Новини криптовалюта на 26 січня 2018, свіжі

Сьогодні 26 січня 2018 року і багато новини не втішні на сьогодні для крипти і її учасників ринку, але є і позитивні моменти.

Для початку дамо вам цікавою статистики по ICO. Вона явно говорить про те, чому потрібно акуратно вкладати свої кошти в нові (неперевірені) проекти по криптовалюта …

Скільки коштів в світі інвестовано в ICO?

Скільки грошей інвестовано в світі в ICO

Всього в світі на ICO було зібрано близько 3,7 млрд. Американських доларів. Лідером є США. Саме в цю країну зібрався більш $ 1 млрд всіх інвестицій. Почесне друге місце посіла Росія з $ 452 млн, а третє — Китай з $ 310 млн.

І неприємний факт для інвесторів ICO: приблизно $ 400 млн з цих коштів були вкрадені хакерами або загублені самими інвесторами.

ICO — це нова форма інвестування в проекти, пов’язані з криптовалюта. Відмінність в тому, що інвестори в ICO набувають не акції, а — токени.

Свіжі новини по крипті на 26.01.2018

 • Міністерство фінансів РФ на своєму офіційному сайті опублікувало законопроект «Про цифрових фінансових активах». Згідно з проектом, Майнінг буде вважатися підприємницькою діяльністю. Продавати і купувати маркери і криптовалюта дозволяється тільки на офіційно зареєстрованих в Росії майданчиках. До середини 2018 року Росія планує врегулювати всі питання криптовалюта на законодавчому рівні.
 • Журнал ForkLog повідомляє, що в Казахстані автомобілісти тепер зможуть оплачувати штрафи в біткоіни. Для цього досить встановити безкоштовне мобільний додаток OKauto.kz, яке надає сервіс перевірки і повідомлення про виписані штрафи. Він також передбачає оплату штрафу за допомогою біткоіни-гаманця.
 • Аеропорт Брісбена (Австралія) незабаром стане першим аеропортом з кріптовалютним терміналом. Аеропорт працює з місцевими та міжнародними компаніями для того, щоб зробити термінал максимально доброзичливим до криптовалюта: всі магазини, кав’ярні та ресторани аеропорту незабаром стануть приймати Bitcoin, Ether і Dash (читайте як обміняти Dash).
 • Інвестори подали груповий позов проти біржі BitConnect в окружний суд штату Флорида. Позивачі стверджують, що BitConnect діяла як фінансова піраміда, обіцяючи щорічний відсоток прибутку до 3000%. При цьому кошти, вкладені новими інвесторами, забезпечували доходи старим. Сума позову не уточнюється.
 • У столиці Канади Оттаві на офіс кріптовалютной біржі Canadian Bitcoins було скоєно збройне пограбування. Троє зловмисників припускали, що біржа має багато готівки фінансових коштів і планували їх викрасти. Тепер їм загрожує тюремне ув’язнення і безліч звинувачень.
 • Цифрова грошова платформа Uphold сьогодні оголосила, що отримала інвестиції в розмірі $ 57,5 ​​млн. Від головного керуючого Ripple Грега Кідда. Uphold, в минулому відома під назвою Bitreserve, пропонує своїм користувачам «безпечне і надійне» зберігання коштів в хмарної платформі. У той же час в компанії підкреслюють, що не є банком, а саме сховищем коштів.
 • Банк Mitsubishi, який займає восьме місце в світі за величиною активів, створює власний віртуальний токен і кріптобіржу, про це розповідає Insider. За даними місцевого видання Mainichi, Mitsubishi UFJ планує до кінця року запустити власну криптовалюта, яка буде називатися MUFG Coin, а також її власну кріптобіржу, на якій можна буде продавати і купувати цю криптовалюта. Банківський гігант, що перевершує за розміром активів Bank of America, вже поінформував про свої плани Агентство з фінансових послуг Японії про своє рішення, хоча нормативні бар’єри для такого кроку все ще існують.
 • Найстаріший монетний двір Австралії, який є найбільшим переробником дорогоцінних металів, працює над створенням власної криптовалюта, забезпеченої золотом. Таке рішення було прийнято з метою привернути в золото більше інвесторів. Відомо, що Пертская монетний двір ще не придумав назву для криптовалюта, яка буде застосовуватися при покупці і продажу кріптовалютного золота на ланцюжку блоку. За словами виконавчого директора компанії Річарда Хейса, масовий приплив коштів в біткоіни тільки підтверджує той факт, що інвестори стали відмовлятися від традиційних активів-притулків. Тому золота криптовалюта, що торгуються на блокчейне, може стати альтернативою фізичній золоту.

Мінфін дав визначення Майнінг і токен

Мінфін дав визначення Майнінг і токен

Міністерство фінансів Росії опублікувало проект закону про регулювання цифрових активів. Законопроект дає визначення Майнінг, криптовалюта і токен.

 • Майнінг — підприємницька діяльність, спрямована на створення криптовалюта і / або валідацію з метою отримання винагороди у вигляді криптовалюта.
 • Криптовалюта — вид цифрового фінансового активу, який створюється і враховується в розподіленому реєстрі цифрових трансакцій учасниками цього реєстру відповідно до правил ведення реєстру цифрових трансакцій.
 • Токен — вид цифрового фінансового активу, який випускається юридичною особою або індивідуальним підприємцем з метою залучення фінансування і враховується в реєстрі цифрових записів.

Виявлено вірус Mezzo, загрозливий кріптокошелькам

вірус Mezzo

«Лабораторія Касперського» виявила нову фінансову загрозу — троянця Mezzo, здатного підміняти реквізити в файлах обміну між бухгалтерськими і банківськими системами.

Поширюється Mezzo за допомогою сторонніх програм-завантажувачів. Після потрапляння на пристрій троянець створює унікальний ідентифікатор для зараженого комп’ютера — на його основі на сервері зловмисників створюється папка для зберігання всіх знайдених у жертви файлів. Кожна з цих папок захищена паролем.

Основний інтерес для Mezzo представляють текстові файли популярного бухгалтерського ПО, створені менш двох хвилин назад. Функціонал троянця передбачає, що після виявлення таких документів він чекає, чи послідує відкриття діалогового вікна для обміну інформацією між бухгалтерською системою і банком. Якщо це станеться, вірус може підміняти реквізити рахунку в файлі безпосередньо в момент передачі даних. В іншому випадку (якщо діалогове вікно так і не буде відкрито) Mezzo підміняє весь файл підробленим.

Крім того, аналіз коду Mezzo показав, що він може бути пов’язаний з іншим гучним троянцем, що полює за криптовалюта, — CryptoShuffler. Експерти «Лабораторії Касперського» виявили, що код Mezzo і програми AlinaBot, що здійснює завантаження CryptoShuffler, ідентичні практично до останнього рядка. По всій видимості, за обома вірусами стоять одні й ті ж автори вірусів, а, значить, їх інтерес може також торкатися кріптокошелькі користувачів.

На даний момент вірус просто відправляє зібрану з зараженого комп’ютера інформацію на сервер зловмисників, і, на думку аналітиків, це може говорити про те, що творці троянця готуються до майбутньої кампанії. Кількість жертв Mezzo поки невелика, при цьому більшість заражень зафіксовано в Росії.

Нагадаємо, кілька днів тому, «Лабораторія Касперського» розкрила подробиці виявленої нової фішинговою схеми, за допомогою якої шахраї намагаються викрасти кріптовалютние кошти у користувачів Facebook.

ICO Lympo — база даних про здоров’я і активності людини: працююче ICO

ICO Lympo

Lympo — це бізнес, побудований на використання додатків для мобільних телефонів (mHealth) або інших додатків про здоров’я. Більш ніж 52% користувачів збирають інформацію про здоров’я на своєму телефоні.

Lympo допомагає вести більш здоровий спосіб життя, надаючи систему обліку і заохочень, стимулюючи досягнення в спорті та оздоровленні. Lympo також допоможе відшукати особистого тренера.

Платформа Lympo нагороджує своїх користувачів токенами LYM за їх досягнення в здоровому способі життя. Токени можна використовувати для придбання спортивних і оздоровчих товарів і послуг.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector