Гарячі новини по криптовалюта на 11.02.2018

Сьогодні багато позитивних новин по біткоіни і інших криптовалюта. Ми зібрали найактуальніші новини на вечір 11 числа і ділимося з вами.

Свіжі короткі новини по криптовалюта на 11.02.2018

Курси криптовалюта на 11 лютого 2018
курс криптовалюта

 • Сьогодні, 11 лютого, всупереч прогнозам скептиків, біткоіни і ринок криптовалюта в цілому демонструють впевнене зростання на тлі падіння переважної більшості світових індексів і цін на сировинні товари. Біткоіни близький до позначки в $ 8500..
 • З сьогоднішнього дня ви можете поповнювати баланс свого телефону і своїх друзів за Dash! Ця новина з’явилася на сайті Bitrefill. Сервіс працює в 140 країнах світу, в тому числі СНД, приймає оплату в біткоіни і альткоінах.
 • Колишні розробники Alibaba і Baidu відкривають в Китаї блокчейн-академію, щоб сприяти розвитку наступного покоління талантів в цій області.
 • Кріптовалютная реклама знайшла спосіб обійти заборону Facebook, користуючись трюком неправильного написання. Буква «o» в слові «BITCOIN» замінена на нуль, а заголовні «I» замінені на рядкові «L» (l).
 • Провідна біткоіни-блокчейн компанія Японії BitFlyer отримала офіційну ліцензію в американському штаті Іллінойс. Таким чином, загальна кількість штатів і територій США, де працює BitFlyer, тепер досягло 44.
 • Італійська кріптовалютная біржа BitGrail оголосила про банкрутство після крадіжки 17,000,000 XRB (Nano / RaiBlocks) в результаті «неавторизованих транзакцій», що становить понад $ 170 млн. За поточним курсом.
 • Рамзан Кадиров повідомив в своєму телеграм-каналі, що в республіці будуть впроваджувати блокчейн. Тому він вирішив придбати частку біткоіни, щоб стежити за розвитком криптовалюта.
 • Генеральний директор Outlier Ventures, першої в Європі компанії з розвитку венчурного ринку, Джеймі Берк вважає, що зростання почнеться після лютого і буде ще більш значним, ніж в 2017 році. Після бурхливого зростання Берк очікує нову корекцію, але до адекватного рівня.
 • Томас Глюксман, глава відділу розвитку бізнесу APAC на біржі Gatecoin впевнений, що після того, як пройде глобальна хвиля регуляцій, курс знову піде вгору. Сприяти цьому будуть також недавні технологічні досягнення, такі як Lightning Network.
  Глюксман вважає, що безпосереднім каталізатором зростання стане вихід на біржу кріптовалютного ETF (Exchange Traded Fund), на зразок того, що випустили в минулому році брати Вінклвосс, після чого ціна стала рости. Сьогодні він бачить кілька кандидатів на роль нового ETF і каже, що їх поява не змусить себе довго чекати.
 • Глава Hercules Tech Мік Шерман пропонує пильно спостерігати за NEO, Ethereum і IOTA. Він вірить в те, що ці валюти, у яких є налагоджена робоча платформа значно виростуть в ціні в цьому році.
 • Також відомий кріптотрейдер Рен Неунер закріпив в своєму твіттері пост-пророкування про прийдешню до кінця 2018 року ціни біткоіни в $ 50 000.
 • Стрімко набирає популярність кріптовалютная біржа Binance завершила технічні роботи на платформі і відновлює роботу.
 • Шотландська баронеса Мішель Мон і бізнес-магнат Дуг Барроумен запускають власну криптовалюта Equi на основі Еthereum, яка покликана «надихнути жінок інвестувати в індустрію технологій».
 • Кріптовалютная лихоманка почалася в Нарві (Естонія). Іноземні інвестори встановлюють 2 Майнінг-ферми вартістю € 1,2 млн. ($ 1,5 млн.). План повернення інвестицій складає 6-9 місяців, в залежності від курсу криптовалюта на ринку.
 • Влада Японії встановили для кріптовалютних трейдерів податок на прибуток в розмірі від 15% до 55%. Як повідомляє Bloomberg, максимальну ставку будуть платити інвестори з річним доходом від $ 365 тисяч.
 • Європейська організація з цінних паперів і ринків (ESMA) включила криптовалюта і блокчейн до переліку основних пріоритетів на 2018 рік.
 • Венесуела знайшла покупців для продажу своєї забезпеченої нафтою криптовалюта Petro. Всього монет 100 млн., Доходи від їх продажу підуть на оплату імпорту для країни.
 • Криптовалюта пробралася на подіуми Тижня моди в Нью-Йорку. Засновники бренду OvadiaSons — брати-близнюки Аріель і Шимон показали колекцію з 35 моделей, серед яких — зелена шовкова сорочка з зображенням біткоіни.
 • У Бангкоку за запитом ФБР затриманий 31-річний росіянин Сергій Медведєв, підозрюваний в організації даркнет-майданчики Infraud. Розрахунки на майданчику проводилися в криптовалюта, на рахунках виявлено 100 тисяч біткоіни.

4 причини, чому біткоіни незабаром повернеться на колишні позиції

Додаток Robinhood по криптовалюта

 1. Масова адаптація: на сьогоднішній день, вайтліст платформи Robinhood, яка дозволить звичайному користувачеві придбати криптовалюта і торгувати нею через додаток в телефоні, становить понад 1млн.
 2. Державне регулювання: позитивний фактор, який дозволить багатьом комерційним і некомерційним структурам офіційно брати участь в торгах на базі юридичного фундаменту.
 3. Samsung: вхід на ринок таких гравців, не може не радувати. Ми всі прекрасно розуміємо масштаб таких корпорацій і природно вони ретельно прораховують свою ризики, стали б гіганти індустрії входити в наш з вами ринок якби не бачили його світле майбутнє?
 4. США: технології блокчейн і криптовалюта — не можуть існувати порізно, саме такі заяви звучали в стінах комітету під час обговорення регуляції нашого з вами молодого ринку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector