Головні новини за криптовалюта на сьогодні (08.02.2018)

Поки хтось думає, як купити собі Асік або замовити чергову партію відеокарт для Майнінг будинку, — інші ж маючи на роботі «халявний» комп’ютер вже Майні монетки. При цьому використовуючи електроенергію компанії — 100% підйом і ніяких витрат і вкладень 🙂

Співробітники Ощадбанку майнян на робочих комп'ютерах
Співробітники Ощадбанку майнян на комп’ютерах компанії

А тепер поїхали про головне — редакція Tehnoobzor.com зібрала найсвіжіші новини по криптовалюта на 8 лютого 2018 року.

Короткі новини по криптовалюта на сьогодні (08.02.2018)

Рейтинг кріптомілліардеров

Список кріптомілліардеров і їх володіння

  • Forbes опублікував рейтинг кріптомілліардеров. До першої трійки увійшли: Кріс Ларсен (колишній гендиректор сервісу Ripple), стан — $ 7,5-8 млрд., Джозеф Лавін (з команди творців Ethereum), стан — до $ 5 млрд., Чанпен Чжао, засновник кріптовалютной біржі Binance — до $ 2 млрд. Серед кріптовалютних мільйонерів виявилися Валерій Вавилов і Віталік Бутерін. Уродженець Латвії Валерій Вавилов, співзасновник блокчейн стартапу BitFury, володіє близько $ 500-700 млн, за версією Forbes. Творцеві Ethereum Віталіку Бутеріну належить близько $ 400-500 млн.
  • Новина, яку чекали: сьогодні ринок криптовалюта показав значне зростання, деякі монети за добу зросли в ціні до 90%. За даними CoinMarketCap біткоіни перевищив позначку в $ 8 000. Весь топ 100 перейшов в зелений колір.
  • На початку цього тижня сумно розвивалася ситуація не тільки на ринку криптовалюта. Фондові індекси США показали рекордне падіння за останні 6 років. Це потягнуло за собою падіння цін на нафту.
  • Влада штату Нью-Йорк схвалили розміщення 180 000 ASIC-Майнер для видобутку біткоіни на покинутому заводі в Массене. Проект дозволить створити 150 нових робочих місць.
  • Канадський регулятор фондового ринку вимагає, щоб Google слідом за Facebook заборонила рекламу кріптовалютной тематики. Варто зазначити, що на частку Google припадає до 80% рекламних бюджетів компаній.
  • Міністерство економіки та фінансів Італії підготувало правила для регулювання криптовалюта і обов’язкову реєстрацію кріптовалютних компаній.
  • Земельний реєстр та реєстр нерухомості в Україні переведуть на блокчейн, про це заявив голова Державного агентства електронного управління України Костянтин Ярмоленко.
  • Команда біткоіни-гаманця Bread оголосила, що з цього тижня у користувачів програми по всьому світу з’явиться можливість купувати біткоіни за допомогою кредитних карт.
  • У Вірменії запропонували легалізувати ринок Майнінг криптовалюта. У разі схвалення представленого опозицією законопроекту, Вірменія стане другим після Білорусії державою в ЄАЕС, де будуть дозволені операції з віртуальними валютами. Про це пише eadaily.
  • Через тиждень після того, як уряд Південної Кореї заборонило анонімну торгівлю криптовалюта, близько 8% користувачів вказали свої реальні імена.

Зросла кількість хакерських угруповань, які спеціалізуються на криптовалюта

Хакерські угрупування по криптовалюта

Глава Group-IB Ілля Сачков повідомив про зростання кількості хакерських угруповань, які спеціалізуються на розкраданнях криптовалюта.

«БАГАТО ХТО ВВАЖАЄ, ЩО криптовалюта — ЦЕ НЕ ГРОШІ. АЛЕ В РЯДІ КРАЇН, У ТОМУ ЧИСЛІ РОСІЮ, ЇЇ МОЖНА ЗМІНИТИ НА ЗВИЧНІ ВСІМ долари, ЄВРО І РУБЛІ. Для зловмисників КРІПТОІНДУСТРІЯ — ЦЕ НОВІ МОЖЛИВОСТІ ЗБАГАЧЕННЯ І ВОНИ ВСЕ НАЙАКТИВНІШЕ ПРАЦЮЮТЬ У ЦЬОМУ НАПРЯМКУ », — цитує« КОММЕРСАНТ »ПАНА Сачкова. «Хакерської групи, ЯКІ РАНІШЕ спеціалізувався на атаку БАНКІВСЬКИХ СИСТЕМ, СЬОГОДНІ переключитися на ЗЛОДІЙСТВО криптовалюта. ВОНИ завдають значної шкоди КРИПТО-ПРОЕКТІВ, ЯК ПІД ЧАС ICO, ТАК І ПОЗА ЗАКОНОМ — АТКУЮТ ФАУНДЕР, ЧЛЕНІВ ком’юніті, САМІ ПЛАТФОРМИ », — пояснив САЧКОВ.

Як розповіли в Group-IB, по крайней мере міру три відомі угруповання — Lazarus, Lizard і Buhtrap — вже сконцентрувалися на крадіжці криптовалюта, завантажуючи софт для прихованого Майнінг криптовалюта на скомпрометовані комп’ютери.

«З 2017 північнокорейська Lazarus і раніше займалася DDoS-атаками угруповання Lizard почали використовувати ткріптомайнери для розкрадання коштів. В кінці минулого року хакери Buhtrap додали в свій завантажувач функціональні можливості для пошуку кріптокошельков », — повідомляє Group-IB.

У світі зараз 2 177 біткоіни-банкоматів

Біткоіни-банкомат

У 2018 року різко зросла кількість біткоіни-банкоматів по всьому світу. В середньому, кожен день з’являється 5 нових одиниць.

Лідером по установці банкоматів є США — 1296 банкоматів. На другому місці Канада — 340, на третьому — Великобританія з 108 одиницями, за ними йде Австралія. Цікаво, що в країнах Азії, де криптовалюта дуже популярні, знаходиться всього 47 BTM або 2,16% від загального числа.

У Росії перші біткоіни-банкомати з’явилися в Новосибірську. Є намір встановити в Москві близько 100 подібних машин.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector