FLOGmall, огляд ICO, опис проекту

Криптовалюта створювалася як універсальний децентралізований інструмент з високою швидкістю транзакцій і зручністю застосування. Незважаючи на появу десятків видів цифрових монет і активне зростання курсу, можливості власників коинов з позиції купівлі-продажу товарів обмежені. Завдання проекту FLOGmall в тому, щоб вирішити цю проблему.

Платформа відкриває шляхи для здійснення кріптовалютних угод. Крім того, користувачам відкривається ряд корисних опцій, а саме можливість продажу в прямому ефірі, бронювання готелів і вирішення інших завдань. 22.02.2018 року розробники запускають своє ICO, спрямоване на розкрутку майданчика і її популяризацію серед рядових користувачів.

Суть FLOGmall — опис проекту

Банер, що дає коротку характеристику проекту FLOGmall

FLOGmall — інтернет-майданчик, призначена для користувачів Мережі з різних куточків планети. З її допомогою можна купувати або продавати продукцію за віртуальні монети. Іншими словами, це вдосконалений варіант безкоштовної дошки з оголошеннями, побудованої на принципах електронної комерції. Головне завдання — зібрати на платформі покупців і продавців з різних куточків планети.

Особливість торгових точок FLOGmall — в незвичайному варіанті оформлення. Інтернет-магазин представлений у вигляді LiveStore, що має такі плюси:

 1. Створення презентації у відео-форматі з розповіддю про особливості бізнесу. Такий підхід підвищує довіру клієнтів та збільшує число замовлень.
 2. Можливість звернутися до покупців і розповісти про те, що саме пропонується.
 3. Зйомка оголошення у відеоформаті, що дозволяє детально описати плюси і особливості товару (послуги).
 4. Створення відеоблогу з розміщенням новин про важливі події, акції та знижки. Потенційні клієнти зможуть стежити за новинками і замовляти зацікавив їх товар.
 5. Продажі та аукціонні торги в режимі онлайн. Такий спосіб торгівлі набирає обертів, адже споживачі відчувають себе реальними учасниками подій.
 6. Підвищення впізнаваності за допомогою відеореклами. Щоб розкрутити послугу або бренд, краще рішення — просування через відео, яке бачать мільйони людей. Всі ролики, які завантажуються на платформу FLOGmall, відзначається за допомогою спеціального водяного знака. Вкрасти або змінити таке відео важче.

особливості FLOGmall

Перелік тих, для кого призначається проект FLOGmall

Платформа FLOGmall вигідна для всіх учасників. Розглянемо її для кожної категорії.

Для всіх користувачів

 1. Можливість здійснення операцій за допомогою криптовалюта на єдиному майданчику.
 2. Отримання відомостей з живих інтернет-магазинів, що відрізняються зручним управлінням.
 3. Величезний вибір послуг і продукції, пропонованої за віртуальні монети.

Для клієнтів

 1. Криптовалюта змінюється на корисні і важливу в побуті продукцію (послуги).
 2. Відкривається шанс купити вироби, виготовлені в будь-якій точці планети.
 3. Шанс рекламування послуг або товарів по відео.
 4. Платежі за допомогою будь-яких віртуальних монет.
 5. Правдиві відомості по реалізаторам, які є частиною проекту.
 6. Наявність знижок і кешбек за віртуальні гроші.
 7. Безпека угоди, завдяки застосуванню розумних контрактів.

для реалізаторів

 1. Можливість пропонувати продукцію клієнтам в різних куточках планети.
 2. Мінімальні витрати на комісійних платежах.
 3. Свій LiveStore, що працює на стабільній платформі.
 4. Швидкий запуск продажів.
 5. Великі можливості для розкрутки із залученням власників блогів.
 6. Отримання безкоштовної платформи з вигідними тарифами на додаткові послуги.
 7. Унікальні можливості навіть на старті проекту.
 8. Доступ до величезної аудиторії користувачів, що мають серйозний прибуток.

Для членів ICO

 1. Отримання додаткових вигод з дня пуску майданчики ATES. Її особливість полягає в автоматичній конвертації криптовалюта.
 2. Захист від ризиків.
 3. Продаж монети Mallcoin на багатьох кріптовалютних біржах і перспектива зростання ціни.
 4. Економія до 80 відсотків на опціях майданчика.

Для власників віртуальних монет і Майнер

 1. Можливість здійснення покупок практично за всі існуючі сьогодні альткоіни (навіть ті, які купуються на ICO інших компаній).
 2. Стимулювання зростання здебільшого альткоінов за допомогою активізації товарообігу із застосуванням криптовалюта.

для трейдерів

 1. Створення капіталізації віртуальних монет до початку роботи на кріптобірже.
 2. Орієнтування на ринкову вартість при визначенні курсу монет.
 3. Підвищення попиту на Mallcoin за рахунок зростання потреби в монетах на самій платформі.

для активістів

 1. Підвищення інтересу до кріптовалютному ринку, завдяки можливості продавати і купувати товари (послуги) за віртуальні гроші.
 2. Поступовий перехід від фіатних грошей до віртуальних.
 3. Відмова від паперової валюти і застосування коинов.
 4. Підвищення інтересу суспільства до криптовалюта.

перспективи FLOGmall

Логотип FLOGmall на темному тлі

В останні роки все більше людей пропонують продукцію або свої послуги через Інтернет. Перша дошка оголошень у «всесвітній павутині» з’явилася 23 роки тому — craigslist.org. Поступово цей проект набирав обертів, і сьогодні щодня на платформі виставляється до 50 000 000 оголошень. Згодом з’явилися інші великі платформи, такі як Сландо, ОЛХ, ebay, Aliexpress та інші.

Наступним етапом стало розвиток інтернет-торгівлі, обсяг якої в 2017-му досяг позначки в 1,55 трильйона доларів при щорічному зростанні майже на 26%. Експерти прогнозують подальше зростання ринку і досягнення в 2019-му позначки в 2,3 трильйона.

Виникає питання, що станеться при переході великих майданчиків (таких, як eBay, Amazon і інших) на криптовалюта. Сьогодні віртуальні монети не мають чіткого статусу з юридичної точки зору, тому ведення комерційної діяльності із застосуванням коинов для таких майданчиків виключено. Крім того, вони не зможуть змінювати криптовалюта на фіатние гроші. Навіть якщо в майбутньому правовий статус популярних монет (біткоіни, Лайткоіна і інших) буде визначений, залишається безліч віртуальних монет, які ніким не будуть використовуватися. Ось тут і стане в нагоді FLOGmall.

Крім того, уряди великих країн планують випустити криптовалюта, яка буде контролюватися з боку законодавства. Такі спроби вже робить РФ і Китай. Але знову-таки, подібні зміни тільки в планах, і коли вони втіляться в життя — поки велике питання.

Цікаво, що на лютий 2018 роки тільки Японія визнала криптовалюта законним засобом, а в інших країнах це питання знаходиться в підвішеному стані. За статистикою третина країн використовує віртуальні монети, а в інших випадках такі гроші заборонені. Затримка просування криптовалюта лежить в політичному секторі, через що виникають складнощі з популяризацією криптовалюта і застосуванням її можливостей в майбутньому.

Завдання FLOGmall полягає в тому, щоб підштовхнути просування віртуальних монет, зробити їх більш затребуваними в різних куточках планети.

На чому буде заробляти FLOGmall?

Графічне зображення логотипу FLOGmall над смартфоном

Як зазначалося вище, платформа FLOGmall безкоштовна для всіх категорій клієнтів. Але це не означає, що проект не буде отримувати прибуток. Передбачено безліч опцій, доступних професійним і приватним реалізаторам, а також їх клієнтам.

Так, професійні продавці будуть щомісяця платити за рекламу своєї сфери діяльності і просування на верхні позиції. Для приватників передбачені платні послуги за кількістю розміщених оголошень і можливість їх підйому в ТОП. Покупці будуть платити за безпеку проведення операцій.

У ролі платіжний засіб буде застосовуватися внутрішній токен Mallcoin. Розмір оплати буде залежати від ряду факторів — курсової вартості віртуальних монет на біржовому майданчику та поточної ринкової кон’юнктури. У разі стрімкого зростання ціни монети послуги на майданчику стають дешевшими. Навіть при негативному сценарії сумарний дохід проекту за рік складе більше 50 мільйонів доларів. У такій ситуації зворотний продаж віртуальних монет користувачам FLOGmall буде дорівнює до 16 місяців (при продажу монет на 30 мільйонів). При позитивному прогнозі річний прибуток перевищить позначку в 150 мільйонів доларів.

Для ранніх учасників ICO має місце тільки один ризик — повільний приріст числа продавців і користувачів, що загальмує процес обміну токенов. Але він нівелюється, завдяки висновку монет на біржову площадку.

Токени платформи FLOGmall — Mallcoin і плани на ICO

Логотип FLOGmall на тлі цифрового коду

Токен Mallcoin — внутрішня віртуальна монета платформи FLOGmall, яка виступає в ролі платіжного засобу. Саме ця одиниця застосовується для проведення розрахунків за купівлю-продаж на платформі. Особливість монети:

 1. Обмеженість випуску.
 2. Несхильність інфляційним процесам в тривалій перспективі.
 3. Реалізація монет на кріптобіржах.
 4. Наявність сервісу для конвертації безпосередньо на платформі, без залучення додаткових кріптовалютних бірж.

Під час ICO планується емісія 250 мільйонів токенов, які, за даними офіційного сайту flogmall.com, будуть розподілені наступним чином.

Учасники74%
Розробники (команда проекту, консультанти)10%
Резерв (гроші спрямовуються на підтримку працездатності платформи)9%
Баунті і система бонусів (лотереї, благодійність)7%

Розподіл Mallcoin відбувається наступним чином:

 1. Віртуальні монети, призначені для команди, блокуються на два роки (їх застосування в цей період обмежена).
 2. Коін, призначені для радників та суб’єктів, які допомагають в реалізації проекту, блокуються на півроку.
 3. Монети Mallcoin, які виділяються під баунти, блокуються на один квартал (три місяці).
 4. 2,5 мільйона коинов направляється в благодійний фонд і протягом восьми років перераховуються у вигляді фінансової підтримки дітей з незаможних родин. Ці кошти блокуються на весь термін і поступово розморожуються.
 5. Щомісяця заморожується 1% від загального числа монет, крім 96 місяці, в який все токени стають доступними.
 6. Коін, які залишаються в резерві, блокуються частково.
 7. П’ята частина зарезервованих токенов не заблоковані і застосовуються для забезпечення роботи платформи. Решта розподіляється з травня 2019 го протягом 2-х років.
 8. Решта коін заморожуються.

Тут же варто виділити ще ряд нюансів:

 1. Видобуток або емісія віртуальних монет після зупинки ICO не планується.
 2. Токени можна передавати лише після завершення ICO.
 3. Якщо зібрати заплановану суму не вдається, кошти повертаються учасникам.
 4. Після реалізації монет Mallcoin ICO зупиняється.

Розподіл монет Mallcoin планується в кілька етапів. Всі заплановані на 2018 рік.

PreSale14 грудня — 14 січняЧисло Mallcoin в продажу 12,5 млн. Нижній поріг ціни — 0,5 млн. Доларів. Курс — 1 Ефіріум дорівнює 6000 Mallcoin.
Pre-ICO22 лютого — 8 березняКількість коинов в продажу 35 млн. Нижня ціна — 2,5 млн. Доларів. Курс — 1 Ефіріум дорівнює 3000 Mallcoin.
ICO 55%22 березня — 12 квітняЗалишок токенов 137 мільйонів. Мінімальна вартість — 5,2 млн. Доларів. Курс — 1 Ефіріум дорівнює 2000 Mallcoin.

Гроші, отримані в результаті ICO FLOGmall, планується розподілити таким чином:

 1. До 79% — просування і розкрутка.
 2. До 7% — витрати на проведення фінансових операцій (офіс, працівники).
 3. До 5% — оптимізація майданчики, поліпшення інфраструктурної складової.
 4. До 5% — виплати в сфері маркетингу для продажу.
 5. До 3% — бонусні виплати для творців і господарів.
 6. До 1% — витрати на юридичний сектор.
 7. До 1% — погашення позик, отриманих на етапі створення платформи.

Перші дні продажів покупців токенов чекають бонуси. На початковому етапі вони складуть 20-25%, а в подальшому знизяться до 5-10%.

Принцип участі в ICO FLOGmall

Молода дівчина і логотип проекту FLOGmall

У день відкриття платформи виставляється певна курсова вартість для монет, яка складе 0,001 Ефіріум. В цей же момент приймаються заявки на конвертацію (число змінюваних коинов не обмежується). Кожна заявка отримує номер, що дозволяє користувачеві контролювати обмінний перелік. Подані заявки розподіляються за курсовою ціною, дня і часу оформлення. Спочатку вартість Mallcoin буде перебувати в діапазоні від 0,00016 до 0,001 Ефіріума (ближче до верхнього значення), але після появи коинов на біржі курс стане плаваючим.

Після відкриття майданчика монетам присвоюється офіційна ціна, яка дорівнює 0,001 Ефіріуму. Якщо монети отримані за такою вартістю, їх можна застосовувати лише для оплати послуг, що надаються майданчиком. Зберігання та трейдинг виключені. Згодом відкривається доступ до покупки монет на біржі.

ICO FLOGmall — дати і плани на 2018 рік

Хронологічні рамки попереднього продажу ICO FLOGmall

У 2018 році розробники FLOGmall планують вирішення наступних завдань:

 1. У січні закінчення попереднього продажу ICO і створення основного функціоналу для майданчика.
 2. У лютому — активація першої версії, відкриття реєстрації, залучення торгових точок, запуск і перевірка розумних контрактів, організація pre-ICO.
 3. У березні — пуск бета-варіанту платформи, продаж монет.
 4. У квітні — організація лотерей і розіграшів.
 5. У травні — офіційний початок роботи, пуск ATES, підвищення кількості реалізаторів і клієнтів, перші продажі, поліпшення інфраструктури.
 6. У червні — вихід внутрішніх монет на біржову площадку, розробка програми для мобільних телефонів, старт обміну заявок.
 7. У липні і серпні — збільшення географії діяльності, поліпшення функціоналу.
 8. У вересні — поява системи бонусів нових інструментів.
 9. В інші місяці — просування майданчика в різні країни світу.

Майданчик FLOGmall відрізняється індивідуальним і зрозумілим підходом, доступністю і надає можливість купувати за криптовалюта речі або послуги. Такий проект вигідний всім учасникам, тому він має великі перспективи, в тому числі це стосується і проведеного ICO.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector