Кращі Bitcoin-додатки для смартфонів на Android — ТОП-10

У 2009 році ніхто не міг припустити, що криптовалюта Bitcoin буде наскільки затребувана, а її вартість досягне 17 000 доларів за одну монету. Після недовгого кризи 2013 року вартість біткоіни пішла в зростання, а 2017 рік тільки підтвердив лідерство віртуальних монет. Попит на криптовалюта не залишився в стороні від розробників додатків для Андроїд. В останні роки вони випустили десятки додатків, багато з яких стали користуватися великою популярністю у користувачів. Нижче розглянемо ТОП-10 додатків для Bitcoin під Android, розглянемо їх особливості і плюси.

1. Гаманець для біткоіни Mycelium Bitcoin Wallet

Як виглядає меню біткоіни гаманця Mycelium Bitcoin Wallet
Головне меню біткоіни гаманця Mycelium Bitcoin Wallet

Додаток Mycelium Wallet — сховище, за допомогою якого вдається отримувати і відправляти криптовалюта. Переваги гаманця полягає в 100% -ної захисту грошей на рахунку (за заявою розробників), функціональності і зручності користування. Після установки програми можна здійснювати транзакції далеко від домашнього ПК, за допомогою телефону.

Плюси додатки Mycelium Wallet:

 1. 100% контроль над ключами, які під рукою.
 2. Оперативна завантаження ланцюга блокчейна (протягом 5-10 секунд).
 3. Керування кількома обліковими записами.
 4. Оновлення адреси при кожній транзакції.
 5. Підключення до біткоіни-мережі без затримок за часом.
 6. Імпорт приватного ключа для безпечної роботи з холодним Bitcoin-гаманцем для Android.
 7. Захист сховища за допомогою ПІН-коду.
 8. Підтримка ключів BIP38.
 9. Робота з іншими службами біткоіни.

Користувачі Mycelium Wallet відзначають опцію, що дозволяє знаходити інших людей для торгівлі криптовалюта. Для безпеки варто перевіряти, щоб резервні копії ключів були збережені.

2. Додаток Bitcoin Crane

Додаток Bitcoin Crane на екрані смартфона
Інтерфейс програми Bitcoin Crane

Майнінг — вид заробітку, який з’явився відразу після створення біткоіни. Незважаючи на зростання складності видобутку криптовалюта і зниження премії за видобутий блок, число бажаючих отримати віртуальні монети не падає. Люди купують дороге устаткування, облаштовують ферми для Майнінг і об’єднуються в пули з однією метою — добути біткоіни.

Додаток Bitcoin Crane для Android — можливість заробітку криптовалюта на телефоні без покупки устаткування (відеокарт або ASIC-чіпів) і витрат на електроенергію. За допомогою програми користувач заробляє монет, відстежує зміну ціни віртуальних монет, а також завжди знаходиться в курсі подій, пов’язаних з криптовалюта і знайомиться з тонкощами роботи біткоіни.

Переваги програми Bitcoin Crane:

 1. Можливість заробітку криптовалюта.
 2. Підключення до реферальной програмі.
 3. Зручний інтерфейс.
 4. Виведення грошей протягом тижня.
 5. Контроль курсової вартості в режимі реального часу.

Розробники попрацювали над інтерфейсом, з яким розбереться навіть початківець користувач. Досить завантажити Bitcoin Crane для Android в Гугл Плей і дати можливість смартфону заробляти криптовалюта. У крані передбачена функція залучення рефералів, завдяки чому збільшується прибуток. Крім функції заробітку, в додатку маса інформації про стартапи, криптовалюта, нові тенденції і ICO.

Кожні 11 хвилин відбувається оновлення балансу. Додаток дає від 30 до 100 Сатоши (іноді більше). Мінімальна сума до висновку 400 000 Сатоши. При переході по реферального посиланням нараховуються додаткові 2600 Сатоши. Накопичити мінімальну суму для виведення вдається за 1,5-2 місяці активного використання. Якщо перевести 400 тисяч Сатоши за поточним курсом, це становить близько 4 000 рублів.

3. Free Bitcoin для смартфонів на Android

Як виглядає кран Free Bitcoin на смартфоні
Інтерфейс мобільного застосування Free Bitcoin

Сьогодні Bitcoin Alliens Apps — провідні розробники, які подарували світу такий додаток, як Bitcoin Alliens Faucet і гру Blockchain Game. Не меншої уваги заслуговує Free Bitcoin для Android — програма, яка заробляє Сатоши після установки на телефон. Користувачам доступно винагороду до 250 000 Сатоши щогодини і до мільйона монет у вихідні дні.

Для початку роботи потрібно ввести адресу гаманця біткоіни (якщо його немає, додаток дозволяє його зробити) і натиснути на кнопку заробітку. Виплати здійснюються один раз в тиждень. Доказом надійності і якості додатку є позитивні відгуки користувачів, які відзначають зручність і простоту заробітку.

Скільки можна заробити? При вході в програму відкривається таблиця, в якій відображаються цифри (призові Сатоши). Число рядів — 5х5. Розіграш проходить з періодичністю 1 раз на годину. За одну гру вдається заробити 50-5000 Сатоши. Вибір числа відбувається в режимі randomize. В середньому місячний заробіток становить 2-2,5 тисячі рублів. Він може бути менше або більше в залежності від тривалості роботи і випадають чисел.

4. Додаток Blockchain — BitcoinEther Wallet

Програма Blockchain Bitcoin & Ether Wallet на екрані смартфона
Інтерфейс мобільного додатка Blockchain BitcoinEther Wallet

Додаток Blockchain — BitcoinEther Wallet по праву входить в ТОП-10 кращих програм на Андроїд для криптовалюта. Це цифровий гаманець, призначений для біткоіни і Ефіру, число користувачів якого перевищила 17 мільйонів осіб.

Переваги застосування BitcoinEther Wallet:

 1. Безпека засобів в сховище.
 2. Легкість застосування.
 3. Двухфакторная ідентифікація, надійно оберігає від дій зловмисників.
 4. Захист ПІН-коду.

Розробник передбачив ряд додаткових функцій Bitcoin-додатки для Android — більше 25 мов, блокування ТОРу, пошук торговців криптовалюта по своєму регіону. Варто зазначити відкритий вихідний код, більше 20 курсів валют, підтримку QR-коду та інші функції.

5. Bitcoin Ticket Widget

Як виглядає Bitcoin Ticket Widget
Меню додатка Bitcoin Ticket Widget

Користувачам, які стежать за курсом криптовалюта біткоіни і Лайткоін, припаде до душі додаток Bitcoin Ticket Widget. Програма підтримує зв’язок з найбільшими обмінними сервісами світу, серед яких Bitkonan, Bitmex, Bitstamp, Australian BTC Markets і інші. Для зручності користувачам доступна зміна інтервалу оновлення інформації, також параметрів її виведення на екран. Щоб дізнатися курсову вартість, потрібно натиснути на віджет.

Користувачі відзначають наступні переваги Bitcoin Ticket Widget:

 1. Зручність користування.
 2. Висновок курсів криптовалюта на робочий стіл телефону або планшета.
 3. Економія часу (немає необхідності заходити на біржу).

З мінусів відзначимо періодичне підвисання і висновок помилок. Але розробники працюють над додатком, усувають проблеми і регулярно випускають оновлення без старих багів.

6. біткоіни Заробіток — Сатоши Кран

Сатоши Кран на дисплеї смартфона
Інтерфейс програми біткоіни Заробіток — Сатоши Кран

Ця програма — бот Bitcoin для Android, який збирає Сатоши. Програма виплачує гроші в біткоіни, які можна зберігати в спеціальному сховищі і використовувати на будь-які цілі. Розробники запевняють, що додаток неможливо зламати і вкрасти Сатоши користувачів. Накопичені кошти витрачаються на покупку товарів в магазинах або змінюються на реальні гроші.

Для роботи потрібно зробити наступні кроки:

 1. Встановити додаток і пройти реєстрацію.
 2. Створити гаманець.
 3. Вирощують рулетку і отримувати гроші. Обмеження — не більше трьох спинив протягом півгодини.
 4. Виконувати інші завдання і накопичувати криптовалюта.

Переваги застосування біткоіни Заробіток — Сатоши Кран:

 1. Заробіток без інвестування грошей.
 2. Зручність користування.
 3. Цікаві завдання.

За один оберт рулетки дається від 100 до 210 Сатоши. При роботі 8-10 годин в день за 3-4 тижні вдається заробити до 300 000 Сатоши (3 тисячі рублів). З мінусів користувачі відзначають відсутність російської мови і проблеми з виведенням.

7. Додаток Bitcoin Billionaire

Як виглядає додаток Bitcoin Billionaire
Інтерфейс програми Bitcoin Billionaire

Суть програми Bitcoin Billionaire — Майнінг біткоіни шляхом дотику пальцем до екрану. Користувачам доступна настройка стилю персонажа, отримання додаткових бонусів, заробіток віртуальних монет в автономному режимі і наявність реферальной програми. Сьогодні понад 150 тисяч людей відзначили Bitcoin Billionaire як потрібну програму. З переваг варто виділити цікаві персонажі і можливість з інтересом «вбити» час. Зароблені в грі біткоіни віртуальні, тому вивести їх не вийде, але чисто як гра — цікаве рішення.

8. TabTrader Bitcoin

Інтерфейс TabTrader Bitcoin
Головне меню програми TabTrader Bitcoin

Заробляти Bitcoin через смартфон стало простіше завдяки додатку TabTrader біткоіни. Це безкоштовний термінал, призначений для трейдингу на коливаннях криптовалюта. Користувачам програми доступні найбільші біржі — Kraken, BTC-E, Houbi і інші. У торгівлі застосовується Ефіріум, Стеллар, Неймкоін, Ріппл, а також Дожкоін, Лайткоін і біткоіни.

Перевага додатки TabTrader біткоіни:

 1. Оповіщення про зміну вартості криптовалюта.
 2. Відсутність плати.
 3. Немає лімітів по числу заявок і сповіщень.
 4. Захист за допомогою ПІН-коду.
 5. Відсутність реклами.
 6. Купівля біткоіни за допомогою кредитної картки (на деяких біржах).

При створенні ключів розробники рекомендують не наділяти їх правами введення і виведення віртуальних монет.

9. Crypto News для смартфона на ОС Андроїд

Програма Crypto News на дисплеї смартфона
Меню мобільного додатка Crypto News

Додаток Crypto News для Андороід — скарб для користувачів, які хочуть бути в курсі подій і тримати «руку на пульсі» новин в світі криптовалюта. Програма збирає тільки корисні новини з інформаційних сайтів про технологію блокчейн і криптовалюта. Оновлення інформації відбувається щогодини. Додаток корисно Майнер, інвесторам, трейдерам і людям, які цікавляться світом криптовалюта.

Принцип роботи програми побудований на аналізі заголовків, картинок та іншої інформації новин, зборі, аналізі та передача користувачеві. Перелік ресурсів, з яких черпаються відомості, регулярно оновлюється. Це RSS-агрегатор, що витрачає мінімум трафіку і видає актуальну інформацію.

Додаткові опції — курси біткоіни і Ефіру, можливість установки «Лайко», новини про криптовалюта, які тільки набирають популярності (біткоіни Кеш, ZCash) та інших.

10. Додаток Free Bitcoin Miner — Earn BTC

Як виглядає додаток Free Bitcoin Miner Earn BTC
Інтерфейс Free Bitcoin Miner Earn BTC

Ця програма чимось схоже з Bitcoin Crane для Android — виводимо Сатоши і нічого не робимо. Програма відображає рекламні оголошення, після перегляду яких нараховуються віртуальні монети. Для початку заробітку потрібно встановити і запустити програму. Поки телефон знаходиться в кишені, програма для біткоіни заробляє гроші. Реклама з’являється з періодичністю раз в 30 хвилин. Після її закриття нараховуються монети. Під час очікування власник телефону має право займатися чим завгодно — читати книгу, дивитися фільм або гуляти на вулиці.

Переваги застосування Bitcoin Miner — Earn BTC:

 1. Легкість установки.
 2. Нарахування криптовалюта за перегляд реклами.
 3. Зручний інтерфейс.

За перегляд одного відео нараховується 250 Сатоши. За годину вдається заробити 500 Сатоши, а за день (при 8 години роботи) — 4000. На місяць дохід може скласти 120 000 Сатоши або 1200 рублів.

Вище розглянуто ТОП-10 додатків біткоіни для Андроїд. Але це лише «крапля в морі» програм для заробітку і отримання інформації про криптовалюта через телефон або планшет. Щоб не помилитися з вибором, читайте опис розробника, відгуки користувачів і качайте програми лише з офіційного Google Play в своєму смартфоні або на ПК.

Більше про біткоіни-кранах для смартфонів на Android, дивіться у відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector