Анонімна Dash криптовалюта: що це таке, як купити, де зберігати

Dash (DASH) — одна з найбільш передових криптовалюта. Вона розроблена на основі однорангового відкритого джерела. Dash працює на платформах InstantSend і PrivateSend.

Крім того, ця криптовалюта складається з розподілених комп’ютерних систем по всьому світу, що в свою чергу позбавляє її від будь-якого посередницького або державного регулювання.

Як влаштований?

Токени Dash працюють так само, як біткоіни, але, на відміну від однорівневих мереж найвідомішою криптовалюта, тут використовуються дворівневі мережі.

Давайте подивимося, як ці дві мережі працюють разом, щоб зрозуміти, чому Dash вважається однією з кращих поточних варіантів криптовалюта.

Перший рівень розроблений за тим же принципом, що і в біткоіни, де призначені для користувача транзакції поставляються в мережу, а потім Майнер шляхом верифікації поміщають ці транзакції в блокчейн-мережу.

Інновація і швидкість Dash поставляється з другим ярусом, який містить мастерноди. Це спеціальні сервери, які додають швидкість, конфіденційність і децентралізацію в мережі.

Сервери мастерноди можуть бути налаштовані з використанням 1000 токенов Dash, виділеного IP-адреси. Сервер повинен працювати 24 години на добу. Втрата зв’язку менше години може підтримуватися мастронедамі.

Децентралізована система мастернод забезпечує необхідний рівень конфіденційності транзакцій.

Кожен користувач може виступати в якості аудитора для забезпечення цілісності блокчейна без шкоди для конфіденційності інших. Використання ланцюгового підходу, пасивного змішування часу і найменування, що використовується мастернодамі, допомагає зробити транзакції Dash безпечними і приватними.

Як придбати?

  1. BitPanda

Цей сервіс дозволяє вам купити Dash, використовуючи вашу кредитну карту, рахунок в Skrill’е або передачу SOFORT. Купівля токенов на Bitpanda вимагатиме, щоб ліміти на перевірку і покупку були відносно низькими (600 євро).

Сервіс BitPanda доступний тільки в Європі.

  1. Kraken

Kraken — це ще один шановний гравець в кріптопространстве. Кріптобіржа Kraken дозволяє вам вносити депозити в фіатних валютах, будь то США або Євро, за допомогою міжбанківського переказу, а потім безпосередньо купувати Dash.

  1. AnyCoinDirect

Це інтернет-сервіс, що дозволяє досить просто придбати Dash прямо за допомогою транзакції SEPA (SEPA — єдина зона платежів в євро, — при. Ред.) Для клієнтів, які перебувають на території Європи.

Сервіс є найбільшим обмінником криптовалюта в Європі, і його комісійні збори не надто дорогі. Як тільки здійснюється підтвердження покупки, Dash потрібно близько 2 днів для зарахування на ваш гаманець.

Також купити Dash прямо з готівкою, однак, тільки на території США. У Нью-Йорку, Флориді та Орігона і є 3 райони, де клієнти ATM можуть придбати Dash прямо з банкомату. Хоча цінова політика задоволена висока, це один з найпростіших підходів до забезпечення безпеки Dash.

Розташування банкоматів ATM для покупки BTC і інших кріптовалютних коштів, можна знайти на CoinATMRadar.

творці

Грубо кажучи, Dash — це ще одна версія біткоіни, створена Еваном Даффилд ще в далекому січні 2014 року зі оригінальною назвою «XCoin».

Уже лютого того ж року, «XCoin» був перейменований в «DarkCoin» і в березні 2015 року був замінений на «Dash».

Еван Дюфілд, творець Dash, каже, що він вирішив створити нову криптовалюта, тому що команда розробників Bitcoin не прийме змін до свого код існуючий код (будь-яка зміна тягне за собою хардфорк, — прим. Ред.).

Де зберігати?

  1. TREZOR

Для всіх стало великим здивуванням, коли SatoshiLabs оголосили, що Trezor буде підтримувати криптовалюта Dash.

Звичайно, це далеко не найзручніше пристрій для зберігання криптовалюта, якщо ви не звикли до апаратних гаманцях, але люди отримують його досить швидко. З боку безпеки, Trezor, очевидно, найкраще рішення.

  1. KEEPKEY

Dash також підтримується і фізичними гаманцями. Піонером у цій області став Keepkey.

Крипто-спільнота тепло прийняло цей гаманець для криптовалюта, хоч його роздрібна ціна все так же дещо завищена (на момент написання статті, його ціна на Amazon становить 170 $, — прим. Ред.).

Користувачі можуть здійснювати взаємодію зі сховищем через плагін для Google Chrome. Усі транзакції підписуються на місцевому рівні, щоб не витрачати кошти. Гаманець приділяє велику увагу безпеці і добре варто своїх грошей для людей, які серйозно ставляться до криптовалюта і мають великий баланс на рахунку.

  1. EXODUS

Не схоже, що зараз є багато сторонніх крос-платформних гаманців для Dash. Вирішенням цієї проблеми і став Exodus, який підтримує додаткові криптовалюта та інші альткоіни.

Розробники цього гаманця активні і намагаються інтегрувати підтримку нових криптовалюта і альткоінов, в максимально стислі терміни.

Існує також вбудована функція обміну, яка дозволяє користувачам обмінювати всі підтримувані криптовалюта на ходу.

Exodus — по праву вважається дуже зручним гаманцем для використання, і це буде відмінні рішенням для початківців користувачів криптовалюта.

прогнози

Спочатку багато крипто-ентузіасти назвали Dash або шахрайством, або криптовалюта, призначеної для злочинців. Проте, його цінність продовжувала зростати, оскільки користувачі стали помічати все більшу активність використання такої анонімної криптовалюта.

Нарешті, на момент написання статті, ринкова капіталізація Dash становить 8 мільярдів доларів, хоча в травні, відмітка тільки підходила до 1 мільярду. Навіть темпи зростання Dash були надприбутковими, повідомивши про майже 10 000% зростанні від 8 до 1000 доларів. Це навіть краще, ніж Ethereum.

З одного боку, причиною такого яскравого зростання криптовалюта Dash є нестача токенов, яких дуже мало, в порівнянні з Ethereum, у яких є необмежена кількість ефіру.

З іншого боку, все ще є побоювання, що Dash виявиться міхуром, але швидше за все, в 2018 році ми зможемо і далі бачити прогресивний зростання, оскільки все більше інвесторів продовжують визнавати цю криптовалюта, в якості серйозного гравця на кріптовалютном ринку.

джерела:

http://www.bimobo.com/

ForexNewsNow.com – your ultimate source of FX news & market updates

https://www.weusecoins.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector