Basic Attention Token криптовалюта: переваги, список бірж для торгівлі токенами

Basic Attention Token криптовалюта (BAT) використовується в рамках платформи цифрової реклами для виплат винагород авторам за популярний контент. Монета також призначена для можливості організації рекламодавцями цільової реклами для користувачів, які можуть бути потенційно зацікавлені в яку просуває продукт або послугу.

Історія розвитку та команда BAT

Робота над проектом почалася в 2017 році, але за цей короткий період існування його автори налагодили партнерські відносини з багатьма спільнотами розробників. Його засновник — Брендон Ейч, який також є творцем JavaScript і співавтор веб-браузерів Firefox і Mozilla.

Краудсейл токенов пройшов з великим ажіотажем після публікації великої «Білої книги» і дорожньої амбітного проекту. В результаті, ICO принесло $ 35 млн менше ніж за 30 секунд з моменту початку розпродажу токенов.

З причини великого попиту на рекламу в інтернеті, яка допомагає користувачам і виробникам оптимізувати співвідношення якості рекламних оголошень і їх цільової демонстрації.

За реалізацією проекту BAT стоять більше 20 чоловік, включаючи:

 • Брендон Ейч (засновник, відповідає за стратегічний розвиток проекту);
 • Брайан Бонді (співзасновник, провідний розробник веб-браузерів);
 • Ян Чжу (експерт з безпеки і конфіденційності);
 • Скотт Локлин (фахівець з смарт-контрактами, економіці блокчейн-проектів, машинознавства, прогнозування і кількісному фінансування);
 • Брайан Джонсон (фахівець з інтеграції Electron і Chromium);
 • Обрі Кеус (автоматизація та розробка гаманців).

Офіційний сайт: basicattentiontoken.org.

Огляд основних цілей BAT

Неефективна реклама часто заважає користувачам при перегляді контенту. В цьому випадку вона може взагалі не зацікавити потенційних клієнтів, а рекламодавці просто витрачають гроші даремно.

Перевага платформи BAT полягає в можливості використовувати її шляхом інтеграції в веб-браузер Brave для безпечного перегляду контенту. В майбутньому вона буде інтегрована і в різні додатки, що зробить її функціональною системою для публікації цільової і більш ефективної реклами.

Щоразу після перегляду реклами користувач отримує токени. Це дозволяє компанії уникнути зайвих витрат при використанні традиційних рекламних сервісів.

Автори проекту вважають такий підхід більш демократичним, оскільки популярний контент просувається шляхом голосуванням. Це дозволяє скоротити матеріали сумнівного характеру. При використанні більшої кількості токенов користувачі зможуть також нарощувати мережу і платити за преміум контент. Ця функція буде також доступна шляхом оплати в фіатной валюті.

Кінцева мета проекту полягає в тому, щоб створити прозорий і ефективний ринок цифрової реклами на основі технології blockchain, який задовольнить потреби всіх його учасників.

токен BAT

Система BAT має обмеження на максимальну кількість токенов. Це полегшує контроль можливої ​​інфляції і означає, що в кінцевому підсумку буде забезпечена стабільність криптовалюта. Всього може бути створено 1,5 млрд BAT, а одночасно перебувати в обороті не більше 1 млрд з них.

Після проведення краудсейла було прийнято рішення про те, що будь-які придбані і отримані в якості бонусів токени повинні бути використані протягом 6 місяців. В іншому випадку їх платоспроможність буде ліквідована. Це гарантує, що користувачі будуть прагнути розвивати платформу, а не просто накопичувати криптовалюта в якості інвестицій на майбутнє.

Учасники платформи BAT

 • Рекламодавці. Будуть здійснювати транзакції в BAT для покупки рекламного простору і уваги користувачів.
 • Видавці і творці контенту. Чи зможуть отримувати дохід від реклами і вкладу користувачів в BAT.
 • Користувачі. Отримуватимуть винагороду в BAT за перегляд реклами, а також зберігати токени, інвестувати в улюблених контент-провайдерів або витрачати на будь-які додатки, що приймає цю цифрову валюту.

переваги BAT

Список плюсів проекту включає:

 • можливість для рекламодавців отримати цілеспрямований підхід до пошуку потенційних клієнтів;
 • поліпшення віддачі від витрачених на рекламні оголошення коштів;
 • вищий показник співвідношення доходу до загального обсягу видатків на рекламу;
 • користувачам буде демонструватися реклама тільки за їхнім бажанням, а демонстровані оголошення будуть максимально відповідати їхнім інтересам;
 • інтеграція BAT в Youtube і Twitch
 • можливість використання BAT для браузерних ігор та інших програм;
 • швидке зростання спільноти учасників (кількість користувачів браузером Brave вже перевищила 1 млн осіб).

Недоліки традиційних рекламних сервісів

На сьогодні Google і Facebook можуть перевершити будь-яку іншу платформу цифрової реклами з великим відривом. Хоча вони і вважаються кращими для рекламодавців (високі показники) і споживачів (наявність доречного рекламного контента), цифрова реклама через Google і Facebook все ж має чимало проблем:

 1. Конфіденційність користувачів. Ці компанії покладаються на збір інформації про користувачів шляхом відстеження поведінкових факторів. Його користувачі не контролюють свої власні дані і не знають, які дані потрапляють до рук третіх осіб.
 2. Вплив на продуктивність браузера. Більшість користувачів прагнуть уникати перегляду реклами, так як при завантаженні вона уповільнює роботу браузера, збільшуючи обсяг трафіку і скорочуючи час автономної роботи мобільних і портативних пристроїв.
 3. Низькі показники ефективності реклами. Поточний «успіх» заснований на даних про перегляд сторінок і підрахунках кліків по рекламних оголошеннях. Насправді рекламодавцям і рекламним сервісів важко визначити віддачу від витрачених коштів.
 4. Шкідливий код, вбудований в багато рекламні оголошення, вселяє страх користувачам, які побоюються кликати навіть за тими рекламними оголошеннями, які їх зацікавили.

Де купити BAT

Купівля та продаж токена BAT можлива на таких біржах, як:

 • Huobi;
 • Binance;
 • Bittrex;
 • Ethfinex;
 • Upbit;
 • ChaoEX.

На момент написання статті курс BAT до долара становив $ 0,269908, до рублю — 16,77 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 269 млн. Токен займав 58-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати BAT

Оскільки BAT є токеном стандарту ERC-20, його можна зберігати на багатьох сумісних з Ethereum гаманцях:

 • MyEther Wallet;
 • Exodus;
 • Ethereum Mist DApp;
 • Jaxx;
 • Ledger Wallet.

Він заснований на «розумної» технології Ethereum. Кожна монета може використовуватися для отримання доступу до додаткових послуг, включаючи рекламу, а також до стороннім сервісам. Це робить платформу доступною для ширшої аудиторії, де кожен учасник може отримувати оплату за перегляд реклами або просувати свої товари і послуги.

Прогноз і перспективи на 2018 рік

Платформа BAT надає, як рекламодавцям можливість проведення більш індивідуальних рекламних компаній. Користувачі отримують можливість заробітку на перегляді рекламних оголошень і зможуть позбутися від непотрібної і не цікавить їх реклами.

Такий підхід має високий потенціал для рентабельних інвестицій виробників в просування своїх продуктів і послуг, так як забезпечує пошук потенційних клієнтів шляхом показу цільових оголошень.

Користувачі, в свою чергу, зможуть позбутися від перегляду реклами продуктів, які часто не представляють для них ніякого інтересу.

На поточний момент BAT ще не в змозі скласти повноцінну конкуренцію таким гігантам, як Google і Facebook, але його спільнота активно розширюється. Крім того, вкрай швидка розпродаж токенов свідчить про високу зацікавленість інвесторів в цьому блокчейн-проект.

джерело:

Captain Altcoin

Homepage test2

https://whalereports.com/

https://basicattentiontoken.org/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector