ICO Fobscoin — огляд, відгуки, дати і ціна токена FOBS

 • Можливості та переваги для покупця токенов в ході Pre-ICO і ICO Fobscoin
 • ICO Fobscoin — огляд фінансової складової
 • Конкуренція — як перешкода для розвитку проекту ФОБС
 • Відгуки про ICO Fobscoin
 • У 2018 році на території РФ реалізується проект під назвою FOBS, що розшифровується, як Федеральна об’єднана бездротова мережа. Його суть полягає в поєднанні двох сучасних технологій, а саме глобальної мережі і бездротового зв’язку AirMax. Творцем виступає організація МедіаДім, яка на 2018 рік заробляє партнерські відносини з Мегафоном — найбільшим оператором в Росії.

  Незмінною частиною проекту є Fobscoin — фінансовий інструмент (дериватив), створений на базі Ефіріума і представляє собою контракт на право виконання тих чи інших операцій по відношенню до основного активу. Базова вартість інструменту — фіксована ціна Fobscoin, прив’язана до курсової вартості Ефіріума на момент розрахунку проекту та емісії активу (на 4.04.2018 року). Таким чином, 1 FOBS становить 0,0025 Ефіріум. У чому особливості деривативу? Що з ним можна зробити? Який план і майбутнє Fobscoin? Ці інші аспекти розглянемо нижче.

  Для зручності базові характеристики ми звели в наступну таблицю.

  параметрхарактеристика
  Назва токена (деривативу)Fobscoin (FOBS)
  Період втілення проекту в життя1 квартал 2018 го
  Hard Cap15000 Ефіріум
  Soft Capнемає
  Pre-ICO09.04.2018 року
  ICOЗ 01.05.2018 до 30.05.2018 року
  База токена (платформа)Ефіріум
  Прийнята віртуальна валютаЕфіріум
  Базова ціна в межах ICO0,0025 ETH
  кількість токенов10000000
  етап проектуЗ травня по вересень 2018 го
  Ціна Pre-ICOЗ 9 по 19 квітня — 50% від базової ціни (бонус 50%)
  З 20 по 25 квітня — 70% від базової ціни (бонус 30%)
  З 25 квітня по 30 квітня — 80% від базової ціни (бонус 20%)
  бонусипередбачені
  КраїнаРФ

  Про цілі Fobscoin

  Напис Fobscoin на тлі силуету світової карти

  Будівництво нового проекту ведеться на базі діючої сьогодні структури під назвою МедіаДім. Як зазначалося, вона має тісні партнерські відносини з Мегафоном, що надає додаткової впевненості в серйозності і успіху. Компанія МедіаДім за 4 роки існування спільно з найбільшим мобільним оператором Росії побудувала потужну бездротову мережу на території Саратовської області (AirMax).

  Мета продажу Fobscoin — отримання фінансових вливань, які використовуються для створення незалежної структури, що покриває територію РФ бездротовою мережею Інтернет. Підсумком має стати відділення компанії від найбільших корпорацій і ведення власної діяльності з надання згаданої послуги. У ролі активу ICO виступає Fobscoin, заснований на базі відомого Ефіріума.

  Накопичені кошти підуть на забезпечення високошвидкісним Інтернетом мільйонів людей, які раніше не мали до нього доступу. При цьому регіон проживання людини і віддаленість його будинку від міста не матиме значення.

  Актуальність проекту FOBS

  Цифрове зображення планети Земля

  Незважаючи на доступність глобальної мережі, багато жителів Росії стикаються з дефіцитом високошвидкісного Інтернету. В першу чергу проблема стосується власників приватних будинків, які віддалені від міста і не можуть бути підключені загальної мережі. На 2018 рік більше 37 мільйонів громадян змушені задовольнятися мобільним Інтернетом, який в умовах великих навантажень не забезпечує швидкістю вище 3-х мегабіт в секунду. На цьому тлі реалізація нового проекту і створення потужної бездротової мережі є більш ніж важливим завданням.

  В основі задуму лежить технологія AirMax, суть якої полягає в наданні доступу до глобальної мережі в віддалені від міста приватні сектори. Перевага технології полягає в більш високій якості і швидкості передачі даних, якщо порівнювати з іншими типами бездротових мереж. За цими параметрами AirMax майже не поступається стандартним дротяним технологіям, що робить її привабливим рішенням на тлі чинного дефіциту інтернет-потужностей.

  Для реалізації проекту застосовується техніка Убікьюіті (Ubiquiti), яка працює на базі внутрішньої ОС під назвою AirOS. Завдяки цій особливості, система відрізняється більшою стабільністю і дозволяє покрити до 300 нових клієнтів від однієї точки доступу, забезпечивши їх швидкістю до 100 Мбіт в секунду. При персональному підключенні цю межу збільшується в 20 разів. При цьому сигнал бездротової мережі передається на відстань від 200 кілометрів і більше.

  На квітень 2018 року МедіаДім забезпечує бездротовою мережею більше 3 тисяч абонентів, але тільки на території Саратовської області їх в 10 разів більше. Це означає, що потенційне число клієнтів при покритті всіх будинків в регіоні складе 30 000. З подальшим розвитком проекту і покриттям інших областей країни кількість клієнтів збільшиться до півмільйона. Якщо виходити з поточних тарифів, протягом 3-х років інвестори отримають капіталізацію в розмірі 1300% для кожного купленого токена FOBS.

  За допомогою ICO МедіаДім планує залучити фінанси, необхідні для реалізації задумів і покриття всієї території РФ високошвидкісним і доступним Інтернетом, заснованим на новітній технології. Інструментом для інвестування виступає Fobscoin — дериватив, в основі якого лежить Ефіріум. Він забезпечується технікою, яка купується для подальшого розширення глобальної мережі

  Етапи реалізації проекту — дати і ціна токена FOBS

  За задумом компанії МедіаДім, ICO складається з п’яти етапів.

  Попередній крок — випуск 10 мільйонів монет Fobscoin. Вони розподіляються наступним чином:

  • 1 млн — Pre-ICO (з них 0,9 млн — первинні інвестори і 0,1 млн — розрахунки з Баунті-фірмами).
  • 3 млн — МедіаДім.
  • 6 млн — ICO.

  Організація pre-ICO Fobscoin (04.2018)

  Короткий опис етапу ICO Fobscoin за квітень 2018 року

  Цей етап реалізується протягом квітня 2018 року. На цей період надається доступ до придбання токена FOBS за монети Ефіріум. Інвесторам є 1 000 000 токенов.

  Цікаво, що pre-ICO також поділяється на три етапи (відрізняються за ціною покупки деривативів):

  1. З 9 по 19 квітня — 50% від базової ціни (бонус 50%). На цьому етапі планується продати 0,5 мільйона токенов.
  2. З 20 по 25 квітня — 70% від базової ціни (бонус 30%). Обсяг продажів — 200 000 токенов.
  3. З 25 квітня по 30 квітня — 80% від базової ціни (бонус 20%) — 200 000 токенов.

  Після розпродажу залишається 100 000 Fobscoin, які застосовуються для розрахунків з компаніями баунти за простим принципом. Учасник виконує певну дію, після чого отримує Mbit (використовується для подальшого обміну Fobscoin). Далі 1 Mbit прирівнюється до 1 FOBS (оплата відбувається в травні 2018 року).

  Зібрані на етапі Pre-ICO гроші направляються для організації та реалізації чергового кроку — ICO, що включає в себе:

  1. Покриття витрат на рекламну компанію — 20%.
  2. Розробники і команда проекту — 50%.
  3. Учасники-консультанти — 20%.
  4. Баунті — 10%.

  Особливості ICO FOBS (05.2018)

  Короткий опис етапу ICO Fobscoin за травень 2018 року

  Другий етап (ICO) планується провести в травні 2018 го. Тут продажі очікуються в межах 6 000 000 Fobscoin за повною вартістю інструменту. З підвищенням капіталізації планується зростання курсової вартості виробленого токена і появою реального прибутку для інвесторів.

  Отримані гроші в процесі ICO використовуються для придбання обладнання, надання послуг і втілення запланованих заходів щодо забезпечення жителів Росії високошвидкісний бездротовою мережею. Якщо бути точніше, зібрані під час ICO гроші підуть на вирішення таких завдань:

  1. Купівля і установка техніки, необхідної для запуску проекту.
  2. Формування інфраструктури, а саме покупка транспортних засобів, пошук і наймання людей, висновок орендних договорів на офісні приміщення.
  3. Маркетинг — залучення та підключення нових користувачів.

  Купівля та поставка необхідної техніки (06.2018)

  Короткий опис етапу ICO Fobscoin за червень 2018 року

  Третій етап планується на червень 2018 го. Отримані на 2-му кроці гроші спрямовуються на придбання базового інструментарію, необхідного для реалізації проекту, а також оплату отриманих в процесі роботи послуг. Після внесення повної оплати постачальники передають обладнання для подальшої установки і підключення.

  Створення мережі Fobs (07-09.2018)

  Короткий опис етапу ICO Fobscoin за липень-вересень 2018 року

  Четвертий етап планується провести в період з липня по вересень 2018 го. Для більшої зручності він розділений на три етапи:

  1. Липень 2018 року — проводиться робота з пошуку офісних приміщень та укладення угод щодо їх використання протягом обумовленого часового проміжку. Здійснюється ремонт і покупка меблів для офісів, оформляються договори з іншими компаніями на зведення базових станцій в різних регіонах країни для розширення покриття. Тут же укладаються договори зі структурами, які здійснюють контроль діяльності — УФСБ, Роскомнадзором і ГРЧЗ.
  2. Серпень-вересень 2018 року. Після оформлення документальної частини фахівці приступають до зведення та облаштування базових станцій. Якщо це потрібно, укладаються угоди з власниками об’єктів на розміщення техніки для базових станцій. Далі складаються і підписуються договори на покупку каналів глобальної мережі в різних областях РФ і їх включення. На завершення етапу здійснюється монтаж і пуско-налагоджувальні роботи для серверного обладнання в спеціально призначених для цього об’єктах.
  3. Вересень 2018 року. Введення в роботу побудованих станцій. Після цього запускається рекламна компанія, спрямована по залученню нових клієнтів і продаж послуг.

  Виплати дивідендів (10.2018)

  Короткий опис етапу ICO Fobscoin за жовтень 2018 року

  В кінці жовтня 2018 року компанія планує виплату дивідендів розміром в 70 відсотків від доходу, отриманого від реалізації послуг по всій території РФ. Покупці токенов вправі розраховувати на отримання виплат по завершенні кожного місяця в наступному розмірі 1 FOBS = 0,00001% від доходу, отриманого за підсумками місяця. Крім того, власники Fobscoin вправі змінювати наявні активи на цінні папери підприємства при його виході на IPO в майбутньому.

  Можливості та переваги для покупця токенов в ході Pre-ICO і ICO Fobscoin

  Значок, що позначає доступ до кріптовалютним торгів

  Інвестори, які взяли участь в Pre-ICO і ICO Fobscoin отримують ряд можливостей:

  1. Після завершення ICO стартує великий проект, спрямований на монтаж базових станцій і створення інфраструктури компанії. Це означає, що кожен куплений токен FOBS забезпечений придбаним обладнанням, застосовуваним згодом для реалізації мети. Забезпеченням безпеки займається Ескроу-компанія.
  2. Інвестори отримують в розпорядження фінансовий інструмент з потенційною щомісячної прибутковістю в розмірі 36%. Капіталізація купленого контракту підвищується після проходження чергового етапу, з кожним новим клієнтом компанії (користувачем глобальної мережі).
  3. Після завершення ICO учасники мають право брати участь в торгах на кріптовалютних біржових майданчиках і міняти наявні на руках токени на інші монети. При цьому ціна Fobscoin прив’язується до капіталізації, що гарантує стабільне підвищення ціни.

  Нові можливості доступні не тільки інвесторам у вигляді регулярно виплачуваних дивідендів і підвищення капіталу. Вигоди доступні і громадянам РФ, які отримують високошвидкісний Інтернет, побудований на сучасному і високотехнологічному обладнанні.

  ICO Fobscoin — огляд фінансової складової

  Значок ICO Fobscoin на світло-сірому тлі

  За задумом керівництва компанії, загальний термін реалізації проекту становить три роки, а повна окупність (з дня початку ICO) — дев’ять місяців. Вже в 2018 році планується отримання чистого прибутку в розмірі 274 мільйонів рублів. У 2019 цей показник планується збільшити до 2,5 мільярдів рублів, а в 2020 році він повинен вирости до 4,3 млрд. При цьому базові витрати складають близько 318 мільйонів рублів, а додаткові витрати — ще 17 мільйонів рублів (на розвиток).

  У період реалізації проекту планується встановити 840 базових станцій, які будуть розташовані різних регіонах Росії і покриють практично півмільйона абонентів. У разі якщо продаж Fobscoin піде за іншим сценарієм (при зниженні або збільшенні числа реалізованих токенов), в тому числі при зміні віртуальної вартості Ефіріума обсяг інвестицій може коригуватися. У такій ситуації отримані кошти розподіляються пропорційно з урахуванням тих витрат, які планувалися на початковому етапі. За заявою керівництва компанії, ефективність проекту при цьому залишається на колишньому рівні.

  Конкуренція — як перешкода для розвитку проекту ФОБС

  Одна з переваг проекту FOBS

  З урахуванням сказаного, можна говорити про великі перспективи проекту. При успішному залученні інвестицій та продажу Fobscoin в повному обсязі компанія реалізує задумане і покриє близько п’яти мільйонів будинків по всій Росії. Головні труднощі — подолання бар’єру у вигляді основних конкурентів. Але тут є ряд нюансів, які говорять на користь нової технології. Виділимо діючі варіанти підключення:

  1. Провідний інтернет. Особливість послуги полягає в підведенні кабелю від базового вузла до конкретного абонента. Мінусом вважаються високі витрати на обслуговування і підключення нових клієнтів. Для підведення глобальної мережі доводиться прокладати дріт, що зручно в межах міста, але Важкореалізовані для приватних будинків за межами її території. Якщо людина і приймає рішення про підключення, витрати зростають в десятки разів (AirMax обходиться дешевше).
  2. WiMax — конкурентна технологія, яка застосовується багатьма провайдерами глобальної мережі в Росії. Її особливість полягає в більшій ефективності (якщо порівнювати з проводовим варіантом). Мінуси — підвищені витрати на покупку устаткування, невелике охоплення і низька швидкість Інтернету (знову-таки, якщо порівнювати з AirMax).
  3. DSL — суть полягає в підключенні абонента до глобальної мережі через телефонну лінію. Головна проблема — застосування застарілого обладнання, яке часто виходить з ладу, що призводить до втрати інтернет-з’єднання. У глобальній заміні застарілої техніки немає сенсу, тому цей сектор, швидше за все, не буде існувати довго.
  4. Мобільна інтернет-мережу. Незважаючи на доступність такого Інтернету, підключення та користування вимагає великих витрат, а швидкість мінімальна. Крім того, на тлі великого навантаження звичайним явищем стають розриви з’єднання.

  Варто відзначити, що багато компаній в РФ вже використовують AirMax. Але на відміну від поточного проекту, вони не планують розвиватися і розширювати сферу впливу на всю територію Росії. При цьому нове обладнання застосовується лише частково, щоб знизити витрати і зробити послугу більш доступною для кінцевого користувача.

  Перспективи Fobscoin обумовлені ще одним фактором — потужною командою, в яку входять досвідчені програмісти та IT-фахівці, працівники юридичної та економічної сфери, а також грамотні керуючі. Всі учасники мають великий досвід роботи в фінансовому і телекомунікаційному секторах.

  Представлена ​​програма має великі перспективи. На практиці розвиток проекту може розтягнутися на більший проміжок часу. Важливий момент — успіх продажів Fobscoin, від якого залежить майбутнє проекту в цілому. При цьому інвестори захищені на випадок невдачі, адже кожен токен забезпечений купується обладнанням.

  Відгуки про ICO Fobscoin

  Хлопець пише відгук за допомогою ноутбука

  На даний момент реалізація проекту знаходиться на стадії preICO, тому відгуків про кампанію в Мережі не так вже й багато, проте ми ознайомилися із загальною думкою користувачів, щоб зрозуміти, які переваги і ризики участі. Ось один з відгуків користувача на форумі:

  Мда. Якби ще так воно все було, як вони розповідають, ато у нас все так — задумка крута, а реалізація — через одне місце. Якби не Мегафон в партнерах, то і уваги б не звернув.

  А ось думка ще одного форумчанина:

  Як на мене, сама розумна ідея серед російських проектів. Кому потрібні доставки квітів через додатки або розрахунки в кафе якимись токенами? Більшість з них так і пропадуть, зібравши гроші. А ось покриття нормальним інтернетом — реально корисна штука, тому перспективи чималі.

  Однак не всі налаштовані так позитивно:

  Задумка прикольна, але прибуток з одного токена 0,00001% від доходу. Щоб нормально заробити, потрібно і вкласти чимало. 1 Ефір зараз 620 доларів. Чим вкладати 10 ETH в покупку 40 фобсов, може краще залишити на перспективу сам Ефір?

  Як бачите, ставлення до проекту у користувачів Мережі відрізняється, проте ніхто не сперечається з тим, що компанії МедіаДім можна довіряти. При будь-якому розвитку сценарію подальшої реалізації проекту, учасники не залишаться ні з чим. Тим більше, що сама ідея є не тільки перспективною з точки зору сучасних технологій, але і корисною для людей.

  Більше про проект FOBS і компанії МедіаДім дізнаєтеся з відео нижче:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector