Новини криптовалюта на 30.01.2018 і 4 правила інвестування

Почнемо ми наші новини про офіційну статистику по найбільшим крадіжок криптовалюта з 2014 по 2018 року, ТОП-9 крадіжок:

Найбільші крадіжки криптовалюта

Це говорить про те, що інвестування та / або зберігання фіатних грошей в криптовалюта несе великі ризики і ви повинні про це знати!

4 головних правила щодо інвестування в криптовалюта

4 правила інвестування в криптовалюта

1. Об’єктивно оцінюйте свій капітал

Ризикуйте тими сумами, при втраті яких ви не накине петлю на шию. І, на жаль, навіть дуже райдужні прогнози можуть не виправдатися, тому не інвестуйте 100% своїх заощаджень. Ми радимо вкладати 15-30% від своїх «вільних» грошей. Якщо ви молоді і у вас немає інших зобов’язань, то ви цілком можете собі дозволити інвестувати більше. Але завжди оцінюйте свої ризики тверезо!

2. Диверсифікуйте свій портфель

Ми всі чули, як гуру фінансового світу говорять: «Не кладіть всі свої яйця в одну корзину». Це правило може бути застосовано і з кріптовалютним ринком. Диверсифікуючи свій портфель, наповнюючи його різними перспективними альткоінамі, ви зменшуєте ризики пов’язані з тим, що одна конкретна монета сильно втратить у ціні. Таким чином диверсифікація дозволить портфелю здорово рости протягом довгого часу.

3. Не піддавайтеся емоціям

Ми часто чуємо історії про те, як люди в паніці продають, коли ціна раптово падає, або як люди купують за високою ціною, тому що вони бояться втратити можливість заробити. Не робіть таких помилок! Якщо ви по-справжньому вірите в свій аналіз або в те, у що ви інвестували тоді вам не варто звертати увагу на щоденні коливання на ринку, особливо беручи до уваги волатильність цього ринку. Для вас це не важливо, важливо дивитися на динаміку в перспективі на більш тривалі періоди (від тижня і більше). Коли ціна падає, розглядайте це? як хорошу можливість закупитися за низькою ціною. І пам’ятайте: не будьте одним з тих, хто купує на верхах і продає на низах!

4. Завжди розбирайтеся у конкретній криптовалюта перед тим, як вкладати в неї гроші

Ви не повірите яка велика кількість людей, заходячи на різні форуми або співтовариства присвячені криптовалюта, купують різні альткоіни, не впізнавши про них нічого, просто тому що вони побачили залайканное повідомлення «купуйте XYZ». Якщо ви почули про якийсь альткоін, який зараз популярний, завжди намагайтеся дізнатися про нього побільше перед тим, як вкладати в нього свої гроші. Чим даний альткоін відрізняється від інших на ринку? Чим він цікавий з технічної точки зору? Чи є у цього альткоіна онлайн співтовариство, присвячене йому? Наскільки це співтовариство активно? Це всього лише кілька найпростіших питань, які ви повинні задати собі, перед тим як купувати будь-яку криптовалюта. Пам’ятайте, що ви самі відповідальні за всі рішення, які ви приймаєте і не вірте сліпо до рад, які дають вам різні «криптоаналитики». Завжди проводите свій власний аналіз і приймайте зважені рішення!

А тепер редакція Tehnoobzor.com підготувала найцікавіші новини по крипті за сьогодні.

Винуватець спаду біткоіни — китайський Новий рік?

Китайський Новий рік - привів до спаду біткоіни

Новий рік за китайським календарем настає 16 лютого і триває святкування два тижні. Відзначають його не тільки в Китаї, але і в інших азіатських країнах, включаючи Сінгапур, Індонезію, Малайзію, Корею і Таїланд.

Є думка експертів, що саме китайський Місячний Новий рік сприяє спаду біткоіни. Азіатські трейдери масово переводять у готівку свої кріптовалютние запаси, щоб подорожувати, купувати подарунки і просто добре відпочити, повеселитися. А так як більшість власників біткоіни — в Китаї і Південній Кореї, їх вплив на ринок найважливіше.

У січні 2017 року біткоіни мав аналогічне зниження, впавши з максимуму в $ тисячу сто шістьдесят дві до мінімуму в $ 752.

Монери — варіант для довгострокових інвестицій

Монери для інвестицій

Мonero з’явилася в квітні 2014 року в результаті ФОРКОМ мережі Bytecoin (не плутати з Bitcoin). Перекладається з есперанто як «монета». Головна фішка монери — повна анонімність транзакцій і учасників процесу.

Як це працює? Для анонімності угод система постійно перемішує транзакції і ховає баланси користувачів через випадково згенеровані адреси. Наприклад, ви оформляєте переклад, система генерує одноразовий адреса, по якому проходить транзакція. При цьому ніхто не бачить вашого справжнього веб-адреси і не знає, яку суму і кому ви перевели. Наступного разу система згенерує новий адресу, і відстежити ваші переклади не вдасться.

У 2017 році розробники додали ще й технологію Ring CT, яка повністю приховує пересилаються суми. Сьогодні монери займає 13 місце в топ 100 і продається за ціною $ 333.

Короткі новини про криптовалюта на 30 січня 2018

 1. Найбільший в Японії виробник побутової електроніки Yamada Denki оголосила про співпрацю з кріптовалютной біржею Bitflyer для тестування платежів в біткоіни. Спочатку біткоіни буде прийматися в двох магазинах Yamada Denki Labi в Токіо, але в майбутньому компанія планує зробити варіант оплати цифровий валютою доступним в своїх магазинах по всій країні.

  В рамках пілотного проекту два магазини почали приймати біткоіни: Yamada Denki Labi Shinjuku і Concept Labi Tokyo. У компанії відзначають, що в цих місцях багато туристів, що робить їх ідеальними для інтеграції цифрової валюти. Платіж в біткоіни поки обмежений до 300 000 ієн (~ 7 760 долларов). Щоб відзначити нововведення, Bitflyer дарує 500 ієн першим 500 клієнтам, які оплатять покупку в цифровий валюті, використовуючи гаманець Bitflyer.

 2. Китайська компанія BTCC, оператор однієї з найстарішої біткоіни-бірж в світі, оголосила, що тепер її власником є ​​неназваної інвестиційний фонд з Гонконгу. Вартість і умови угоди не розкриваються.

  Представники BTCC розповіли, що тепер компанія зосередиться на міжнародному ринку і трьох основних продуктах: майнінговом пулі BTCC, кріптокошельке Mobi і кріптовалютной біржі BTCC.

 3. В даний час управління капіталом Deutsche Bank AG не радить інвестувати в криптовалюта. Про це в інтерв’ю Bloomberg повідомив Маркус Мюллер, керівник головного інвестиційного підрозділу. Згідно з його словами, проблеми полягають у високій волатильності, можливої ​​маніпуляції ціною і втраті або крадіжці даних. Експерт вважає, що для того, щоб криптовалюта перетворилися на справжній актив у майбутньому, необхідно посилити регулювання в даній сфері, збільшити безпеку і прозорість угод з ними.
 4. ZClassic назвали дату хардфорка Bitcoin Private. Криптовалюта ZClassic доведеться чекати ще один місяць. Хоча знімок блокчейнов біткоіни і ZClassic буде зроблений пізніше, ніж планувалося раніше, у зацікавлених користувачів з’явився час для того, що збільшити свої позиції.

  Розробники Bitcoin Private повідомляють, що знімок «BTC + ZCL» буде зроблений 28 лютого. Сам хардфорк відбудеться через кілька днів після цього. Разом з цим власники біткоіни і ZClassic отримають коін нової криптовалюта в співвідношенні 1: 1.

  курс ZClassic

  Спочатку хардфорк Bitcoin Private був запланований на середину січня. Однак через тривалу тестування розробники перенесли дату на лютий. За останній тиждень ZClassic виріс на 32% і в момент публікації торгується біля рівня $ 139.

  Початковий обсяг емісії складе 18 500 000 BTCP. Bitcoin Private буде поєднувати в собі характеристики біткоіни з технологіями, реалізованими в Zclassic, наприклад zk-SNARKs.

 5. Президент Російської асоціації криптовалюта і блокчейна (РАКІБ) Юрій Припачкин вважає безглуздим ведення податку на Майнінг криптовалюта. На його думку, це можна порівняти з оподаткуванням інтернету.

  Оподатковувати операції з криптовалюта слід на етапі виведення коштів в фіатние гроші, вважає Припачкин. При цьому незрозуміло, які норми оподаткування застосовувати, додав він. На закінчення він додав, що ідея оподаткування Майнінг не підтримує співтовариством і суперечить здоровому глузду.

 6. Масштабування в мережі Bitcoin вже досить давно є предметом серйозних дискусій. Коли з’явилися монети Bitcoin Cash, здавалося, що ця проблема буде вирішена раз і назавжди. Завдяки методу масштабування, BCH є самою функціональною версією Bitcoin. Проте, в найближчому майбутньому може статися ще одне серйозне оновлення, яке забезпечить збільшення блоків до 32 MB.

  В даний час мережа Bitcoin Cash підтримує розмір блоків 8 МБ, але цей параметр доступний для дуже малої кількості майнінгових пулів і постачальників послуг. Наприклад, сервіс Antpool тільки почав видобувати 4MB, тому ще є до чого прагнути. Якщо поточний темп зростання мережі продовжиться, досягнення блоків розміром 8 МБ — це тільки питання часу.

 7. Російська брокерська компанія «Фінам» запропонувала клієнтам торги ф’ючерсами на біткоіни у співпраці з чиказької біржею CBOE. Про це Rusbase повідомив представник «Фінама». Доступ до торгів отримають тільки ті, у кого є статус кваліфікованого інвестора. Обсяг контрактів складе 1 біткоіни, термін дії ф’ючерсу — місяць. Брокерська комісія при угодах складе $ 1,5, комісія CBOE — $ 20-30.

  Один інвестор в день зможе здійснювати не більше 50 операцій з такими ф’ючерсами, підкреслили в «Фінам». Код ф’ючерсу — XBTC. «Ф’ючерс безпоставочний, тобто інвестор отримає вартість, без самого біткоіни», — уточнив у розмові з Rusbase представник «Фінама».

  Найближчим часом компанія також планує додати торги ф’ючерсами на біткоіни на інший американській біржі — CME.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector