Технологія блокчейн в медицині: рішення проблем за допомогою платформи Mefy ICO

Застосування технології блокчейн в медицині може стати справжнім проривом. Наприклад, існує інтегрована платформа Mefy ICO в сфері медицини та охорони здоров’я з використанням розподіленої приватній мережі. Автори проекту Mefy ICO ставлять перед собою мету забезпечити точну діагностику пацієнтів з урахуванням даних про їх стан здоров’я, прихильності до лікування та вимірювання параметрів здоров’я за допомогою діагностичного пристрою, що використовує технологію інтернет-речей (IoT).

команда розробників

За розробкою концепції і реалізації проекту варто індійська медична компанія Mefy. Її команда націлена на поліпшення сучасної сфери охорони здоров’я, стану здоров’я людей і суспільства в цілому шляхом впровадження таких технологій, як машинне навчання, штучний інтелект, інтернет-речі (IoT) і блокчейн. Проект повинен привести до запуску сервісу майбутнього, здатного підняти планку медичних послуг на новий рівень.

Над створенням платформи працює група фахівців, основне ядро ​​якої складають:

 • Санджай Сінха (засновник, генеральний директор, керівник відділу технологій, підприємець з досвідом роботи більше 22 років, володіє глибоким розумінням пристрої галузі охорони здоров’я, є експертом по різним технологіям);
 • Каушик Кумар (співзасновник, керівник відділу продажів і операцій, має 16-річний досвід роботи у відповідній сфері, спеціалізується на реалізації великих стратегічних завдань, має ступінь MBA);
 • Марк Хейнс (радник з технології блокчейн, закінчив Массачусетський технологічний інститут та інженерну школу Whiting School of Engineering);
 • Башир Йоханссон (провідний блокчейн розробник, закінчив Університет Окленда за напрямом «молекулярна медицина»);
 • Бала Мурали Крішна (фахівець з кібербезпеки, є одним із шанованих фахівців у своїй сфері в Сіднеї, має глибокі знання в області IT-безпеки);
 • Пітер Уотт (виконавчий директор, закінчив Лондонську бізнес-школу, має ступінь MBA, є поважним фахівцем, визнаним за стратегічне бачення, лідерство в мисленні і міцну комерційну хватку).

Офіційний сайт: https://mefy.io/

Проблеми сучасного ринку медичних послуг

У рейтингу Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Індія займає 112-е місце за якістю медичних послуг серед 191 країни світу, які пройшли оцінку. Протягом останніх 25 років в Індії спостерігається постійне зростання інфекційних та інших захворювань, на які припадає до 60% всіх смертей в 2015 році в порівнянні з 42% в 2001-2003 роках. У зв’язку з цим, система охорони здоров’я стала одним з найбільших секторів Індії з обігу і зайнятості робочої сили.

Результати дослідження Deloitte Touché Tohmatsu India свідетелсвтуют про те, що до 2020 року розмір галузі в цій країні може досягти $ 280 млрд, а в глобальному масштабі — $ 8,6 трлн. Незважаючи на це зростання, сектор охорони здоров’я Індії стикається з численними проблемами в спробі забезпечити адекватні медичні послуги населенню чисельністю близько 1,3 млрд осіб.

Найбільш важливими проблемами є:

 • відсутність діагностичних послуг в центрах первинної медико-санітарної допомоги, громадських медичних центрах і субцентр;
 • недоступність або недостатні можливості надання медичних послуг в сільських і приміських районах;
 • необізнаність та брак необхідних технологій для профілактики і лікування хронічних захворювань.
 • догляд за пацієнтами і їх реабілітація;
 • надзвичайно низька якість відносини і обслуговування з боку лікарів до пацієнтів.

Способи вирішення проблем у сфері охорони здоров’я

Компанія Мефа розробляє інтегровану платформу на основі блокової технології, яка приверне лікарів, фармацевтів, державні установи, лікарні, фармацевтичні компанії, неурядові організації (НУО) та дослідні інститути.

Основні способи забезпечення надійних медичних послуг через платформу майбутнього:

 • налагодження партнерських відносин з лікарнями для скорочення зростаючих навантажень на лікарів шляхом заохочення їх за використання периферійного пристрою Мефа IoT;
 • привернення уваги санітарній освіті сільського населення шляхом співпраці з лікарями, неурядовими організаціями та чиновниками;
 • запуск системи телемедицини eConsult;
 • розробка приватній блок-ланцюжка (Hyperledger) для забезпечення доступності медичних даних в будь-який час;
 • поліпшення системи діагностика захворювань і модернізація ланцюжка поставок ліків.

Бізнес модель проекту

Основні аспекти бізнес моделі платформи Мефа розроблені з урахуванням потреб і особливостей індійського ринку, який є одним з трьох провідних світових ринків охорони здоров’я.

У березні 2018 року компанія здійснила перший випуск програми Edge Device. В даний час кількість його користувачів перевищила 3 ​​тисячі осіб.

Автори проекту стверджують, що їх платформа здатна вирішити деякі ключові проблеми, що стоять перед галуззю охорони здоров’я, а її клініки Edge Clinic і Nano Clinic привносять цілеспрямований орієнтований на середнього людини підхід до первинним і вторинним медичних послуг.

Розробники впевнена, що їхня ідея забезпечить революцію в сфері охорони здоров’я, зробивши її доступною і автентичної.

Ключові компоненти платформи

Платформа передбачає використання ряду пристроїв і додатків, кожне з яких виконує певну функцію.

MeMe Edge

Дозволяє пацієнтам тестувати різні параметри стану здоров’я на основі щорічної підписки після оплати витратних матеріалів. Він може сканувати тіло, визначаючи такі показники, як частота пульсу, артеріальний тиск, температура, здійснювати функції ЕКГ, глюкометра і багато інших.

Відразу після сканування організму пацієнт може запитати консультації лікаря. На основі аналізу отриманих показників та обговорення з пацієнтом його стану лікар виписує рецепт, який доставляється пацієнтам через пристрій MeMe Edge і на смартфон.

Додаток MeMe Care

Індивідуальне мобільний додаток забезпечує доступ до платформи для фізичних осіб. Програма представляє собою єдину точку доступу для безпечного перегляду і оновлення різних параметрів індивідуального стану здоров’я. Вона дозволяє користувачеві фіксувати інформацію про дієту і отримувати аналітичні відгуки з платформи. Додаток фіксує щоденну активність, наприклад, тривалість ходьби і біг і дозволяє користувачеві вводити інші відомості про вчинені протягом дня діях.

Воно надає доступ до всієї історії даних про стан здоров’я і звітах про аналізи, виконаних на пристрої MeMe Edge, а також забезпечує можливість перегляду світел по підтримці оптимального стану здоров’я і читання дослідницької документації.

Доступ до нього оплачується в токенах MEFY. Користувачі можуть заробляти монети за обмін порадами один з одним, публікацію повідомлень або поширення дослідних публікацій в рамках соціального сервісу платформи.

Додатки MeMe Doctor

Програма доступна для стаціонарних ПК і смартфонів і дозволяє лікарям розширити свою практику за межами географічних кордонів. Завдяки програмі лікарі можуть консультувати пацієнтів через сервіс MeMe eConsult і виписувати приписи пацієнтам через функцію MeMe ePrescription, отримуючи оплату за свої послуги в фіатних грошах або токенах MEFY.

Додаток MeMe BOT

Забезпечує інтерактивне відображення даних про стан здоров’я і спосіб життя людей. Нагадує користувачам про приписах лікаря, режимі дієти, активному способі життя і інших діях для підтримки оптимального стану здоров’я.

токен MEFY

Цифровий актив, який виконує роль економічної складової і стимулюючого інструменту платформи. Він є основоположною одиницею цінності системи, забезпечуючи стабільну, інфляційно-стійку цифрову цінність в системі.

Монета буде заснована на стандарті Ethereum ERC-20 і згодом буде доступна для операцій купівлі та продажу на кріптовалютних біржах. Платформа буде передбачати можливість погашення токенов в будь-який момент часу шляхом обміну їх на фіатние валюти і виведення з системи.

Способи заробітку токена MEFY

Отримати монети можна буде за виконання певних дій. Платформа буде нагороджувати користувачів токенами за певні дії, які приведуть до бажаних результатів. Учасники системи зможуть заробляти монети такими діями, як поліпшення артеріального тиску, зниження рівня холестерину, на підставі регулярного оновлення своїх показників стану здоров’я.

Лікарі зможуть отримувати токени за досягнення своїх пацієнтів, підвищення рейтингу, своєчасність наданих послуг і багато іншого. Корпоративні партнери отримають великі знижки за високі оцінки задоволеності своїх співробітників і тренерів з питань охорони здоров’я та суворе дотримання принципів управління смарт-контрактами.

Кожен раз, коли платформа буде отримувати оплату за опубліковані або анонімно надані дані пацієнта і лікаря обидва вони отримають винагороду в токенах. Автори проекту зазначають, що вони поважають персональну інформацію всіх клієнтів, і ніколи не будуть розкривати її третім особам без згоди клієнта.

Дорожня карта

2018 рік:

 • серпень — бета-версія MeFy Doctor App;
 • вересень — бета-версія MeFy Pharmacy.

2019 рік:

 • березень — оновлення MeFy Edge для забезпечення обробки до 70% приписів лікарів;
 • березень — запуск сервісу аналітики і MeFy API;
 • червень — публікація керівництва з оформлення розпоряджень лікарями;
 • грудень — запуск системи діагностики з функцією видачі приписів;
 • грудень — реліз сервісу Hospital Management.

Період і умови проведення ICO

Розпродаж токенов відбудеться в два етапи. Попередні пройшов з 22 червня по 1 липня 2018 року. Основний краудсейл намічений на період з 4 по 20 липень 2018 року.

Основні умови продажу:

 • загальна кількість токенов — 200 млн;
 • кількість токенов для розпродажу — 175,6 млн;
 • курс — 1 MEFY = $ 3;
 • hard cap — $ 35 млн;
 • soft cap — $ 10 млн;
 • прийняті валюти — ETH, BTC;
 • мінімальний розмір інвестицій -2 ETH;
 • максимальний розмір інвестицій — не вказано.

Розподіл токенов:

 • краудсейл — 59%;
 • пресейл — 28,75%;
 • резерв — 28,75%
 • розробники і радники — 28,75%;
 • маркетинг і партнерські відносини — 3,75%.

Розподіл коштів:

 • Розробка та дослідження — 50%;
 • маркетинг — 15%;
 • операційні та адміністративні витрати — 10%;
 • юридична допомога — 15%;
 • ліцензування технічних пристроїв і програмного забезпечення — 10%.

висновок

Амбіційний проект, за яким стоять кваліфіковані фахівці в сфері охорони здоров’я, а також блокчейн розробники. У числі сильних сторін варто відзначити величезний потенціал ринку медичних послуг тих країн, на які орієнтована платформа: Індія, Південна Америка, Африка та Азія.

Що стосується недоліків, то на поточному етапі виявити їх вкрай складно. Єдиним на сьогоднішній день можна назвати відносно мала кількість токенов MEFY, запланованих для емісії — 200 млн монет. Це занадто мала кількість, враховуючи той масштабний охоплення ринку охорони здоров’я, на який націлений проект.

Однак робити будь-які висновки можна буде лише після запуску як мінімум тестової мережі і її випробування в реальних умовах.

джерело:

https://mefy.io/

https://www.icotokennews.com/

Coinworldstory – Best Cryptocurrency Blog / ICO Review / Crypto News / Blockchain / Hyip Review / Ptc Review / Mining Review / Altcoin Review / Casino Review

https://medium.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector