Біржа криптовалюта Уobit (YOбіт) — як купити біткоіни, огляд та відгуки

Кріптовалютную біржу Yobit (yobit.net) складно прирівнювати до рангу новачків на ринку. Вона почала свою роботу близько 5 років тому і позиціонується як міжнародний майданчик. Про це говорить наявність декількох мовних варіантів ресурсу (повний переклад): російська, китайська, англійська. Тут задіяно понад 7300 кріптовалютних пар. Також на сайті біржі можна активно брати участь в загальному онлайн-чаті (при наявності на балансі від 0,02 BTC). Завдяки цьому ви можете моментально обмінюватися думками та новинами з іншими трейдерами.

Звичайно, досвідченому користувачеві відразу кинеться в очі те, що сервіс значно відстає за загальним обсягом торгів порівняно з конкурентами. Цей показник істотно нижчий, ніж у багатьох інших бірж. Добовий обіг на момент написання статті становить 615,44 BTC, тоді як на exmo.me — 1882 BTC. Розглянемо докладніше майданчик, її можливості, переваги і недоліки, а також розберемо покроково як купити біткоіни на Yobit.net.

Огляд основних особливостей біржі криптовалюта YoBit

напис YoBit.net

В цілому досить складно дати оцінку репутації компанії, оскільки власники вважали за краще приховати свої імена та контакти. Дізнатися про останні зміни на біржі можна з новин в Twitter і Bitcointalk.

Головне питання, яке хвилює кожного трейдера — це збереження коштів. Щоб максимально убезпечити користувачів на YoBit передбачено кілька рівнів захисту:

 • двухфакторная аутентифікація;
 • можливість налаштування листів при авторизації;
 • «Заморозка» виведення коштів з аккаунта в разі злому.

Не варто забувати про те, що біржа в будь-який момент може додати до лістингу або прибрати з нього певні кріптовалютние пари без вашого відома. У разі видалення активу, яким ви користуєтеся, протягом двох тижнів, можна запросити виведення коштів у адміністрації.

На yobit.net, як і на будь-який інший біржі, після укладення угоди звернути процес назад вже буде неможливо. За скоєні операції користувач несе особисту відповідальність. Якщо при введенні номера гаманця ви зробили помилку, то на біржі вам вже нічим не зможуть допомогти, тому перевіряйте введені дані по кілька разів.

Спілкуючись в чаті, також необхідно дотримуватися правил — вести себе культурно, дотримуватися правил пристойності, не лаятися матом, проявляти повагу до користувачів, не висловлюватися з приводу гострих політичних тем щодо тієї чи іншої держави.

Інтерфейс біткоіни-біржі Yobit.net

Головна сторінка YoBit.net

На головній сторінці сервісу багато полів і різної інформації, в якій потрібно розбиратися — графіки, вибір кріптовалютной пари, ордера, вікно чату. Інтерфейс не можна назвати спрощеним, але зрозуміти що до чого на сайті можна досить швидко навіть новачкові.

Шапка yobit.net меню представлена ​​панеллю з декількома вкладками:

 1. Трейд — основний розділ. У лівому верхньому куті є блок «Баланси», де відображаються основні криптовалюта, під ним — блок «Маркет», в якому можна вибрати потрібну для торгівлі пару. Зверху в центрі розташований блок з графіком обраної пари, його можна відображати за 12 годин, 24 години, 7 днів, місяць і півроку. Під графіком є ​​блоки з полями для операцій з цікавить криптовалюта, блоки з ордерами, щоб купувати і продавати крипту, а також історія угод з обраної парі. У правій частині реалізований чат для користувачів і віконце гри Dice.
 2. Маркет — сторінка представлена ​​у вигляді своєрідного інформаційного табло, де можна дізнатися дані (добовий обсяг торгів, приріст у відсотках, максимальна і мінімальна ціна за добу) про всі наявні валютних парах, а також стежити за їх графіками. На жаль, велика частина представлених на майданчику криптовалюта не використовується зовсім.
 3. InvestBox — спеціальний розділ для інвесторів.
 4. Dice — спеціальний розділ для любителів випробувати фортуну. Свого роду казино. Робіть ставки в Сатоши, кидайте кістки і намагайтеся подвоїти свій капітал, зароблений на біржі. Гра передбачена тільки для трейдерів, які мають справу з біткоіни.
 5. Баланси — розділ, який містить інформацію про всі гаманцях користувача, введення і виведення коштів.
 6. ICO — тут можна інвестувати в токени цікавих проектів, ще до офіційного запуску на ринку. Монети дуже дешеві, тому ризики невеликі. Але якщо ви не володієте правдивими відомостями, то краще не варто випробовувати удачу і витрачати гроші даремно. Цікаво, що біля кожного проекту є посилання на форум bitcointalk.org, де можна обговорити ICO і почитати думку інших користувачів.
 7. CoinsInfo — розділ з переліком криптовалюта та інформацією про кожну з них (тікер, алгоритм і т. Д.).
 8. AddToken — розділ для додавання криптовалюта в лістинг біржі. Якщо ви є розробником нових монет, то можете закинути їх на біржу. Само собою, заявка буде розглядатися і проходити модерацію адміністрації.
 9. Підтримка — якщо виникають питання, які потребують відповіді від служби підтримки, то задати їх можна через спеціальну систему тікетів.
 10. PM — приватні повідомлення. Якщо вам вдалося познайомитися з кимось в чаті і потрібно обговорити питання співпраці, то використовуйте цей особистий чат прямо на сайті.

На правому краю верхньої панелі управління є кнопки «Реєстрація» і «Увійти», за допомогою яких відповідно можна створити обліковий запис і авторизуватися на сайті. Ще ближче до краю знаходяться 3 варіанти вибору мови, серед яких і російська.

Покрокова реєстрація на біткоіни-біржі Yobit

Щоб купити біткоіни на Yobit або почати торгувати, потрібно спочатку зареєструватися. Зробити це дуже просто і сам процес не відрізняється від створення аккаунта на інших сервісах, але ми розберемо його крок за кроком:

 1. Перший крок — вхід на сайт біржі YoBit.net. Це дуже важливий момент, оскільки іноді у видачі пошукових систем за запитом рекламуються фішингові сайти, в яких 1 буква може відрізнятися від реального назви біржі. Природно, поповнюючи там баланс, ви віддаєте гроші шахраям. Будьте дуже уважні, збережіть сайт в закладки браузера. Виберіть мову в правому верхньому куті на головній сторінці.
 2. Перейдіть у вкладку «Реєстрація» для заповнення інформації про себе.
 3. Придумайте логін англійською мовою (може складатися з букв і цифр).
 4. Введіть робочу адресу вашої електронної пошти (бажано використовувати Gmail).
 5. Придумайте пароль (мінімум 8 символів, повинні бути присутніми великі та малі літери, цифри). Його потрібно ввести двічі.
 6. Прочитайте про правила біржі дуже уважно і галочкою підтвердіть свою згоду з ними.
 7. Підтвердіть, що ви не робот, заповнивши просту каптчу.
 8. Натисніть на кнопку «Зареєструватися».
 9. Перевірте вашу пошту і підтвердіть реєстрацію на YoBit.

Після переходу на сайт із заслання, зазначеної в листі, вам відразу запропонують підключити двухфакторную аутентифікацію. Не варто нехтувати цією можливістю. Так ви забезпечите додатковий захист своїх коштів.

Як поповнити Bitcoin-рахунок на yobit.net?

Вікно поповнення біткоіни-рахунок на YoBit.net

Як купити на біткоіни на YOбіт після реєстрації? Просто поповнити баланс на біржі у відповідній вкладці. Зробити це можна кількома способами:

 1. У криптовалюта. Якщо у вас зберігаються монети в інше сховище і ви просто хочете перевести на yobit.net Bitcoin для торгівлі, то в розділі «Баланс» побачите список з доступних валют для поповнення. Біля кожної валюти будуть кнопки «Введення» і «Висновок». Натисніть «Введення» навпроти BTC (він перший в переліку) і з’явиться особистий номер гаманця, який можна буде моментально поповнити. Якщо натиснути плюсик навпроти назви будь-криптовалюта, то також з’явиться вікно зі згенерованих біткоіни-адресою і QR-кодом.
 2. У доларах (USD) через платіжні системи Capitalist, PerfectMoney, AdvCash, Payeer. Натисніть навпроти назви валюти кнопку «Введення», виберіть потрібну систему, введіть суму поповнення та натисніть «Поповнити». У формі, що з’явилася введіть номер гаманця і пароль платіжної системи, якою користуєтеся. Після цього підтвердіть операцію.
 3. У рублях (RUR) через платіжні системи AdvCash, Payeer, Capitalist. Виберіть валюту RUR, натисніть навпроти неї кнопку «Введення», введіть суму поповнення в цікавій для системі і клікніть на «Поповнити». У формі, що з’явилася введіть номер гаманця і пароль платіжної системи, після чого підтвердіть операцію. Варто враховувати неприємну особливість, яка полягає в тому, що курс рубля на цьому сервісі значно відрізняється від курсу на інших платформах в невигідну сторону.

Що стосується комісій, то на всі розглянуті види поповнення ніякого додаткового платежу не стягується. Після успішного зарахування коштів на баланс можна сміливо переходити у вкладку «Трейд» і приступати до торгівлі. Продаж і купівля біткоіни теж здійснюється саме тут.

Особливості торгівлі на Yobit — як купити біткоіни?

Графік торгівлі BTC / RUR на YoBit.net

Після того, як розібралися з введенням засобів і баланс успішно поповнений, можна сміливо приступати до торгівлі. Всі операції здійснюються в розділі «Трейд», перейшовши в який, ви побачите графік головною валютної пари на біржі. У блоці «Маркет» зліва можна вибрати цікаву для пару і побачити її графік. Трохи нижче є відповідні форми для створення ордера на покупку і продаж валюти.

Розглянемо покроково з торгівлею на Yobit — алгоритм, як купити біткоіни за рублі:

 1. На вкладі «Трейд» (yobit.net/ru/trade) в блоці «Маркет» зверху вибираємо з ряду основних валют — актив, за який ми будемо купувати біткоіни. У нашому слечае це рубль (RUR), але можна вибрати долари, Ефіріум і інші.
 2. Під полем вибору валюти є великий список криптовалюта, доступних для покупки за рублі. Першим в цьому переліку йде BTC — його і вибираємо. У нас повинен відобразитися графік BTC / RUR.
 3. Під графіком бачимо два блоки — «Покупка» і «Продаж». Нам потрібно купити біткоіни на YOбіт, тому ми заповнюємо перший блок. Для цього вводимо в першому полі кількість BTC, яке хочемо купити. Після цього інші поля заповняться автоматично. Залишиться тільки натиснути на зелену кнопку «Купити».

На момент написання статті 0,1 BTC варто 473007 рублів, а комісія за операцію становить 94,6 рубля. Разом з балансу спишеться 47395 рублів. Комісійний збір становить 0,2% (як і на біржі EXMO). Обстеживши сторінку ще нижче, ви виявите список заявок. Там же можна переглянути історію скоєних угод, яка надана у відкритому доступі.

Як такого окремо реалізованого обмінника на сайті немає — купити біткоіни на yobit.net і чи здійснювати інші операції можна тільки у вкладці «Трейд».

Як виводити біткоіни з біржі Yobit?

Вікно виведення BTC з біржі YoBit.net

Виведення коштів на біржі припускає наявність комісії. Щоб залишити заявку на виведення з біржі біткоіни або будь-яку іншу валюту, необхідно навпроти назви натиснути на знак «-», після чого вас переадресує на сторінку обраної криптовалюта, де будуть відображені реквізити гаманця. Однак в першу чергу необхідно переконатися, що на рахунку є необхідна сума з урахуванням комісійного збору, а він стандартний для виведення будь-яких сум біткоіни і на момент написання статті становить 0.0012 BTC.

На жаль, функціонал біржі YoBit в цьому плані не найзручніший. З якихось причин творці платформи не стали створювати окреме меню для введення і виведення коштів, де чітко були б розписані ліміти, а помістили цю функцію у вкладку «Баланси».

Комісія за введення і виведення коштів з біржі YOбіт

Введення-виведення рублів і доларів з YoBit.net

На сервісі YoBit більше 7000 кріптовалютних пар для торгівлі, але обсяги торгів більшості з них залишають бажати кращого. У зв’язку з цим інвестор не може здійснювати операції з дійсно великими сумами. Комісії за введення, як ми вже раніше відзначили, немає для біткоіни і інших біржових рахунків. А ось щоб вивести гроші з YoBit звичайно потрібно оплатити збір, який залежить від конкретної криптовалюта і платіжної системи. Комісія за висновок біткоіни стандартна і про неї ми вище написали. Нижче в таблиці ми зібрали дані по іншим, найпопулярнішим альткоінам:

криптовалютаКомісія за висновок
Litecoin0.002 LTC
Dash0.002 DASH
Dogecoin100 DOGE
Ethereum0.005 ETH
Bitcoin Cash0.1 BTH
EOS1 EOS
Binance Coin10 BNB

Що стосується комісії за виведення фіата, то на момент написання статті, ситуація наступна:

ВалютаПлатіжна системаКомісія виведення
Долар (USD)Visa \ Mastercard6 USD + 5%, максимальна сума до висновку — $ 2300
Capitalist7%
Payeer5%
AdvCash2%
PerfectMoney5%
Рубль (RUR)QIWI7%, максимальна сума до висновку — 15 000 рублів
AdvCash4%
Payeer7%
Рублева карта Visa \ Mastercard70 RUR + 7%, максимальна сума до висновку — 75 000 рублів
Яндекс гроші5-8%, максимальна сума до висновку — 15 000 рублів

У разі, якщо у вас виникли проблеми або з’явилися питання при введенні або виведенні коштів на YoBit, то можна написати в службу підтримки або в чат. На жаль, забігаючи наперед скажемо, що такі проблеми у користувачів виникають часто і кошти не завжди зараховуються або виводяться моментально. Дуже важливу роль в цьому питанні відіграє ще платіжна система, якою ви користуєтеся.

Переваги та недоліки біржі криптовалюта YoBit

З тим, як купити біткоіни на біржі Ебіт, а також як поповнити рахунок і вивести гроші, ми розібралися. Залишилося структурувати плюси і мінуси, ознайомитися з відгуками і зробити висновки. На основі огляду, особистого досвіду використання та відгуків на форумах, ми зібрали всю інформацію про сильні та слабкі сторони yobit.net в наступну таблицю:

перевагинедоліки
Величезна кількість кріптовалютних пар (більше 7000).Сайт часто «падає» і не справляється з великим напливом користувачів. Можуть не відображатися коректно баланси.
Активна підтримка і додавання в лістинг нових монет.Більшість кріптовалютних пар не задіяні в торгах.
Низька комісія на торгівлю (0,2%).Низькі обсяги торгів.
Російськомовна версія інтерфейсу.Незважаючи на значну кількість доступних пар не додано в лістинг такі популярні криптовалюта, як Ripple, IOTA, NEO, NEM, QTUM.
Відсутність комісії за введення крипти і фіата.
Можливість виведення рублів на Я.Деньгі.
Відразу після простої реєстрації можна користуватися всіма опціями.Низька стійкість до пампу і дампи.

Незважаючи на недоліки, біржа YoBit залишається однією з найпопулярніших серед російських трейдерів. Це пов’язано, в першу чергу, з можливістю поповнення балансу фіатной валютою, включаючи рублі. Плюс до всього платформа підтримує російську мову. Купити біткоіни на yobit.net або просто почати торгувати будь-якою парою можна відразу після підтвердження реєстрації електронною поштою. Не потрібно ніяких додаткових верифікації.

Відгуки про біржу ЙоБіт

Шахрай і напис на YoBit.net

Загальне ставлення кріптовалютного спільноти до розглянутого сервісу звичайно дуже суперечливе. Через простоту реєстрації та відсутності тривалих верифікації, а також у зв’язку з тим, що на біржі доступні для торгівлі багато рідкісних активи, число користувачів YOбіта росте. Однак, незадоволених сервісом теж дуже багато. Про це говорить навіть те, що створено спеціальний сайт yobitscam.com, де все «ошукані» кріптодержателі діляться своїм негативним досвідом.

Ось один з відгуків реальних користувачів сервісу:

Закинув двічі через Пейер по 13к — пройшли нормально. Вирішив докинути ще 10к — 3 дня чекав, не дійшли. Написав в службу підтримки, сказали, щоб надіслав підтвердження. Я їм надіслав і більше від них ні слуху, ні духу. Вивів залишок, який був і забув взагалі про це шахрайське збіговисько. Є люди, які довгий час торгують і нормально, а у мене ось так вийшло. -10к пішов в мінус. Почав шукати відгуки, виявилося, що не я один. Чи не біржа, а лотерея.

Але є і хороші відгуки:

Неідеальна біржа YoBit, коли вперше обнулився баланс біткоіни, у мене трохи серце не зупинилося, але потім все само собою з’явилося — просто був глюк. Так, іноді зі входом проблеми, але можна почекати хвилин 10-15 і все ок. Є звичайно недоліки, затримки з введенням і виведенням, але де їх немає? Зате багато чим можна торгувати, на Я.Кошелёк виводити, вводити без комісії, гроші нікуди не пропадають.

Ось ще один з відгуків про YoBit на форумі:

Непогана по функціоналу біржа, я постійно виводив з неї нормально. Гроші в більшості випадків приходили протягом години. Претензій не було, ризики мінімальні. Але після того, як мій знайомий втратив там гроші, я все теж вивів і перевів на Бітрікс. У мене негативного досвіду не було, але і дочекатися його не хочеться.

Що можна сказати в підсумку, ми розібралися з основними функціоналом YoBit — як купити біткоіни, як ввести і вивести гроші. В принципі функціонал дуже схожий з іншими подібними сервісами. А ось чесність біржі YOбіт і надійність в плані збереження коштів під сумнівом. Про неї багато негативних відгуків, є думка, що одним з її творців є шахрай Павло Кримов.

Звичайно є і ті, хто винен сам у втраті грошей. Серед відгуків є історії про переходах на фішингові сайти з ідентичним, як у біржі дизайном, де користувачі вводили свої дані для верифікації і залишалися без грошей. Також один з початківців трейдерів запевняв, що після того, як він завів гроші, всі курси криптовалюта впали і до реєстрації йому показували не справжній графік. Зрозуміло, що ринок просто пішов в корекцію і керівництво біржі до цього відношення не має. Ніхто не захистить вас від втрати грошей, якщо ви самі не будете піклуватися про їхню безпеку.

Що стосується самої біржі YoBit, рішення має право приймати кожен самостійно. Однак, якщо обдуреними виявилися не 100% користувачів, а скажімо, 10 або 20%, чи робить це сервіс безпечним і надійним? Відповідь для кожного буде своїм.

Більше про біржі YOбіт в відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector