ICO Thought: суть, цілі і дати

Слово thought перекладається з англійської мови, як «думка». Тож не дивно, що група розробників з Харрісбурга (Пенсільванія, США) саме так вирішила назвати новий блокчейн-стартап. Над створенням проекту працюють фахівці, мета яких створення абсолютного нового додатка, що відрізняється більшою гнучкістю, «розумом» і користю для суспільства. У чому особливості проекту? Коли планується проведення ICO токенов? У чому плюси інвестування? Розглянемо більш детально.

Суть і цілі Thought

Графічне відображення суті проекту Thought

Що, якщо створити додаток, яке вміє приймати самостійні рішення? Як приклад можна привести термостат, встановлений в палаті з пацієнтом. Він вимірює температуру і рівень вологості в приміщенні, після чого обробляє інформацію і підбирає оптимальні параметри для конкретного хворого. Завдяки такій розробці, відпадає необхідність у застосуванні безлічі додатків.

У звичайному режимі одна програма збирає відомості, а після чекає відправки до іншого додатку для обробки даних. Особливість Thought в тому, що він самостійно приймає рішення, без додаткової допомоги. Застосування технології блокчейн в такій концепції гарантує безпеку проекту. Кожен елемент зашифрований, що дозволяє виставляти рівень доступу до інформації.

Вчені довели кілька цікавих фактів:

 1. До 2025 року буде проаналізовано менше 20% всіх даних.
 2. Глобальна база інформації буде збільшуватися і досягне 163 Зетабайт (трильйона гігабайт). Для порівняння в 2016 році зареєстровано в десять разів менше даних.
 3. Майже 20% відомостей матимуть ключове значення для повсякденного життя і 10% будуть максимально важливими.
 4. Майже 70% фінансових підприємств буде використовувати когнітивні відомості від третіх осіб для обслуговування клієнтів з метою підвищення якості послуг, що надаються і захисту від шахраїв.

Суспільство поки справляється з наявними потоком інформації, але він збільшується, вимагає фільтрації і класифікації. Новий додаток дозволяє оптимізувати систему інформації. Вона досить розумна, щоб впоратися з великим обсягом даних.

Існуючий сьогодні штучний інтелект (ШІ) має ряд проблем:

 1. Необхідність навчання. Незважаючи на розвиток ІІ, поки все ще потрібно навчання для коректного застосування і фільтрації одержуваної інформації. В результаті витрачається багато часу на створення сприятливих алгоритмів, що дозволяють працювати з цими даними.
 2. Проблеми з «чорним ящиком». Головною темою для штучного інтелекту в 2018 році є вирішення питань з «чорним ящиком». Розробники нейронних мереж запевняють, що існуючі мережі мають велику складність для розуміння.
 3. Узагальнення потужностей. На сучасному етапі технологія ІІ знаходиться в руках декількох великих корпорацій, що створює загрозу для конфіденційності інформації. Вони мають доступ до великої кількості даних користувачів, що застосовуються для навчання алгоритмів. При цьому звичайна людина не уявляє, як працюють такі програми.

При розробці Thought враховуються новітні підходи, пов’язані з аналізом і застосуванням на практиці нових механізмів. Останні мають на увазі наслідування роботі людського мозку і створення нейтронних мереж. Особливість Thought в тому, що він інтегрує додаток і використовує інтелектуальну логіку при обробці кожного біта інформації. На основі таких даних приймається рішення про ті чи інші дії.

Проект Thought має на увазі розподіл штучного інтелекту на місткі сховища з інформацією і вже діючі системи. Це дозволяє позбутися від застарілих додатків і пов’язаних з їх застосуванням витрат. Здатність вбудовувати інтелект в шар інформації створює нові перспективи в питанні збору і обробки даних.

Розробники запевняють, що отримуються в Thought відомості мають якесь інтелектом. Як результат, знижуються затримки в здійсненні процесів, усуваються надмірні витрати і труднощі, які можуть мати місце в різних галузях. Після впровадження нового проекту не потрібно виконувати збір і перевірку даних, а також витрачати час на установку і настройку додатків. Відомості надходять і впливають на прийняття певних рішень з урахуванням поставленого завдання.

За допомогою Thought можна створити повністю автономну систему, здатну працювати без зовнішнього втручання. Її впровадження дозволяє зменшити вартість, складність і затримки при обробці даних в компаніях і усунути необхідність застосування десятків різних додатків.

Технологія Thought запатентована і вже застосовується в різних сферах промисловості і медицини. Це не просто ідея, а ліцензований стандарт, який можна використовувати в будь-якій сфері. У новій платформі вдалося реалізувати новий задум — об’єднати аналітику даних і інтелект, дати можливість обробляти і інтерпретувати інформацію.

Огляд платформи Thought

Графічне відображення шарів проекту Thought

Проект Thought універсальний і може застосовуватися в будь-якому секторі діяльності для вирішення різних проблем з даними. За допомогою цієї платформи вдається створити цілісну екосистему з можливістю управління даними і забезпеченням високого рівня конфіденційності. У проект впроваджений штучний інтелект і когнітивні розрахунки в різних сферах — транспорті, охороні здоров’я, ЗМІ, фінансах і так далі.

В основі лежить група зареєстрованих ПК (вузлів) з консенсусом Fabric. Комп’ютери в мережі дозволяють відомостями переміщатися між вузлами в пошуках того, який може виконати вимогу з урахуванням логіки дій.

До складу платформи Thought входить три шари:

 1. Інформаційний.
 2. Fabric — ПО.
 3. Обчислювальний рівень (наявні ресурси).

Кожен з них має свої особливості. Розглянемо їх детальніше.

інформаційний

Цей рівень включає в себе принципи збору інформації в мережі. Найбільш дрібним елементом є «нюанси» (Nuances) — транспортні елементи, за допомогою яких відправляються, аналізуються і відслідковуються відомості з мережі. Вони закодовані і мають можливості ІІ, що дозволяє діяти з урахуванням певних правил поведінки. Обробка нюансів відбувається тільки в тих вузлах, які необхідні для виконання конкретного завдання. У поточному проекті Nuances об’єднують відомості, безпеку і логіку, що гарантує розподіл і обробку відомостей поза блокової ланцюга.

Особливості Nuances полягають в можливості застосування в будь-якій галузі, створення конфігурації на вимогу замовника, скорочення витрат на зберігання відомостей і забезпеченні конфіденційності. Крім того, нюанси працюють в межах певних меж (наприклад, чинних законів). Вони здатні копіювати або змінювати характеристики інших елементів, а також впливати на одиночні або цільові нюанси.

Fabric

Fabric — протокол, що забезпечує працездатність мережі. З його допомогою забезпечуються централізовані або децентралізовані транзакції, які прозорі і доступні для користувачів. Одночасно з цим вони надійно захищені від шахраїв. Завдання протоколу полягає в створенні правил, підтримка контролю, а також транспортування Nuances до кінцевої точки. Вузли бувають декількох видів — блокувальні (для полегшення дій, які потребують консенсусі), Fabric (можуть обробляти нюанси різних джерел і здатні брати участь в декількох блокових ланцюгах).

До функціональних можливостях Fabric варто віднести забезпечення безпеки даних (їх шифровку), а також завдання певної логіки і правил роботи. У ланцюзі верхнього рівня мережу блокчейн застосовує модифікований консенсус. Як результат, користувачі мають право використовувати будь-який алгоритм, який підходить для створення приватної мережі. Ця функція буде особливо корисна для підприємств.

Користувачі мережі мають гаманці і маркери, які застосовуються для отримання доступу до можливостей алгоритму. Монети планується роздавати за апаратну інтеграцію, розробку концепції, а також надання доступу до інформації. За допомогою монет купуються дані і концепції. Відомості про придбання токенов передаються між об’єктами. Самі монети виходять за рахунок видобутку, створення концепцій, надання моделей відомостей і аналітичних моделей.

обчислювальний

Цей рівень складається з комп’ютерних ресурсів, які є в мережі платформи. Наприклад, вузли Fabric несуть відповідальність за управління архітектурою і взаємодія з системою. До складу шару входять локальні ресурси, доступні для мережі Thought.

Сфера застосування Thought:

 1. Охорона здоров’я. За допомогою системи можна збирати інформацію про пацієнта, його спосіб життя, клініці, стан органів, температурі тіла, звички і так далі. При цьому забезпечується миттєвий доступ до інформації, що цікавить.
 2. Метеорологічні станції. Мережа Thought застосовується для обміну інформацією між різними станціями, обміну картами і звітами. За внесення відомостей до системи власники станцій отримують токени. Надалі їх можна витрачати на отримання необхідних відомостей.

Характеристики ICO Thought

Графічне відображення цифрової мережі

Для реалізації проекту планується створити до 809 мільйонів з 1,6 мільярда токенов на основі блокчейна біткоіни. Решта 809 мільйонів буде розподілено протягом наступних 25 років.

Параметри ICO Thought:

 1. Загальна кількість токенов — 1,618 млрд.
 2. 50% монет розподіляється протягом 25 років.
 3. 32% на продаж.
 4. 9% — радникам і учасникам проекту (10% відразу і 90% протягом року).
 5. 4% — резерв.
 6. 3% — на розвиток партнерських відносин.
 7. 2% — Баунті.

Токени, які реалізовані в період ICO, не можуть бути повернуті. Учасник розпродажі повинен розуміти, що монети не дають права власності, не приносять прибутку і не дозволяють управляти мережею. Токени Thought не мають структури і реалізуються як цінні папери або будь-який інший інвестиційний продукт. Компанія заявляє, що не несе відповідальність за можливі збитки покупців, який може бути отриманий прямо або побічно після ICO.

Купуючи і утримуючи токени, власник визнає і приймає ряд ризиків. Для управління і розпорядження потрібно закритий ключ або комбінація закритих ключів токенов, які зберігаються в гаманці. Це означає, що в разі втрати такого ключа губляться і монети. Якщо третя сторона отримала доступ до закритого ключа, вона зможе скористатися наявними токенами. Це означає, що користувач повинен стежити за безпекою і зберігати ключі далеко від сторонніх. Крім того, в разі надання помилкового адреси для прийому токенов можлива їх втрата.

Отримані в результаті ICO кошти будуть використовуватися наступним чином:

 1. 40% — RD.
 2. 20% — резерв.
 3. 14% — партнери.
 4. 10% — спільнота грантів.
 5. 8% — юридичний сектор.
 6. 8% — реклама і маркетинг.

Дорожня карта розвитку Thought — терміни і дати

Етапи продажу токенов Thought

У 2017 році вже відбулося розширення команди, створені партнерства і прототип мережі. Розроблено гаманець для токенов.

У 2018 році у команди Thought наступні плани:

 1. У першому кварталі випуск повної версії MVP, а також розширення внутрішньої розробки.
 2. У другому кварталі — повна збірка прототипів для елементів платформи.
 3. Третій квартал — бета-тестування для кінцевих споживачів, створення Fabric Node Alpha, перший раунд тестування.
 4. Четвертий квартал — формування бібліотеки і API.

У 2019:

 1. Перший квартал — збірка прототипів Nuance Managment, а також Data Marketplace. На цьому етапі планується створити бета-версію інтерфейсу, розробити правила і мережу Hackathon.
 2. Другий квартал — прототип складання системи оцінки впливу.

На завершення варто сказати, що продаж токенов Thought проходить в три етапи:

 1. Приватний. У цей період діє 30-відсоткова знижка. Період проведення з 15 по 28 лютого.
 2. Попередній продаж. Стартує з 1 березня, а діюча знижка на токени — 15%.
 3. Основна продаж проходить в період з 14 по 31 березня. У цьому термін знижка від 5 до 10%.

В цілому проект виглядає привабливо і багатообіцяюче. Thought має на увазі створення якоїсь інформаційної мережі, яка об’єднує можливості штучного інтелекту і переваги мережі блокчейн. Наскільки ідея зацікавила суспільство і інвесторів, покаже ICO.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector