Як працює в Telegram бот криптовалюта: виведення коштів, токени

У світлі недавніх подій про можливе блокування Telegram’а в РФ, не зайвим було б обговорити, як працює в Telegram бот криптовалюта.

«Але навіщо розглядати те, що скоро, можливо, заблокують?», — запитаєте ви.

Справа в тому, що до літа в російському законодавстві з’являться регулюють правила обороту криптовалюта, а це значить, що придбати криптовалюта в обмінниках і крипто-біржах буде вже не так-то просто, як, наприклад, сьогодні.

Тому найпростішим варіантом будуть саме Telegram-боти. А у випадку з блокуванням, VPN ніхто не відміняв.

На прикладі бота ETH CHANGE_BOT ми розглянемо, як вивести кріптовалютние кошти в фіатную валюту і навпаки, як закупитися на долгосрок.

запуск бота

1. Отже, знайшовши цікавий для нас крипто-бот насамперед ми бачимо вітає повідомлення:

Як можна помітити, сервіс включає в себе різні способи обміну коштів з них:

Сбербанк, QIWI, Тінькофф, Альфа-Банк, Карти VISA / Mastercard та інші.

інтерфейс

2. Натискаємо «START» і потрапляємо на головну сторінку бота, де нам доступний різний інструментарій з обміну криптовалюта:

3. Натиснувши на кнопку «Баланс» бот виводить інформацію про поточні засобах, кількості здійснених угод і рейтингу. Рейтинг? Все вірно, в бот інтегрована реферальная програма, награждающая криптовалюта за запрошених користувачів:

Купівля / продаж криптовалюта в Telegram боті

4. Вивести криптовалюта можна за допомогою кнопки «Продати». Далі вибираєте куди бажаєте вивести кошти і бот запропонує ввести контактну інформацію. У випадку з QIWI потрібно буде вказати не тільки номер гаманця, а й суму виведення.

5. Поповнити гаманець Telegram-бота можна двома способами: купивши криптовалюта за ринковим курсом (для цього натисніть кнопку «Купити» і дотримуйтесь інструкцій) або переказавши кошти зі свого цифрового гаманця, наприклад, MyEtherWallet на адресу, пропонований ботом:

От і все. На цьому весь функціонал закінчений. Як бачите, все гранично просто і виконано в мінімалістичному стилі, з метою надати максимально зручний досвід користуванням кріптовалютних Telegram спамерських пошукових роботів.

список кріптовалютних Telegram ботів

Принцип роботи всіх кріптовалютних Telegram-ботів практично ідентичний і немає сенсу розбирати кожен окремий бот.

Всі варіанти крипто-ботів доступні за наступними адресами:

  1. @ETH_CHANGE_BOT

    (Ethereum)

  2. @BCC_CHANGE_BOT

    (Bitcoin Cash)

  3. @BTC_CHANGE_BOT

    (Bitcoin)

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector