Metal криптовалюта: особливості проекту, мобільний додаток для обробки платежів

Що таке Metal

Metal криптовалюта (MTL) це своєрідна інтерпретація кеш-бека, тільки в кріптовалютном еквіваленті. Стартап нагороджує користувача безкоштовними токенами MTL за те, що кріптовалютние активи витрачаються або конвертуються в фіатние кошти.

При купівлі / продажу будь-криптовалюта через додаток Metal Pay, користувач може заробити до 5% кеш-бека в MTL токенах.

Так, наприклад, витративши близько $ 100 в додатку Metal Pay, можна заробити до $ 5 в еквіваленті на MTL.

Надалі токени MTL можна легко можна обміняти на інші цифрові-активи на кріптовалютних біржах або конвертувати в готівку кошти все в тому ж додатку.

Навіть так звані «Ходлер» (англ. Hodl) отримують винагороду за те, що просто зберігають MTL.

Додаток Metal Pay

Metal Pay — це мобільний додаток для обробки платежів, що поставляється поки що, на жаль, тільки для iOS-платформ. Додаток дозволяє відправляти фіатние або MTL кошти друзям або комерційним точкам.

Є кілька ключових характеристик, які відрізняють Metal Pay окремо від їх конкурентів.

По-перше, користувач Metal Pay заробляє токени MTL, відправляючи своїм друзям кошти або навіть просто запрошуючи їх у додаток (свого роду аналог реферальной програми).

По-друге, програма дозволяє відправляти MTL, конвертуючи токен в готівку кошти для кінцевого одержувача.

І, нарешті, по-третє, MTL токен, який зберігається на спеціальному гаманці Metal Vault, може бути легко конвертований в традиційну паперову валюту в додатку Metal Pay.

Варто також відзначити, що в додатку немає комісійних за транзакції, в результаті всі користувачі це кріптовалютной системи фактично заробляють MTL токени і залишаються в плюсі.

В результаті основні властивості Metal Pay полягають в наступному:

  • Кожен платіж в Metal Pay пропонує кеш-бек до 5% від витраченої суми в токені MTL;
  • Транзакція MTL токенов становить 0% комісійних;
  • При конвертації крипто-активу в фіат стягується комісія в розмірі 3% від суми;
  • Максимальний ліміт транзакції становить $ 20 000;
  • Щоб користуватися Metal Pay, необхідно надати номер соціального страхування або паспорт громадянина США.

Команда Metal Pay

Команда Metal Pay почала розробку свого блокчейн-стартапу ще в 2016 році. Очолює проект Генеральний директор Маршалл Хейнер (англ. Marshall Hayner).

Хейнер вже мав досвід в курируванні стартапів. Так, в минулому, Хейнер створив власний стартап під назвою «Trees», який займався доставкою марихуани безпілотним дроном. Незабаром робота над Trees була заморожена через те, що Хейнер зміг передбачити потенційні перспективи нового проекту -Metal Pay.

Крім інших інженерів-програмістів і дизайнерів, в команді є навіть виходець з штаб-квартири Apple — Сід Паріхар (англ. Sid Parihar). Паріхар відповідає в Metal Pay за напрямок дизайну додатки для iOS-систем.

Де можна придбати і зберігати MTL

Найпростіший варіант заробити MTL токен — це почати користуватися самим додатком Metal Pay. Однак, з огляду на той факт, що програма не особливо принесе користі користувачам країн СНД, то придбати цей кріптовалютний актив можна на наступних кріптовалютних біржах:

  • Binance (обробляє близько 68% від загального обороту MTL);
  • Upbit (обробляє близько 22% від загального обороту MTL);
  • Huobi (обробляє близько 8% від загального обороту MTL);

Далі по незначним обсягами торгів йдуть крипто-біржі OKEx, Cryptopia, Livecoin, Tidex і IDEX.

Зберігати MTL токени можна в спеціальному додатку, написаному розробниками Metal Pay — Metal Vault.

Metal Vault підтримує не тільки зберігання токена MTL, але навіть біткоіни, ефіріума, а також багатьох інших токенов на базі ERC-20.

До того ж команда Metal Pay сподівається додати підтримку таких кріптовалютних активів як Litecoin і Monero.

На додаток до різноманітності цифрових-активів, що зберігаються в цьому цифровому-гаманці, розробники планують додати для жителів США можливість відкривати застраховані банківські рахунки FDIC в Metal Vault.

По суті, зберігати MTL можна, безумовно, і не тільки в Metal Vault, але і в будь-якому іншому цифровому-гаманці, який підтримує токени ERC-20, або на кріптовалютной біржі, а також на фізичному гаманці Ledger Nano S і TREZOR.

висновок

На даний момент, велика частина населення світу все ще не до кінця усвідомлює необхідність використання криптовалюта. Однак ринок мобільних платіжних додатків зростає з небувалою швидкістю.

В посилюється синергії нової цифрової та традиційної економіки, стартап Metal міг би стати важливим посередником при масовому схвалення кріптовалютних технологій в повсякденному житті.

Люди давно полюбили кеш-бек сервіси, а якщо враховувати і те, що криптовалюта теж привертають уваги багатьох, хоч і досить неоднозначне, то проект Metal більш ніж несе в собі потенціал в довгостроковій перспективі.

З мінусів поки що тільки те, що проект занадто вузько направлений за територіальним використання, і вкрай малоймовірно, щоб хтось серйозно задумається над його використанням в наших краях.

Бути може в майбутньому, розробники Metal Pay поширять сферу діяльності свого бізнесу і на інші регіони, і ми зможемо гідно оцінити нову платіжну кеш-бек крипто-систему.

джерела:

https://www.metalpay.com/

Home

https://coinmarketcap.com/

https://support.metalpay.com/

News

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector