Як дізнатися адресу біткоіни гаманця — інструкція до застосування

Якщо ви новачок в кріптовом світі, то виникає купа питань щодо поводження з BTC. Сьогодні ми поговоримо про те, як дізнатися адресу біткоіни гаманця. Розберемо цю тему «по кісточках».

Антипод всіх платіжок

Розуміння ускладнюється ще й тим, що ідентифікаторів кріптобумажніка може бути один два … та хоч десять! Цим і відрізняється використання блокчейна від всіх традиційних електронних платіжок.

Візьмемо класичний приклад — Вебмані. Тут для операцій з фінансами використовується тільки один єдиний ідентифікатор, який починається з «абревіатури» використовуваної валюти (R9439483958935).

Кріптовий гаманець може ідентифікуватися з безлічі цифрових сполучень. Причому для їх генерації власнику не потрібно підключення до інтернету. Всі ці «турботи» бере на себе клієнтську програму кріптокошелька, інстальовані на призначене для користувача пристрій.

Трохи теорії. У блокчейне існує два типи адрес:

  • Відкриті — використовуються для зарахування та переведення коштів між учасниками блокчейна.
  • Закриті — пароль від вашого гаманця, який краще зберігати в надійному місці. Наприклад, записати на папері і замкнути листок «за сімома» замками. Закриті адреси застосовуються для ідентифікації власника гаманця.

Давайте розберемося, де шукати номер свого біткоіни-гаманця на прикладі одного сервісу.

Нативний на блокчейне

Досліджуємо нативний онлайн-гаманець від творців BTC.

Після реєстрації на сервісі blockchain.info перейдіть в адміністративній панелі в розділ «Security center» і валідіруйте профіль через email.

На реєстраційну пошту прийде лист, в якому вказано ідентифікатор гаманця. Збережіть його. Потім для підтвердження перейдіть за посиланням.

Наступним кроком згенеруйте секретну фразу (seed) для відновлення доступ до гаманця на випадок «раптової амнезії». Надійно збережіть її, щоб при втраті пароля або айдішніка можна було відновити доступ до своїх bitcoin.

Всього в seet має бути 12 слів. Також радимо відразу задати підказку до паролю.

Де ж тут закритий адреса? Ідентифікатор — це і є ваш кріптокошелек. Нікому не повідомляйте його. Якщо забули, то можете підглянути в розділі «Setting».

Відкриті кошели доступні в розділі «Addresses». Можна додати вже існуючі або згенерувати нові.

Публічні або відкриті address використовуйте для отримання і відправки кріптопереводов. Закритий — зберігайте подалі від чужих очей! Запам'ятайте цей постулат і використовуйте його незалежно від того, де зареєстрований ваш кріптовий гаманець!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector