Біржа криптовалюта Binance і наслідки її інноваційності

Кріптовалютний світ — саме по собі явище унікальне! При його побудові використовуються такі інновації, що їх зміст не відразу осягає навіть просунутий користувач. Що вже говорити про менш досвідчених. Наслідки ситуації, коли інноваційність зашкалює, добре простежується на прикладі біржі криптовалюта Binance …

Що за чудо-юдо таке?

Ні, нічого даремно не подумайте! З цією біржею все нормально.

Ось докази:

 • Заснована в 2017 р
 • Зареєстрована в Швейцарії, хоча «розташовується» в Шанхаї.
 • Біржа випустила кілька додатків: для мобільних додатків і робочого столу.

 • Інтерфейс кріптобіржі доступний на кількох мовах: англійській, китайською, російською, іспанською та французькою.
 • Майданчик постійно вдосконалює функціонал.
 • Надає нативний API для інтеграції з іншими торговими платформами.
 • Стягує одну з найнижчих комісій за вчинення правочинів — всього 0,1%.
 • Працює 20% реферальная програма.
 • Популярність кріптобіржі постійно зростає — в минулому місяці на Binance реєструвалося до декількох сотень тисяч нових користувачів в день.
 • Майданчик входить в трійку лідерів за обсягами торгівлі біткоіни.
 • Добовий обсяг торгів на біржі часом перевалює за 5 млрд. Доларів.
 • Кріптобіржа запустила власний токен — при оплаті нативной криптовалюта майданчики (BNB) діє 50% знижка.

 • Висока швидкість обробки транзакцій — до 1,4 млн. Ордерів в секунду.
 • Захищеність системи біржі — незважаючи на те, що Binance входить в число найбільших кріптобірж, її ще не разу не зламували.

Трохи докладніше про всі оборонних засобах майданчика. Серед них варто відзначити двухфакторную аутентифікацію, контроль «білих» IP і можливість використання для авторизації Google Authenticator. Загалом, біржа славно обороняє спокій своїх користувачів.

Про які косяки вдаряються користувачі

Ну, ніби не кріптобіржа, а просто мрія будь-якого трейдера! Ось тільки високотехнологічність народжує масу косяків, які зачіпають навіть досвідчені трейдери. Наприклад, оригінальна капча від Binance вводить в ступор багатьох земляків. Ось це чудо китайської думки:

А ось вираження почуттів вітчизняних кріптотрейдеров з приводу цієї «штуки». Плюс до цього у багатьох виникають проблеми з роботою Google Authenticator.

Але це ще не все оригінальності даного майданчика. Унікальним також є російськомовна локалізація інтерфейсу. Часом зрозуміти, що куди «тикати», щоб купити монету, можна не відразу.

Ось, наприклад, розділ «Актив». Про що це шанхайцев? А це всього лише пункти меню для поповнення і виведення коштів.

До речі, забув згадати, що Binance не працює з фіатнимі валютами. Хоч тут і представлено кілька сотень валютних пар, але серед них немає ні дерев’яних, ні зелених, ні європейських.

Крім цього всі торги обертаються навколо чотирьох монет. Виходить, що коло операцій трохи звужується.

Але в цілому функціонал Binance простий. Тільки потрібен час, щоб звикнути до всіх логічних помилок в перекладі інтерфейсу.

Ось так виглядає базовий торговельний функціонал. Як бачите, розібратися легко. Також крім основного «склянки» можна грати через розширений. Дістатися до нього можна через розділ «Торговий центр».

Тут натрапляємо на ще один шедевр перекладу. Якщо не зрозуміли, то «авансувати» — це і є розширена версія торгового функціоналу.

Ще про достоїнства біржі

Останнім часом багато кріптобіржі обмежують реєстрацію нових користувачів. Але Binance в цьому відношенні не підтримує своїх родичів. Доказом цього є необов’язкова верифікація профілю.

Якщо не ворочаєте мільйонами щодня, то торгувати на біржі можна після проходження верифікації поштової скриньки. При такому рівні валідації ліміт на зняття коштів становить 2 биточки. А це понад 20 кіло зелені!

Але якщо рамки тиснуть, то доведеться пройти другий рівень «акредитації». Для цього потрібно завантажити скани документів, які засвідчую вашу особистість, і дочекатися результатів їх перевірки. Після чого зможете виводити кожен день до 100 BTC.

резюмуємо

Судячи з відгуків, два головних «підводних камені» Binance — це кривої переклад інтерфейсу і зашкалює оригінальність функціоналу. Але до цих ляпів можна пристосуватися. А в іншому шанхайська кріптобіржа — це лояльна і спритна майданчик, яка жодного разу не підвела своїх користувачів!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector