Buzcoin — огляд ICO Бузової, ціна криптовалюта, відгуки

Криптовалюта Buzcoin являє собою новий проект співачки і ведучої Ольги Бузової. Під час однієї з прес-конференцій вона оголосила про появу нової онлайн-платформи, де кожен користувач зможе познайомитися з іншою людиною, знайти хлопця або дівчину, відшукати старих або нових друзів, а також придбати що-небудь, якщо в цьому є необхідність.

Команда Ольги Бузової створює майданчик, що об’єднує в собі дві головні функції — торгівлю і спілкування. Продажі токенов стартували 18 квітня 2018 року. Мета полягає в зборі 210 мільйонів доларів (в ETH), а загальне число монет — 2,1 мільярда. На 26 квітня 2018 року зібрано 140 204 тисячі доларів, що становить менше 1% від запланованої суми. Офіційний сайт — Buzcoin.io. Базові характеристики нового проекту наведені в таблиці нижче.

параметрхарактеристика
Назва токенаBuzcoin (BUZ)
Hard Cap210 000 000 доларів (332 805 ETH)
курс1 Buzcoin = 0,08 … 0,1 USD
Pre-ICO18 квітня — 18 травня 2018 роки (бонус 30%)
ICO Buzcoin18 Июня — 16 вересень 2018 року
бонуси ICO1-14 день — 20%
15-28 день — 15%
29 — 42 день — 10%
43-56 день — 5%
База токена (платформа)Ефіріум ERC20
Прийнята віртуальна валютаBitcoin, Ethereum, Ripple, Dash і Litecoin
Загальна емісія2 100 000 000 монет
мета ICO210 000 000 доларів
бонусипередбачені
КраїнаРФ

Як працює платформа Buzar?

Ольга Бузова дає інтерв'ю

Ідея нового проекту народилася на тлі популярності майданчиків електронної комерції (таких як Амазон), а також сервісів для спілкування. Розробки BUZAR і Buzcoin дозволяють об’єднати згадані напрямки в єдину платформу, і зробити життя людей більш зручною.

При цьому BUZAR поєднує в собі такі можливості:

 1. Соціальна мережа. Користувачі зможуть створювати сторінки (особисті або компаній), шукати друзів або партнерів по бізнесу, залишати коментарі та розповідати про події, які відбулися в житті.
 2. Мессенджер. Сервіс відкриває безмежні можливості для спілкування, відправки повідомлень, здійснення відео- та звичайних дзвінків.
 3. Відправка інформації. За допомогою BUZAR можна пересилати фото, документацію та інші файли тоді, коли це необхідно.
 4. Приховане спілкування. Інформація, повідомлення, дзвінки передаються по зашифрованих каналах, що є гарантією конфіденційності для учасників.
 5. Відкритий доступ до послуг сотень організацій, а також програмами.
 6. Відеохостинг і організація онлайн-трансляцій. Користувачам доступне створення і розміщення відео, організація власних трансляцій з їх подальшою передачею в мережу.
 7. Музика. Передбачена можливість для зберігання, прослуховування та передачі музичних файлів. Професійні артисти зможуть викладати роботи (з урахуванням авторських прав), отримуючи за гроші за продаж (скачування).
 8. Події. Учасники проекту стають на крок ближче до важливих заходів — концертів, спектаклів і так далі.

За задумом розробників, функціонал платформи повинен залучити користувачів, що зробить ICO Buzcoin успішним і прискорить збір необхідної суми на реалізацію проекту.

Це пояснюється і тим, що нова платформа об’єднує в собі кращі функції маркетплейса. Користувачам доступне створення аукціонів і магазинів в Мережі, розміщення оголошень, отримання знижок і участь в програмах лояльності, пошук місця для працевлаштування і покупка нерухомості. Крім того, BUZAR відкриває доступ до обміну віртуальних монет (зокрема, криптовалюта Buzcoin Бузової на інші коін). Остання опція з’явиться після оформлення ліцензії. При цьому всі платежі в межах платформи будуть проходити без посередництва третіх осіб.

За заявою розробників, проект BUZAR приречений на успіх, адже в ньому відсутні головні недоліки, характерні для сучасних маркетплейсов:

 1. Проблеми з виведенням грошей на гаманець (обмеження і затримки).
 2. Ризик обману. Незважаючи на особливу увагу до безпеки, покупці на великих майданчиках не завжди захищені від шахраїв — покупки неякісного товару або втрати грошей.
 3. Великі комісії. Бізнесмени зацікавлені в просуванні товару через Інтернет, але вони не готові витрачати великі гроші на виплату комісії (останні досягають 10%). Ця особливість негативно впливає на кінцевого покупця, який отримує товар за вищою ціною.
 4. Низька якість підтримки. Технічні служби, як правило, довго реагують на запити користувачів і дають відповіді після закінчення декількох днів, а то і тижнів. В результаті проблема вирішується з запізненням.
 5. Сувора політика по відношенню до учасників. Сучасні майданчики встановлюють жорсткі правила для продавців, через що мінімальне порушення призводить до блокування облікового запису і втрати клієнтів.

Платформа BUZAR побудована на технології «розумних» контрактів, що виключає розглянуті недоліки. Сервіс доступний усім бажаючим — на ньому можна розміщувати товари, робити покупку і бути впевненим в прозорості і безпеки операції. При цьому майданчик виступає в ролі гаранта успішного виконання угоди. Завдяки технології смарт-контракту, ризик обману виключається.

Для захисту користувачів планується створити платформу для арбітражу, що виконує функцію контролю операцій, а також захисту інтересів покупців і продавців. Людина робить покупку на BUZAR, отримує товар, після чого реалізатора приходять гроші на рахунок. Функція платформи полягає в забезпеченні безпеки такої взаємодії. При цьому криптовалюта Buzcoin — головний інструмент для проведення платежів.

Одна майданчик об’єднує в собі всі можливі функції, починаючи з спілкування і розваги, закінчуючи проведенням великих продажів. Тут можна дзвонити, обмінюватися повідомленнями, купувати квитки, створювати інтернет-магазин, робити групові покупки, грати, переводити криптовалюта Buzcoin і вирішувати інші завдання. Розробники очікують, що нова платформа з перших днів стане потужним інструментом для підприємців, які планують створити свій бізнес, і користувачів, які мріють про надійне, доступному і зручному засобі для комунікації.

Навіщо потрібна криптовалюта Buzcoin?

Ольга Бузова і значок криптовалюта Buzcoin

Як зазначалося, Buzcoin — внутрішня віртуальна монета, необхідна для розрахунків на платформі BUZAR. За допомогою грошової одиниці можна розплачуватися за послуги або товари, переводити токени іншим користувачам, а також обмінювати їх на вже існуючу криптовалюта (опція буде доступна не відразу). Крім того, користувачам доступно зберігання наявних токенов на гаманці платформи, що заохочується з боку розробників різними бонусами.

Творці запевняють, що курс Buzcoin буде рости разом з підвищенням популярності платформи і появою нових партнерів. Одночасно з цим розширяться і можливості користувачів — вони зможуть використовувати криптовалюта для покупки більшої кількості товарів або послуг, а також більш вигідного обміну. Планована емісія складає 2,1 мільярда токенов, що робить монети доступними кожному бажаючому.

Популярність криптовалюта і проекту BUZAR забезпечується такими факторами, як унікальність проекту, наявність досвідчених розробників, а також залучення надійних партнерів для реалізації задуму. Значний плюс — широкий функціонал і захист інтересів користувачів за допомогою застосування розумних контрактів і гарантування угод за допомогою посередницького сервісу.

Величезний вибір товарів і послуг маркетплейса повинен затьмарити конкурентів, зробивши платформу BUZAR кращим рішенням, а криптовалюта Buzcoin одним з найбільш затребуваним інструментом. Додатковий фактор, який свідчить на користь нового проекту — плани розширення на світові ринки, невеликі комісії, а також інтеграція з соціальною частиною платформи.

Плани розвитку Buzcoin від Бузової

Ольга Бузова на фоні стенду з емблемою Buzcoin

На сайті buzcoin.io приведена докладна карта розвитку проекту. Попередні продажі токенов стартують 18 квітня, а далі проект розвивається за наступним алгоритмом:

З 18 квітня по 18 травня 2018 рокуPre-ICO
З 18 червня по 16 вересня 2018 рокуICO Buzcoin
Вересень 2018 гоВипуск і розподіл криптовалюта
4 квартал 2018 гоОформлення техзавдання, покупка техніки і створення ПО
1 квартал 2019 гоРозробка релізу MVP
2 квартал 2019 гоПеревірка роботи мобільного варіанту платформи, старт месенджера, а також початок роботи маркетплейса. В цей же період планується включити месенджер в аудіозвонкі, додати можливість створення інтернет-магазинів і активувати програму бонусів для учасників
3 квартал 2019 гоПеревірка роботи функції «додаток в додатку», впровадження в засіб для спілкування можливості платежів, старт для розміщення відеофайлів, додавання відеодзвінків, а також здійснення групових покупок.
4 квартал 2019 гоПеревірка роботи бета-версії сервісу «додаток в додатку», активація моделі, старт роботи програми про пошук нерухомості, а також додавання можливості набору співробітників (працевлаштування).
Старт 2020 гоПовноцінна робота маркетплейса, подальший розвиток і просування на інші ринки.

Порядок розподілу Buzcoin і цілі ICO проекту

Схема розподілу токенов Buzcoin
Розподіл токенов Buzcoin в процентному співвідношенні

На офіційному сайті buzcoin.io вказана схема розподілу криптовалюта:

 • 75% коштів спрямовується для продажів в період ICO;
 • 13% — для команди;
 • 10% — опціони, а також резерв MA;
 • 2% — Баунті.

Зібрані кошти планується пустити на вирішення наступних завдань:

 • 41% — проведення дослідницької роботи, розробка та робота над дизайном;
 • 33% — покупка необхідної техніки і організація її сервісу;
 • 19% — впровадження платформи;
 • 7% — майбутній розвиток проекту і його просування.

Де купити маркери Buzcoin?

Вказівка ​​на кнопку для покупки Buzcoin
Кнопка на сайті проекту Buzcoin для покупки токенов

За заявою розробників, купити Buzcoin можна за допомогою наступних віртуальних монет — Даш, Ефіріум, Ріппл, Лайткоін і біткоіни. При цьому даються такі рекомендації:

 1. У разі застосування Ефіріума для покупки Buzcoin нарахування відбувається миттєво. Граничний час затримки транзакції становить 1 годину. В інших випадках гроші будуть зараховані на рахунок вже після закінчення ICO.
 2. Рекомендується застосовувати гаманець, який підтримує Ефіріум ERC20. Як варіант — Parity, Mist, MyEtherWallet або MetaMask.
 3. Адреси для покупки криптовалюта наведені на офіційному сайті. З інших джерел брати цю інформацію не можна. Творці запевняють, що не планує розміщувати адреси на інших каналах.
 4. Не рекомендується відправляти Ефіріум з різних біржових майданчиків або обмінників — транзакція повинна бути прямою.

Люди, які зацікавилися проектом, задаються питанням, де купити Buzcoin. Криптовалюта продається тільки через офіційний сайт sale.buzcoin.io, а алгоритм її наступний:

 1. Реєструємо гаманець. Допускається застосування згаданих вище гаманців. В інструкції на офіційному сайті розглянута установка і настройка сховища MetaMask (розширення для Хрому). Після реєстрації система видає адреса (ідентифікатор) гаманця, який можна використовувати для покупки Ефіріума і подальшого обміну на криптовалюта Buzcoin.
 2. Поповнюємо створене сховище криптовалюта Ethereum будь-яким доступним способом (через обмінні сервіси, біржі і так далі).
 3. Переходимо в особистий кабінет sale.buzcoin.io і реєструємося в ньому. Після введення необхідних даних на e-mail приходить лист з посиланням для підтвердження факту реєстрації. Щоб придбати токени, необхідно заповнити особисту інформацію та пройти верифікацію, на яку йде до двох тижнів. Якщо не виконати цю дію, використовувати монети Buzcoin не вийде.
 4. Вибираємо метод оплати (наприклад, Ефіріум) після чого вказуємо адресу гаманця, з якого будуть зараховуватися гроші на рахунок.
 5. Тиснемо на кнопку збереження.
 6. Для покупки переходимо на сторінку sale.buzcoin.io/buy, вказуємо кількість монет, які переводяться, і перевіряємо правильність введених адрес. На цьому транзакція завершена.

Більш докладна інструкція по переводу приведена на офіційному сайті в розділі інструкції з поповнення (sale.buzcoin.io/ru/instruction).

На сьогодні (26 квітня 2018 роки) з моменту початку першого раунду пройшло 22 дні. При цьому вдалося зібрати 140,204 тисяч доларів. Ціна Buzcoin становить від 0,08 до 0,1 долара. Загальна кількість емітованих монет (на згадану дату) — 1 762 376.

Прогноз по криптовалюта Buzcoin

Значок криптовалюта Buzcoin на екрані смартфона

З оголошенням про створення нової платформи і криптовалюта від Ольги Бузової з’явилося багато дискусій, що стосуються перспектив і майбутнього нового проекту. Якщо виходити з перших коментарів, прогноз Buzcoin невтішний, а сама криптовалюта є фікцією. Деякі аналітики відзначили, що нова платформа зібрала команду всього в 16 чоловік, чого недостатньо для розвитку такого масштабного проекту. Для порівняння в Яндексі працює більше 6000 працівників, а ВКонтакте — більше 500.

Фахівці відзначають, що одна з головних недоробок нової команди — помилки в просуванні. При введенні в рядок пошуку назви криптовалюта знайти офіційний сайт важко. Крім того, на ресурсі buzcoin.io вказані прізвища та імена учасників проекту, але немає контактних даних. При цьому в профілі прописані компанії, в яких розробники ніколи не працювали раніше. Критики відзначають, що після вивчення проекту з’являється відчуття його слабкості і нерозуміння у творців тонкощів технології.

Негативно поставився до нововведення і Д. Борисов (спортсмен). Він переконаний, що нові маркери від Ольги Бузової куплять тільки фанати. При цьому зібрати заплановану суму навряд чи вийде. Проект має на увазі об’єднання соціальних мереж, месенджера, майданчики для оголошень і відеохостингу. На думку Борисова, реалізувати збір коштів на такий проект протягом кілька місяців нереально. Він зазначає, що в команді навіть немає досвідчених розробників, що ставить під сумнів успіх справи. Більш того, аналітик упевнений, що ICO Buzcoin має отримати жорстку відсіч з боку ЦБ РФ з притягненням до відповідальності.

Деякі експерти, наприклад, А. Плешакова (ведуча каналу «Кріптооптіміст» на Ютубі) зазначає, що інвестувати гроші в криптовалюта від Бузової небезпечно. Творці вирішили об’єднати безліч проектів на одній платформі і зробити все протягом 1,5 років, але це неможливо. При цьому учасники проекту невідомі в кріптовалютном співтоваристві, і до них немає довіри.

Щоб дізнатися, скільки коштує Buzcoin, досить зайти на офіційний сайт. Там же вказана кінцева мета збору коштів в розмірі 210 мільйонів доларів. На думку А. Плешакова, цієї цифри недостатньо для реалізації задумів. Надія тільки на те, що в майбутньому Бузова перегляне ідею і внесе в неї правки. В іншому випадку у платформи немає майбутнього. Підозру викликає і той факт, що 41% вкладених коштів піде на виконання дослідницької роботи і дизайн. Цікаво, що планують досліджувати творці на 84 мільйони доларів.

Стратег в сфері інвестування (Д. Мурадов) зазначив, що такі проекти вносять сум’яття в кріптовалютное співтовариство і викликають недовіру до криптовалюта з боку інвесторів. При цьому Дмитро не виключає, що при правильному підході задумане можна реалізувати, але на це буде потрібно більше часу і грошей, ніж запланувала команда.

Таким чином, експерти не вірять у майбутнє криптовалюта Бузкоін Ольги Бузової, яка показала великі амбіції, але не підкріпила їх робочим планом. На даному етапі інвесторам не рекомендується вкладати гроші в нові маркери, адже з великою ймовірністю платформа не буде реалізована. Причин багато — починаючи з відсутності довірених осіб в команді проекту і закінчуючи невеликою сумою і термінами, запланованими на його реалізацію.

Відгуки про ICO Buzcoin

Значок платформи BUZAR крупним планом

ICO Buzcoin громадськість та експерти кріптовалютного ринку сприйняли неоднозначно, втім, як і все, за що береться артистка. На форумах відгуки почали з’являтися відразу після появи новини про запуск проекту. Ось один з них:

Все, біткоіни хана, з’явився Бузкоін! Навіть не вірю, що хтось всерйоз може вкладатися в цей скам. Незрозуміло ні як це буде реалізовано, ні для чого це потрібно, ні як Бузова буде управляти всім цим.

А ось ще один:

Лажа повна)) одні гарні слова, продають повітря. 210 лимонів зберуть, звичайно. Більше проблем в Росії немає — маркетплейси створювати. Нікуди грошей дівати — в новий хіт Бузової вклади.

Однак не всі налаштовані так скептично. Особливо, на сторінці проекту в Інстаграм багато позитивних коментарів:

Buzcoin — гарне ico, хоч і має помилки новачка кріптоіндустріі. Але зі зміною баунти менеджера сподіваємося, зміниться і підхід до кампанії!

Що сказати в підсумку? Звичайно, багато аналітиків і люди, хоч трохи розбираються в криптовалюта, ставляться скептично до проекту Ольги Бузової. У Мережі раз у раз з’являються нові заяви експертів та відгуки про те, що реалізація проекту Бузар неможлива і інвестори просто втратять гроші. Незважаючи на це, поки ми готували цей матеріал за пару годині 26 квітня обсяг інвестицій виріс з 140,2 тисяч доларів до 143,998 тисяч.

Ми вже пам’ятаємо скептичні настрої, коли виходила книга Ольги Бузової, з’являлася перша пісня, випускався перший альбом. Однак, незважаючи на критику і насмішки, співачка і телеведуча стала найпопулярнішою зіркою російського Інстаграма і домоглася багато чого в шоу-бізнесі. Зібравши величезну армію прихильників, Бузова відкриває ресторани, створює одяг і має всі шанси просунути свою криптовалюта. Безумовним плюсом майбутнього ICO Buzcoin і в цілому проекту є низька вартість токенов, тому придбати їх навіть на перспективу можна навіть з мінімальними вкладеннями.

Більше про ICO Buzcoin в наступному відео-інтерв’ю з Анною Плешкової:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector