Біткоіни-гаманець Coinbase: покрокова реєстрація, огляд, відгуки

Онлайн-платформа Coinbase вважається одним з кращих ресурсів для зберігання криптовалюта і торгівлі нею. Сайт почав працювати в 2012 році, штаб-квартира знаходиться на території США в місті Сан-Франциско. За час свого існування сервіс встиг обзавестися цілою армією користувачів в 32 країнах світу. Станом на березень 2018 року майданчик обслуговувала більше 10 млн клієнтів.

Давайте розглянемо, як завести біткоіни-гаманець на Coinbase, як ним користуватися і який функціонал доступний вітчизняним власникам кріптомонет.

Покрокова реєстрація на біржі Coinbase

Форма реєстрації на біржі Коінбейс

Реєстрація мало чим відрізняється від створення аккаунта на інших кріптовалютних онлайн-сервісах і проходить за таким алгоритмом:

 1. Переходимо за адресою coinbase.com і тиснемо на кнопку Sign up, розташовану справа вгорі.
 2. Заповнюємо всі запропоновані поля. Прописуємо ім’я, прізвище, вводимо e-mail і придумуємо складний пароль. Система відразу оцінить надійність вашого коду доступу. Вкрай бажано, щоб оцінка була excellent. За замовчуванням сервіс пропонує реєстрацію для фізичних осіб, але також на майданчику можуть заводити профіль і компанії.
 3. Розгадуємо простеньку капчу, погоджуємося з умовами роботи і натискаємо на кнопку CREATE ACCOUNT.
 4. Після цього проходимо верифікацію. Цікавий той факт, що верифікацію проходить не тільки профіль, але і девайс, на якому ви працюєте. В обох випадках для підтвердження треба перейти за посиланням, яка буде в листі на електронну пошту.
 5. Після всіх підтверджень і угоди з обробкою персональних даних заходимо в свій профіль.

Є ще один цікавий факт. Якщо при реєстрації ви вкажете пошту gmail, система відразу перевірить дані вашого профілю і автоматично активує 2-факторну аутентифікацію (вам на смартфон прийде СМС з разовим кодом доступу). Підтверджувати свою особистість таким чином вам доведеться при кожному заході на сайт, якщо ви, звичайно, не вимкнете функцію в налаштуваннях. І найцікавіше — майданчик сама дасть вам нік, спираючись на ті імена, що є в профілях, сполучених з Google. Начебто і зручно, але змушує задуматися про ступінь анонімності, яку так цінують кріптовалютние користувачі.

Якщо ви реєструвалися з іншого пошти (mail.ru, list.ru), додатково потрібно буде вказати і верифікувати номер телефону. Потім доведеться заповнити анкету для підтвердження особи — вказати адресу проживання, мету реєстрації, джерело доходів, рід діяльності і дані про роботодавця.

Біржа Coinbase: загальний огляд інтерфейсу

Інтерфейс біржі Coinbase

Зайшовши в профіль, ви відразу потрапляєте в меню вкладки Dashboard. Тут представлені графіки з курсом підтримуваних криптовалюта. Всього їх 4:

 • Bitcoin;
 • Bitcoin Cash;
 • Ethereum;
 • Litecoin.

Вартість цифрових активів буде відображатися у вашій національній валюті (рублях, гривнях, тенге і так далі).

Трохи нижче в цій же вкладці буде вікно активності. Спочатку в ньому буде порожньо, але потім почнуть відображатися всі скоєні транзакції.

Далі йде вкладка Buy / Sell, і вона стане найбільшим розчаруванням для вітчизняних власників кріптомонет. Справа в тому, що жителі країн СНД не можуть ані купити, ані продати криптовалюта на біржі Coinbase. У вікнах буде коротко зазначено, що послуга не підтримується у вашій країні.

Вкладка Accounts вже більш цікава, в ній можна заводити гаманці на Coinbase. Реєстрація біткоіни-гаманця проходить гранично просто: тиснемо на кнопку Receive, а потім на Show Address. Відразу скажемо, що система сама генерує різні публічні ідентифікатори. Так, якщо ви зробите аналогічні дії через 10-15 хвилин, вам висвітиться вже нову адресу.

Кнопка Send спочатку буде неактивна. В меню відправки можна буде зайти тільки після поповнення балансу біткоіни. Аналогічна ситуація і з гаманцями інших криптовалюта.

У вкладці Tools представлені опції для зручної роботи з гаманцями. Пункт Addresses дозволить відстежувати статистику по кожному публічному адресою. Тут же можна самим створювати нові публічні ідентифікатори (для цього треба лише натиснути на кнопку Create New Address). Вкладка Recurring Transactions дозволить відстежувати всі повторювані переклади (тобто пересилання грошей на одні і ті ж адреси). У графі Reports можна контролювати статус перекладів. У пункті History показується вся історія торгів (на жаль, для нас вона марна).

Вкладка Settings, як неважко здогадатися, присвячена налаштуванню вашого облікового запису. Тут можна:

 1. Змінювати особисті дані.
 2. Завантажувати картинку профілю.
 3. Міняти пароль.
 4. Налаштовувати безпеку аккаунта.
 5. Відстежувати ліміти по торгівлі (недоступна нам опція).

Поповнення балансу і виведення коштів з гаманця Coinbase

Інтерфейс біткоіни-гаманця Coinbase

Майданчик в більшій мірі заточена під американських користувачів, але не дивлячись на це, у вітчизняних власників кріптомонет все одно є кілька шляхів для введення і виведення грошей.

Найпростіший спосіб поповнення полягає в тому, щоб перекинути біткоіни з іншого біткоіни-гаманця. Ви просто вводите один з публічних ідентифікаторів Коінбейса і пересилається на нього монети. Аналогічним методом можна здійснювати відправку грошей. Ви переходите в розділ Send, вписуєте адресу одержувача і перекидаєте монети. Обмежень по депозитах і відправці на Coinbase немає. А ось справи з комісією йдуть куди цікавіше. Справа в тому, що вона залежить не тільки від суми переказу, але і від обсягу торгів, які людина проводив на біржі за останній місяць. З урахуванням того, що жителі СНД в принципі не можуть вести торги на Coinbase, трохи неясно, як система буде прораховувати збір при транзакціях.

Другий шлях є обхідним, але теж вельми зручним. Він має на увазі використання моніторингу обмінників bestchange.ru. За допомогою цього сервісу можна поповнювати BTC-баланс на Коінбейс відразу декількома способами:

 1. Через платіжну систему WebMoney (гаманці WMR і WMZ).
 2. Через Яндекс.Деньги.
 3. З банківських карт Visa / MasterCard (рублевих, гривневих, доларових).
 4. За допомогою сервісів Приватні і ВТБ24.
 5. Через гаманець QIWI RUB.
 6. Через платіжну систему Payeer.

Зворотний обмін може здійснюватися на ці ж послуги. Єдиний мінус такого методу полягає в тому, що на всіх онлайн-обмінниках є мінімальні пороги. Наприклад, на betatransfer.net мінімальний висновок біткоіни для обміну на WMZ складає 0.03 BTC. А ось на обміннику payforia.net операція з обміну BTC / Сбербанк здійснюється при мінімальному порозі 0.1 BTC.

Плюси і мінуси біткоіни-гаманця на біржі Coinbase

Попередження про недоступність функціоналу Coinbase в обраній країні

Якщо ви захочете завести гаманець BTC на платформі, вам слід врахувати позитивні і негативні сторони такого рішення. Їх ми звели в таблицю нижче:

плюсимінуси
Зручний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, в якому розбереться навіть недосвідчений користувач.Ні російської мови.
Безліч заходів безпеки — від необхідності створення складного пароля, до верифікації девайса, з якого ви заходите на біржу.Вітчизняним користувачам недоступна головна частина функціоналу — не можна вести торгівлю криптовалюта. По суті, сервіс можна використовувати тільки для зберігання монет.
Можливість генерації декількох біткоіни-адрес.Як і у випадку з іншими онлайн-майданчиками, гроші зберігаються на сторонніх серверах.
Мультивалютність платформи.Навіть незважаючи на всі заходи безпеки, платформа поступається по безпеки програмним, апаратним і паперовим сховищ.
Наявність реферального програми — сервіс платить по 10 доларів за кожну операцію запрошеного учасника понад 100 доларів.Вітчизняні користувачі вельми негативно оцінюють біткоіни-гаманець на Coinbase; відгуки свідчать про те, що криптовалюта довго йде до адресата, відомі випадки пропажі коштів з балансу. Також, майданчик іноді раптовими безпідставними блокуваннями акаунтів. Чимало негативу викликає і служба підтримки, яка часто ігнорує питання.

Відгуки про біржу Коінбейс

На форумах про майданчику є різні відгуки. Ось один з них:

Я закинув на біржу Coinbase дрібниця для перевірки роботи, буквально через тиждень зайшов, щоб поповнити вже нормальним депозитом, а обліковий запис заблоковано. Написав в службу підтримки, пройшло 3 тижні — ні відповіді, ні привіту. Грошей не шкода, їх там не так вже й багато, але радий, що не почав нормально працювати на платформі.

Є відгуки та такого плану:

Хороша біржа, надійна. Звичайно обмежений функціонал не особливо радує, але в цілому для переказів підходить. Через Coinbase співпрацюємо з багатьма зарубіжними партнерами.

Ще один відгук з форуму:

Coinbase — одна з небагатьох офіційних бірж. За кордоном користується великою популярністю. Звичайно пройти ідентифікацію не так просто і до техпідтримки достукатися дуже складно. Зате ніколи за 9 місяців постійного використання не було жодної проблеми.

Отже, ми дізналися, як реєструвати профіль на цій біржі, як виводити біткоіни з гаманця Coinbase і поповнювати баланс. В цілому, розглянута майданчик залишає неоднозначні враження. Звичайно, вона надає користувачам вагомі гарантії безпеки (в цьому плані це чи не найкращий онлайн-ресурс). Тут є підтримка найпопулярніших криптовалюта, можна генерувати кілька адрес. Ось тільки жителі СНД не можуть використовувати Coinbase як біржу. По суті, її можна застосовувати тільки в якості сховища кріптомонет. Але чи є в цьому сенс, коли в інтернеті є безліч інших гаманців (наприклад, XAPO або Cryptonator)? Та й серед бірж є сила-силенна більш підходящих варіантів (той же exmo.com).

Звідси випливає висновок, що незважаючи на всесвітню популярність біржі Coinbase, вітчизняним користувачам вона просто не потрібна. Можливо ситуація зміниться, коли жителі СНД зможуть вести на ній торги, але з цього приводу поки нічого невідомо.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector