільні — являють собою одну з різновидів тонких біткоіни-кошелей. Реалізовані у вигляді додатків для мобільних пристроїв.

плюси: Швидка швидкість обробки транзакцій, використання бездротового інтернет-з’єднання.

мінуси: менша захищеність в порівнянні з десктопними товстими і тонкими Кошель через використання публічних бездротових мереж.

представник: Airbitz

Перед тим, як відкрити bitcoin-капшук, потрібно розуміти, що мобільні кріптовалютние додатки можуть бути не повноцінними гаманцями, а лише інтерфейсом онлайн-сервісу.

d) Онлайн-гаманці не вимагають інсталяції на клієнтський пристрій (на ПК). Такі платформи надають користувачеві весь функціонал для операцій з BTC. Дані (адреси, паролі та інша інформація) зберігаються на сервері майданчика. Що знижує ступінь захищеності даних користувача.

плюси: висока швидкість обробки транзакцій, які не завантажують оперативну пам’ять і ЦП пристрою, простота.

мінуси: рівень безпеки залежить від технологій захисту, які використовуються веб-сервісом.

представники: «Рідний» гаманець від BLOKCHAIN.

Список надійних біткоіни-рішень доступний на офіційній ресурсі блокчейна.

Вчимося на простому

Щоб навчитися, як завести надійний біткоіни-капшук, розглянемо процедуру реєстрації на blockchain.info.

Заходимо на сервіс і натискаємо посилання, розташовану у верхньому правому кутку сторінки.

Заповнюємо форму реєстрації: вводимо email, пароль і приймаємо умови використання сервісу.

Після цього отримуємо доступ до свого Кошель BTC. Він дозволяє здійснювати операції не тільки з біткоіни, але і з ефіром. Також тут доступний сервіс для обміну цих криптовалюта.

Також раджу заглянути в розділ «Налаштування», де ви зможете задати двухфакторную авторизацію, валідацію транзакцій через телефон та інші параметри безпеки.

Даний сервіс вважається однією з найнадійніших криптографічних майданчиків. Так що з безпекою тут все ok.

Сьогодні ми навчилися, як зробити за кілька хвилин власний BTC-капшук і стали трохи мудріші в непростий науці поводження з криптовалюта. З іншими тонкощами процесу ми познайомимося в наступних матеріалах!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector