Біткоіни-гри з виведенням грошей для заробітку без вкладень

 • Азартні біткоіни-гри з виведенням грошей на особистий рахунок
 • Сьогодні видобуток біткоіни (Майнінг) вимагає солідних грошових вкладень. Людям треба купувати навіть не відеокарти, а спеціалізовані Асіка, ціна яких вимірюється сотнями, а то й тисячами доларів. Такі витрати по кишені далеко не всім. Багато користувачів, які хочуть просто ознайомитися з криптовалюта, створюють гаманець і закидають на них несуттєві суми. Однак, щоб не вводити фіта на рахунок, а заробити трохи Сатоши, можна вдатися до альтернативних методів. Зокрема, люди все більше звертають увагу на ігри для заробітку біткоіни. Ці програми дозволяють накопичувати кріптомонети, весело проводячи час, і при цьому — вони не вимагають ніяких додаткових вкладень. Давайте ж дізнаємося, як можна заробляти Сатоши в ігровій формі.

  Огляд ігрового сервісу BIT FUN для заробітку біткоіни

  Як виглядає ігровий майданчик BIT FUN
  Головна сторінка ігрової платформи BIT FUN

  Цей ресурс ми розглянемо окремо, так як він не схожий на інші ігрові платформи. Сайт пов’язаний з мікрокошельком Coinpot, тому і виведення грошей спочатку здійснюється на нього. Щоб почати користуватися можливостями даного сервісу, необхідно зробити наступне:

  1. Реєструємося на coinpot.co і переходимо за адресою bitfun.co.
  2. Тиснемо на кнопку Register і заповнюємо надані поля. Врахуйте, що e-mail треба вводити такий же, як при реєстрації на Coinpot.
  3. Заходимо в профіль і починаємо заробляти Сатоши.

  На цьому сайті можна грати в біткоіни-ігри без вкладень. Користувачеві доступно 650 додатків, за якими охоче проводять час геймери. Різниця лише в тому, що тут за проходження вам ще й платять. Майданчик bitfun.co працює за принципом автоматичного крана (тобто Сатоши в будь-якому випадку потихеньку «капають» на баланс облікового запису). Але проходження ігор дозволить прискорити цей процес, щоб потім виводити на мікрокошелек більш серйозні суми.

  Переказувати гроші на Коінпот можна в будь-який час (інтервал між висновками становить всього 3 хвилини; тобто, фактично його немає). Для відправки монет на мікрокошелёк треба лише натиснути на кнопку Claim now (знаходиться вгорі сайту), розгадати просту капчу і клікнути на кнопку Claim. Сатоши моментально переведуться на Coinpot на баланс Bitcoin Core.

  В цілому, розглянутий сайт може сподобатися тим, кого цікавлять ігри з висновком біткоіни. Але перш, ніж заводити на ньому аккаунт, бажано ознайомитися з усіма плюсами і мінусами, які ми вказали нижче:

  перевагинедоліки
  Проста і швидка реєстрація.На сайті багато рекламних посилань. Навіть після кліка на порожньому місці може статися перехід на інший ресурс. Крім того, лінки розміщуються на функціональних кнопках. Іноді цей факт дратує.
  Величезна кількість доступних ігор, що дає користувачеві право вибору.
  Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Щоб розібратися в ньому, зовсім необов’язково володіти англійською.Без широкої мережі рефералів майданчик не вийде використовувати як самостійний ресурс для заробітку. Більшою мірою вона грає роль допоміжного інструменту для поповнення балансу Коінпота. Іншими словами, щоб в результаті мати максимальний профіт, треба користуватися і bitfun.co, і іншими сервісами, пов’язаними з даними мікрокошельком.
  Зручний принцип роботи сайту — монети накопичуються навіть тоді, коли ви не заходите на ресурс. Досить відвідувати його 2-3 рази в день, щоб виводити Сатоши.
  На майданчику є своя реферальная програма, що дозволяє отримувати 50% від доходу запрошених користувачів.

  Браузерні ігри з висновком біткоіни без вкладень: ТОП-3

  Гра для заробітку біткоіни на екрані ноутбука

  Тут вже будуть описані самостійні ресурси, не пов’язані з іншими великими майданчиками. При хорошому везіння на таких ігрових сайтах можна заробляти непогані гроші. Ми розглянемо трійку кращих платформ, що поєднують в собі простоту використання і високу прибутковість.

  BirdsBit

  Гра для заробітку біткоіни на сайті BirdsBit
  Інтерфейс ігрового сайту BirdsBit

  Це одна з найпопулярніших ігрових платформ, на яких можна отримувати Сатоши. Реєстрація на сервісі проходить наступним чином:

  1. Переходимо за адресою birdsbit.com.
  2. Тиснемо на кнопку Start Game, після чого натискаємо на пункт Sign up.
  3. Заповнюємо надані поля: вписуємо e-mail, який діє біткоіни-адреса, придумуємо пароль, що складається мінімум з 6 символів.
  4. Тиснемо на кнопку Sign up, розташовану внизу сторінки.

  Після створення профілю натискаємо на кнопку Start Game і починаємо заробляти Сатоши. Суть гри дуже проста. Ви керуєте маленької птахом, яка підлітає до хмар. Всього в одній грі 10 рядів з 10-ю хмарами в кожному. Ви вибираєте хмарка і клікаєте по ньому. За ним може ховатися винагороду (від 1 Сатоши) або ж яструб. Чим далі ви проходите, тим більше ігрових зон починає приховувати за собою яструба, але при цьому растт і винагороду. Після проходження всіх 10-ти рівнів користувач отримує джек-пот: від 50 000 до 200 000 Сатоши. Якщо яструб «зловить» птицю на одному з рівнів, гра закінчиться, і ви отримаєте те, що заробили до цього моменту. Для переказу грошей на баланс профілю потрібно розгадати нескладну капчу. Інтервал між іграми становить всього 10 хвилин.

  Замовити виведення коштів можна в розділі CASH, який розташований у верхній частині сайту. Для переказу грошей на балансі має накопичитися мінімум 25 000 Сатоши (з урахуванням розміру джек-поту, це не так вже й багато). Висновки здійснюються щоп’ятниці.

  В цілому, розглянута біткоіни-гра досить цікава. Однак і вона, і сайт, на якому вона працює, має як позитивні, так і негативні сторони:

  плюсимінуси
  Швидка реєстрація.На сайті багато реклами, яку не можна відключити, інакше вам не дадуть заробляти.
  Можливість отримання непоганого доходу буквально за пару-трійку хвилин.Незручний принцип запуску ігрової сесії: спочатку треба натиснути на вкладку Game, а потім — на Start Game. Крім того, особливих змін в оформленні сторінки не відбудеться, і новачок може не відразу зрозуміти, що треба робити.
  Щоразу після 10-ти звичайних ігрових сесій користувач може взяти участь в супер-грі, представленої у вигляді колеса фортуни. Таким чином, можна збільшити свій заробіток навіть без джек-поту.Після кожного рівня треба перезавантажувати сторінку, інакше птах не буде підлітати до хмар. Знову-таки, в подальшому цей факт не буде викликати незручностей, але у новачків він може спровокувати подив.
  Маленький часовий інтервал між іграми, що становить всього 10 хвилин.На жаль, за час існування сайт встиг зіпсувати свою репутацію (деяким користувачам не приходили гроші). Крім того, він кілька разів закривався, але потім знову починав працювати. Так що певні ризики в роботі на ньому є.

  Chopcoin

  Оформлення майданчика Chopcoin
  Головна сторінка сайту для заробітку біткоіни Chopcoin

  Якщо вас цікавлять біткоіни-гри з виведенням грошей без вкладень, то вам точно слід відвідати даний ресурс. Хоча сайт виконаний в досить суворих тонах (в оформленні переважають темні відтінки), він носить розважальний характер і дозволяє не тільки весело провести час, а й заробити. Щоб почати грати на розглянутій майданчику, треба зробити так:

  1. Переходимо за адресою chopcoin.io.
  2. Тиснемо на кнопку Login / Register (знаходиться зліва).
  3. Скрол сторінку вниз, адже саме там знаходяться поля для реєстрації. Так, на цьому сайті поля для входу в готовий аккаунт і поля для створення профілю знаходяться на одній сторінці, що трохи незручно.
  4. Заповнюємо поля: придумуємо нік, прописуємо електронну пошту і пароль.
  5. Підтверджуємо реєстрацію за посиланням в листі, яке система надішле на вказаний e-mail.
  6. Входимо в акаунт. До речі, при вході можна виявити ще одну недоробку. Система автоматично вписує в верхнє поле ваш нік, хоча там повинен бути e-mail, так що вам доведеться поміняти це вручну.
  7. Після входу в профіль натискаємо на кнопку Play і починаємо грати.

  Суть гри полягає в управлінні маленьким кулькою, який «поїдає» інші кулі і стає крупніше. Ви можете змінювати напрямок своєї кулі з допомогою миші. Врахуйте, що на арені є так звані пастки, при попаданні в які ваш «персонаж» розпадається на більш дрібні частини, які починають рухатися поруч. Згодом ви зможете з’єднати всі частини воєдино і знову сформувати велику кулю. Крім того, не потрібно забувати про інших гравців. Якщо у кого-то «персонаж» більше за вас, від нього треба тікати. В іншому випадку гра закінчиться.

  Зараз на сайті доступно 3 режими гри для заробітку біткоіни:

  1. Партія на 10 хвилин — вам треба потрапити в ТОП-10 гравців за зазначений час. Якщо ваш куля «з’їдять», можна почати заново, але часу на його збільшення буде менше. В одній з партій ми зайняли 6-е місце, за яке нам дали 20 Сатоши. Одночасно в цьому режимі може знаходитися 100 користувачів.
  2. Цар гори — вже за назвою зрозуміло, що це режим, в якому повинен залишитися тільки один гравець. У нього можна входити в будь-який час. Суть дуже проста — зібрати найбільший кулю і «з’їсти» всіх інших. Нагорода за перемогу становить вже 500 Сатоши. Тут також одночасно може змагатися 100 користувачів.
  3. Цар гори (платна версія) — щоб увійти в цей режим, треба заплатити 300 Сатоши (таку ціну платять всі учасники). Переможець змагання отримує майже весь сумарний банк (сайт лише віднімає свою невелику комісію). Оскільки в платній версії теж може брати участь 100 гравців, максимально допустимий виграш становить майже 30 000 Сатоши.

  Для виведення коштів необхідно накопичити на балансі 4 000 Сатоши, що не дуже багато. Крім того, ви можете класти собі на рахунок депозит, щоб, наприклад, брати участь в платному змаганні. На сервісі chopcoin.io є реферальная програма, за умовами якої ви будете отримувати 8% від виграшів запрошених друзів.

  Як видно, розглянута майданчик може стати хорошим рішенням для тих, хто бажає заробляти біткоіни в ігровій формі. Однак вона має як плюси, так і мінуси:

  перевагинедоліки
  Захоплюючі ігрові режими, що дозволяють заробляти непогані суми.Трохи незручний інтерфейс при реєстрації. Якщо не знати всіх тонкощів, можна витратити на це більше часу, ніж належить.
  Передбачена реферальная програма для збільшення доходу.Немає російськомовної локалізації.
  Сайт має хорошу репутацію.Щоб отримувати щодо хороший заробіток, треба проводити на сайті багато часу. Скористатися ботами, як у випадку зі звичайними кранами, тут не вийде.
  Азартні гравці можуть брати участь в платному режимі і отримувати за перемогу солідний джек-пот.
  Інтерфейс сайту дозволяє вести докладну статистику свого профілю.
  Для початку гри зовсім необов’язково реєструватися. Але в такому випадку треба брати участь в ігрових сесіях хоча б раз на місяць, інакше баланс обнулится.

  Coinbrawl

  Інтерфейс гри Coinbrawl
  Меню гри Coinbrawl, що дозволяє заробляти Сатоши

  Це браузерна гра в стилі RPG, в якій можна заробляти біткоіни, перемагаючи інших користувачів. Реєстрація профілю проходить наступним чином:

  1. Переходимо за адресою coinbrawl.com.
  2. Відразу вписуємо бажаний нікнейм і тиснемо на кнопку Sign Up.
  3. Після цього вписуємо електронну пошту для підтвердження реєстрації.
  4. Заходимо на свій e-mail і підтверджуємо створення профілю.
  5. Після переходу за посиланням в листі вписуємо бажаний пароль для входу в обліковий запис.
  6. У вкладці My Character вписуємо діючий біткоіни-адреса.

  Після цього починаємо прокачувати свого персонажа. Для цього у вкладці The Arena передбачені тренувальні бої. У персонажа є такий показник, як Stamina, від якого залежить можливість участі в тренувальних боях. Вкрай важливим ресурсом є внутрішні жетони (Tokens). Вони потрібні для того, щоб викликати суперників на поєдинок. Ви можете купувати поліпшення для свого героя за рахунок ігрового золота, яке заробляється як в боях, так і на тренуванні. Сатоши нараховуються за підвищення рівня героя, а також за «бойові» заслуги. Наприклад, за перший підйом рівня можна отримати 500 кріптомонет. Що стосується бойових перемог, то тут нагороди можуть досягати декількох десятків тисяч монет. Наприклад, лідери заробляють від 18-ти до 30-ти тисяч Сатоши за перемогу.

  Для виведення коштів на гаманець треба набрати 100 000 Сатоши. На сайті є реферальная програма, умови якої залежать від кількості запрошених вами користувачів:

  • за 1-25 рефералів ви отримуєте 2% їх доходу;
  • за 25-100 запрошених друзів відрахування становлять 5%;
  • запросивши 100 і більше учасників, ви будете отримувати 10% від їх доходу.

  Дана браузерна гра здатна забезпечити вам захоплююче дозвілля, який в перспективі може принести і гроші. Однак у неї є як переваги, так і недоліки:

  плюсимінуси
  Цікавий принцип заробітку. Ви, по суті, граєте в звичайну RPG, але при цьому отримуєте пасивний дохід.Сайт гри повністю англійською мовою.
  Широкі можливості з розвитку персонажа, що роблять ігровий процес більш захоплюючим.Дуже високий поріг виведення, до якого новачкам доведеться йти досить довго.
  Можливість отримання великих сум за перемогу за умови серйозної прокачування героя.Для отримання високого профіту за грою треба проводити багато часу, що навряд чи підійде більшості користувачів.
  Нефіксована плата за рефералів, яка безпосередньо залежить від кількості запрошених друзів.
  Можна відстежувати свою статистику, а також досягнення інших гравців, щоб краще продумувати план дій.

  Азартні біткоіни-гри з виведенням грошей на особистий рахунок

  Сторінки трьох онлайн-казино, на яких можна вигравати біткоіни
  Три кращих онлайн-казино для заробітку BTC

  Цей спосіб заробітку кріптомонет підходить тим, хто любить відчувати приплив адреналіну від перемог. Ми виділили 3 ресурсу, які неодмінно варто відвідати шанувальникам гострих відчуттів:

  1. 999Dice — онлайн-казино, що дозволяє грати на біткоіни без вкладень. Сайт має свій кран, який роздає 9 Сатоши для старту. Принцип гри гранично простий — ви кидаєте кістки за принципом більше / менше. Користувач може підвищувати або знижувати шанс виграшу. У першому випадку зростає ймовірність вдалою ставки, проте зменшується профіт. У другому випадку ви більше ризикуєте, зате успіх принесе непоганий підйом банку. Якщо захочете грати на великі суми, зможете внести депозит на свій рахунок. У цього казино є реферальная програма — 50% від комісії кожної ставки незалежно від того, виграв ваш реферал або програв. Виводити гроші на постійний гаманець можна в будь-який момент, однак вам відразу треба налаштовуватися на великі суми, так як комісійний збір складає цілих 25 000 Сатоши.
  2. Primedice — ще одне казино, в якому можна робити ставки на більше / менше. Після реєстрації, яка полягає тільки в написанні бажаного ника, сервіс відразу видає на ваш рахунок 10 Сатоши для початку гри. Після цього можна робити ставку і кидати кістки. Ви можете грати самі або ж довірити цю справу боту, заздалегідь виставивши налаштування (ризик і діапазон виграшних чисел). Виплати проводяться в будь-який час після досягнення мінімального порогу в 400 000 Сатоши. Комісія за висновок фіксована — 10 000 коинов. В принципі, суму збору можна вважати нормальною (як для онлайн-казино). Єдиний мінус даного сервісу в порівнянні з попереднім — відсутність реферальной програми.
  3. BitCasino — кріптовалютное казино, відоме у всьому світі. На цьому ресурсі можна грати в покер, блекджек, баккарат. Також, доступні ігрові автомати. Вже згадана платформа підходить тільки досвідченим гравцям, які вміють ризикувати справжніми грошима. Тут вже все по-дорослому — ніяких стартових нарахувань для початку гри. Ви вводите на рахунок депозит і лише потім починаєте грати. Єдиний бонус, який вам видається, це надбавка 100% до першого депозиту. Висновок можна замовляти в будь-який час. Мінімальна сума повинна складати 0.02 BTC (або два мілібіткоіна за умовами сайту).

  Неважко здогадатися, що ресурси такого роду мають загальні плюси і мінуси. Звичайно, з їх допомогою можна підняти солідний банк і розбагатіти, але якщо від вас відвернеться удача — ви втратите всі свої кошти (іноді для цього достатньо 1-2 необдуманих ставок).

  Ну що ж, ми розглянули кращі майданчики, що дозволяють заробляти Сатоши в ігровій формі. Як видно, в нашому огляді є і розважальні сервіси, і казино, участь в яких тягне певні ризики. Звичайно відчутний профіт ви не отримаєте, проте для загального ознайомлення з криптовалюта такі сервіси відмінно підійдуть. Звичайно, є ще мобільні Bitcoin-гри з виведенням грошей на гаманець (Bitrunner, Spells of Genesis, Sarutobi). Однак з ними вам навряд чи вдасться заробити багато кріптомонет в найкоротші терміни.

  Відео про сервіс BIT FUN для заробітку біткоіни:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector